Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Як відсвяткували День мертвих?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.11.2016, 20:54 #2665431   #181
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата я смердючий шмат м'яса, слова знаю лише матерні, нікому не даю продиху, зі всіх стрижу купони, за золото неньку-україну продам з потрохами - ви задоволені?
Лишилось вияснити,чи всі решта,хто робить такі самі ритіали,такі самі як ти.
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2016, 21:05 #2665433   #182
perebendya
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Лишилось вияснити,чи всі решта,хто робить такі самі ритіали,такі самі як ти.
ну ви там у вільний час обов'язково пороздумуйте, що таке є в людині що викликає недовіру до інших людей, а то знаєте ці всі окам'янілості, блоки..
perebendya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2016, 22:38 #2665438   #183
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Хотілося б. Але нема наразі такого календаря.
Можу подарувати. Втім, 1 листопада там на тому ж місці що і у мексиканців чи там африканців.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Іде 9-та сторінка теми. Люди все що мали, те і сказали. Тобі досі не зрозуміло що питаня надумане?
Купа людей на кладовищі на День мертвих - це марево?
Ви, до речі, так і відбулися відмазкою на пряме запитання: "чи були на кладовищі в цей день?" А чому б не відповісти прямо, без ухилянь в календарі?


Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Ну то це для тебе,а по собі всіх не рівняй.
Для християн. Для інших - тим паче не авторитет.



Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Макавейські книги — кілька книг Біблії, що визнаються Православною та Католицькими Церквами і внесені пізніше до канону
Багато чого могло бути "пізніше внесено", але навіть євреї (а це книга про них) не вважають її достовірною. Про що далі говорити?


Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Тобто просити отця про прощення гріхів для когось,то не ок і отець проти такого?
Для Ісуса - ок, Він може просити. Самі Ви також можете визнавати свої гріхи перед Богом, а щодо чужих гріхів, а тим паче людей, які вже померли - що Ви можете тут змінити? Який толк з таких прохань? Що Ви можете дати (Богу) щоб гріхи інших людей були прощені?


Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Не забувай,Новак,якою чашою міряєш,такою і тобі налиють по самі вінця.
І Ви не забувайте про ці слова, Бульдог, бо зараз якраз Ви мене і міряти взялися.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2016, 23:40 #2665446   #184
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Для християн. Для інших - тим паче не авторитет.
Ти за всіх християн не розписуйся. Піська не виросла. Православні і католики вважають каноном і не тобі їх вчити.



Цитата навіть євреї (а це книга про них) не вважають її достовірною
Євреї вважають Марію шлюхою,а Ісуса виродком. Орієнтуйся на євреїв і далі.


Цитата Для Ісуса - ок, Він може просити.
Дуже шкода,шо ти не можеш. Багато людей користуються цим. багато втрачаєш.


Цитата а щодо чужих гріхів, а тим паче людей, які вже померли - що Ви можете тут змінити?
А що,після смерті всесильний Бог вже не може пробачити людині?


Цитата І Ви не забувайте про ці слова, Бульдог, бо зараз якраз Ви мене і міряти взялися.
Це я тобі до того,Новак,шо якшо ти так дуже любиш розпитувати людей,що і для чого вони роблять,то дивись,шоб тебе потім не розпитували.


Цитата Купа людей на кладовищі на День мертвих - це марево?
Цікаво,а шо ти робив на кладовищі в цей день? Чи ти просто прогулювався поряд,чисто випадково?
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 00:00 #2665447   #185
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Ти за всіх християн не розписуйся. Піська не виросла. Православні і католики вважають каноном і не тобі їх вчити.
Спочатку розберіться що таке канон і второканонічні книги (апокрифи).


Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Євреї вважають Марію шлюхою,а Ісуса виродком. Орієнтуйся на євреїв і далі.
Мова про книгу, її достовірність, як джерела (тексту), походження, наявність оригіналу і т.д. Це наука, яка має назву біблійна критика.


Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Дуже шкода,шо ти не можеш. Багато людей користуються цим. багато втрачаєш.
Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
А що,після смерті всесильний Бог вже не може пробачити людині?
Почніть із азів християнського вчення. Коли засвоїте їх, то позбудетеся багатьох помилкових уявлень.


Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Це я тобі до того,Новак,шо якшо ти так дуже любиш розпитувати людей,що і для чого вони роблять,то дивись,шоб тебе потім не розпитували.
Мні подобаються думаючі люди.


Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Цікаво,а шо ти робив на кладовищі в цей день? Чи ти просто прогулювався поряд,чисто випадково?
Не був, але чув від тих, хто були там і кому я довіряю щодо їх слів.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 04:51 #2665451   #186
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Купа людей на кладовищі на День мертвих - це марево?
Ви, до речі, так і відбулися відмазкою на пряме запитання: "чи були на кладовищі в цей день?" А чому б не відповісти прямо, без ухилянь в календарі?
Ні. День мертвих це марево.
А в поминальний день люди відвідують кладовища, втім в інші дні теж, тут вже як кому получається, по часу.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 09:06 #2665474   #187
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

https://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k...=31:159-32:779
Тим самим хто це святкує виступає проти самого Бога, бо вшановує тих, кого Бог знищив і засудив. Доля їх однакова- це гнів Бога.
Це свято виникло як бунт проти Бога в знак незгоди з тим, що Бог знищив злих у Потопі, цим самим виражає своє співчуття Сатані і його бунтарським діям проти Бога.

Востаннє редагував Ychen: 25.10.2018 о 16:00.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 09:14 #2665476   #188
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Спочатку розберіться що таке канон і второканонічні книги (апокрифи).
Бачу в тебе із зором погано,нагадаю:

Цитата Макавейські книги — кілька книг Біблії, що визнаються Православною та Католицькими Церквами і внесені пізніше до канону
Вони певно Новака забули спитати шо їм вважати каноном,а шо ні.


Цитата Мова про книгу, її достовірність, як джерела (тексту), походження, наявність оригіналу і т.д. Це наука, яка має назву біблійна критика.
Мова про те,що тебе хвилює думка євреїв. Ти ж на них посилався,нє? Чи ти коли тобі вигідно слухаєш їх думку,а коли нє,то нє!?



Цитата Почніть із азів християнського вчення. Коли засвоїте їх, то позбудетеся багатьох помилкових уявлень.
)))))))))))))
О,бачу,ти любиш повчити людей,любиш. То,Новаку,попахує основним грішком. То навіть не попахує,то вже посмерджує так конкретно на цілу тему.

Короче так,дивись,якшо ти пробуєш заявляти якусь таку херню,то надалі,прошу,крім своїх пустих слів,ще й вписувати щось більш вагоме.

Розумієш? Бо мені не складно написати,шось типу: Новак,ти помиляєшся,бо немаєш вірного розуміння вчення,твоя віра хибна і т.д. Але нормальні люди,за такі слова мають відповідати.

Я в тебе вірю. Ти зможеш.






Цитата Мні подобаються думаючі люди.
Та нє,Новак,тобі просто подобається повимахуватись.


Цитата Не був, але чув від тих, хто були там і кому я довіряю щодо їх слів.
То ти ше й до того всього бабка-пліткарка!? Ти то хоть не перед підїздом на лавочці робиш?
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 09:15 #2665478   #189
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Отже, це свято фактично почалося з ушанування людей, яких за днів Ноя Бог знищив через їхню розбещеність.http://wol.jw.org/uk/wol/pc/r15/lp-k-ru/1200270281/2/0
Тим самим хто це святкує виступає проти самого Бога, бо вшановує тих кого Бог знищив і не шанує, а засуджує. Доля їх однакова- це гнів Бога.
омг. Ще один з своїм міфом про потоп долучився до обговорення.
yarko2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kavun24 (25.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 09:17 #2665479   #190
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Тим самим хто це святкує виступає проти самого Бога, бо вшановує тих кого Бог знищив і не шанує, а засуджує. Доля їх однакова- це гнів Бога.
Ше один "глаз божий" появився.
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 09:30 #2665482   #191
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Ше один "глаз божий" появився.
То заплющіть очі і тупо співчувайте, святкуйте свято на згадку засудженим, знищеним в Потопі. Також не забудьте свічечку їм запалити може їм стане легше, а Бог передумає і їх воскресить. (Згідно Біблії всі, кого Бог знищив у Потопі не воскреснуть, вони навіки знищені, хто їм співчуває викликає до себе аналогічне ставлення з боку Бога.)

Востаннє редагував Ychen: 25.11.2016 о 10:24.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 09:41 #2665487   #192
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата хто їм співчуває викликає до себе аналогічне ставлення з боку Бога
Тебе Бог особисто повідомлення попросив написати від його імені?
Чи ти просто настільки охирівший,шо рішив,шо маєш право за нього це зробити?
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 09:58 #2665494   #193
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Тебе Бог особисто повідомлення попросив написати від його імені?
Видно Ви не в курсі хто я такий, то почитайте мої попередні дописи і більше не задавайте таких тупих запитань. Пора вже знати Хто стоїть за Свідками Єгови.

Додано через 1 хвилину
Цитата Чи ти просто настільки охирівший,шо рішив,шо маєш право за нього це зробити?
У Вас такого права наразі немає, тому так себе дико поводите, а як уже будете мати таке право, тоді поговоримо. Кожен може отримати від Бога благословення, але той хто плює в бік Бога (наприклад святкує згадку на знак співчуття тим, кого Бог знищив у Потопі, тим самим виявляючи незгоду проти Бога за їхнє знищення) мало на що може розраховувати, хіба що результат такий же як святкує- Божий гнів і несхвалення за підтримку і співчуття тим, хто ходив з Сатаною до Потопу.

Востаннє редагував Ychen: 25.11.2016 о 10:17. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 10:03 #2665497   #194
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Видно Ви не в курсі хто я такий, то почитайте мої попередні дописи і більше не задавайте таких тупих запитань. Пора вже знати Хто стоїть за Свідками Єгови.
Альо,дядя,всім похєру хто ти такий і шо з себе мниш. Приспустися,ти не серед братьєв тут.

Я тобі просте запитання дав,тебе Бог особисто попросив від його імені писати,чи як?
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 10:14 #2665500   #195
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Я тобі просте запитання дав,тебе Бог особисто попросив від його імені писати,чи як?
Я з Ним заодно (ми однодумці).Все що Бог говорить треба виконувати, тоді Він буде Вас слухати, коли попросите, а не святкувати свята на знак співчуття ворогам Бога.

Додано через 3 хвилини
Цитата Приспустися,ти не серед братьєв тут.
Браттям такі елементарні речі не потрібно пояснювати. Іди до своїх братанів-братьєв (своїх замовників) нехай тебе трошки краще підготують.

Востаннє редагував Ychen: 25.11.2016 о 10:23. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 10:28 #2665508   #196
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Я з Ним заодно (ми однодумці).Все що Бог говорить треба виконувати, тоді Він буде Вас слухати, коли попросите, а не святкувати свята на знак співчуття ворогам Бога.
Йди гуляй
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 10:32 #2665513   #197
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Йди гуляй
Бачиш як швидко тебе можна вивести на "чисту воду".
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 11:01 #2665516   #198
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Вони певно Новака забули спитати шо їм вважати каноном,а шо ні.
Ага, внесені до канонів деяких течій в часи середньовіччя, коли панувало "політ-християнство", яке втратило суть християнства і віруючі люди почали виходити звідти і оформлюватися в інші течії та деномінації.
Вам же була дана підказка про біблійну критику і про те, що дана книга, на яку Ви посилаєтеся, не пройшла випробовування і тому була віднесена до апокрифів.


Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
)))))))))))))
О,бачу,ти любиш повчити людей,любиш. То,Новаку,попахує основним грішком. То навіть не попахує,то вже посмерджує так конкретно на цілу тему.
Якщо заохочення когось до вивчення азів вчення Ісуса Христа для Вас смердить, то які висновки з цього слід зробити?


Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Короче так,дивись,якшо ти пробуєш заявляти якусь таку херню,то надалі,прошу,крім своїх пустих слів,ще й вписувати щось більш вагоме.
2+2=4 - для Вас це вагоме, зрозуміле?
Так само є ази вчення Ісуса Христа, які потрібно засвоїти, щоб мати розуміння. Наразі, я так розумію, заохочення до вивчення цих азів Ви називаєте смородом. То про що далі говорити?


Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Розумієш? Бо мені не складно написати,шось типу: Новак,ти помиляєшся,бо немаєш вірного розуміння вчення,твоя віра хибна і т.д. Але нормальні люди,за такі слова мають відповідати.
Написати можете, але коли справа торкнеться аргументації, то, як видно, аргументи з Вашого боку будуть типу "не смерди", "йди гуляй" ну і т.д. Сильна аргументація, нічого не скажеш )))

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ні. День мертвих це марево.
А в поминальний день люди відвідують кладовища, втім в інші дні теж, тут вже як кому получається, по часу.
Можу тільки звернути Вашу увагу на перші мої повідомлення в темі, там є про це. Там є і відео про те, як цей день святкують, в т.ч. і "католики" Болівії та Мексики і т.п.

Саймоне, не хочете висловити свою думку про суть обрядів "поминального дня" якщо Ви його святкуєте? Таки святкуєте чи ні?

Востаннє редагував Новак: 25.11.2016 о 11:01. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 11:15 #2665522   #199
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата книга, на яку Ви посилаєтеся, не пройшла випробовування і тому була віднесена до апокрифів.
Особисто тобою? Ну,це серйозна заява. Афторітєтна.


Цитата Якщо заохочення когось до вивчення азів вчення Ісуса Христа для Вас смердить, то які висновки з цього слід зробити?
Ти попутав заохочення з вимахонами.



Цитата 2+2=4 - для Вас це вагоме, зрозуміле?
Так само є ази вчення Ісуса Христа, які потрібно засвоїти, щоб мати розуміння. Наразі, я так розумію, заохочення до вивчення цих азів Ви називаєте смородом. То про що далі говорити?
Батінька,да ви брєдітє.
Попробую розжувати,для особо адарьонних.
Якшо ти пробуєш заявляти,ніби комусь слід повчити якихось азів,бо,ніби то,він їх ще не знає,то слід вказати ці ази,а також в якій своїй частині вони не сходяться з розумінням особи,до якої ти звертаєшся і тоді,твоя пуста пердьож буде хоть чимось схожим до діалогу.
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2016, 11:23 #2665526   #200
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Особисто тобою? Ну,це серйозна заява. Афторітєтна.
))) Кому я пишу?
Біблійна критика - чули? Наука є така. Не вперше про це Вам говорю.

Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
Батінька,да ви брєдітє.
Попробую розжувати,для особо адарьонних.
Якшо ти пробуєш заявляти,ніби комусь слід повчити якихось азів,бо,ніби то,він їх ще не знає,то слід вказати ці ази
Нащо я пишу?
Скільки разів вже були конкретно вказані ці ази (4 пункти), але ж, наскільки я бачу, для декого ця (і не тільки) тема має одну мету:

Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
пердьож
Цитата
Допис від Buldog Переглянути допис
з вимахонами.
Все, Бульдог, дякую, для мене, наразі, Ви перейшли в розряд "троль звичайний" (проаналізуйте свої дописи, побачите самі) і, з цієї причини, далі відповідати Вам не бачу сенсу.

Ну а про ази не забувайте.
Бо те, чого не знаєте, Вам ніколи не знадобиться.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:02.