Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.02.2011, 10:29 #1566829   #41
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
О! Хтось -15 втиснув за допис № 8

Ладно признаюся чого я недолюблюю собак. На мене в дитинстві(дошкільному віці) напала собака і то така ситуація була що я міг загинути, мені просто пощастило вирватися на недосяжну (собака була привязана) відстань. Шрам залишиться на все життя.. Також думаю багато хто бачив відео хроніки як собаки нападали на своїх господарів без найменшої на то причини. По Магнолія ТВ показували як собака жорстоко поравала свою хазяйку..
"По дній вівці про все стадо не судять". І це не привід ненавидіти усіх собак, доречі ще багато показують програм і розказують про собак, які спасають людські життя :про собак-рятівників, шукачів мін і просто вдячних господарів ,котрим їх пси спасали життя...P.S не тільки між людьми, а і між тваринами бувають особини з психічними відхиленнями...

Востаннє редагував Niusa: 02.02.2011 о 10:42.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 10:33 #1566833   #42
jacobs
 
Аватар для jacobs
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Випадок неоднозначний, те що зробили ті хлопці, я б вже їх мисливцями не назвав. Хочеш популяти привези із собою мішок пляшок, і гати хоч до рання.
Спроба номер два: знайомі на Прикарпатті розказують що через велику кількість бродячих псів у місцевих вовків виродилась нова порода , яка не боїться людини.( можливо просто плітки)
Спроба номер три, не путайте безпритульних псів які бігають в місті поміж людей, на ринках в пошуках їжі і т.д. і тих псів які за межами міста здичавіли, бо вони набагато зліші( моя суб'єктивна думка)
Спроба номер чотири: в нас нема ніякої культури поведінки із домашніми тваринами, зайти на дитячий майданчик весною, одне гівно собаче, зранку вигулюють собак, а після обіду граються діти
Спроба номер п'ять: дуже багато хвороб переносять пси, крім сказу там ще ціла низка такого, що можна медичний довідник по-новому писати

Моя думка однозначно регулювати кількість бродячих псів. В місті або стерилізувати або присипляти, в лісових і мисливських угіддях однозначно відстрілювати.
jacobs зараз поза форумом  
Подякували 3:
contras552 (02.02.2011), Nobel (02.02.2011), spirittr (02.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 10:57 #1566859   #43
Mark V
Guest
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
стосовно псів - тут ситуація складна...є повно агресивних псів як серед диких, так і серед свійських...
Це точно. Особливо коло податкової, міліції, обл і райвідділу ДАЇ.
 
Подякували 3:
Niusa (02.02.2011), Sem (02.02.2011), ШТЕУД (02.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 11:01 #1566862   #44
spirittr
 
Аватар для spirittr
Cool Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
http://lypa.te.ua/archives/3307
Великий привіт нашим охотнікам живодьорам.Особливо алкашу і голові Тернопільської районної організації Товариства мисливців та рибалок В’ячеславу Веселяку,який засрав і довів до цього стану цю організацію.....
не багато треба мати сміливості, що б таке написати на форумі, а ти піди і скажи Вікторовичу ці слова в очі,
"не бось кишка тонка"

P.S.
стріляв, стріляю і буду стріляти бродячих і диких псів.
spirittr зараз поза форумом  
Подякував(ла):
jacobs (02.02.2011)
Сказали Фууу!: 7
Dinara (02.02.2011), Пантера (02.02.2011), MALINA (02.02.2011), nadan (02.02.2011), Sem (02.02.2011), TheGame (03.02.2011), ШТЕУД (02.02.2011)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 11:05 #1566865   #45
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від spirittr Переглянути допис
не багато треба мати сміливості, що б таке написати на форумі, а ти піди і скажи Вікторовичу ці слова в очі,
"не бось кишка тонка"

P.S.
стріляв, стріляю і буду стріляти бродячих і диких псів.
Може досить вже P.S-ти .А на рахунок в очі , навряд чи пустять велике діло сказати, що посадить?...

Востаннє редагував Niusa: 02.02.2011 о 11:13.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 11:11 #1566873   #46
spirittr
 
Аватар для spirittr
Cool Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

та як тобі сказати голова Українського Товариства Мислимців та Рибарок "УТМР, йому більше 60-ти років.
"

Востаннє редагував spirittr: 02.02.2011 о 11:24.
spirittr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 11:19 #1566882   #47
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Бездомних псів , не то що треба їх обовязково потрібно вистрілювати , бо користі для суспільства вони аж ніякої не приносять . Колись ще за радянських часів по селах було обовязковим 1 раз на рік вистріляти бездомних псів , помню за той день іх настрілювали десь приблизно з бортовий УАЗ
Bax зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Don Kihot (02.02.2011)
Сказали Фууу!: 6
Пантера (02.02.2011), MALINA (02.02.2011), nadan (02.02.2011), Niusa (02.02.2011), Sha (02.02.2011), ШТЕУД (02.02.2011)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 11:22 #1566885   #48
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

так-так. і робили це спеціально для розваги спеціально обучєні отряди озброєних і підігрітих алкоголєм "ахотніків"
Frutik зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (02.02.2011), erazel (02.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 11:22 #1566886   #49
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від Bax Переглянути допис
Бездомних псів , не то що треба їх обовязково потрібно вистрілювати , бо користі для суспільства вони аж ніякої не приносять . Колись ще за радянських часів по селах було обовязковим 1 раз на рік вистріляти бездомних псів , помню за той день іх настрілювали десь приблизно з бортовий УАЗ
чому тільки псів?
то вже вистрілюйте всіх тих,хто користі не приносить суспільству.
barvik777 зараз поза форумом  
Подякували 6:
Bhagavan (03.02.2011), Dinara (02.02.2011), MALINA (02.02.2011), nadan (02.02.2011), Niusa (02.02.2011), sl@yes (04.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 11:23 #1566888   #50
Mark V
Guest
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Вчора біля "Ласкаво Просимо" вечером бігав пес і кусав всіх людей, причому не зі злості .
Таке тільки gsv міг написати.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 11:23 #1566889   #51
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від spirittr Переглянути допис

P.S.
стріляв, стріляю і буду стріляти бродячих і диких псів.
ти прям рятівник світу
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 11:24 #1566890   #52
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Раніше уже читав тема де сперичалися про долю безпритульних собак (цікава була тема )) )!
Скажу за себе! В дитинстві на мене також напала дворняга, шрамів не залишилось, але ляку дістав на все життя! Тепер, якщо чесно, тремчу коли бачу зграю, невідомо налаштованих собак. З чим потрібно щось робити. Але скажу що безсовісно вбивати, труїти це занадто. Вихід - якісь притулки! Але розумію, що в нашій державі притулки для дворняг - це, щось з області фантастики.

Хоча скажу сміло, якби безпритульня собака покусала мою дитину, то я б без роздумів її застрелив.
ANRY зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (02.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 11:24 #1566892   #53
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від Bax Переглянути допис
Бездомних псів , не то що треба їх обовязково потрібно вистрілювати , бо користі для суспільства вони аж ніякої не приносять . Колись ще за радянських часів по селах було обовязковим 1 раз на рік вистріляти бездомних псів , помню за той день іх настрілювали десь приблизно з бортовий УАЗ
Пияки, наркомани, бомжі також ніякої користі не несуть суспілству...Ага вистрілювали, скоти на очах у дітей! І не перебирали бездомний, чи свійський...

Востаннє редагував Niusa: 02.02.2011 о 11:30.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 11:31 #1566897   #54
Mark V
Guest
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Пияки, наркомани, бомжі також ніякої користі не несуть суспілству... .
А скільки в верховній раді є таких, які також ніякої користі не несуть суспілству...
З ними що робити?
 
Подякував(ла):
Niusa (02.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 11:33 #1566902   #55
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
А скільки в верховній раді є таких, які також ніякої користі не несуть суспілству...
З ними що робити?
Мабуть ...
Niusa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 11:35 #1566909   #56
spirittr
 
Аватар для spirittr
Cool Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
Раніше уже читав тема де сперичалися про долю безпритульних собак (цікава була тема )) )!
Скажу за себе! В дитинстві на мене також напала дворняга, шрамів не залишилось, але ляку дістав на все життя! Тепер, якщо чесно, тремчу коли бачу зграю, невідомо налаштованих собак. З чим потрібно щось робити. Але скажу що безсовісно вбивати, труїти це занадто. Вихід - якісь притулки! Але розумію, що в нашій державі притулки для дворняг - це, щось з області фантастики.

Хоча скажу сміло, якби безпритульня собака покусала мою дитину, то я б без роздумів її застрелив.
Це правильно, але захиники собак присутні в дані темі зрозуміють це тоді "не дай Боже", коли така біда буде у них,
а мисливці якраз запобігають цьому, тому вони такі погані.
Мого знайомого, не давно покусала дворняга коли він викидав сміття, і як ,це нормально????
На другого кинулась , коли він проходив повз смітник, псу повезло що у колєги небуло з собою "резінки"!!!!
spirittr зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
nadan (02.02.2011), ШТЕУД (02.02.2011)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 11:35 #1566910   #57
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Щодо ситуації в карєрі - то таки ті "мисливці" дятли. і за таке варта забрати ліцензії і зброю.
Щодо загальної ситуації з бродячими собаками - то тут все печально. Щоразу їх більшає, і щоразу вони стають більші і здебілшого зліші. Зліші тому. що їх кількість збільшується а кількість того що вони мають зиогу зїсти неміняється. Тим більше іде до весни, де кожен собака з зграї щоб "зарисуватись" перед сучкою буде кидатись на все довкола. І нетреба щоб той собака когось покусав - достатньо щоб він кинувся до малої дитини - в тої переляку буде на все життя. Сказ - це мінімальне що вони переносять, окрім того ще купу всього - за містами знищують живність - зайці, куропатки. перепели. В місцевостях де є вовки - вже багато собако-вовків(знаю з власного життя, в бабулі на вінничині) які мають ту ж саму любов до крові і мяса що й вовки, але немають страху перед людьми, як собаки.
І хай тут хтось кричить що вони бідні і їх треба захищати, що то негуманно і тд. Але гуманність нідочого, коли мова іде про життя та безпеку людей. Якщо комусь шкода - забирайте поодному додому, не дозволяйте їм множитися. доглядай. годуйте. вигулюйте в намордніку.
А замість того, щоб створювати унилі теми по форумах - збирайтесь в ГО, пишіть офіційні листи міністрам, депутатам і т.д. про прийняття закону про примусову реєстрацію всіх. хто тримає собак, і про їх відповідальність за долю тварин (де поділась, чи здохла (довідка від ветеринара) чи просто викинули на вулицю) і в другому випадку, призначати штрафи в пару тисяч, або конфісковувати майно.
Просте ниття - нічого недасть. Всі правильні, всім шкода. всі фукають на інших - а зробити хоч щось - ніхто нехоче. Навіть з яскравих представників захисників тварин.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 6:
FortYear (02.02.2011), jacobs (02.02.2011), Rockgorn (03.02.2011), Romko_7 (02.02.2011), spirittr (02.02.2011), Yarkop (02.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 11:38 #1566911   #58
contras552
Banned
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
А скільки в верховній раді є таких, які також ніякої користі не несуть суспілству...
З ними що робити?
Та в кар"єр їх, в Березовицю.
contras552 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 11:42 #1566918   #59
spirittr
 
Аватар для spirittr
Cool Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Щодо ситуації в карєрі - то таки ті "мисливці" дятли. і за таке варта забрати ліцензії і зброю.
Щодо загальної ситуації з бродячими собаками - то тут все печально. Щоразу їх більшає, і щоразу вони стають більші і здебілшого зліші. Зліші тому. що їх кількість збільшується а кількість того що вони мають зиогу зїсти неміняється. Тим більше іде до весни, де кожен собака з зграї щоб "зарисуватись" перед сучкою буде кидатись на все довкола. І нетреба щоб той собака когось покусав - достатньо щоб він кинувся до малої дитини - в тої переляку буде на все життя. Сказ - це мінімальне що вони переносять, окрім того ще купу всього - за містами знищують живність - зайці, куропатки. перепели. В місцевостях де є вовки - вже багато собако-вовків(знаю з власного життя, в бабулі на вінничині) які мають ту ж саму любов до крові і мяса що й вовки, але немають страху перед людьми, як собаки.
І хай тут хтось кричить що вони бідні і їх треба захищати, що то негуманно і тд. Але гуманність нідочого, коли мова іде про життя та безпеку людей. Якщо комусь шкода - забирайте поодному додому, не дозволяйте їм множитися. доглядай. годуйте. вигулюйте в намордніку.
А замість того, щоб створювати унилі теми по форумах - збирайтесь в ГО, пишіть офіційні листи міністрам, депутатам і т.д. про прийняття закону про примусову реєстрацію всіх. хто тримає собак, і про їх відповідальність за долю тварин (де поділась, чи здохла (довідка від ветеринара) чи просто викинули на вулицю) і в другому випадку, призначати штрафи в пару тисяч, або конфісковувати майно.
Просте ниття - нічого недасть. Всі правильні, всім шкода. всі фукають на інших - а зробити хоч щось - ніхто нехоче. Навіть з яскравих представників захисників тварин.

підтримую
spirittr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2011, 11:58 #1566935   #60
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: У кар’єрі під Тернополем розстрілювали псів

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
с%ки вони! я знаю, що там за собаки - вони мирні і добрі, потріпані життям, напівголодні, літом ловлять мишей (!) в полях, але раптом якісь тупі п"яні дебіли захотіли "развлєчєній"...
щоб вони здохли!!!
я буду молитись, щоб вони не просто здохли, а здохли в страшних муках. від щирого серця бажаю щоб відчули, що таке "гра на виживання" . а це станеться . сьогодні чи через місяць, але це станеться . все в жизни наказуемо.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 2:
flow (02.02.2011), Пантера (02.02.2011)
Сказали Фууу!: 3
kibo (03.02.2011), Rockgorn (03.02.2011), spirittr (02.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:40.