Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Сповідь екномічного вбивці

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.09.2011, 18:46 #1756437   #1
puckun
Banned
Типово Сповідь екномічного вбивці

Есть такие организации, которые у всех на слуху. Только чем они занимаются на самом деле мало кто знает. Одной из таких контор является Международный Валютный Фонд. Весьма показательным видится случай с арестом и последующей отставкой бывшего руководителя этой организации, Доменика Стросс-Кана. Кто и почему педалировал процесс публичной порки любвеобильного бюрократа? Многие только и слышат о кредитных траншах МВФ, последствия которых часто остаются за кадром. Взять хотя бы Грецию. Сколько ее не финансирует Фонд, ситуация только усугубляется. Тогда в чем смысл существования МВФ?
На этот и другие вопросы в своей книге «Исповедь экономического убийцы» отвечает Джон Перкинс, который многие годы работал в подконтрольных МВФ структурах.
По своей сути и МВФ, как и Всемирный банк, является инструментом экономического влияния США на другие страны. Именно поэтому штаб-квартира Фонда расположена в Вашингтоне, а сам фонд входит в состав ООН.
Начиная с появления Хартии МВФ на Бреттон-Вудской конференции 22 июня 1944 года и с запуска работы фонда 1 марта 1947, Штаты используют МВФ по одной и той же подробно описанной автором книги схеме.
Представьте себе, что есть богатая на природные ресурсы страна. Воевать с ней не выгодно, потому что слишком велики затраты. Гораздо выгоднее ее поработить экономически, тогда и ее ресурсы становятся доступными за бесценок. Тогда и начинается первая фаза «сотрудничества».
С визитом к политическим лидерам страны отправляются гонцы от МВФ, которых автор называет «экономическими убийцами». Конечно, они вовсе не обязательно работают в самом МВФ, но представляют подконтрольные ему «независимые» коммерческие структуры. Власть предержащим демонтируются все выгоды от получения кредита. Прямо как нам, когда мы думаем оформить какой-нибудь бытовой кредит. Только масштабы другие.
Разумеется, «вождям» объясняется личная выгода от предоставления займа на страну. Здесь возникает прецедент коррупции. За личную выгоду чиновник продает свой народ.
Страна получает кредитный транш, а, возможно, и несколько траншей. Но, конечно же, не наличными. И, что самое главное, использовать деньги можно только по условленному назначению. Например, корпорация из США «помогает» на выданный кредит освоить нефтяные месторождения страны-заемщика. После чего уже страна погашает кредит с процентами той же нефтью, но по совершенно кабальному договору за мизерную цену.
Если «вождь» не соглашается на подкуп и сдачу экономического суверенитета, в дело вступают «шакалы». Это вторая фаза. Специально обученные агенты ЦРУ устраивают «несчастные случаи». По факту которых СМИ потом пишут просто, «самолет взорвался», а имя того, кто установил на него бомбу, навсегда остается неизвестным. На памяти автора книги было несколько подобных случаев, когда «диктатор» и «тиран» не захотел продавать свой народ и за это поплатился жизнью. Зато следующий оказался более сговорчивым, да к тому же хорошо говорящим по-английски.
Третья фаза операции начинается тогда, когда у «шакалов» срываются все операции по физическому устранению лидера государства, ресурсами которого США хотят завладеть. И название этой фазы нам всем хорошо известно. Это война. За последнее десятилетие мы уже наблюдали результаты такой внешней политики США и их сателлитов в Ираке и в Ливии. В эпоху социальных сетей и блогов третья фаза получила официальное название — «тунисский» сценарий. Сначала ситуация расшатывается изнутри все теми же «несогласными» агентами влияния, а после — завершается «демократическими» бомбежками с последующей интервенцией.
Знакомая ситуация? Каких «системных преобразований» просил МВФ от правительства Гайдара ? Что стало итогом «пылающих» 90-ых? Когда и какой закон вернул нам наши нефтяные месторождения из рук «международных» корпораций? Кого винят во всех смертных грехах летающие за океан (и не только) «несогласные»? Какой сценарий нам обещают некоторые «борцы против всего плохого»? Думаю, что сегодня уже каждый может ответить на эти и другие появившиеся вопросы самостоятельно.
Настоятельно рекомендую всем прочитать книгу «Исповедь экономического убийцы». По ее прочтению вы будете смеяться над «теорией заговора». Потому что одно дело — теория, а совсем другое — практика.


Востаннє редагував ківі: 01.10.2011 о 12:19. Причина: підправлено лінк на відео
puckun зараз поза форумом  
Подякували 2:
Narcissus (30.09.2011), qazwsx321 (05.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2011, 18:52 #1756449   #2
Seriy
 
Аватар для Seriy
Типово Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

Ти ще найди совєцкі новини про трудові подвиги народу і загниваючий капіталізм
Seriy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2011, 18:55 #1756451   #3
puckun
Banned
Типово Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

Цитата:
Допис від Seriy Переглянути допис
Ти ще найди совєцкі новини про трудові подвиги народу і загниваючий капіталізм

в тебе є що заперечити по суті ?
puckun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2011, 19:35 #1756480   #4
Seriy
 
Аватар для Seriy
Типово Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

є
1. хочу читати на українській
2. стаття написана для росії
3. стаття кричущо антиамериканська
4. стаття не є аналізом, а вбогим натяком на сенсацію
5. якщо там і є правда, то вона однобока
6. стаття про те, що гірше за МВФ тільки сша
7. стаття про те, які погані сша
8. стаття вроді про МВФ, але всюди пише які погані сша
9. ніхто нікого не заставляє брати кредит
10. всі всім винні
11. всі всіх намахують
12. нічого нового
Seriy зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Armatura (18.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2011, 19:37 #1756483   #5
Vitalion
Типово Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

цікава книжка - реально. Добре що таким в Тернополі цікавляться - аж дивно.
Vitalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2011, 20:03 #1756488   #6
dunkanMoysha
Banned
Типово Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

Цитата:
Допис від Seriy Переглянути допис
є
1. хочу читати на українській
2. стаття написана для росії
3. стаття кричущо антиамериканська
4. стаття не є аналізом, а вбогим натяком на сенсацію
5. якщо там і є правда, то вона однобока
6. стаття про те, що гірше за МВФ тільки сша
7. стаття про те, які погані сша
8. стаття вроді про МВФ, але всюди пише які погані сша
9. ніхто нікого не заставляє брати кредит
10. всі всім винні
11. всі всіх намахують
12. нічого нового


це не стаття а книжка
і написана вона не для росії . просто москаліські жарналюги підтягнули її
всі твої 12 пунктів не є запереченням по суті
не подобається російський переклад
читай в оригіналі

Додано через 12 хвилин
Цитата
Допис від Vitalion Переглянути допис
цікава книжка - реально. Добре що таким в Тернополі цікавляться - аж дивно.

чому дивно?

Востаннє редагував dunkanMoysha: 30.09.2011 о 20:03. Причина: Пізніше додано
dunkanMoysha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2011, 22:03 #1756609   #7
semteacher
Типово Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

Цитата
Допис від dunkanMoysha Переглянути допис
читай в оригіналі
Посилання на оригінал пліз (не російською мовою і на сайті, якому можна довіряти). От тоді і можна про щось диспутувати.
А доти, повторюся:

"- Не читайте до обеда советских росийских газет!
- Так других ведь нет!
- Ну вот и никаких не читайте!"
(С) професор Преображенский

Російським політичним джерелам не довіряю принципово. І жодна розумна людина їм довіряти не може, всилу очевидних (для розумних людей) причин...
semteacher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.09.2011, 22:37 #1756640   #8
dunkanMoysha
Banned
Типово Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

Цитата
Допис від semteacher Переглянути допис
Посилання на оригінал пліз (не російською мовою і на сайті, якому можна довіряти). От тоді і можна про щось диспутувати.
А доти, повторюся:

"- Не читайте до обеда советских росийских газет!
- Так других ведь нет!
- Ну вот и никаких не читайте!"
(С) професор Преображенский

Російським політичним джерелам не довіряю принципово. І жодна розумна людина їм довіряти не може, всилу очевидних (для розумних людей) причин...


шановний скористуйтесь гуглом
він видає 500 тисяч результатів пошуку
по цій темі англійською

Востаннє редагував dunkanMoysha: 30.09.2011 о 22:52.
dunkanMoysha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2011, 13:26 #1757587   #9
puckun
Banned
Типово Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

напешно шановний зачитався
puckun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2011, 14:06 #1757610   #10
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

Цитата
Допис від semteacher Переглянути допис
Посилання на оригінал пліз (не російською мовою і на сайті, якому можна довіряти). От тоді і можна про щось диспутувати.
А доти, повторюся:

"- Не читайте до обеда советских росийских газет!
- Так других ведь нет!
- Ну вот и никаких не читайте!"
(С) професор Преображенский

Російським політичним джерелам не довіряю принципово. І жодна розумна людина їм довіряти не може, всилу очевидних (для розумних людей) причин...


Про те, що МВФ, в основному, зло вже писалося дуже багато - колись писав диполмну роботу на цю тему, тому трохи знаю. Всі країни, якщо є можливість з МВФ не дружити - цього не роблять. Польща і Чехія в 90-х достроково погасили МВФ всі кредити, тільки щоб не мати справи з ними. Постарайтеся знайти статті Вітренко (тої, що з ПСПУ - вона дуже толково все описує).
Носоріг зараз поза форумом  
Подякував(ла):
puckun (02.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2011, 17:29 #1757717   #11
semteacher
Типово Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

Я що написав, що МВФ - божі діти, Робін Гуди, захисники знедолених?
Так, вельми сумнівна структура. Ну і що? Центробанк Росіїї краща? Рубль надійніший за євро? Брєд...

Цитата
Допис від dunkanMoysha Переглянути допис
шановний скористуйтесь гуглом він видає 500 тисяч результатів пошуку по цій темі англійською
Не смішіть. Гугл видає 927 тисяч результатів на запит:
Адольф гитлер святой

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Постарайтеся знайти статті Вітренко (тої, що з ПСПУ - вона дуже толково все описує).
Ага ага, в неї і справка є, що вона сама прогресивна "прогрессирующий...."

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Всі країни, якщо є можливість з МВФ не дружити - цього не роблять. Польща і Чехія в 90-х достроково погасили МВФ всі кредити, тільки щоб не мати справи з ними.
Це очевидно - якщо в мене є можливість купити щось не беручи кредит - я його ніколи брати не буду! Коли я брав кредит, сам завжди намагався його погасити достроково.

Повторю - дайте посилання на першоджерело - інсайдера, що розказує про злочини МВФ. Російська політична фантастика для мене - просто макулатура. Як і для кожної розумної людини.

Востаннє редагував semteacher: 02.10.2011 о 17:31. Причина: Пізніше додано
semteacher зараз поза форумом  
Подякував(ла):
castor (02.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2011, 17:36 #1757732   #12
puckun
Banned
Типово Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

то що ти неназнайшов в гуглі першоджерело?
puckun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2011, 20:36 #1757821   #13
semteacher
Типово Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

Цитата
Допис від puckun Переглянути допис
то що ти неназнайшов в гуглі першоджерело?
Та що там шукати:
раз
два
Ну, то й що? Для чого ці передвиборні страшилки? Повторюю, в доброту МВФ я не вірю, в доброту Центробанку Росії вірю ще менше. Вішатися від безнадії чи що?
Який сенс взагалі копіпастити десяток тем з різних сайтів? Напишіть свої власні думки. Якщо є....
semteacher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2011, 20:43 #1757826   #14
puckun
Banned
Типово Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

думки є
тільки вони нахь нікому не потрібні хе-хе
puckun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2011, 21:15 #1757850   #15
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

Цитата
Допис від semteacher Переглянути допис

Ага ага, в неї і справка є, що вона сама прогресивна "прогрессирующий...."

Точно, а ще є справка Доктора економічних наук

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від semteacher Переглянути допис


Російська політична фантастика для мене - просто макулатура. Як і для кожної розумної людини.
Не згоден. Розумна людина прочитає цю фантастику, відсіє брєд про доборого царя і почерпне багато корисного. Так само з МВФ. Згоден, що шакали з ЦРУ, це, можливо, перебір. Але, чомусь, кредити нам дають, ми вимоги не виконуємо - а вони все рівно дають.

Востаннє редагував Носоріг: 02.10.2011 о 21:15. Причина: Пізніше додано
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2011, 07:50 #1758006   #16
semteacher
Типово Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Точно, а ще є справка Доктора економічних наук
А може ще і диплом профффффесссоррра? Тобі пояснити як зараз звання та ступені отримують? Де і за скільки?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Так само з МВФ. Згоден, що шакали з ЦРУ, це, можливо, перебір. Але, чомусь, кредити нам дають, ми вимоги не виконуємо - а вони все рівно дають
Поки є заставне майно - кредит завжди дадуть. Крім того, держава проценти і тіло кредитів поки що сплачує, дефолту немає. МВФ отримує свій прибуток - чого ж іще бажати? А їх політичні чи економічні вимоги - то так, для лохів. Їх цікавить лише прибуток і вони його мають!

Востаннє редагував semteacher: 03.10.2011 о 07:51. Причина: Пізніше додано
semteacher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2011, 08:10 #1758020   #17
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

Цитата
Допис від semteacher Переглянути допис
А може ще і диплом профффффесссоррра? Тобі пояснити як зараз звання та ступені отримують? Де і за скільки?

Додано через 3 хвилини
Чувак, ну якщо ти не знаєш, то може краще мовчи. Вона захистила кандидатську в 1977, а докторську в 1994. І написала купу статтей про МВФ.
P.S. Я не є її прихильником і її російські перекоси мене тоже трафляють, але це не відміняє того факту, що вона дуже грамотний економіст.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від semteacher Переглянути допис
Додано через 3 хвилини

Поки є заставне майно - кредит завжди дадуть.
По-перше, не завжди. А по-друге, в нашому випадку її немає, є тільки чесне слово.

Востаннє редагував Носоріг: 03.10.2011 о 08:10. Причина: Пізніше додано
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2011, 09:23 #1758066   #18
semteacher
Типово Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Чувак, ну якщо ти не знаєш, то може краще мовчи. Вона захистила кандидатську в 1977, а докторську в 1994. І написала купу статтей про МВФ. P.S. Я не є її прихильником і її російські перекоси мене тоже трафляють, але це не відміняє того факту, що вона дуже грамотний економіст.
Не хочу спорити про людину, яка грає роль клоуна (Вітренко, сподіваюсь грає і непогано заробляє на тому, бо інакше - діагноз). Але докторська 1994р. - не смішіть. Я таких "докторів" знаю цілу купу. Кандидатська 1977 р. - це серйозніше якщо вона по фізико-математичних, технічних науках, а не по економіці. Ага, ага - вона ж ще двічі академік (будівельних наук та економічної кібернетики)! Слава!

Вибачте за форму, але клоунів я сприймаю нормально виключно в цирку. Може колись вона і була толковою людиною - зараз ні. А мені нецікаво, хто ким був при союзі.

Вертаючись до МВФ, повторюся - свою мету вони досягають - прибуток отримують. Як це відбивається на нас з вами, треба питати тих, хто ці кредити використовує, тобто наше керівництво. І нас самих, що таке керівництво обрали. Бо то є дуже зручна позиція, сказати, що в усьому винні МВФ, жиди, масони, біле братство і т.д.
semteacher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 10:01 #1771129   #19
ADEL
Активний учасник
Типово Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

Цитата
Допис від semteacher Переглянути допис
Вибачте за форму, але клоунів я сприймаю нормально виключно в цирку. Може колись вона і була толковою людиною - зараз ні. А мені нецікаво, хто ким був при союзі.
знов за рибу гроші...
замість обговорення методів МВФ _по_суті_ - йде обговорення "автор кака"
поцікавтесь прикладом Аргентини - поки Україна йде один в один
кінець проглядається сумний і неприємний... І Росія тут ні до чого
ADEL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 16:57 #1771499   #20
Banzai
Учасник
 
Аватар для Banzai
Post Відповідь: Сповідь екномічного вбивці

Цитата Поки є заставне майно - кредит завжди дадуть. Крім того, держава проценти і тіло кредитів поки що сплачує, дефолту немає. МВФ отримує свій прибуток - чого ж іще бажати? А їх політичні чи економічні вимоги - то так, для лохів. Їх цікавить лише прибуток і вони його мають!
Почекайте, ще не вечір.Ще мишка не уся в мишоловку потрапила, тільки носик засунула. Борги не лише повертати доведеться, їх ще обслуговувати потрібно, а тому забувайте про соціальні програми.Тому, що грошей узяти нізвідки окрім як скорочувати соціальні витрати і збільшувати пенсионый вік.
Banzai зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:40.