Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Результати опитування: аборт
залёт так залёт, надо делать аборт и не кому не скажу сделаю сама 11 7.19%
скажу и примем решение вместе 80 52.29%
сожму зубы и сама буду ростить ребёнка 53 34.64%
выброшусь с первого этажа и буду повтарять пока не разабьюсь 9 5.88%
Голосували: 153. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Чи потрібен аборт?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.10.2006, 17:44 #201525   #41
Wadim
 
Аватар для Wadim
Типово

Всі дівчата тут такі впевнені в своїх діях. Можна навіть лозунг написати: "НІ АБОРТУ!!!" Я думаю що цю тему ми вже всі обсудили!

І як би там небуло, навіть як би я повинен би стати, незаплановано, батьком то ніяк би від цього не відмовився... Це ж моя дитина
Wadim зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2006, 22:30 #201693   #42
PUP_ZEMLI
 
Аватар для PUP_ZEMLI
Типово

Ти навіщо позвонив до мої мами,
ти навіщо розказав що будуть діти,
але знай що діти будуть не від тебе,
годі, годі доступу між нами
(с) Фактично Самі, альбом "Curvacomeback", Кіріян
PUP_ZEMLI зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2006, 16:09 #204938   #43
Sara
 
Аватар для Sara
Типово

Wadim ну ну, багато таких героїв було... А коли приходиться до діла, то завжди щось знайдеться щоб відмзатись... тіко не в обіду це сказано

Якщо чесно, не хочеться випробовувати долю.. Багато моїх подруг позалітали, але рік-два і порозводились.... В такомпу випадку краще і не одружуватись ніж тріпати собі і комусь нерви...

ХХоча бувають винятки, і чоловіки не втікають і пара живе причудово, але таке нажаль буває рідко, навіть дуже...
Sara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2006, 21:21 #227574   #44
CSA][Samsung
Типово

Ніколи і ше раз НІКОЛИ не треба робити аборт!
Дитина не винна шо хтось живе розгульним життям.
Це ше гірше ніж свідоме ВБИВСТВО.Точніше це і є
звірське вбивство малої і беззахистної дитини.
Будь ласка подумайте над цим.Це дійсно дуже великий гріх.
CSA][Samsung зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2006, 09:42 #227848   #45
Makaveli
 
Аватар для Makaveli
Типово

Колись я був прихильником абортів але одного разу потрапив в цікаву ситуацію! я попав з своєю красуньою в жіночи будинок (роддом і гінекологія) і їй робили обстеження з підозрою на вагітність я сидів там на лавці і дивився на щасливих майбутніх батьків (тре було тіки бачити наскільки вони були щасливі,головне там були і по зальоту, але в той момент вони чомусь прото вже забули і радувалися майбутньому дитю)! Після я став неяросним але противником абортів! (лікарі з моєю помилились, і просто то була здорова затримка )
Makaveli зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2006, 11:35 #227953   #46
andriana
 
Аватар для andriana
Типово

а ти там не зустрічав дівчаток(13-18 років) чи жінок які залетіли і не хочуть цієї дитини???
сидять вбиті горим і молять Бога, щоб це скоріше скінчилося...
andriana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2006, 12:04 #227972   #47
VT
 
Аватар для VT
Типово

Цитата:
Допис від Sara
Особисто я, перш наперш привітала б батьків, що вони дідусь та бабуся. Потім сказала б майбутньому батькові. Йому вирішувати, чи хоче він одружуватись на мені чи ні. просити і бігати за ним для кольца на пальці це смішно. Мені пофіг що казатиме хтось колись. Я можу виховати сама дитину. Навіть якщо хлопець впреться як баран, робити аборт, то попереджу, щоб показувався на очі дитині і зроблю так як вважатиму за потрібне. Але аборта не робитиму!
ріспект
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2006, 12:11 #227986   #48
VT
 
Аватар для VT
Типово

Цитата
Допис від CSA
[Samsung]Ніколи і ше раз НІКОЛИ не треба робити аборт!
Дитина не винна шо хтось живе розгульним життям.
Це ше гірше ніж свідоме ВБИВСТВО.Точніше це і є
звірське вбивство малої і беззахистної дитини.
Будь ласка подумайте над цим.Це дійсно дуже великий гріх.
По перше, це ще не дитина в перші кілька місяців після запліднення, це набір клітин.
По друге, чи краще для дитини отримати нещасливе життя, без нормальних батьків, без когось хто про неї буде турбуватись та любити?

Аборт - само собою погано. Але світ не чорно-білий, ситуації різні бувають, інколи аборт краще.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2006, 22:36 #240058   #49
deine-goth
Типово

потрібен якщо він "зламає" життя, тобто в першу чергу в шкільному віці, потрібно якщо немаж змоги для нормального утримування дитини (грошей або чоловіка нехватає)
Але при вагітності краще сказати партнеру, та й з вікна можна викинутися. Але якщо дівчини налаштована робити аборт, незалежно від чужої думки, то "батьку" можна і неказати, це може його злякати або таке інше...
deine-goth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2006, 23:00 #240083   #50
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

потрібен, хоча б тому, що жінка має право вибору: народжувати чи не народжувати, якшо дитина не запланована. всяке може статися, і контрацептиви можуть не давати 100 гарантії...

якшо людина морально і фізично не готова до того що б мати дитину, то нашо калічити і собі життя і тій дитині? потім дивуємся, а чого так часто мами кидають дітей, або чого так часто діти бувають не щасними в мам-одиночок ( не говорю про всіх).
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2006, 10:54 #240186   #51
optimist
 
Аватар для optimist
Типово

Nata
якшо людина морально і фізично не готова до того що б мати дитину, то нашо калічити і собі життя і тій дитині?

а, коли зробить аборт, вона не покалічить собі життя??? Це величезна психологічна травма і вона буде жити із цим все життя!!!
згідний із CSA][Samsung це свідоме вбивство і не потрібно говорити, що вона 13 літня чи молодша, потрібно відповідати за свої вчинки, навіть у такому віці. Навіть, якщо дитина не бажана, чи не буде мати підгрунтя, щоб вирости соціально здоровою особистістю, чи без батька, як хтось раніше говорив, всерівно вона має ПРАВО НА ЖИТТЯ!!!
optimist зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2006, 11:08 #240195   #52
Ксюша
 
Аватар для Ксюша
Типово

з тих варіантів я немаю шо вибрати, бо мій варіант ніза шо в світі аборт, для мене було б щастя мати дитину, інші люди страждають бо не можуть мати дітей, а деякі вбивають, я просто засуджую таких людей!! і хай би які причини не були , ні за шо б не вбила своєї дитини...
Ксюша зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2006, 13:21 #240235   #53
SpY
 
Аватар для SpY
Типово

Треба спершу думати, як уникнути причин, а не наслідків
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2006, 19:11 #240424   #54
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово

Нєєєє. Аборт то зло. Особисто я не поважаю тих, хто іде на це, але, нажаль, маю серед таких дуже близьких мені людей. І хто б що не казав, але це вбивство Якби в мому житті була така ситуація, то мені було б плювати на любі матеріальні проблеми, на любі життєві плани і на все решта. Не можу зрозуміти дівчат, які на це ідуть і хлопців, які це одобрюють. Якщо дівчина чи її хлопець чи їхні батьки не хочуть дитини, то це не причина її вбивати.
Особисто я на місці хлопця, дівчина якого іде на аборт, швидше б настояв на тому, щоб вона МЕНІ віддала дитину і хай робить далі що хоче, а не те, про що можна жаліти ще багато років(батько-одиночка тож круто )
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2006, 21:13 #240489   #55
Sara
 
Аватар для Sara
Типово

Різні люди, різні умови життя та виховання, різні цінності - такий світ. Якщо хлопець боїться чи просто байдужий до цієї дівчини то і йому пофіг на все, шо з нею відбувається. Поважаю тих, хто не боїться відповідальності, і може взяти дитину собі.
+PaladiN+ Слів немає. Просто, якщо вірита словам твоїм, то ти справжній чоловік +
Sara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2006, 23:33 #240622   #56
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Цитата а, коли зробить аборт, вона не покалічить собі життя??? Це величезна психологічна травма і вона буде жити із цим все життя!!!
залежить від того,як людина до цього відноситься.

Цитата згідний із CSA][Samsung це свідоме вбивство і не потрібно говорити, що вона 13 літня чи молодша, потрібно відповідати за свої вчинки, навіть у такому віці.
це не вбивство, бо тоді ще людини немає.
звісно потрібно відповідати за вчинки, я хіба проти цього?
деколи засоби контрацепції можуть підводити, то хіба вина когось, якшо підвели таблеки?
Цитата Навіть, якщо дитина не бажана, чи не буде мати підгрунтя, щоб вирости соціально здоровою особистістю, чи без батька, як хтось раніше говорив, всерівно вона має ПРАВО НА ЖИТТЯ!!!
хаха...
нашо плодити ніщєту? головне що б та дитина власне була бажана і що б ї любили, що б в неї була і освіта і сімя іт.д. А так то шо, на дитина буде, но най ходить і просить по вулиці, бо мама немає грошей? чи най та дитина буде нещасною, най буде голодною но най буде?
в сраку така філософія, ми тоді ніколи з болота не виберемося...
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2006, 16:16 #240912   #57
ads
Guest
Типово

Тут згадували за 13 літніх.По моэму вони самі винні, або ж батьки. які не дали їм належного виховання.Але навіть у такому віці мені було б старшно зробити аборт.Крім того згідно з ібблійським вченням це-гріх
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2006, 19:08 #241052   #58
Sara
 
Аватар для Sara
Типово

завагітніла.. так сталося, ну то що ж, всяке буває. Тим більше останнім часом в дітей. Пару років тому в росії стався випадок, коли 11річна дівчина і 16літній (або 18літній) хлопець дали життя ще одній дитині. В цієї пари є чому навчитись, перш за все відповідальності, сміливості, переконливості у своїх екстремальних рішень. Дівчинка захищала свою дитину, яку "роддом","центр по справах сімї та молоді" і т.п. інстанції заставляли віддати, потім продати свою дитину. Що маленька мати робила, це треба було бачити. Так віддано дорослі мами не відстоюють своїх дітей, як це робила 11річна мати...
Sara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2006, 19:49 #241094   #59
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Цитата Тут згадували за 13 літніх.По моэму вони самі винні, або ж батьки. які не дали їм належного виховання.Але навіть у такому віці мені було б старшно зробити аборт
ая, най ліпше вродить в 13 років. ще сама дитина і нічогов тому житті незнає.
ліпше вже аборт.
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2006, 19:51 #241095   #60
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Цитата цієї пари є чому навчитись, перш за все відповідальності, сміливості, переконливості у своїх екстремальних рішень. Дівчинка захищала свою дитину, яку "роддом","центр по справах сімї та молоді" і т.п. інстанції заставляли віддати, потім продати свою дитину. Що маленька мати робила, це треба було бачити. Так віддано дорослі мами не відстоюють своїх дітей, як це робила 11річна мати...
ага. і варто зазначити шо ні мамаша ні папаша читати не вміють, в школу не ходили, і взагалі таких треба стерелізувати.
нічого доброго з тої дитини не виросте, ще одна попрошайка чи злодій.
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:19.