Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Будівництво будинку для себе

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.07.2010, 22:29 #1414736   #21
contras552
Banned
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Найкраще було би так: в перший рік вилазиш із землі, і накриваєш панелями цокольний поверх. Все, залишаєш на зиму. На другий рік муруєш коробку і накриваєш. Знову залишаєш на зиму. І на третій рік робиш в будинку електрику, воду, каналізацію, штукатурки, стяжки, і якщо встигнеш і вистачить коштів - інші оздоблювальні роботи.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2010, 22:31 #1414741   #22
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від NikolayII Переглянути допис
тоді вирішено, замовляю 25 кубів бетону і маю чистий спокій)))а цоколь вже можна мурувати з крупного каміння на 70 см над землею??і ще питання, чи треба брати будівельний вібратор для кращого просідання?
Я би не мурував з каменю,а все бетоном.
Вібратор бажано але можна і без нього,готовий бетон добре тече.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2010, 22:35 #1414746   #23
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від NikolayII Переглянути допис
тоді вирішено, замовляю 25 кубів бетону і маю чистий спокій)))а цоколь вже можна мурувати з крупного каміння на 70 см над землею??і ще питання, чи треба брати будівельний вібратор для кращого просідання?
Я так поняв, Нобель вказав собівартість, коли вручну бетон робиш? чи ні?
бо знайшов прайс на бетон
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2010, 22:36 #1414747   #24
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Найкраще було би так: в перший рік вилазиш із землі, і накриваєш панелями цокольний поверх. Все, залишаєш на зиму. На другий рік муруєш коробку і накриваєш. Знову залишаєш на зиму. І на третій рік робиш в будинку електрику, воду, каналізацію, штукатурки, стяжки, і якщо встигнеш і вистачить коштів - інші оздоблювальні роботи.
так я так і планую, але я думав робити будівлю без підвалу, а просто коли зведу коробку, то утрамбувати землю, насипати пісочку, зробити чорнову стяжку, рубероїд як гідроізоляцію, пінополістирольні плити+якась армуюча сітка і чистову стяжку на 5 см.
NikolayII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2010, 22:43 #1414757   #25
contras552
Banned
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від NikolayII Переглянути допис
так я так і планую, але я думав робити будівлю без підвалу, а просто коли зведу коробку, то утрамбувати землю, насипати пісочку, зробити чорнову стяжку, рубероїд як гідроізоляцію, пінополістирольні плити+якась армуюча сітка і чистову стяжку на 5 см.
Рубероїд сьогодні не вигідно, бо він дорогий. Я замість рубероїду клав спеціальну плотну поліетиленову плівку, вона продається в будівельних магазинах, і використовується для гідроізоляції підлог. Правда, 2 роки тому купляв. Рулон 4м ширини коштував тоді 8 грн за погонний метр.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2010, 22:45 #1414760   #26
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
повністю все на світлі - від приготування їжі - до гарячого водопостачання/насоса і т.д. + буд. інструмент - ніякого дискомфорту не відчуваю.
а якщо ненароком в нашій непередбачуваній державі, в якій бувають різні чудеса відключать світло на парочку ясних і свіжих зимніх днів? тоді як бути?
NikolayII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2010, 22:48 #1414762   #27
contras552
Banned
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від NikolayII Переглянути допис
а якщо ненароком в нашій непередбачуваній державі, в якій бувають різні чудеса відключать світло на парочку ясних і свіжих зимніх днів? тоді як бути?
На чорний день можна прикупити недорогий дизельний чи бензиновий генератор, і обігрівати 1-2 кімнати. На парочку днів вистачить.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2010, 22:51 #1414764   #28
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Рубероїд сьогодні не вигідно, бо він дорогий. Я замість рубероїду клав спеціальну плотну поліетиленову плівку, вона продається в будівельних магазинах, і використовується для гідроізоляції підлог. Правда, 2 роки тому купляв. Рулон 4м ширини коштував тоді 8 грн за погонний метр.
може і так, дякую, але поки нема коробки з дахом, куди мені думати про гідроізоляцію підлоги... а так хотілося б вже радитись по цьому питанню...
а наразі питання лишається відкритим, цоколь 70 см мурувати з каменю чи заливати ліхтнербетоном?
в кого які думки? доречі дякую за прайс!!!
NikolayII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2010, 22:55 #1414768   #29
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від NikolayII Переглянути допис
а наразі питання лишається відкритим, цоколь 70 см мурувати з каменю чи заливати ліхтнербетоном?
І нашо тобі той камінь здався?Залив все повністю і немає проблем.А то ше треба буде мурувати,знову таки купляти камінь,купляти пісок з цементом і можливо наймати муляра.Бо з каменю самому не так просто мурувати.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2010, 22:58 #1414770   #30
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від NikolayII Переглянути допис
може і так, дякую, але поки нема коробки з дахом, куди мені думати про гідроізоляцію підлоги... а так хотілося б вже радитись по цьому питанню...
а наразі питання лишається відкритим, цоколь 70 см мурувати з каменю чи заливати ліхтнербетоном?
в кого які думки? доречі дякую за прайс!!!
В мене будували з каменю, правда глибина була 1.80 - до глини, тому і на частину зробив цокольне приміщення.
Доречі, якщо цікаво - короткий звіт моєї минулорічної будови. Цьогорічна зараз ще в процесі
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2010, 00:48 #1414830   #31
cheynjer
 
Аватар для cheynjer
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від NikolayII Переглянути допис
знизу планую робити 20-30 см пісчану утрамбовану подушку, далі 110 см бетон (щебінь 20х40+пісок+цемент+можливо вапно)подвійна арматура 12 в три поверхи (через кожних 30 см) і на рівні землі 70 см цоколь з крупного каміння.
Це який такий архітектор такий фундамент проектував???
1. Піщана подушка не повинна перевищувати 10 см, (деякі архітектори малюють підготовку бетоном марки М50 товщиною 5см)
2. Арматура в 3 поверхи це марнотратство. Арматура працює тільки знизу і зверху.
3. Вапно в фундаменті не допустиме, краще водовідштовхуючий пластифікатор
4. Спочатку почніть копати траншеї, а вже потім побачите який об'єм бетону, може там до нормальної основи 2м (хіба що робили геологічну розвідку)
5. В фундаменті не завжди головна глибина, а ще деколи площа подушки (під несучі і не несучі стіни вона повинна бути різна)
6. Після цоколя з каменя обов'язково повинен бути армопояс

До кінця цього року ще діє заборона на інспекцію приватного будівництва органами держбуд нагляду, після нового року вони зачастять. Основна їх домашка, дозвіл на початок будівництва(без якого до речі не здасиш будинок в експлуатацію), а його можна отримати лише при умові договору між ліцензованою фірмою/бригадою яка будуватиме.

p.s. Любе питання вирішується, але краще врахувати такі видатки і подумати, чи не дорожче виходить будувати самому?

http://www.def.nsk.su/quality/quality1_2_001.php
http://www.def.nsk.su/quality/quality2_6_001.php

Востаннє редагував cheynjer: 29.07.2010 о 01:23.
cheynjer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2010, 05:48 #1414853   #32
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

про інспекції - думаю не варто переживати...не та в нас країна, де всі будуть будуватися ліцензованими фірмами (90% майстрів жодних ліцензій/податків не сплачують....) + 90% самобудів, які потім спокійно вводять в експлуатацію (а скільки в селах ще не введених в експлуатацію...і люди цим не переймаються).

В мене поки теж не введений в експлуатацію. Маю дозвіл з сільради, дозвіл з архітектури, + узгоджений "Будівельний проекс" з печатками і підписом районного архітектора. В БТІ сенсу іти немає, так як ще не все внутрішнє оздоблення зроблене, а відповідно в БТІ документи з штампом "Незавершене будівництво" мені не потрібне...викинуті гроші (ну хіба хотів би продавати в такому стані).

П.С. Краще заливай повністю моноліт, без того каменю на верху
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2010, 07:32 #1414863   #33
cheynjer
 
Аватар для cheynjer
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
про інспекції - думаю не варто переживати...не та в нас країна
Воно то може так... Але раптом в дерржбюджеті бабло закінчитьться, а при такій кількості самобудів, то це золота жила, особливо в межах міста, бо в місті дозвіл тяжче отримати (то сусіди добрі, то комунікації різні)
cheynjer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2010, 08:26 #1414923   #34
KotDavinci
 
Аватар для KotDavinci
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
а відповідно в БТІ документи з штампом "Незавершене будівництво" мені не потрібне...викинуті гроші (ну хіба хотів би продавати в такому стані).
А статус незавершеного чим тяготить?

Востаннє редагував KotDavinci: 29.07.2010 о 08:45.
KotDavinci зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2010, 09:42 #1414985   #35
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від cheynjer Переглянути допис
Це який такий архітектор такий фундамент проектував???
це я спитав сусідів які будуються біля тої ділянки зараз, але у них вага будови більша ніж проектована моя.але я думаю на фундаменті не можна економити, але ж дорогий і так виходить собака... а вже коли зроблю геологічну розвітку (приблизно 500 гривенників) тоді з архітектором і будем розписувати наш бутерброд)))
а на рахунок бригад і законодавства про прийом ооб"єктів в експлуатацію, то мені здається цей закон і спеціально пролоббійований в Раді для всіляких інспекцій і будівельних організацій. Щоб нормальний забудовник, який будує на СВОЇЙ землі і для СЕБЕ "прискорював" здачу. Знов повертаємось в СССР, заходиш в магазин купити ковер, а на роботі виграв талон на праску, і нічого, купуєш вже 5-ту праску....

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від KotDavinci Переглянути допис
А статус незавершеного чим тяготить?
Наскільки я розумію, то платиш так само як і при здачі будувлі вже в стані хоча б 80% готовності в експлуатацію, але отримуєш не ГОТОВИЙ будинок а "незавершене будівництво", яке всерівно потрібно буде потім переводити в "готовий для проживання". тобто по грошам то в 2 рази більше виходить. так я зрозумів Нобель?

Востаннє редагував NikolayII: 29.07.2010 о 09:42. Причина: Пізніше додано
NikolayII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2010, 10:34 #1415045   #36
KotDavinci
 
Аватар для KotDavinci
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від NikolayII Переглянути допис
отримуєш не ГОТОВИЙ будинок а "незавершене будівництво", яке всерівно потрібно буде потім переводити в "готовий для проживання". тобто по грошам то в 2 рази більше виходить. так я зрозумів Нобель?
Для чого переводити в "завершене". Хіба не дають приписку до незавершеного...?
KotDavinci зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2010, 11:20 #1415076   #37
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від NikolayII Переглянути допис
а вже коли зроблю геологічну розвітку (приблизно 500 гривенників) тоді з архітектором і будем розписувати наш бутерброд)))
мій архітектор казав цього не робити (лишні витрати) - бо прийде тьотка чи дядінька викопає ямку, зазначить, де починається глина. Визначить наклон - і вся тобі розвідка.
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2010, 13:05 #1415149   #38
cheynjer
 
Аватар для cheynjer
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
мій архітектор казав цього не робити (лишні витрати) - бо прийде тьотка чи дядінька викопає ямку, зазначить, де починається глина. Визначить наклон - і вся тобі розвідка.
Все правильно, таке можна зробити самому, і приблизно прикинути обє'ми фундаменту. Всерівно на 100% ніхто ніколи проекту не притримувався і не притримується
cheynjer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2010, 14:22 #1415220   #39
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від cheynjer Переглянути допис
Все правильно, таке можна зробити самому, і приблизно прикинути обє'ми фундаменту. Всерівно на 100% ніхто ніколи проекту не притримувався і не притримується
Ну тоді, якщо так, і ми не слухаєм архітекторів, які дійсно знають таке, що ми не знаємо, тоді точно стіни можна взводити самому. а який фундамент можуть порадити мені форумчани за таких умов:
до води 30 метрів, рівнина і на підвищенні, точка промерзання 70-80 см., земля піщана з глиною. будинок 8х9 піноблочний+ пустотне перекриття, мансардний, 1 поверх 2.60 мансарда 2 метри. всередині навхрест 2 несучі стіни по ширині і довжині будинку. вирішив, що буду заливати ліхтнербетоном з міксерів.
яку глибину траншеї, висоту цоколя, кількість арматури і марку бетону радите???
NikolayII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2010, 20:01 #1415463   #40
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від NikolayII Переглянути допис
кількість арматури і марку бетону радите???
Бетон бери трохи сильніший,а арматури тоді треба буде зверху по кутах (Г-подібно зігнути) для перестраховки,щоб не розійшовся,8 штук 16-ки достатньо.На висоті 20 см від верху і на 50 см.
А на глибині тої арматури зовсім не потрібно.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:10.