Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


Деградація у повній "красі".

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.06.2016, 17:24 #2641847   #1
nazarik30
Активний учасник
Типово Деградація у повній "красі".

Хтось може мені пояснити,хто і за які заслуги,організовує сцени для таких "музикантів" ?

Те,про що він співає і те,що цей захід відбувається посеред парку,є речами несумісними. Принаймні,для людей,бо для пяних мавп які скачуть під сценою,це може і ок. А саме усвідомлення реальності цього дійства приводить мене в шок.

https
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2016, 20:31 #2641864   #2
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Хтось може мені пояснити,хто і за які заслуги,організовує сцени для таких "музикантів" ?

Те,про що він співає і те,що цей захід відбувається посеред парку,є речами несумісними. Принаймні,для людей,бо для пяних мавп які скачуть під сценою,це може і ок. А саме усвідомлення реальності цього дійства приводить мене в шок.

https://www.youtube.com/watch?v=3IO7...10&app=desktop
Шановний твій шок і твоя реакція - лише реакція однієї людини і вона мало кого хвилює. Медовий Полин ще нормальні пісні співає так що нема чого. Знаю їх пару років як колегів по цеху. Особливої дружби чи ворожнечі з ними в мене нема , але абсолютно нормальні хлопці як люди і як музиканти. А про заслуги не тоб судити.
Багато гуртів українських на великих сценах виступали і нічого ніхто не казав. Той же Борщ тектси "твій коханий зранку пяний" , "пяна свиня" і т.д і ніхто нічого не казав.

Цитата Те,про що він співає і те,що цей захід відбувається посеред парку,є речами несумісними
лише на твою особисту думку , ти не Бог і не оракул і тому це - лише твоя думка і не більше. Не подобається не ходити , сиди вдома і не буде тебе це бентежити або збирай "петицію" зараз це модно в нашому місті

Якщо тебе "це" шокує то ти походу Фестиваль "Файне Місто" просто фізично не переживш.

П.С. та і зрешто якщо ти такий праведний і сильно "розумний" збери гурт чи солольну програму підбери вийди виступи на будь-яких концертах і покажи як треба , що мішає.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DezDemon (27.01.2018)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.06.2016, 20:44 #2641865   #3
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Будь які підераси знають,що серед звичайних людей їм не місце. Тому збираються собі тихенько в "своїх" місцях і там собі гарцують. А якщо хочуть провести парад і показати на що вони здатні нормальним людям,то питають дозволу і попереджають про свої паради заздалегідь,аби всі були в курсі і при потребі оминули дане дійство.


А тут ситуація така,беру жінку,дитину,приходжу в парк,а там якесь немите на пів міста волає про селян котрі набухались,переспали і в неї пропали місячні.

Те,що воно деградоване,ібо тільки деградоване співає такі пісні, мене не цікавить,то його проблеми. Але мені цікаво,чому люди котрі відповідають за такі культурні заходи,на одному рівні розвитку з цими талантами?

В РФ люди з лопат їдять і це ппц який сором,дно і фуфуфу кака,а наші діти під пісні про ментсруації бухих селян витанцьовують і нічо,норм.
nazarik30 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Andrik84 (27.06.2016), JonnyK (26.06.2016)
Сказали Фууу!: 5
AlexDv (26.06.2016), BogiS (11.07.2016), Distemper (26.06.2016), Phantom (28.06.2016), TheGame (28.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2016, 20:49 #2641867   #4
Rasalhague
Активний учасник
 
Аватар для Rasalhague
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Гурт "Медовий полин" тільки для розвинених людей, нікчемному бидлу і реднекам не зрозуміти!
Rasalhague зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2016, 21:47 #2641876   #5
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Хтось може мені пояснити,хто і за які заслуги,організовує сцени для таких "музикантів" ?

Те,про що він співає і те,що цей захід відбувається посеред парку,є речами несумісними. Принаймні,для людей,бо для пяних мавп які скачуть під сценою,це може і ок. А саме усвідомлення реальності цього дійства приводить мене в шок.

https://www.youtube.com/watch?v=3IO7...10&app=desktop
співають добре, музика теж гідна, порівняно з більшістю вітчизняних гуртів

щодо текстів - Sad but True, як каже Металіка - співають про сумну буденність без прикрас

слухати їх не буду, як і інші українські гурти, але критика незаслужена

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
А тут ситуація така,беру жінку,дитину,приходжу в парк
...на бидлоалкогольнудефіляду, і очікую інтелігентної культурної програми"

Востаннє редагував Alpha_Draconis: 25.06.2016 о 21:47. Причина: Пізніше додано
 
Подякували 4:
Distemper (26.06.2016), hunter07 (26.06.2016), kislotnik (27.06.2016), orka13 (26.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2016, 22:13 #2641892   #6
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата ...на бидлоалкогольнудефіляду, і очікую інтелігентної культурної програми"
ага,тобто ціла дефіляда зі всіма своїми учасниками заслуговує бути названою бидлодефілядою,а от критика гурта незаслужена. Так виходить ніби той гурт то справді якийсь промінчик сонця був.
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2016, 22:23 #2641894   #7
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
ага,тобто ціла дефіляда зі всіма своїми учасниками заслуговує бути названою бидлодефілядою,а от критика гурта незаслужена. Так виходить ніби той гурт то справді якийсь промінчик сонця був.
гурт як гурт, нічого цікавого в дефіляді я не бачу, як і інших "народних гуляннях" (алкотрешах типу міста вільних людей, дня міста, дня незалежності і т.д.) - піпл хаває, яка публіка - таке і свято

а хлопці, принаймі, грають і співають вживу, причому досить чисто - вже за це заслуговують на деяку повагу
 
Подякував(ла):
Distemper (26.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2016, 22:36 #2641900   #8
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата нічого цікавого в дефіляді я не бачу,
Ну очевидно,що не бачиш. Там же як не медовий полин запросять,то з лопати блінів накидають. Понятне діло.




Цитата а хлопці, принаймі, грають і співають вживу, причому досить чисто - вже за це заслуговують на деяку повагу
раз ти такий поцінювач року,то відповім тобі піснею,краще дойде

https
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2016, 23:17 #2641904   #9
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
раз ти такий поцінювач року,то відповім тобі піснею,краще дойде

https://www.youtube.com/watch?v=zvQn68crrWc
ще одна гарна пісня

в році ти такий знаток, як і в дефілядах )

вважаю твою точку зору статистичною похибкою, якою можна знехтувати
а також - намаганням ткнути пальцем в купку гімна, не помічаючи, що стоїш в ньому по коліна

якщо не дойде, пиши, якщо буду мати час і бажання - поясню дохідливіше
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2016, 00:01 #2641906   #10
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата вважаю твою точку зору статистичною похибкою, якою можна знехтувати
Я твоєї логіки вловити не можу.

Дефіляда в тебе погана,бо там пют і бидло ходе.
А гурт,шо є ярим представником того бидла,про шо,сопстнна і співає,хороший,бо грає ,хоть і куйовато,зато наживо)))
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2016, 00:44 #2641911   #11
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Пфф, взагалі безобідна пісня.

Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2016, 01:55 #2641913   #12
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Будь які підераси знають,що серед звичайних людей їм не місце..
незнаю хто там і що знає - тобі видніше


і знову ж таки як я вже казав . Це твої проблеми не подобаєтсья не слухай , не ходи туди і все. ЩО більше нема місць де можна погуляти з жінкою і дітьми ? А сидіти на форумах немаючи жодного відношення до музики і тупо осбирати всіх і вся бо тебе це обурує ? так пофіг що і хто кого обурє . Подай в суд на оранізаторів. Ба більше скоро буде Фестиваль Файного МІста і буде він тривати аж 3 дні. Так що готуйся тебе це обурювати буде ще більше особливо коли по Тернополю буде пару тисяч неформалів тусити

Востаннє редагував Distemper: 26.06.2016 о 02:04.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2016, 07:17 #2641917   #13
orka13
 
Аватар для orka13
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Відкрив для себе цей гурт на пивному фестивалі. Дуже сподобався стиль. Кілька тижнів їх пісні в голові насвистуються (Катя Катя, Катерина….). На афішах тоді писало «Попри те, що фестиваль перш за все пивний, будуть розваги для всієї сім'ї. Для малечі організують дитячі майданчики, діток розважатимуть аніматори». Але враховуючи, що виконавці виступали вже під ніч, то все було нормально, уважні батьки дітей помаленьку довкола сцени позабирали .
А на дефіляді вони трохи зашвидко виступили. Це вина організаторів. Мені однаково, все одно біг до сцени коли почув їх мелодії (не читав розкладу, не знав що вони будуть). Але якби поруч стояли мої батьки чи майбутні діти, то трохи ніяково було б .
Висновок: кликати хлопців грати ще! Але ставити їх в розкладі вже як смеркнеться. Тоді і драйву більше, і не встидно.
orka13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2016, 08:42 #2641919   #14
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата незнаю хто там і що знає - тобі видніше
Незнаєш,то і не починай розмови.



Цитата Це твої проблеми не подобаєтсья не слухай , не ходи туди і все
Мені не подобається така бидломузика і як,по твоєму,я маю її не слухати,якщо прийшов в парк? Закрити собі і своїй сімї вуха солодкою ватою?

Я вважаю,що як сьогодні наші діти будуть слухати пісні про менструації,то завтра з лопат їсти почнуть. Але бачу,що половина дописувачів тут вже би їла з задоволенням,головне шоб наживо.


Цитата Але якби поруч стояли мої батьки чи майбутні діти, то трохи ніяково було б .
Хороший гурт же,чого встидно має бути?


Цитата Пфф, взагалі безобідна пісня.
Кажуть,що народ отримує таких політиків,на яких заслуговує.
Схоже,що музикантів це теж стосується,народ бидло і бидломузика тут як тут.

Даю 101% гарантії,шо всі поцінювачі цих бидлюганів котять бочку на шансон і впевнені,що бидло,то якраз слухачі шансону,правда?
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2016, 11:23 #2641935   #15
orka13
 
Аватар для orka13
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
...Хороший гурт же,чого встидно має бути?
тим що на тексти пісень там потрібно додати мітку "16+"
Цитата Даю 101% гарантії,шо всі поцінювачі цих бидлюганів котять бочку на шансон і впевнені,що бидло,то якраз слухачі шансону,правда?
"Шансон" і "кримінальний блатняк" то є різні речі, які більшість наших громадян ставлять на одну поличку.
Цитата з Башу:
в маленьком муз. магазине:
>>Прилично одетый мужик: "А где у вас шансон?"
>>Парень–продавец (длинные волосы, серьга в ухе): "Вы знаете, у нас из шансона только Шарль Азнавур..."
*мужик подзавис на пару секунд, хлопая глазами*
>>Парень: "...А блатняк у нас вооон там"
orka13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2016, 11:34 #2641937   #16
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата тим що на тексти пісень там потрібно додати мітку "16+"
Тобто якщо додати мітку 16+ то вже не буде встидно перед батьками чи дітьми?
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2016, 11:37 #2641938   #17
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Незнаєш,то і не починай розмови.





Мені не подобається така бидломузика і як,по твоєму,я маю її не слухати,якщо прийшов в парк? Закрити собі і своїй сімї вуха солодкою ватою?

Я вважаю,що як сьогодні наші діти будуть слухати пісні про менструації,то завтра з лопат їсти почнуть. Але бачу,що половина дописувачів тут вже би їла з задоволенням,головне шоб наживо.




Хороший гурт же,чого встидно має бути?






Кажуть,що народ отримує таких політиків,на яких заслуговує.
Схоже,що музикантів це теж стосується,народ бидло і бидломузика тут як тут.

Даю 101% гарантії,шо всі поцінювачі цих бидлюганів котять бочку на шансон і впевнені,що бидло,то якраз слухачі шансону,правда?
Цитата Незнаєш,то і не починай розмови.
ну взагалі то я писав це до цього твого висказувння
Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Будь які підераси знають,що серед звичайних людей їм не місце. Т
Як ти маєш не слухати ? Не приходь в парк і все і буде тобі щастя. І про билдо музику. Це тілкьи твоя особиста думака. Для когось і ти можливо бидло , але ти ж себе напвне таким не будеш вважати бо хтось так про тебе подумає чи скаже. Тому - проблеми індійців шерифа не гребуть. Турбує тебе - то хай турбує далі.Спорити і доказувати тобі щось марно так як ти нігіліст
Distemper зараз поза форумом  
Подякували 2:
TheGame (28.06.2016), Дєцко (27.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2016, 11:41 #2641939   #18
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата Мені не подобається така бидломузика і як,по твоєму,я маю її не слухати,якщо прийшов в парк? Закрити собі і своїй сімї вуха солодкою ватою?
да хоть в рот бери, нам то шо?.))

не подобається, шукай друге місце відпочинку.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 4:
$iD (27.06.2016), ALM (11.07.2016), Distemper (26.06.2016), Phantom (28.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2016, 11:54 #2641940   #19
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата Як ти маєш не слухати ? Не приходь в парк і все і буде тобі щастя.
Парк це місце загального користування і бидло,якщо хоче проявити там свою культуру,то має питати дозволу. Понятно,що закон не забороняє співати в парку,де купа малих дітей пісні про менструації,але совість,людяність,культура і виховання,мали б їм цього не давати. Але як бачим,прокурені і пробухані мізки більшості,сприймають цей позор за норму.


Цитата Це тілкьи твоя особиста думака
Так моя і даю гарантію,що ще тисяч і тисяч людей.
Вакарчук не співає про менструацію - мільйони шанувальників.
Бидлогур співає про ментруацію ,скільки десятків людей про нього знає? 20,40,50 ? А скільки з цих 50,їх слухає? 5-10?

Бидлу бидляча доля.

В нас є гурт баксбані. Вони теж не особо круті,но принаймні людську подобу ще не втратили.

Додано через 8 хвилин
Цитата да хоть в рот бери
Думаю засування різних предметів до рота не впливає на слуховий апарат,але видно тобі видніше. Досвід,як то кажуть.

Востаннє редагував nazarik30: 26.06.2016 о 11:56. Причина: Пізніше додано
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2016, 12:01 #2641946   #20
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Деградація у повній "красі".

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Парк це місце загального користування і бидло,якщо хоче проявити там свою культуру,то має питати дозволу. Понятно,що закон не забороняє співати в парку,де купа малих дітей пісні про менструації,але совість,людяність,культура і виховання,мали б їм цього не давати. Але як бачим,прокурені і пробухані мізки більшості,сприймають цей пощор за норму.




Так моя і даю гарантію,що ще тисяч і тисяч людей.
Вакарчук не співає про менструацію - мільйони шанувальників.
Бидлогур співає про ментруацію ,скільки десятків людей про нього знає? 20,40,50 ? А скільки з цих 50,їх слухає? 5-10?

Бидлу бидляча доля.

В нас є гурт баксбані. Вони теж не особо круті,но принаймні людську подобу ще не втратили.
Цитата Так моя і даю гарантію,що ще тисяч і тисяч людей.
говори за себе , а не за інших. РІвно як і тисячам людей пофігу що ти там думаєш і кого бидлом вважаєш.
Ти б ще мав якессь моральне право критикувати (хоча ти прямо обзиваєш людей а не критикуєш) якби ти являвся музикантом , композитором чи звукорежисером. А так маргінал вривається на форум і той в нього бидло , то в нього люди дураки.
І чому ти тільки на форумі балаболиш ? Думаєш тут комусь не всерівно на твоє обурення ? Якщо тебе так обурює і ще тисячі людей зберіть петицію , подайте колективний позов в суд і все н буде більше на фестивалях музики...
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:39.