Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.03.2017, 16:17 #2684654   #701
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Ну так, тому то і не зрозуміла ремарка про можливості.
Ніби ти за 2 роки 3 ролс ройса купив, а не пригнав з Німеччини щось по ціні калини в Тернополі.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2017, 16:20 #2684657   #702
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Суть поста Інженю була не в тому, розкрутився він, чи його розкрутили, а в тому, що не зазвіздився і частенько забігає на форум на вогник. Але як завжди, чужі слова трактуються так, щоб було вигідно продовжувати свій срач...
Та тут і срачу нема. До Сергія як до людини в мене відношення нормальне. Він нашій армії допомагає. Передач його не дивлюся , але то справа смаку. Комусь подобається і добре. В особисті справи його не лізу і вважаю, що то його особиста справа з ким одружуватися і скільки коханок мати.
into зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (27.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2017, 15:15 #2685303   #703
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Суть поста Інженю була не в тому, розкрутився він, чи його розкрутили, а в тому, що не зазвіздився і частенько забігає на форум на вогник. Але як завжди, чужі слова трактуються так, щоб було вигідно продовжувати свій срач...
Суть всієї теми взагалі полягає в тому, щоб підлизати клоуну (в прямому смислі цього слова), який більш-менш відомий 1% українців, і таким чином нібито теж урвати шматочок цієї сумнівної слави.

Тому що такий же жанр юзає той же Чоткий Паца, для прикладу, а армії допомають мільйони, і набагато більше ніж один Сірий.

Але Сірий наш пацан, тому ми за нього. Хоча його із Євробачення вигнали, але то просто тому що він сам не захотів.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2017, 15:35 #2685306   #704
Bylat
 
Аватар для Bylat
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Суть всієї теми взагалі полягає в тому, щоб підлизати клоуну (в прямому смислі цього слова), який більш-менш відомий 1% українців, і таким чином нібито теж урвати шматочок цієї сумнівної слави.

Тому що такий же жанр юзає той же Чоткий Паца, для прикладу, а армії допомають мільйони, і набагато більше ніж один Сірий.

Але Сірий наш пацан, тому ми за нього. Хоча його із Євробачення вигнали, але то просто тому що він сам не захотів.
Так ти сам і підлизуєш апаючи дану тему.
Bylat зараз поза форумом  
Подякували 5:
---ANDRE--- (27.03.2017), dodge (27.03.2017), ion (27.03.2017), korabel (28.03.2017), Yarkop (27.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2017, 16:28 #2685318   #705
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від Bylat Переглянути допис
Так ти сам і підлизуєш апаючи дану тему.
Ти її щойно теж апнув, а це значить що? Правильно!
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 27.03.2017, 17:31 #2685336   #706
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Суть всієї теми взагалі полягає в тому, щоб підлизати клоуну (в прямому смислі цього слова), який більш-менш відомий 1% українців, і таким чином нібито теж урвати шматочок цієї сумнівної слави.

Тому що такий же жанр юзає той же Чоткий Паца, для прикладу, а армії допомають мільйони, і набагато більше ніж один Сірий.

Але Сірий наш пацан, тому ми за нього. Хоча його із Євробачення вигнали, але то просто тому що він сам не захотів.
За що ти його так не любиш?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2017, 17:47 #2685341   #707
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
За що ти його так не любиш?
А він що, стоєврова купюра щоб його любити?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2017, 22:32 #2685396   #708
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А він що, стоєврова купюра щоб його любити?
Так я не прошу тебе його любити. Таке враження, що ти його ненавидиш. Звідки це? Він тобі межу переорав? Дівчину відбив?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2017, 22:51 #2685400   #709
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Так я не прошу тебе його любити. Таке враження, що ти його ненавидиш. Звідки це? Він тобі межу переорав? Дівчину відбив?
Так як Саймон тобі цього не скаже, то нє, з межою все ОК, не ОК з Саймоном, чувак просто думає шо він страшно розумний і обізнаний (ти тільки глянь скільки він скинув на форум зсилок на різні статті з медіа - а їх ше перед тим треба прочитати!), і піпец як може "вжарити" своїми додепами ну просто будь-кого на формумі, а тут така удача підвернулась, якась публічна людина, альо!, не просто дописує, а відписує на його бред! Це ж удача! Це ж огого яке досягнення Саймона! Не дарма він нагенерував (вдумайся в цю цифру) ДВАДЦЯТЬ ПЯТЬ ТИСЯЧ дописів! Для Саймона це свого роду досягнення якого він добився в житті! Так шо не задавай дурних питань

ПС. Щоб зрозуміти що таке 25000 дописів, щоб зробити один допис на фрумі треба просидіти хвилин 5, ну там натайпати, почитати що написали інші, побровзати по темах, і тд. І того 5хв помножити на 25385 дописві рівно 126925 хвилин!, що рівно 2115 годинам!

Якщо взяти до уваги що в місяці приблизно 172 робочі години (якщо працювати по 5 днів в тиждень по 8 годин, тобто повний робочий день), то Саймон провів на форумі еквівалент ~12.3 місяців робочого часу, вдумайся! Він тут вже провів цілий рік практично безперервного тайпання і спорів, і вже пішов ДРУГИЙ РІК! Це виглядає куди більше ніж просто "потрендіти" чи хоббі. Тут або Саймону хтось доплачує, або чувак реально трошки неадекватний а форум для нього один з найважливіших життєвих пріоритетів! А тут вітіті-ле зайшов якийсь сірий, йому ше й "сраколизи" створили спеціальну тему, вобше куди світ котится? Хто тут головний! Бґґґ

Востаннє редагував vanco2: 27.03.2017 о 23:03.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 8:
---ANDRE--- (28.03.2017), dodge (28.03.2017), ion (28.03.2017), korabel (28.03.2017), MadPiksel (28.03.2017), TheGame (28.03.2017), [Romanio] (28.03.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 28.03.2017, 14:40 #2685495   #710
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
ПС. Щоб зрозуміти що таке 25000 дописів, щоб зробити один допис на фрумі треба просидіти хвилин 5, ну там натайпати, почитати що написали інші, побровзати по темах, і тд. І того 5хв помножити на 25385 дописві рівно 126925 хвилин!, що рівно 2115 годинам!

Якщо взяти до уваги що в місяці приблизно 172 робочі години (якщо працювати по 5 днів в тиждень по 8 годин, тобто повний робочий день), то Саймон провів на форумі еквівалент ~12.3 місяців робочого часу, вдумайся! Він тут вже провів цілий рік практично безперервного тайпання і спорів, і вже пішов ДРУГИЙ РІК! Це виглядає куди більше ніж просто "потрендіти" чи хоббі. Тут або Саймону хтось доплачує, або чувак реально трошки неадекватний Бґґґ
І шо тут поганого? Людина має хоббі цей форум. Багато з вас в однокласниках чи вконтакті сидять навіть значно більше.
Значна кількість перед зомбоящиком з каналів що скуплені олігархами черпає корисну інформацію типу ось таких маразмів.

https
Порахуй ще скільки пересічний українець за рік надивляється усієї цієї бедятини в хвилинах і годинах за рік . І яка після цього в людини може бути психіка.
Та й ті ж передачі за участю Сірого теж далекі від того, щоб нести в маси велике, мудре, вічне, не кажучи вже про реклами якими ті передачі густо насичені.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 29.03.2017, 14:51 #2685622   #711
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Так я не прошу тебе його любити. Таке враження, що ти його ненавидиш. Звідки це? Він тобі межу переорав? Дівчину відбив?
Ти поцікавився чому, я тобі пояснив. Що неясно?

vanco2, Сірий вже пробував поумнічати. Обламався як листочок. Ти що, реально думаєш що кручє нього в розмовному жанрі?

Але ближче до теми.
Цитата Сергій Притула став чоловіком №2 в Україні
№2! БУ-ГА-ГА-ГА!!111
saymon зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
BaltazaR (30.03.2017), SMB (03.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2017, 15:18 #2685629   #712
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата Людина має хоббі цей форум
В нього хоббі одне - жирно тролити.

Цитата Сірий вже пробував поумнічати. Обламався як листочок.
Сам написав, сам себе визнав переможцем, самодостатній чувак.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2017, 15:19 #2685630   #713
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Спешл фор Саймон:
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2017, 15:35 #2685634   #714
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
В нього хоббі одне - жирно тролити.
Ще один спеціаліст по темі тролінгу ЛОЛ.
Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Сам написав, сам себе визнав переможцем, самодостатній чувак.
Ти приділяєш замало уваги темі, якщо не побачив хто вирішив злитися.
Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Спешл фор Саймон:
Реально думаєш що я буду дивитися майже 18 хв. відео від якогось рендомного чувака з інтернетів?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2017, 18:20 #2685690   #715
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
А по темі,- бути номер 2 то тіпа облом/зле/ганьба ? Бо я нічого в цьому не бачу смішного, ну окрім того що ти маєш привід посмітися з 2 позиції притули.
Це була відсилка до бородатого анекдоту про конкурс. Хто знає той пойме.

P.S. Якщо вас так коробить циферки на моніторі, то я можу забазарити щоб мені обнулили лічильник дописів чи навіть дату реєстрації, чи взагалі все що завгодно.
От тільки які у вас тоді залишаться аргументи? Подумайте уважно.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2017, 18:21 #2685691   #716
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Для більшості з нас, невдах, бути в списку номінантів вже було б досягнення, а бути 2 тим більше.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2017, 19:42 #2685710   #717
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Для більшості з нас, невдах, бути в списку номінантів вже було б досягнення, а бути 2 тим більше.
А судьи кто? - За древностию лет
К свободной жизни их вражда непримирима,
Сужденья черпают из забытых газет
Времен Очаковских и покоренья Крыма;
Всегда готовые к журьбе,
Поют всё песнь одну и ту же,
Не замечая об себе:
Что старее, то хуже.
Где? укажите нам, отечества отцы,
Которых мы должны принять за образцы?
Не эти ли, грабительством богаты?
Защиту от суда в друзьях нашли, в родстве,
Великолепные соорудя палаты,
Где разливаются в пирах и мотовстве,
И где не воскресят клиенты-иностранцы
Прошедшего житья подлейшие черты.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2017, 20:39 #2685724   #718
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
саймоне, ти був популярним, твої пости були дотепні, тебе читали і думали що ти дійсно (!) пишеш цікаві речі. Але... кожен юзер/людина рано чи пізно має піти, оскільки нереально завжди бути на вершині. Свого часу на форумі був грозою/напівбогом триєдиний niger/карабах/riznyk ))) Його було цікаво читати, він не нав'язував свою думку,не вчив жити, не ліз в кожну тему з своєю думкою. Але він не затупив-і пішов гідно, на піку популярності (пішов це умовно сказано, він десь-колись дописує), просто зрозумів що варто витрачати час на більш нагальні і потрібні речі (а може просто вік підійшов... женився ) Ти ж "фішки не просік" і твій час давно минув. Зальотний хацкер попустив/опустив тебе, хоча ти й відновив свій рейтинг. От тоді було варто задуматися про те що треба трохи заспокоїтися. Але ні-ти вперто йшов далі-ліз у всі теми без розбору. В кінцевому підсумку ти почав ставати нецікавим, тоді всіх ти почав діставати, а тепер всі починають тебе "тупо ігнорити". Неважко здогадатися чим це все закінчиться..(швидше всього сам себе злиєш) Людина не може все на світі знати, але ти особливий-в тебе самий довший ніс на форумі, оскільки ти його пхаєш у кожну тему. Що саме цікаве-юзери котрі не перший рік на форумі і мають багато дописів/рейтинг,- вони аналогічно відомі поза межами форуму. Той же самий різник, фортєр, гсв, сані... А чим ти відомий? Тим що вчиш інших жити, але виключно на просторах інтернету. В реальному житті ти непримітний, неможливість реалізувати себе в житті заставила спробувати зробити це в інтернеті. От тільки не проканало-що так гарно починалося-дуже фігово закінчується. Закінчиться тим що тебе просто забудуть...
Мені глибоко пофігу твоя думка стосовно цього питання, метою написання мого посту було достукатися до інших юзерів, тому цей пост не для тебе а для інших, як то кажуть-щоб іншим "неповадно" було.
П.С. Забув дописати пару слів, типу: фейк, сірізлі, фейл, алсо, сіранє..
І що ти таке плетеш, смішно читати.
Я просто в шоці що люди думають про ФОРУМ. Який в сраці напівбог і гроза, куди піти і на якій вершині, кого попустив і як можна когось підняти НА ФОРУМІ. Ви чисто здуріли.
На форумах немає людей, тут є нік, аватар. Ви просто користуєтесь тим, що це форум напівміста напівсела і ви трохи один одного знаєте.
Мені пофік як виглядає Саймон, я б і не хотіла бачити ніяких фоток, бо я уявляю людину по постах. Форуми якраз тим і класні, що ти бачиш нутро людини, тобі зовнішність не заважає.
Я "знаю" більшість на цьому форумі, знаю хто нарваний, розумний, дотепний, занудний і т.д. І всі по своєму підтримують життя форуму, багатьох цікаво читати, одиниці (такі, як олігарх, наприклад) просто придурки місцеві. Але форум живий тільки тоді, коли хтось пише, висловлює свої думки, не боїться сказати те що думає. І Саймон саме такий і завдяки йому форум живий. Він мене ігнорить, тому не думайте, що я підлизуюсь. Він пише багато корисного і розумного, деколи як і багато хто просто гонить.
Ми всі тут просто вбиваємо час, розважаємось, деколи дізнаємся щось корисне. Я не хочу що б форум здох, не хочу що б йшли старожили (Бхагаван, привіт ) і за Різником скучаю. Розслабтесь і отримуйте задоволення.
А то дехто тільки й може, що Саймона обсирати.
ПС. І не забудуть Саймона, не парся.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 3:
into (29.03.2017), Senn (31.03.2017), TanyaKatz (31.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2017, 21:54 #2685744   #719
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Siriy, чому немає "свіжих" випусків Вар*ятів, і чи буде 2 сезон?
Nick. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2017, 22:07 #2685746   #720
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Сергій Притула (Тернопільський Сірий)

Оце Саймон кинув гівна на вентилятор, якщо вже як мінімум останню сторінку тут обговорюють іменно його, а не того кому присвячена дана тема. Що вміє то вміє, талант не проп'єш
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
into (30.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:29.