Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Мото


Хамство на мопедах/скутерах

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.09.2006, 20:48 #174204   #1
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Хамство на мопедах/скутерах

Народ, не буду стверджувати що всі, але більшіть учасників руху на мопедах просто хаміють. От сьогодні ввечері - переходжу дорогу біля 18 школи на пішохідному переході + світлофор - червоне світло!!! всі зупинилися, крім мопеда з трьомі долбойобами на борту - які на солідній швидкості з криками помчалися вперед...навіть не поміти пішоходів...
Знайомий через подібних ідіотів авто розбив, вони сторили аварійну ситуацію, і той, щоб не пошкодити інші авто - зрулив в огорожу - збитки 2500у.о....а вони собі спокійно помчали далі....
Вихід один - запровадити реєстрацію і вимагати права категорії "А"....а то катаються прямо діти - наглі діти, які і не знають і не мають бажання дотримувати елементарних правил руху. Крім того, вартість таких іграшок досить часто більша за вартість жигуля чи іномарки 85-87рр....
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2006, 21:19 #174227   #2
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово

Зволачі мене тож харять ці "пантові" скутерісти!
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2006, 21:22 #174228   #3
debooger
 
Аватар для debooger
Типово

Мачі казлофф!!!!!
debooger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2006, 21:25 #174230   #4
Komanchi
Типово Re: Хамство на мопедах/скутерах

Цитата:
Допис від Nobel
Народ, не буду стверджувати що всі, але більшіть учасників руху на мопедах просто хаміють. От сьогодні ввечері - переходжу дорогу біля 18 школи на пішохідному переході + світлофор - червоне світло!!! всі зупинилися, крім мопеда з трьомі долбойобами на борту - які на солідній швидкості з криками помчалися вперед...навіть не поміти пішоходів...
Знайомий через подібних ідіотів авто розбив, вони сторили аварійну ситуацію, і той, щоб не пошкодити інші авто - зрулив в огорожу - збитки 2500у.о....а вони собі спокійно помчали далі....
Вихід один - запровадити реєстрацію і вимагати права категорії "А"....а то катаються прямо діти - наглі діти, які і не знають і не мають бажання дотримувати елементарних правил руху. Крім того, вартість таких іграшок досить часто більша за вартість жигуля чи іномарки 85-87рр....
цілком згідний, по парку роз'їздились блін
Komanchi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2006, 21:28 #174232   #5
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово

В мене раз чуть аварія небула з таким дебілом я на веліку а той на скутері по парку їзде, народу куча я обминаю людей на скорісті і тут він блін тоже повертає і жене тормоз добре шо ше є реакція дав вліво і якось виплутався
Stanislav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2006, 21:45 #174241   #6
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово

тут ще раз напрошується висновок, що народу не можна допускати халяви і надавати забагато прав і привілеїв....проте, я думаю, що скоро, після того, як власників мопедів побільшає - і дол них доберуться МРЕО і інші супутні організації....
НАГОЛОШУЮ, що не хочу образити власників мопедів/скутерів, але кожен з нас може підтвердити, що народ нагліє....
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2006, 00:48 #174287   #7
Lesko
Типово

Таких "воділ" треба інакше вчити, їде і не стає на переході чи "вишиває" по парку, то його досить легко в бочок штовхнути - скутери гарно падають, особливо якщо солідна швидкість. Їм серйозного нічого не буде - потовчуться добре, поцарапаються, побють скутер і може дойде за що...
Lesko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2006, 07:22 #174293   #8
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово

Цитата
Допис від Lesko
Таких "воділ" треба інакше вчити, їде і не стає на переході чи "вишиває" по парку, то його досить легко в бочок штовхнути - скутери гарно падають, особливо якщо солідна швидкість. Їм серйозного нічого не буде - потовчуться добре, поцарапаються, побють скутер і може дойде за що...
так на наступний раз і зроблю....
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2006, 07:34 #174296   #9
Kija
Banned
Типово

А мене вони особливо неде не харять крім одного місця, тротуарної дорожки яка іде біля озера від парку на дружбу, вот ці шумахери і ганяють по ній бо по дорозі камішки і трясе. Особливо приємно коли ідеш, а воно тобі зі спини заїжає на 60-80 і ще й сигналити починає прямо під сракою. Ну нічо якось будем з цим боротися, мені один вже клятвенно пообіцяв що буде їздити тільки по дорозі
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2006, 07:40 #174298   #10
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово

Цитата:
Допис від Kija
А мене вони особливо неде не харять крім одного місця, тротуарної дорожки яка іде біля озера від парку на дружбу, вот ці шумахери і ганяють по ній бо по дорозі камішки і трясе. Особливо приємно коли ідеш, а воно тобі зі спини заїжає на 60-80 і ще й сигналити починає прямо під сракою. Ну нічо якось будем з цим боротися, мені один вже клятвенно пообіцяв що буде їздити тільки по дорозі
ти його вже напевно таки збив з скутера....
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2006, 08:20 #174308   #11
Kija
Banned
Типово

Цитата:
Допис від Nobel
ти його вже напевно таки збив з скутера....
Ні просто він зробив глобальну помилку на мій мат в догонку він зупинився відносини повиясняти.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2006, 08:25 #174309   #12
gsv
 
Аватар для gsv
Типово

я певно вчора бачив цих камікадзе біля автовокзалу вечером.... двоє з трьох (а може і всі троє) були обдолбані або п"яні в дим... акуратно обминув цей неадекватний ТЗ і поїхав)))
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2006, 08:39 #174316   #13
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово

Мені також колись назустріч вискочив скутеріст, він думав на перехресті зліва всі машини обігнати, але навпроти я їхав. Так йому нічого не залишалось як... впасти. А падають вони так нелепо...
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2006, 09:06 #174334   #14
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово

Цитата:
Допис від andrey_ko
Мені також колись назустріч вискочив скутеріст, він думав на перехресті зліва всі машини обігнати, але навпроти я їхав. Так йому нічого не залишалось як... впасти. А падають вони так нелепо...
а ти на чому їхав навпроти????
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2006, 10:51 #174393   #15
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово

на автамабілі, звичайно, якби їхав на лісапеді, то він мабудь не падав би
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2006, 10:55 #174398   #16
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово

а ще в нас хочуть легалізувати легкі наркотики і збрую ))))
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2006, 11:47 #174413   #17
Dao
 
Аватар для Dao
Типово

Цілком згоден - треба щось робити з цим, хоча б на міському рівні. Ідеш бульваром додому. Зіспини вилітає гімняр 14 рочків за 20см від тебе і леить далі. Доречі були прецинденти вже що збивали пішоходів.

Кса а з законної сторони як? мають вони право валяти по тротуарах\парках ?
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2006, 11:54 #174416   #18
Yurik_video
Типово

В нас просто мєнти нічого не роблять а тільки гроші заробляють ловлячи на фару чи алкоголь, кілька раз забрали б на штрафплощадку їхні скутера (і ще щось би придумали)- порозумнішали б.
Було б тільки бажання - вистачило б і тих законів що вже є.
А як введуть що не можна на скутері без прав їздити, почнуться нові приколи, з сторони міліції і ін.
Одним словом проблема глобально-українська.
Yurik_video зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2006, 11:57 #174418   #19
Kija
Banned
Типово

Цитата
Допис від Yurik_video
В нас просто мєнти нічого не роблять а тільки гроші заробляють ловлячи на фару чи алкоголь, кілька раз забрали б на штрафплощадку їхні скутера (і ще щось би придумали)- порозумнішали б.
Було б тільки бажання - вистачило б і тих законів що вже є.
А як введуть що не можна на скутері без прав їздити, почнуться нові приколи, з сторони міліції і ін.
Одним словом проблема глобально-українська.
Цікаво як якщо вони мають повне право на них пересуватися бо цих самих тротуарах і парках.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2006, 11:59 #174420   #20
Yurik_video
Типово

За перевищення швидкості чи ще щось, за нетверезий стан чи аварійну ситуацію, думаю завжди можна найти вихід якщо захотіти, але я думаю що наша міліція тут нічого не придумає.
Yurik_video зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:28.