Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone

Game Zone Місце зустрічі затятих геймерів-профі та усіх любителів сучасних комп'ютерних забавок.


Грід проти ГТ5: що краще?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.03.2011, 19:35 #1609113   #1
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Грід проти ГТ5: що краще?

Хоч я дуже поважаю серію Гран Турізмо, грав ще на першій Соньці, але на даний момент вони не є кращими гонками. Так, можливо там багато машин і крута симуляція, але по задоволенню від їзди Гран Турізмо до ГРІДа як до місяця рачки
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2011, 15:54 #1625132   #2
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Найкраща гра 2010 року за версією ФФМ (голосування)

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Хоч я дуже поважаю серію Гран Турізмо, грав ще на першій Соньці, але на даний момент вони не є кращими гонками. Так, можливо там багато машин і крута симуляція, але по задоволенню від їзди Гран Турізмо до ГРІДа як до місяця рачки
Просто незміг стриматися і не відписати..Ви говорите, що гт5 не є кращими гонками? Ви зрівнюєте іх з Грід"ом, яка є аркадною гонкою і в ній немає і 10% того, що є в гт5? Можливо ви хотіли сказати, що поважаєте кодемастерів і грід, але задоволення від їзди в грід до ГТ5, як до місяця рачки! Таке трактування булоб вірним. І я на 100% впевнений, що ви не грали ГТ5 і представлення немаєте, що це за гра (ті 10 відео-роликів, які ви передивилися на ютубі нерахуються). Гран турізмо була і є найкращою гонкою всіх часі (на даний момент це точно). Людина, яка зрівняла ГТ5 з кхм кхм сракадою це людина, яка взагалі не розуміється в гонках тай в гоночних симуляторах в цілому. Раджу подивитися дане відео http://www.ex.ua/view/4112502?r=2920877,5607802
hiweb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIRA (27.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2011, 11:58 #1630033   #3
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Найкраща гра 2010 року за версією ФФМ (голосування)

hiweb

По-перше, ГРІД має два режими, аркада і симулятор. І в симулятор з клавіатурою краще не пхатися. Переконався на собі.

По-друге, ГТ є найкращим гоночним симулятором, але аж ніяк не найкращою гонкою. Найкращою гонкою є та, в якій знайдено оптимальний баланс між аркадою і симулятором, без перекосу в якусь сторону. А на даний момент - це ГРІД.

Сподіваюся зрозуміло висловив свою позицію.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2011, 21:16 #1630500   #4
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Найкраща гра 2010 року за версією ФФМ (голосування)

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
hiweb

По-перше, ГРІД має два режими, аркада і симулятор. І в симулятор з клавіатурою краще не пхатися. Переконався на собі.

По-друге, ГТ є найкращим гоночним симулятором, але аж ніяк не найкращою гонкою. Найкращою гонкою є та, в якій знайдено оптимальний баланс між аркадою і симулятором, без перекосу в якусь сторону. А на даний момент - це ГРІД.

Сподіваюся зрозуміло висловив свою позицію.
Пройшов ГРІД від А до Я і в мультиплеєрі пограв і дріфт освоїв ідеально, з G25 рульом грав. Симуляторм там і не пахне.
Переконався на собі. Прекрасна аркада, якій досі немає аналогів на ПК.

По-друге, ГТ5 є найкращою гонкою. Найкращою гонкою є та, в якій ти просто получаєш задоволення від водіння, коли ти знову і знову хочеш просто проїхатися\покататися на машині. Хочеш запустити нюрбургрінг і просто проїхатися по ньому, хочеш знову відчувати бокові перегрузки машини, звук мотору, візг коліс. Потім запутити тестовий трек ТопГір і знову з таким самим задоволенням проїхатися по ньому. Запустити ліцензії де тебе навчять, як правильно гальмувати, газувати, входити в поворот, апекс, шикану, правила обгону тебе просто напросто навчять їздити скоро та правильно. Коли ти недивишся на неї, як на гру, а на щось більше. Ось це настояща гонка. Про, яку я й половини не сказав... А такого поняття, як баланс між аркадою і симулятором не існує. Є або аркада, або симулятор все.
Ви все зрозуміло висловили, і це ваша особиста думка, так, як і все вище сказане мною є особисто моєю думкою.
Ну і саме головне питання ви хочаб грали ГТ5?
hiweb зараз поза форумом  
Подякували 2:
KIRA (27.04.2011), Metuk (19.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2011, 14:15 #1631045   #5
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Найкраща гра 2010 року за версією ФФМ (голосування)

Цитата:
Допис від hiweb Переглянути допис
такого поняття, як баланс між аркадою і симулятором не існує. Є або аркада, або симулятор все
Ну ти чепуху пишеш. Візьми пограй Бернаут або Спліт/Секонд. Чи вот недавній Хот Пурсьют. Оце аркади. Заноси автоматичні, пошкодження чисто візуальні. І ти хочеш сказати, що ГРІД стоїть в один ряд з ними? Аж ніяк. ГРІД - це золота середина між аркадами і симуляторами наподобу рФактор чи ГТ5.

Цитата:
Допис від hiweb Переглянути допис
Найкращою гонкою є та, в якій ти просто получаєш задоволення від водіння
Ну точно про ГРІД сказав

GT5 не грав. Але як тільки матиму PS3 - зразу ж опробую. Одна з улюблених ігр дитинства
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2011, 17:27 #1631195   #6
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Найкраща гра 2010 року за версією ФФМ (голосування)

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
GT5 не грав. Але як тільки матиму PS3 - зразу ж опробую. Одна з улюблених ігр дитинства
Ну тоді про, що ви тут взагалі можете спорити? Вот коли пограєте ГТ5, пройдете 24 години леману (реальні 24 години) та інщі просто надзвичайні заїзди тоді і говоріть, яка гра краща, а на даний момент (поки непограєте ГТ5) ви такого сказати неможе: що Грід краще ГТ5. + ви кажете, що у вас є руль, тоді у вас буде набагато більше вражень від їзди.
Мені подобаються ці дві гри, але перевагу надаю ГТ5 так, як це більш маштабніша та розвинутіша гонка (непобоюсь цього слова) у всьому.
Думаю нашу дискусію потрібно закінчувати, в дечому я згідний з вами в дечому ні, а так раджу попробувати
hiweb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2011, 16:04 #1636656   #7
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

а чому тут тільки ГРІД і ГТ5? А де Форза 3?)))))
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2011, 17:45 #1636704   #8
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Для мене грід є найкращим гоночним симулятором всіх часів і народів))
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2011, 21:36 #1636939   #9
MrRomaWin
 
Аватар для MrRomaWin
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Скажіть мені будь-ласка як переключити в GRIDі аркада або симулятор якщо ви скажете, що просто треба привикнути до управління на клаві то GRID повне лайно. Не знаю чого вас всіх пре той GRID модель пошкоджень зовсім не реалістична графіка теж не дуже. Codemaster замутили DIRT 2 круто привикнути до клави там реально можна
MrRomaWin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2011, 21:39 #1636943   #10
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Для мене грід є найкращим гоночним симулятором всіх часів і народів))
боже скільки можна повторювати грід не є симулятором це АРКАДА і це неодноразово говорилося і в відеообзорах ігроманії, в рецензіях тай від всіх людей, які розбираються в іграх, від одної назви гра такою не стане!!!! Тай, що може говорити той хто не грав даної гри? Тоже можу сказати, що гт5 краще форзи3, але я такого не кажу тому, що я її не грав і не лізу з своїми тупими висказуваннями та доводами в ті теми в, яких я нерозбираюся... тема не актуальна тому це те саме, що зрівнювати х** з пальцем.
http://www.ex.ua/view/491333?r=625 раджу найти в даному списку гру granturismo 5 вона 101 в списку і послухати людей, які краще вас розбираються в іграх і знають на, що потрібно звертати увагу.
hiweb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIRA (27.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2011, 22:56 #1637018   #11
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Цитата:
Допис від hiweb Переглянути допис
боже скільки можна повторювати грід не є симулятором це АРКАДА і це неодноразово говорилося і в відеообзорах ігроманії, в рецензіях тай від всіх людей, які розбираються в іграх, від одної назви гра такою не стане!!!! Тай, що може говорити той хто не грав даної гри? Тоже можу сказати, що гт5 краще форзи3, але я такого не кажу тому, що я її не грав і не лізу з своїми тупими висказуваннями та доводами в ті теми в, яких я нерозбираюся... тема не актуальна тому це те саме, що зрівнювати х** з пальцем.
http://www.ex.ua/view/491333?r=625 раджу найти в даному списку гру granturismo 5 вона 101 в списку і послухати людей, які краще вас розбираються в іграх і знають на, що потрібно звертати увагу.
ну ще я тоді скажу))
Грав всі 3 гри. ГТ5 це щось. Це перші гонки які мене реально затягнули і я реально довго не міг від них відірватися. ГТ5 є дійсно реалістичним симулятором в якому важлива кожна маленька деталь, в якому можна дісно відчути автомобіль! Тим хто її не грав, навіть неварто тут писати і порівнювати її.
Форза 3, досить непогані гонки, але в них багато аркадності. Прокатався разок, другий і почало набридати.
Грід. Ну Грід можна назвати одними з кращих гоночок на ПК но не більше. До консольних симуляторів їм все ж таки далеко. Максимум грід можна спробувати порівняти з форзою, але і то не варто, бо Форза буде покраще.
KIRA зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hiweb (04.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.04.2011, 23:13 #1637035   #12
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Блін не розстроюйте мене так, а то завтра ПК продам і побіжу в магазин за пс3 і гт5
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 09:46 #1637269   #13
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

KIRA
Шановний Ягамі Форци нема тому, що цей спір почався в іншій темі. І спорили ми там лише двоє. А поскільки то був злостний офтоп, тему перенесли в окрему

MrRomaWin

Відключаєш в ГРІД всю автодопомогу і за клавіатуру краще не сідати. Тільки руль і педалі.
До речі, аркадне управління в ГРІД досить нормальне, там нема до чого привикати. Я в ГРІД на клаві в онлайн першим проходив і не раз. Так що тут треба випрямляти руки, а не на гру наїжджати.

hiweb

Для тебе повторю ше раз. Бо бачу туго доходить. Аркада - це Бурнаут і Спліт/Секонд. Управління в ГРІД далеко не таке аркадне. Тому називати її чистою аркадою неправильно. На повноцінний симулятор ГРІД також не тягне. Тому я й кажу, ГРІД - це золота середина.

А якщо врахувати те, що по частині аварій ГРІД набагато "симуляторніший" за ГТ, то я вибираю ГРІД. Ще якісь питання?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 12:00 #1637390   #14
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Яка н***й золота серединка про шо ти говориш? Нема такого поняття чи жанру як аркада в якій найдено золоту серединку між аркадою і симулятором. Для тебе повторювати марно бо бачу туго доходить, що управління в грід аркадне аркадне аркадне і ніяке інакше, а те що там можна змінити висоту підвиски неробить гру симулятором і те, що управління не таке, як в спліт секонд чи в інших аркадах теж не робить гру по твоїх словах золотою серединкою аркада\симулятор. Що ти можеш судити, якщо ти крім гріду в більш "симуляторні" гонки і не грав і він явлюється твоїм ідолом гонок....

Грід по частині аварій набагато "симуляторніший"? Так тоді бурнаут парадайс взагалі всіх рве? Машини деформуються... Чи, як колесо відлетіло це вже симулятор аварії? + для такого крутого аркадо\симулятора создали флеш бек, бо школьніки 2 круга непроїдуть нероз****и машину в дрєбізги.
Можу навести стільки доводів чим грід хуже ГТ5, що "обісрешся".
Розумію, якби тема була форза3\ГТ5, що краще,а так...
Нема з ким спорити... Людина не компитентна в даному питанні і ще намагається довести свою правоту.

[MOD="RUS"]Чувак, фільтруй мати і буде тобі щастя[/MOD]

Востаннє редагував RUS: 02.05.2011 о 16:12.
hiweb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIRA (28.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 15:19 #1637600   #15
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Чувак, ти взагалі розумієш про що мова? Ти зараз намагаєшся доказати що ГТ5 кращий симулятор, ніж ГРІД, а ГРІД взагалі не симулятор. А я тобі кажу про те, що сам жанр "аркада" може бути кращим за "симулятор". Так, там крута графа, хороша фізика, але якщо людина хоче від гонок вибухів і видовища, то вона гратиме в Спліт/Секонд чи ФлетАут і покладе великий болт на ГТ, Форцу і прочі рФактори. Хоть ти тут цілий талмуд напиши про достоїнства ГТ5. Ти любиш симулятори, тому ти торчиш від ГТ5, але не всі мусять бути як ти, хтось любить і аркади. Чомусь серед кібердисциплін нема серйозних симуляторів, а є аркадна Трекманія.
Так, ГТ5 реалістичніший, але хто сказав, що "реалістичність" - це перевага? Реалістичність - це перевага лише для симуляторів. Але не для цілого жанру гонок.

ГРІД ж не такий простий в управлінні, як класичні аркади. В ньому реалізовані деякі симуляторні моменти. Але не настільки складні, щоб перетворити гру в чистий симулятор. Тому я і кажу, що ГРІД поєднав найкращі моменти обох піджанрів, і вийшла супер-гра для всіх. А не лише для кібер-задротів чи фанатів "реалізьму". Якщо ти мислиш лише крайніми категоріями аркада/сім, і не можеш цього догнати, то тему можна закривати.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2011, 15:59 #1637631   #16
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Чувак, а ти повниш взагалі з чого почався спор? З того, що ти в темі Найкраща гра 2010 року за версією ФФМ (голосування) сказав а, як же грід? він є найкращими гонками чи сумуляторм (ти написав щось в цему дусі) чому ти невиніс це в дану тему? З цего все й почалося, що ти сказав (грід є найкращими гонками) а я тобі заперечив і ненада тут робити з мене дурного! А я десь сказав, що аркада не може бути кращою за симуляор? Це вже залежить від якості продукту, а не від самого жанру гри. І в даному випадку Granturismo 5 кражий за Grid. (не симулятор кращий за аркаду, а сама гра краща)
І знову в тисячний раз я тобі говорю ТИ НЕ ГРАВ GRANTURISMO 5, про, що ти взагалі спориш? ГТ5 є також дуже зрозумілою грою для всіх, є куча помічників, які включаються\виключаються при старті гонки abs,esp, активне руління і тд, тому і новачкам буде легко освоїтися і це теж говорилося тисячу раз в прес-релізах і тд, і з гри можна зробити хардкорну коли все це повиключавши.
Ти незнайомий з грою незнаєш всі її плюси та мінуси ти взагалі неграв її вот і не говори, що вона:
А не лише для кібер-задротів чи фанатів "реалізьму"
Угу, а теперішні геймери вже, щось більш складніше калл оф дюті освоїти неможуть де їх всю гру ведуть "за руку"?
Тай я нікому не навязую свою думку і не заставляю грати ту чи іншу гру, просто не говорити про те в чому сам й близько не розумієшся...
hiweb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIRA (28.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2011, 17:48 #1640441   #17
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Окей, таке питання: наскільки в ГТ5 агресивний АІ? Суперники можуть зрізати кути? Можуть обганяти по зовнішньому радіусі? Можуть спеціально стукнути тебе?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2011, 23:35 #1640759   #18
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Окей, таке питання: наскільки в ГТ5 агресивний АІ? Суперники можуть зрізати кути? Можуть обганяти по зовнішньому радіусі? Можуть спеціально стукнути тебе?
Ну агресивним, я б його не назвав, він не ідеальний, але на мою думку він є найкращим на даний момент. Зрізати кути можуть, обганяти по зовнішньому радіусі можуть, але досить рідко залежить від ситуації, стукнуть тільки, якщо дуже різко загальмувати перед ним або намагатися вклинитися між двома машинами. Ось відео на ньому показано, що АІ не їде по одній лінії, проте ситуації бувають різні (на наскарі мене 3 рази за 1 коло підрізали,а потім скинули з траси)
Тай чесно кажучи було неважко проходити випробування, з деякими прийшлось помучитися, а так пройти думаю зможе кожен. А вот мультиплеєр це то шо треба там настоящі суперники, які і зрізати зможуть і по зовнішньому радіусі обійти проте без руля туда лізти небажано...
hiweb зараз поза форумом  
Подякували 2:
KIRA (04.05.2011), pupsic1207 (03.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2011, 10:00 #1641881   #19
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Вот тобі і недолік симуляторів. Надто "правильний" АІ. З ним грати просто нецікаво. Обігнав і все, решту кругів мотаєш в гордій самоті. Тоді як в ГРІД АІ агресивний, активно йде на таран, помиляєтся, стукається і вилітає з траси. Причому в аркадах агресія АІ направлена виключно на гравця, а в ГРІД кожен бореться з кожним. А якщо в гонці приймає участь команда Рейвенвест, то на харді взагалі вішалка.

Ти сам признав, що симулятор розкривається в мультиплеєрі. Сінгл там - просто музей машин. А мультиплеєр може позволити собі не кожен.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2011, 19:06 #1642394   #20
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Грід проти ГТ5: що краще?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Вот тобі і недолік симуляторів. Надто "правильний" АІ. З ним грати просто нецікаво. Обігнав і все, решту кругів мотаєш в гордій самоті. Тоді як в ГРІД АІ агресивний, активно йде на таран, помиляєтся, стукається і вилітає з траси. Причому в аркадах агресія АІ направлена виключно на гравця, а в ГРІД кожен бореться з кожним. А якщо в гонці приймає участь команда Рейвенвест, то на харді взагалі вішалка.

Ти сам признав, що симулятор розкривається в мультиплеєрі. Сінгл там - просто музей машин. А мультиплеєр може позволити собі не кожен.
Ну тоді фалоут для тебе в самий раз там тебе не тільки таранити будуть!!!
Хто сказав, що з ним нецікаво грати? Хто сказав, що він надто правильний? Він наближений до реальності, а не надто правильний. АІ в ГТ5 теж помиляється та вилітає з траси, але не відбувається така показуха, як в інших іграх... Чи наприклад, як в мост вантед коли АІ всю гонку з тобою ганяється, а коли приходе кінець ледве їдуть. На ютубі подивись, як люди по 100 раз проходять випробування на трасі топ гір бо неможуть приїхати першими...Бери таку саму машину, як в них (моноклас) і вперед... А в грід АІ не агресивний, а просто далекий від реальності... І звідки інфа, що: Причому в аркадах агресія АІ направлена виключно на гравця, а в ГРІД кожен бореться з кожним?
Якби я захтів шоб мене таранили і тд яб грав таке як спліт секонд, мост вантед, бурнаут, а так мені набагато приємніше проїхати "чисте" коло по нюрбургрінгу, де мене АІ небуде таранити.
Чи може ти хотів поговорити не про гонки та АІ, а про "ОЦЕ" уг?
Мультиплеєр це величезний приємний бонус, в якому можна провести неодин місяць, а сінгл роскаже, покаже, підготує до мультиплеєру і дасть попробувати, що таке настоящі гонки.
Nemesis-T будласка невідписуйся в даній темі тому, що ти, як дєвствінік, який незаймався ніколи сексом проте всім росказує, як це всі його плюси та мінуси. Якщо тобі так подобається Грід і ти нехочеш розвиватися\бачити дальше нього нічого то будласка.
п.с. ГТ5 розроблялося 6 років і на це все пішло 80 міліонів доларів, думаю і на АІ, якісь кошти там найшлися
hiweb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIRA (05.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:40.