Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Наші нереалізовані бізнес ідеї

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.09.2012, 00:36 #2025267   #1
MK 250
 
Аватар для MK 250
Типово Наші нереалізовані бізнес ідеї

Народ розписуєм свої власне придумані або вичитані ідеї які дуже сильно хотілось реалізувати, але не доходили руки або не хватало грошей чи партнерів.
P.s Введем дрес-код, Вкінці кожної ідей/історії дописуєм шо помішало реалізувати ідею і чи зацікавлені в розвитку бізнесу в подальшому. Так можливо найдеться люди якіб могли допомогти в реалізації.

Тема для пошуку партнерів і інвесторів Щукаю партнерів/інвесорів
MK 250 зараз поза форумом  
Подякували 2:
kolesnyk00 (27.09.2012), Paradoxx (07.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2012, 23:48 #2027114   #2
MK 250
 
Аватар для MK 250
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Так, бачу люди не дуже хочуть розкривати всі карти, начну себе.
Напочатку літа появилась ідея, точніше ця ідея навіть в Тернополі вже працювала наскільки мені відомо і зараз працює.

Видавати газету/журнал яка на 50%-60% буде заповнена платною рекламою, що б бесплатно роздавалась на вулицях Тернополя. Сама структура реклами буде складена не як в їх старших прототипів. Тобто інформація не буде заповнена тільки гороскопом, телпрограмою і т.д .

Буде спеціально підбиратись стаття непосредствено (рос.) повязана з рекламою, що буде преставлена нище.
По ділу все б виглядало приблизно так: Новина/стаття про IT технології нище преставлені наприклад платні реклами комп. маг. і все решта що могло б бути повязаним з вище наведеною статтею.

Реклама була б преставлена ненавящивим і потрібним додатком.

При нормальному бізнес-плані за 3 місяці можна було б найняти штат із 1 журналіста, і одну людину на роздачу.
Тепер про головне якщо зайнятись цим серьозно і дати більший наголос на пошук рекламодателей, за 2 міс можна вийти на оборот в 500 грн (прибилі в карман). - 500 прим. без штат прац (робимо все самі) з одного випуску
4 випуска в міс.
Більш подробніше можу розказати вже партнеру.

Чорне пятно. Потрібен партнер який міг би на хлібі і на повному інтузіазмі начати цей міні бізнес проект. Самому все реалізувати дуже важко тому пока шукаю партнера. Хто б міг якшо булоб потрібно скинутись на перший випуск.

P.s Такий саму бесплатну рекламу можна випускати в вузькоспеціальзованому напрямнку ( авто/нерухомість/продукти)

Додано через 4 хвилини
+ якшо хтось хотів би взяти на реаліацію цей проект повністю сам можу запропонувати себе в якості менеджера по рекламі під 20% від загального прибутку.

Востаннє редагував MK 250: 04.09.2012 о 23:48. Причина: Пізніше додано
MK 250 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2012, 23:54 #2027122   #3
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Було пару ідей стосовно рекламного бізнесу:
1. Відеопроекційна реклама на стінах будинків. Шукати стіни будинків на яких можна потужним проектором показувати рекламу. Досить цікаво але дорого і складно.
2. Реклама на продуктах харчування в супермаркетах. Домовлятися з власниками супермаркетів стосовно розміщення маленьких наліпок з рекламою. Купляєте ковбасу а на ній маленька реклама масла, на маслі хліба ну або взагалі любої іншої реклами. Прийшов додому і 100% побачив цю рекламу.
Не реалізував бо лінь щось пробувати інше, та й не відомо чи воно актуальне...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (05.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 00:12 #2027128   #4
MK 250
 
Аватар для MK 250
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Друга ідея реально дуже цікава... ше такого не чув)))

Булоб цікаво піти в супермаркет... взяти хліб на якому булаб наліпка купи ,,селянське масло,,... верняково продажі б збільшились))
MK 250 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 01:28 #2027142   #5
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від MK 250 Переглянути допис
Видавати газету/журнал яка на 50%-60% буде заповнена платною рекламою, що б бесплатно роздавалась на вулицях Тернополя. Сама структура реклами буде складена не як в їх старших прототипів. Тобто інформація не буде заповнена тільки гороскопом, телпрограмою і т.д .

Буде спеціально підбиратись стаття непосредствено (рос.) повязана з рекламою, що буде преставлена нище.
По ділу все б виглядало приблизно так: Новина/стаття про IT технології нище преставлені наприклад платні реклами комп. маг. і все решта що могло б бути повязаним з вище наведеною статтею.

Реклама була б преставлена ненавящивим і потрібним додатком.

При нормальному бізнес-плані за 3 місяці можна було б найняти штат із 1 журналіста, і одну людину на роздачу.
Тепер про головне якщо зайнятись цим серьозно і дати більший наголос на пошук рекламодателей, за 2 міс можна вийти на оборот в 500 грн (прибилі в карман). - 500 прим. без штат прац (робимо все самі) з одного випуску
4 випуска в міс.
Більш подробніше можу розказати вже партнеру.

Чорне пятно. Потрібен партнер який міг би на хлібі і на повному інтузіазмі начати цей міні бізнес проект. Самому все реалізувати дуже важко тому пока шукаю партнера. Хто б міг якшо булоб потрібно скинутись на перший випуск.
Я, мабуть, задам темі вектор.

Закривши очі на кількість граматичних помилок майбутнього видавця газети хотів би лише уточнити, ти щиро вважаєш що заради
Цитата за 2 міс можна вийти на оборот в 500 грн
слід ворушитися і щось робити?
Знаю що ти зараз скажеш про великі перспективи, про майбутнє, про те що це тільки початок, але давай подивимось в очі реальності, тема ж для цього створена, нє?
Наприклад ти можеш без гугла сказати чим відрізняється високий друк від офсетного, чи що таке CMYK? Знати це треба хоча б для того щоб у типографії, яка буде друкувати твоє замовлення, не виникло бажання тебе обдурити.
Далі, чи знаєш ти скільки газет подібного змісту випускається в області? Яикй їх реальний тираж, методи розповсюдження та вміст? Ну тобто наскільки глибоко проведено аналіз ринку на предмет питання "кому крім мене моя газета здалася".
 
Подякували 4:
eleKtrik (08.09.2012), kolesnyk00 (27.09.2012), Maggie (12.09.2012), VT (05.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 11:12 #2027337   #6
MK 250
 
Аватар для MK 250
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Помилок в мене багато я не спорю але це всилу того що друкую я швидко, і рідко провіряю свою орфографію.
Так я щиро вважаю що заради 500грн в тижн 500*4=1000грн в міс на одного варто щось робити...Хоча ці числа взяті з потолка, основуючись на попередніх знанях приблизній обізнаності в цінах на рекламу в Тернополі.

Чесно кажучи ні. Хоча да я споров повний бред написавши 500прим... мін старт повинен бути з 1-3 тис прим.

На рахунок подібних газет то наскільки знаю є тільки 1 що розпихається по поштовим ящикам. На цю я більше думав про роздачу з рук в руки, при тому в одний і тойже час і на томуж місці в Тернополі.
А на рахунок кому здалася, всім хто зацікавиться. Принаймі отримати газету йдучи роботи і проглянути її в дома не буде дуже наклад.
+ ефективність реклами від простих родач листівок зводиться останім часом на 0. Принаймі більшість беручи прості рекламки викидає їх буквально через 100-200 метрів. А наприклад політичні газети які в більшості і нецікаві в мене валяютьсяв дома багато часу. І деякі я навіь проглядаю.

По суті стартанути можна і з міні газетою на 4-6 листків.
1-ст - титулка
2-6 - половина на половину реклама і статті.
7-8 - наприклад тоже реклама (карта Тернополя з виділеним маршрутом як дістатись від центру до замовника реклами)

Друк на газетному папері не мавби стоїти дуже дорого принаймі в інтернеті найшов приблизні ціни і підрахував.. шо при навіть найгіршому рокладі... від 1000 примірників з розм 2 лист-А3, 4 лист - А4, 8 ст - А4 то ціна одного примірника 30 копійок.
Тобто 1000 прим 300 грн... тобто окупаймость йде від 2-3 крупних реклам, решта навар.
Охочих купити рекламу шукати можна через холоднгі звінки.
Вийти б на рівень 10тис прим і 5 лист булоб достатньо. Але саме головне що у вас є базова рекламна площатка, кількість постійних читачів. Що зможе в подальшому посприяти іншому бізнесі при цьому не затрачаючи грошей на ефективну рекламу.

спс за логічні питання)))
MK 250 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kolesnyk00 (27.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 15:17 #2027510   #7
mini-me-zee
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
2. Реклама на продуктах харчування в супермаркетах. Домовлятися з власниками супермаркетів стосовно розміщення маленьких наліпок з рекламою. Купляєте ковбасу а на ній маленька реклама масла, на маслі хліба ну або взагалі любої іншої реклами. Прийшов додому і 100% побачив цю рекламу.
Не реалізував бо лінь щось пробувати інше, та й не відомо чи воно актуальне...
тут треба домовлятися з виробниками, але думаю більшість виробників будуть проти того, що б на "репутації" їх продукції була наклеєна "репутація" стороннього виробника.

додам ідею для реклами:
безплатний ксерокс - робити для клієнтів копії безкоштовно, але на копіях є рекламка(наприклад з другого боку) за яку можна брати плату з рекламодавця.
mini-me-zee зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kolesnyk00 (27.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 16:18 #2027537   #8
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від mini-me-zee Переглянути допис
тут треба домовлятися з виробниками, але думаю більшість виробників будуть проти того, що б на "репутації" їх продукції була наклеєна "репутація" стороннього виробника.
З цим дійсно можуть бути труднощі але можна клеїти в такі місця щоб рекламу виробника не зачіпало. Крім того часто буває що супермаркети і так клеять різні марочки зі штрих кодом або банальні цінники + є багато продуктів які виробляє сам Барвінок чи Сільпо. Також на торбинки можна клеїти і т.д. Ну це таке, авантюрна ідея...

Цитата
Допис від mini-me-zee Переглянути допис
додам ідею для реклами:
безплатний ксерокс - робити для клієнтів копії безкоштовно, але на копіях є рекламка(наприклад з другого боку) за яку можна брати плату з рекламодавця.
Є сервіси які безкоштовно друкують візитки але з умовою що їхня реклама буде з іншої сторони. Я наприклад також готовий роздрукувати будь кому візиток з такою умовою.
На рахунок ксерокса то можуть виникнути деякі труднощі - наприклад коли копія двостороння, або людина проти цього, потім вона повернеться і з кіпішом почне вимагати нормальної копії.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Viksa (07.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 16:34 #2027549   #9
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

А от що подумав. А чи не виникало у когось ідеї не, скажем так, "паразитувати" на ринку, випускаючи паперовий спам, а зайнятися наприклад виготовленням чогось?
Ну ось наприклад: де в Тернополі можна купити пристрої для відлякування собак? Або глушак для мережі GSM? А між тим схеми цих пристроїв є у вільному доступі, реалізувати може пару людей, початкових вкладень не дуже багато а оригінальна продукція це прикольно, і в теорії прибутково.
Торгувати звісно треба тільки через інет, дозволи на серійний випуск вибити практично нереально, але по ідеї замовлення від 1 000 штук мали б окупитися. Ну і понт (своя фірма, чьо) теж прикольно.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 16:44 #2027557   #10
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А от що подумав. А чи не виникало у когось ідеї не, скажем так, "паразитувати" на ринку, випускаючи паперовий спам, а зайнятися наприклад виготовленням чогось?
Ну ось наприклад: де в Тернополі можна купити пристрої для відлякування собак? Або глушак для мережі GSM? А між тим схеми цих пристроїв є у вільному доступі, реалізувати може пару людей, початкових вкладень не дуже багато а оригінальна продукція це прикольно, і в теорії прибутково.
Торгувати звісно треба тільки через інет, дозволи на серійний випуск вибити практично нереально, але по ідеї замовлення від 1 000 штук мали б окупитися. Ну і понт (своя фірма, чьо) теж прикольно.
А якщо з цієї схеми викинути виробництво, то взагалі добре
Вивчив ринок, побачив що піде, замовив в Китаї і продаєш
Не іде якийсь з товарів, моментально поміняв асортиментю І ризиків мало, і запустити можна набагато швидше.
Але ми повернулись в початкову точку
Єдине чим можна виділитись це замовляти прямо у виробника, а не в перекупщика, і можна заснувати якийсь свій бренд який друкувати на упаковки, забезпечити локальну підтримку, інструкції нормальною мовою і тп. Щоб народ купував не щось китайське на ібєї, а у українського виробника
Непогана досить схема, може бути дуже прибутковою
VT зараз поза форумом  
Подякували 2:
hunter07 (05.09.2012), mini-me-zee (05.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 16:51 #2027561   #11
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

В мене є прямий вихід на поролон, в любій кількості, любий колір, поріжуть на любу форму. Ціни різні в залежності від якості і т.д. Рахував що звичайна мочалка для миття посуду 6коп, залишилось тільки запакувати і продати. Ще можна меблі робити чи щось інше...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 16:51 #2027562   #12
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Наприклад ти можеш без гугла сказати чим відрізняється високий друк від офсетного, чи що таке CMYK? Знати це треба хоча б для того щоб у типографії, яка буде друкувати твоє замовлення, не виникло бажання тебе обдурити.
Далі, чи знаєш ти скільки газет подібного змісту випускається в області? Яикй їх реальний тираж, методи розповсюдження та вміст? Ну тобто наскільки глибоко проведено аналіз ринку на предмет питання "кому крім мене моя газета здалася".
Я можу без гугла на ті всі запитання відповісти.
Ще одна спам-газета - забудьте, навіть не хочу пояснювати, хоча 1 пункт напишу:
1. Жителів і суб'єктів господарювання у Тернополі значно менше ніж потрібно для рентабельного функціонування.
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 17:21 #2027583   #13
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Вивчив ринок, побачив що піде, замовив в Китаї і продаєш
Мда... Китай це сила, тут не посперечаєшся.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 17:22 #2027584   #14
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
В мене є прямий вихід на поролон, в любій кількості, любий колір, поріжуть на любу форму. Ціни різні в залежності від якості і т.д. Рахував що звичайна мочалка для миття посуду 6коп, залишилось тільки запакувати і продати. Ще можна меблі робити чи щось інше...
В сучасному світі не проблема щось знайти чи виробити, найважче якраз продати
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 17:31 #2027590   #15
PzKpfw
Banned
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Була ідея по переробці сміття.
Гроші там йдуть з 2 сторін..
1. Люди платять за вивіз сміття (ціну можна поставити значно меншу чим ту, яку вони платять зараз.
2. Виготовлення з сміття палива (аналогів бензину чи газу, але більш високоякісних може йти на опалення, чи як паливо для авто ).

Зупинило те, що техноголії зовсім нові дуже далеко в Росії база з усіма комплектуючими, важкі перемовини з ЖЕКами, ОСББ і нашими людьми, багато організаційної мороки, пошуки інвесторів і розподіл прибутків і відповідальності вобщєм і досить високі ризики....
А ідея ця хороша, особливо для великих багатоквартирних будинків.
Дарю. Може хтось реалізує.
Відео по темі ....

PzKpfw зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 18:08 #2027600   #16
MK 250
 
Аватар для MK 250
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Походу ви говорите про завод в Хоросткові...там є паралонова фабрика здається навіть одна на західно-центральному регіоні... Там навіть з Молдови приїжають закупляти.

Про відлякувачів собак, кстаті на днях, знайомий пропонував закупити 100 шт... він оптовика найшов..норм..
Але дороговато буде привезти і перепродати + товар специфічний і не дуже ходовий... принаймі на аукро в ставкав не дуже купляється.
+ в маг зброї/військ амун можна без проблем придбати разом з перцовками))
MK 250 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 18:24 #2027608   #17
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від MK 250 Переглянути допис
Про відлякувачів собак, кстаті на днях, знайомий пропонував закупити 100 шт... він оптовика найшов..норм..
Але дороговато буде привезти і перепродати + товар специфічний і не дуже ходовий... принаймі на аукро в ставкав не дуже купляється.
Я так собі думав. Цільова аудиторія: мами з дитячими візками, діти молодшого шкільного віку, люди що страждають на кінофобію, торгові агенти, таксисти і навіть ППС. Плюс інші люди, що живуть поблизу парків і зелених зон, тобто масового скупчення бродячих собак. На око получається не так вже й мало.
На глушаки мобільного звязку трохи інше, тут корпоративний сегмент - універи (велика кількість поверхів і аудиторій), церкви, інші громадські заклади. Та навіть в маршрутки, чисто по пріколу поставити

Але тут все вірно підмітив VT - знайти, купити чи виробити то фігня, то і дурак зможе. А от знайти клієнта на товар це мистецтво, успішно продавати можуть одиниці.
Починати треба із грамотного продавця, це дуже важливо. Або мати щось таке що потрібно всім але його ніхто не продає, але помоєму знайти продавця легше, ніж такий товар.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 18:45 #2027616   #18
Retroman1
Учасник
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Мужики хватить шукати нереально круті ідеї які нікому не потрібні або їх неможливо реалізувати.
Ви літаєте в хмарах.Місцями навіть смішно читати.
Хто в Тернополі заробляє?Власники магазинів,ресторанів,СТО а не паралонові магнати чи ті хто безплатні газети роздають.
Я розумію грошей щоб самому відкрити ресторан чи магазин немає.Так може давайте в цій темі писати хто готовий щось конкретне відкрити з партнером.Скільки потрібно грошей для старту і т.д.


Недавно бачив по ТВ як чоловік 7 скинулось на ресторан і зараз всі в ньому працюють і нормально заробляють.
Retroman1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 18:50 #2027617   #19
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Retroman1, ми тут не такі сіріослі бізнесмени як ти, і не шукаємо реальних тєм типу "скинутися і відкрити ресторан", а ділимося нереалізованими мріями. Куди писати тєми сказано в першому пості.

Цитата
Допис від Retroman1 Переглянути допис
Недавно бачив по ТВ
О! То в тебе величезний досвід.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 19:01 #2027620   #20
MK 250
 
Аватар для MK 250
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Вот найди 7 чоловік шоб відкрити ресторан. Це не на форумі шукається бізнес таких маштабів відкривається з добре знайомими людьми.

Кстаті цей шо має паралон якраз і є паралоновим магнатом... я знаю внього одна фура зі спец сирьом стоит 150 тис бакс. в місяць завозять по 5 камазів... це основний компонен а все інше .....прикинь скільки товарооборот..
MK 250 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:13.