Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Кібер-спорт в "Крапці": чемпіонати, ліги, результати, обговорення


Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.09.2008, 23:10 #688886   #41
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

вже вересень а дати проведення ще неназначені!!! Народ, у мому лиці)) вимагає доту і фіфа!!!
MakDi зараз поза форумом  
Старий 26.09.2008, 15:50 #705208   #42
AKM-48
Unhappy Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

Давно вже не було чумпіонату з доти!!! 3 х 3 будо б класно. Коли проведете? P.S. Бажано 18 було б дорбе, для всіх. Надіюся ви влаштуєте чемп з доти!!!!!!!
AKM-48 зараз поза форумом  
Старий 26.11.2008, 00:13 #753852   #43
VipRip
Guest
Типово Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

Блін, організуйте нормальний турнір по CS 1.6 і порекламуйте (листівки у клубахі в універах) і народу буде багато, і чемп класно пройде.
 
Старий 26.11.2008, 09:26 #753963   #44
Qwerty ^_^
 
Аватар для Qwerty ^_^
Типово Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

Цитата
Допис від VipRip Переглянути допис
Блін, організуйте нормальний турнір по CS 1.6 і порекламуйте (листівки у клубахі в універах) і народу буде багато, і чемп класно пройде.
вона ще не вмерла?
Qwerty ^_^ зараз поза форумом  
Старий 26.11.2008, 23:36 #754746   #45
GameOver
 
Аватар для GameOver
Типово Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

контрі ніколи не вмре
GameOver зараз поза форумом  
Старий 27.11.2008, 01:23 #754776   #46
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

на рахунок контри по-моєму внятно написали...
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 28.11.2008, 23:33 #756633   #47
Rboy
Типово Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

ось так проходить розвиток кс в Тернополі =) шо аж доводиться на чемпи по інших містах їздити =(
Rboy зараз поза форумом  
Старий 28.11.2008, 23:40 #756641   #48
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

Цитата
Допис від Rboy Переглянути допис
ось так проходить розвиток кс в Тернополі =) шо аж доводиться на чемпи по інших містах їздити =(
А як його розвивати, якщо коли проводять чемпіонати чи ліги, то приходить мізерна кількість учасників.
Ганьба!
FortYear зараз поза форумом  
Старий 28.11.2008, 23:50 #756645   #49
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

Цитата
Допис від Rboy Переглянути допис
ось так проходить розвиток кс в Тернополі =) шо аж доводиться на чемпи по інших містах їздити =(
Розвиток КС...Хм...Повторюсь, Кантер-страйкісти - найменш адекватні геймери (мова іде не про всіх, але про більшітсь), саме тому наразі віддаємо перевагу розвитку адекватніших ігор
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 29.11.2008, 00:18 #756664   #50
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

підтверджую, що криків, матюків, блатної поведінки - найбільше від так званих "кемперів"...
надіюсь, зявиться культурніше та цивілізованіше покоління "кемперів"
FortYear зараз поза форумом  
Старий 29.11.2008, 07:54 #756744   #51
Rboy
Типово Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

А як його розвивати, якщо коли проводять чемпіонати чи ліги, то приходить мізерна кількість учасників.
Ганьба!
Та просто подивитися чи щось получиться =) Зробити Реєстрацію команд тут і побачити чи є якісь команди =) а є команди є чемп =)
І Внесок має бути вже десь 150 грн =)
Rboy зараз поза форумом  
Старий 29.11.2008, 09:04 #756769   #52
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

Цитата
Допис від Rboy Переглянути допис
А як його розвивати, якщо коли проводять чемпіонати чи ліги, то приходить мізерна кількість учасників.
Ганьба!
Та просто подивитися чи щось получиться =) Зробити Реєстрацію команд тут і побачити чи є якісь команди =) а є команди є чемп =)
І Внесок має бути вже десь 150 грн =)
я тобі ще раз повторю: поняття розвитку являє собою двосторонню форму відносин, коли хтось щось намагається розвивати, а з іншої сторони, яку розвивають це максимально підтримують. А не коли ти щось робиш для розвитку, а люди думають, що то так має бути і ти зобов"язаний це робити
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 29.11.2008, 20:12 #757242   #53
GameOver
 
Аватар для GameOver
Типово Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

нема таких чемпів на яких би не кричали ніхто і всі команди тихенько говорив!
а один день можна просто виділити на КС, щоб простих клієнтів не було! і чемп провести швидше, і запустити клієнтів! без криків ніяк! це КС!!!
зробити внесок 100-150 грн! і буде всьо ок і вам виручка і нам задоволення.
На чемп готові прийти як мінімум 8 команд!
GameOver зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rboy (30.11.2008)
Старий 02.12.2008, 19:27 #759666   #54
t1tan41k
Guest
Типово Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

Модератор: шановний, в даній темі подаються пропозиції стосовно проведення чемпіонатів в Інтернет-кафе Крапка, а не виставлються анонси їх проведення по іних закладах. Читайте, будь-ласка, уважно тему
 
Старий 26.01.2009, 14:44 #806696   #55
Володимир.М.
Типово Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

Народ, а як що до, чемпіонату по PES 09! Чи буде проводитись чемпіонат? Є якісь плани на майбутнє?
Володимир.М. зараз поза форумом  
Старий 26.01.2009, 14:45 #806699   #56
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

Цитата
Допис від Володимир.М. Переглянути допис
Народ, а як що до, чемпіонату по PES 09! Чи буде проводитись чемпіонат? Є якісь плани на майбутнє?
якби назбиралось хоча б 8 чоловік, я б з радістю взявся за організацію.
muTs зараз поза форумом  
Старий 26.01.2009, 15:02 #806712   #57
Володимир.М.
Типово Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

Цитата
Допис від mUts1k Переглянути допис
якби назбиралось хоча б 8 чоловік, я б з радістю взявся за організацію.
Я думаю, що знайдуться. Я буду, і брат. Головне ще тему на форумі створити, про чемпіонат. і все обговорити. Можливо люди і відгукнуться.
Володимир.М. зараз поза форумом  
Старий 26.01.2009, 18:31 #806983   #58
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

Цитата
Допис від Володимир.М. Переглянути допис
Я думаю, що знайдуться. Я буду, і брат. Головне ще тему на форумі створити, про чемпіонат. і все обговорити. Можливо люди і відгукнуться.
ви на джойсіках рубаєте чи на клаві ?
якшо і буде робитись чемп, то було б непогано якби всі прийшли з джойсіками.
muTs зараз поза форумом  
Старий 26.01.2009, 19:34 #807035   #59
Володимир.М.
Arrow Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

Цитата
Допис від mUts1k Переглянути допис
ви на джойсіках рубаєте чи на клаві ?
якшо і буде робитись чемп, то було б непогано якби всі прийшли з джойсіками.
Я граю тільки на клавіатурі, на джойстіку практично не грав.

Брат грає тільки на джойстіку, міг б прийти і з своїм.
Володимир.М. зараз поза форумом  
Старий 26.01.2009, 23:20 #807393   #60
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Пропозиції щодо можливих чемпіонатів і ліг в Інтернет-кафе "Крапка"

Який пес??? Тра з фіфи чемп!!!! Мутс я чесно грав у ПЕС09 і він чесно не сподобався
MakDi зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:15.