Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Екзамен в ДАЇ

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.04.2011, 14:04 #1634266   #1
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Екзамен в ДАЇ

Маю декілька питань, наперед дякую!
1. В нашому ДАЇ які використовують тести, Харківські чи Київські?
2. Ці тести, можна найти в інтернеті, і навіть в мене є програмка світлофор, то що вони можуть бути аналогічні тим, зо в них?
3. Коли виходить новий закон чи правила в ПДР, то вони зразу вносяться в тести в МРЕО в них, чи проходиш по старій версії? Допустим збільшили штрафи 17.10.2009, а 23.10.2009 в мене екзамен, то що в вкомпютерах вже будуть зміни?
4.Автошколу закінчив більше двох років тому,але після школи в ДАЇ не здавав, чи можу я зараз прийти з випускними документами і сказати шо я хочу получити права?Довго це оформляється?
5. Може в когось є телефон в ДАЇ, що більше получити інфо?
Дякую!
SLONRU зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2011, 14:09 #1634268   #2
siryj
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

435804
499040
siryj зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SLONRU (23.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2011, 14:15 #1634270   #3
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

Цитата:
Допис від SLONRU Переглянути допис
Маю декілька питань, наперед дякую!
1. В нашому ДАЇ які використовують тести, Харківські чи Київські?
2. Ці тести, можна найти в інтернеті, і навіть в мене є програмка світлофор, то що вони можуть бути аналогічні тим, зо в них?
3. Коли виходить новий закон чи правила в ПДР, то вони зразу вносяться в тести в МРЕО в них, чи проходиш по старій версії? Допустим збільшили штрафи 17.10.2009, а 23.10.2009 в мене екзамен, то що в вкомпютерах вже будуть зміни?
4.Автошколу закінчив більше двох років тому,але після школи в ДАЇ не здавав, чи можу я зараз прийти з випускними документами і сказати шо я хочу получити права?Довго це оформляється?
5. Може в когось є телефон в ДАЇ, що більше получити інфо?
Дякую!
1. В них свої тести, спеціально складені щоб ніхто не здав
2.Я проходив світлофор, на компі,та в в ДАЇ зовсім інші питання
3.не буде змін
4.А чо ж ти так затянув з здачею? не впевнений але здається що можеш і через 2 роки здавати, в ДАЇ не довго платиш десь 600грн і здаєш
Sten1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SLONRU (23.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2011, 14:33 #1634276   #4
TICKONER
 
Аватар для TICKONER
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
1. В них свої тести, спеціально складені щоб ніхто не здав
В них халявні тести, які можна здати, перечитавши 2 рази книжечку з правилами.
А ті хто таке говорять, потім збивають пішоходів, створюють аварії і паркуються де попало.
TICKONER зараз поза форумом  
Подякували 9:
D@nZeL (23.04.2011), Delf (20.05.2011), dima (03.08.2011), GuF (26.04.2011), krush-nazar (25.04.2011), maestro_zheka (25.04.2011), sirokko (27.11.2012), SliderS (04.08.2011), The Bluest Eye (23.04.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
Sten1 (23.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2011, 14:42 #1634282   #5
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

Цитата:
Допис від TICKONER Переглянути допис
В них халявні тести, які можна здати, перечитавши 2 рази книжечку з правилами.
А ті хто таке говорять, потім збивають пішоходів, створюють аварії і паркуються де попало.
ну це ти не правий. Прочитавши два-три рази книжечку ти правил ідеально не будеш знати.

Готувався по тестах світлофор. Здав сам по їхніх тестах.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2011, 15:02 #1634287   #6
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

Цитата:
Допис від TICKONER Переглянути допис
В них халявні тести, які можна здати, перечитавши 2 рази книжечку з правилами.
А ті хто таке говорять, потім збивають пішоходів, створюють аварії і паркуються де попало.
Кіко рочків маєш? Шіснайціть є? Впевнений на 100 % що ти не здавав на права, тому триндиш.От такі як ти (що 2 рази книжечку перечитують-потім і збивають пішоходів)
olligarh зараз поза форумом  
Подякували 4:
Big Brother (24.04.2011), dima (03.08.2011), maestro_zheka (25.04.2011), Sten1 (23.04.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
krush-nazar (25.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2011, 15:11 #1634288   #7
Stanislavski
 
Аватар для Stanislavski
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

Здав півроку назад.

1-2. Не знаю Київські чи Харківські, але на той момент існував єдиний правильний набір білетів, а другий точно не підходив. Не знаю де в автошколі інструктори беруьт актуальну версію світлофора, але те, що мені дали, на 100% співпало з тим, що я розвязував в мрев.

3.так скоро зміни не вносять. а питань про суми штрафів там жодного нема

Далі не івдповім)

а від себе скажу, що по книзі готуватися можна, але зле. результат набагато швидше досягається, якщо рішати по світлофору. якщо є бажання готуватися своїми силами, то можна спробувати зайти в школу, до інструктора і попросити, щоб продав діск навчальний, там купа корисного і тест такий, як в мрев
Stanislavski зараз поза форумом  
Подякували 2:
krush-nazar (25.04.2011), SLONRU (23.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2011, 15:39 #1634293   #8
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

Цитата:
Допис від TICKONER Переглянути допис
В них халявні тести, які можна здати, перечитавши 2 рази книжечку з правилами.
дякую поржав....
Між іншим я сам здав, і добре знаю що їхні тести так зроблені щоб завалити, мені попалис пару питань які відношення до водіння практично немали...

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Stanislavski Переглянути допис

а від себе скажу, що по книзі готуватися можна, але зле. результат набагато швидше досягається, якщо рішати по світлофору. якщо є бажання готуватися своїми силами, то можна спробувати зайти в школу, до інструктора і попросити, щоб продав діск навчальний, там купа корисного і тест такий, як в мрев
во-во, перечитавшя пару раз книжку з правилами ти будеш впевненіше почуватися на дорозі, але аж ніяк не розвязуючи тести в мрео, тому для здачі в ДАІ треба задрачувати тести.
Що ще раз доводить, неефективність екзаменів в ДАІ, поклацав тести, а на дорозі 0, хоча це всьо практика, треба їздити, і всьо прийде само собою, звісно спочатку вивчити теорію

Додано через 2 хвилини
І краще спочатку їздити з татом, братом....,(З досвідченими шоферами), бо інструктор в автошколі ні*уя не навчить

Востаннє редагував Sten1: 23.04.2011 о 15:39. Причина: Пізніше додано
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2011, 18:40 #1634362   #9
ReventoN
Guest
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

Здавав тести декілька днів назад. Для нормальної здачі потребується лише уважність і поглиблене знання правил. Перед тим пройшов всі харківські білети, на тестах схожих питань не було, значить, напевно, йдуть по київським. Деякі питання приходилось перечитувати тричі, щоб нормально доперти, про що тебе питають

Додано через 1 хвилину
Інструктори різні бувають Мій мене повністю влаштовував

Востаннє редагував ReventoN: 23.04.2011 о 18:40. Причина: Пізніше додано
 
Подякував(ла):
SLONRU (24.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2011, 19:01 #1634367   #10
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

Повністю підтримуб думку про те що тести з закавирка(в основному на уважність) навіть незнаючи правил, просто логічно думаючи і уважно вчитуючишсь в питання(вглядуючись в картинки) можна половину питань здати, а якщо ще й крім того знати правило то здати взагалі непроблема...
Вже обдумував багато разів ті тести, з одної сторони так вони зробилені, щоб завалити, здругої вони зроблені в більшості на уважність, а нашим водія уважності ой як нехватає....
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2011, 16:25 #1634603   #11
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

Цитата
Допис від ReventoN Переглянути допис
Інструктори різні бувають Мій мене повністю влаштовував
Я з своїм ледь знайомий, тільки 1 раз їздив
І він сказав мені можеш попідписуватися, і більше не їздити
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2011, 17:26 #1634620   #12
Big Brother
 
Аватар для Big Brother
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
навіть незнаючи правил, просто логічно думаючи і уважно вчитуючишсь в питання(вглядуючись в картинки) можна половину питань здати
Ага, канєшно, якщо ти не знаєш шо оце за знак такий "перевернутий трикутничок" то хер ти здаш питання по проїзду перехресть. Так само жести регулювальника логічно ніяк не вгадаєш, чи наприклад ситуації з парковкою різних ТЗ на дорозі - без знання точної дозволеної відстані від знаку/пішоходного/перехрестя також хіба шо вгадаєш.
Короче правила треба читати, вчитуватись і вдумуватись в те що ти читаєш, паралельно з цим практикуватись, що і дає можливість зробити автошкола. Бо практика без теорії і навпаки до одного місця, ніхера не запам'ятаєш ше й біди можеш наробити.
Big Brother зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2011, 10:44 #1634849   #13
krush-nazar
 
Аватар для krush-nazar
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

Здав екзамен в МРЕО за 2-м разом, перший раз прийшов доки приніс вони мені говорять йди здавай екзамен бо твоя групе півгодини назад вся здала, я був не підготовлений + всіх тестів не пройшов(дойшов щось до 30 тесту) і от результат на 13 питані завалив екзамен, да зразу пропонували тілько вийшов з мрео здати іншим шляхом(напевно ї зараз є такий варіант) але я відмовився, і через тиждень знову прийшов і здав, але ж вдома всетаки дочитав і розібрався зі всіма тестами(непамятаю чи Харків. чи Київ) і на екзамені питання мона сказати що були одні і тіж тільки вож так складені що по 3-4 рази потрібно читати і вдумуватись що від тебе хочуть в даному питанні. Мінус в тому що питання в тестах і в мрео сладені так що потребують дуже важної пильності даже при тому якщо ти прочитав і пройшов всі тести...

В МРЕО реально самому здати тести, і не потрібно вірити в різні казочки про спеціальні тести в мрео для того щоб провалити тести або що компи налаштовують так що нездасиш тести. Все налаштоване і складена на те що потрібно вчити і бути дуже уважним як на екзамені так і на дорозі.


Соррі за оффтоп, але розкажу як моя одногрупниця здавала практику після успішного проходження тестів. Інструктор той що їздить із учиницею в газоні, повертався після парковки і розворотів на стоянку до МРЕО і сказав її все класно ти майже здала але зупинись я схожу по нужді природи вона зупинилась під мостом, дальше думаю всі зрозуміло що дальше було......
krush-nazar зараз поза форумом  
Подякували 4:
dima (03.08.2011), SLONRU (25.04.2011), The Bluest Eye (07.08.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
olligarh (26.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2011, 11:22 #1634859   #14
skot
 
Аватар для skot
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

"Світлофор"- це програма?
Де її можна качнути?
skot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2011, 23:54 #1635199   #15
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

Цитата:
Допис від skot Переглянути допис
"Світлофор"- це програма?
Де її можна качнути?
Незнаю, в мене на компі є.
SLONRU зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2011, 19:01 #1635903   #16
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

Цитата:
Допис від skot Переглянути допис
"Світлофор"- це програма?
Де її можна качнути?
http://www.ex.ua/view/566051
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.05.2011, 12:10 #1653148   #17
Emm
Guest
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

Мені не пощастило, вчив Харківські білети, а на екзамені зовсім інші були, ті шо хочаби трохи співпало - знав, а решту по іншому сформульовані питання і відповіді, попробуй знати шо вони там намудрували, по логіці не канає... завалив на половині, треба десь дістати Київські.... може хтось знає, чи має знайомого з флешкою в МРЕО? =)

PS.а відповідний могар би організували! )
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2011, 16:19 #1653324   #18
maestro_zheka
 
Аватар для maestro_zheka
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
http://www.ex.ua/view/566051
це київські чи харківські?
maestro_zheka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2011, 17:00 #1654931   #19
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

Цитата
Допис від Emm Переглянути допис
Мені не пощастило, вчив Харківські білети, а на екзамені зовсім інші були, ті шо хочаби трохи співпало - знав, а решту по іншому сформульовані питання і відповіді, попробуй знати шо вони там намудрували, по логіці не канає... завалив на половині, треба десь дістати Київські.... може хтось знає, чи має знайомого з флешкою в МРЕО? =)

PS.а відповідний могар би організували! )
http://ntn.ua/uk/services/pdd
Тут онлайн є
Маю ще на компі впринципі програмку цю Світлофор, то саме, що в інтернеті.
По силці знизу дивлячись на обкладинку, скажу що то Харківські.
SLONRU зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2011, 22:24 #1713942   #20
Scuto
 
Аватар для Scuto
Типово Відповідь: Екзамен в ДАЇ

Підкажіть хто недавно здавав , по яким конкретно білетам зараз проходить екзамен ?
Одні кажуть , що ті що з "Світлофору" (Харківські) інші , що Київські.
Scuto зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:58.