Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.12.2018, 20:50 #2743346   #41
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Логос, споконвічний, прийшов з Неба і став Тілом. потім Він став Христом
Ага: виходить, що Логос той не був Христом поки не став тілом?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
і з'являвся учням в воскреслому тілі.
Опишіть "воскресле тіло".

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Потім Він вознісся назад до Отця, на Небо, пообіцявши прийти вдруге.
Хто вознісся? дух чи тіло?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Зараз, поруч з Отцем, Він і далі є представником усього людства, хоч вже і не в тілі людини
А як же він прийде вдруге не маючи тіла?
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2018, 10:31 #2743411   #42
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Ага: виходить, що Логос той не був Христом поки не став тілом?
Звичайно, що не був.
Слово "христос" стосується виключно людей, я ж дав посилання на словник.

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Опишіть "воскресле тіло".
У момент відразу після воскресіння Ісус сказав Марії не торкатися Його, бо Він ще не зійшов до Отця.
Потім Він являвся учням і вже не боронив торкатися Його. Міг вільно проходити крізь зачинені двері, миттєво переміщатися в просторі, міняти вигляд.

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Хто вознісся? дух чи тіло?
А як же він прийде вдруге не маючи тіла?
Вознісся в тілі, проте сказано, що тепер Він "Дух животворний" і тепер ми не знаємо Його за тілом (за тілесгним виглядом).
Прийде у тому образі, в якому Його впізнають всі люди, як і написано:

7 Ото Він із хмарами йде, і побачить Його кожне око, і ті, що Його прокололи були, і всі племена землі будуть плакати за Ним. Так, амінь!
(Об.1:7)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2018, 12:16 #2743422   #43
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

Цитата Хто вознісся? дух чи тіло?
З земного нічого не вознеслось: ні тіло (земне), ні дух земний (людське дихання, або дух життя). Це було віддане як Жертва.

Додано через 3 хвилини
Цитата А як же він прийде вдруге не маючи тіла?
Має нове безсмертне духовне (неземне) тіло (воскрес як дух, а не людина). Навіть його Батько має Тіло, є Всемогутнім Духом (Духовним Тілом).

Додано через 8 хвилин
https://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k...67#h=3:0-7:340

Востаннє редагував Ychen: 28.12.2018 о 12:16. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2018, 17:42 #2743473   #44
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Звичайно, що не був.
Слово "христос" стосується виключно людей, я ж дав посилання на словник.
Бачу, що не знаєте значення слова "Христос", разом з автором посилання.
"Символ Віри" вам відомий, ви його визнаєте?


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
У момент відразу після воскресіння Ісус сказав Марії не торкатися Його, бо Він ще не зійшов до Отця.
Потім Він являвся учням і вже не боронив торкатися Його. Міг вільно проходити крізь зачинені двері, миттєво переміщатися в просторі, міняти вигляд.
Що там написано мені відомо й без вас. Як бажаєте спілкуватись, то навчіться висловлювати власну думку, а не відстрілюватись чужими цитатами, змісту яких здебільшого самі не розумієте. Отже, що то було за тіло, вам не відомо?


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Прийде у тому образі, в якому Його впізнають всі люди,
Конкретніше висловлюйтесь! Як самі збираєтесь впізнати Його?

Додано через 22 хвилини
Цитата
Допис від Ychen;2743422
1.
З земного нічого не вознеслось: ні тіло (земне), ні дух земний (людське дихання, або дух життя). Це було віддане як Жертва.


2. Має нове безсмертне духовне (неземне) тіло (воскрес як дух, а не людина). Навіть його Батько має Тіло, є Всемогутнім Духом (Духовним Тілом).
1.Ви чомусь не вказуєте, що саме вознеслось?
2.Я під "тілом" розумію щось матеріально-речовинне, а ви що? До смерті Іісус мав тіло людське, складене з атомів, молекул, а після смерті?

Востаннє редагував jasvami: 28.12.2018 о 17:42. Причина: Пізніше додано
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2018, 20:18 #2743508   #45
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

Цитата а після смерті?
А після смерті нематеріальне (антиматеріальне) тіло, тобто ангельське тіло.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 06:03 #2743536   #46
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А після смерті нематеріальне (антиматеріальне) тіло, тобто ангельське тіло.
Опишіть те тіло. дайте визначення антиматерії.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 06:11 #2743537   #47
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

https://www.youtube.com/watch?v=6gDy...2-r-rz0s_cdz9g

Я працюю тільки з тими, хто виконує домашнє завдання.

Востаннє редагував Ychen: 29.12.2018 о 06:22.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 06:14 #2743538   #48
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
[url]https://
Не вмієш спілкуватись, - сиди біля печі та персипай попіл.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 07:02 #2743540   #49
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

А чому Ви вирішили, що з вами хтось буде спілкуватись? Спочатку домашнє завдання.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 19:54 #2743609   #50
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Бачу, що не знаєте значення слова "Христос", разом з автором посилання.
Я вже давав Вам статтю зі словника:
Cristo/v
Христос (букв.
Помазанный, соотв.
евр. Мессия, см.
04899 ('xyiVv/m)).

Греческий лексикон
Стронга (с) Bob Jones
University

Слово вживається щодо людей.г

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Конкретніше висловлюйтесь! Як самі збираєтесь впізнати Його?
Я вже давав Вам слова апостолів, де сказано, що Його побачить (і впізнає) кожне око. Тобто всі люди.
Інша річ чи зараз, під час земного життя, людина розпізнає Його голос, коли Він кличе її до навернення від смерті до нового життя.
Ви маєте потребу у наверненні до Бога у прийнятті Жертви Ісуса Христа за Ваші гріхи?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 20:33 #2743617   #51
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

Цитата
Допис від Новак;2743609
1.
Я вже давав Вам статтю зі словника:
Cristo/v Христос (букв. Помазанный,


2.Я вже давав Вам слова апостолів, де сказано,
1. Не треба косити під геть тупого: я цікавлюсь вашою думкою, а не словниковою чи апостольською.
Що означає "помазаний" Богом? Чим і коли помазаний?
2.Мене не цікавить як апостоли Його впізнаватимуть: хочу знати як це зробите ви.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 20:49 #2743621   #52
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
1. Не треба косити під геть тупого: я цікавлюсь вашою думкою, а не словниковою чи апостольською.
Мої думки сформовані на підставі думок апостолів та досвіду, який співпадає з тим, про що говорили апостоли.
Я не є прихильником вчень, які суперечать думкам апостолів Ісуса Христа, як Ви.

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Що означає "помазаний" Богом? Чим і коли помазаний?
Це окрема тема, яка розкривається при читанні як Старого так і Нового завітів.
Якщо говорити про суть Нового завіту, то Месія (Помазанець) - це людина, яка призначена Богом для виконання певного завдання і помазана (наділена) силою Духа Божого, Духа Святого.

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
2.Мене не цікавить як апостоли Його впізнаватимуть: хочу знати як це зробите ви.
Бог пообіцяв, що Ісуса Христа, під час Його другого приходу, побачить кожне око.
Він забезпечить умови, щоб це сталося.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 21:43 #2743628   #53
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Мої думки сформовані на підставі думок апостолів та досвіду,
Помиляєтесь! Ваші думки сформовані на недолугих тлумаченнях тих, хто "мудрістю своєю не здатен розуміти Премудрість Божу".



Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Месія (Помазанець) - це людина, яка призначена Богом для виконання певного завдання і помазана (наділена) силою Духа Божого, Духа Святого.
Виходить, що ви не визнаєте того факту, що Христос(Помазаник Божий) прийшов з Неба та втілився через Марію?


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Бог пообіцяв, що Ісуса Христа, під час Його другого приходу, побачить кожне око.
Він забезпечить умови, щоб це сталося.
Мова не про "побачить", що не складно зробити при сучасних теле-технологіях, мова про "впізнають". Тож за якими ознаками ви Його впізнаєте?
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 21:01 #2743772   #54
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Помиляєтесь! Ваші думки сформовані на недолугих тлумаченнях тих, хто "мудрістю своєю не здатен розуміти Премудрість Божу".
Ви вважаєте себе вищим за апостолів Ісуса Христа?
Вищим за Ісуса Христа?

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Виходить, що ви не визнаєте того факту, що Христос(Помазаник Божий) прийшов з Неба та втілився через Марію?
Необхідні інформацію я Вам вже навів.
Якщо ці біблійні ази Вам незрозумілі, то почніть з дослідження словника.

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Мова не про "побачить", що не складно зробити при сучасних теле-технологіях, мова про "впізнають". Тож за якими ознаками ви Його впізнаєте?
Я, як і інші християни, діти Божі, які перейшли від смерті до життя, щоденно навчаюся від Бога.
А от що буде з такими, як Ви, які очорнюють Ісуса Христа, коли Він з'явиться?
Думаєте Він похвалить Вас за те, що Ви робите, обпльовуючи його і обмовляючи перед людьми, називаючи грішним? Думаєте схвалить те, що Ви Його Жертву відкинули і зневажили?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 21:08 #2743773   #55
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

Цитата Виходить, що ви не визнаєте того факту, що Христос(Помазаник Божий) прийшов з Неба та втілився через Марію?
А коли він став Помазаником ?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2018, 22:34 #2743900   #56
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
1.Ви вважаєте себе вищим за апостолів Ісуса Христа?
2.Я, як і інші християни, діти Божі, які перейшли від смерті до життя, щоденно навчаюся від Бога.

3.А от що буде з такими, як Ви, які очорнюють Ісуса Христа, коли Він з'явиться?
1. Вчитель завжди вищий за учнів.
2. Хай буде відомо невігласам: навчаються всі, лише на власному досвіді життя в тілі Божому. Бог не завантажує в ваші мізки знання, як ви насипаєте пісочок в відерця.
3.Він вже з'явився: оце Він моїми устами судить вас.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2019, 09:46 #2744299   #57
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
3.Він вже з'явився: оце Він моїми устами судить вас.
Ого, то Ви вже ототожнюєте себе з Ісусом Христом? )))
Поводитеся як дитя цього світу, дружите з темрявою і несете тут слова темряви, спрямовані проти Ісуса Христа, і, одночасно, Його ім'я не себе примярієте? )))
Як Вас носить, одначе...

Ви колись мали потребу у спасінні, у звільненні від полону гріха і смерті?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2019, 12:06 #2744439   #58
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: Нехай ніхто і ніяк не введе вас в оману, бо цей день не надійде, поки не прийде відступництво й не стане явним беззаконник, син загибелі

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Його ім'я не себе примярієте?
Слово "Христос" ніколи не було іменем. А Ісус і не збирався до вас приходити і не обіцяв.

Востаннє редагував jasvami: 06.03.2019 о 20:28. Причина: Пізніше додано
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:28.