Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика > Балачка музикантів


як фарбувати гітару?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.10.2010, 23:11 #1473326   #21
Вадum
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

ну блін харить чорно біле хочу інше хто може покрасити за оплату домовимось)
Вадum зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2010, 23:16 #1473329   #22
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Цитата
Допис від Вадum Переглянути допис
ну блін харить чорно біле хочу інше хто може покрасити за оплату домовимось)
а ти зажмурся і грай!))
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2010, 09:25 #1473480   #23
Вадum
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

а може я її в рамочку хочу поставити і милуватись)))хд
Вадum зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2010, 13:46 #1473681   #24
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

то тоді ліпше не красити,а стразіками обклеїти))))
гламурна буде, в рамочці)))))

таке можу організувати!)))
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2010, 19:16 #1473963   #25
Вадum
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

та *** мені ті стразіки))))хд))
я хочу з такого http://www.triplerguitar.com/store/m.../Image1858.jpg
на таке http://musicalka.com.ua/images/cort_...k.jpg-0001.jpg
Вадum зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2010, 23:17 #1477130   #26
MonoKit
 
Аватар для MonoKit
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Цитата
Допис від Вадum Переглянути допис
та *** мені ті стразіки))))хд))
я хочу з такого http://www.triplerguitar.com/store/m.../Image1858.jpg
на таке http://musicalka.com.ua/images/cort_...k.jpg-0001.jpg
можу порадити майстра http://forum.te.ua/member.php?u=18025
малює аерографом,досить круто. Робив в нього замовлення на гітарі. і знайомий робив. звернись,спитай скільки то буде коштувати
не думаю шо дуже багато
MonoKit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2010, 08:01 #1477217   #27
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Цитата:
Допис від MonoKit Переглянути допис
можу порадити майстра http://forum.te.ua/member.php?u=18025
малює аерографом,досить круто. Робив в нього замовлення на гітарі. і знайомий робив. звернись,спитай скільки то буде коштувати
не думаю шо дуже багато
зробити аерографія і правильно пофарбувати інтрсумент спеціальними фарбами які не впливають на звук речі трохи різні.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2010, 09:40 #1477291   #28
MonoKit
 
Аватар для MonoKit
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
зробити аерографія і правильно пофарбувати інтрсумент спеціальними фарбами які не впливають на звук речі трохи різні.
так,ти правий. Але
людина в тому рзбирається досить непогано
думаю якшо він буде вважати шо шось спортить,за роботу не візьметься
MonoKit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2010, 12:48 #1477454   #29
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Цитата:
Допис від MonoKit Переглянути допис
так,ти правий. Але
людина в тому рзбирається досить непогано
думаю якшо він буде вважати шо шось спортить,за роботу не візьметься
***. причому тут важати. Технологія покраски гітар інша ніж будь-чого. Це те ж саме , що сказати людні яка фарбує автомобілі зробити класну татуху.

Порівняння чуть не доречне , але сенс той самий.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2010, 20:26 #1477822   #30
MonoKit
 
Аватар для MonoKit
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
***. причому тут важати. Технологія покраски гітар інша ніж будь-чого. Це те ж саме , що сказати людні яка фарбує автомобілі зробити класну татуху.

Порівняння чуть не доречне , але сенс той самий.
аааа ,ну так так)))
і тут ти знову ж таки правий
MonoKit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2010, 21:02 #1477851   #31
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Вирішив і "своїх п"ять копійок" вставити - дуже вже цікаве обговорення теми.
Перш за все особисто я б визначився з пріорітетом при перефарбовуванні, тобто що потрібно змінити або покращити?
Технологія покраски гітар інша ніж будь-чого. - це більше стосується АКУСТИЧНИХ гітар. В електрогітарах більш приоритетним мабуть буде довговічність (тобто стійкість до механічних пошкодженнь), так, як якість звучання особливо не залежить від товщини покриття і т.д.....
Виходячи з цього потрібно і вибирати фарбу. ОДНОЗНАЧНО фарба має бути для фарбування дерев"яних поверхонь. Чи задумувався хто-небудь колись чому виробники фарб пишуть спосіб застосування? Тут дехто згадував Du Pont. Це не фарба, а всесвітньо відомий виробник, який випускає не тільки автомобільні фарби, а й у тому, числі фарби для дерева. Просто у нас відома висока якість їх автоемалей, але це не значить, що гітару треба малювати автофарбою.
Наскільки мені відомо колись електрогітари малювали полієфірними фарбами - бо у них гарні фізико-механічні властивості. В домашніх умовах такими фарбами малювати проблематично. Як правило вони 2-х компонентні і потрібно спеціальне обладнання (апарат безповітряного розпилу), вони густі. Можливо розвести розчинником (для фарбування пульверизатором, але в фарб є такий показник - як сухий залишок, тобто при висиханні, розчинник випаровується, а покриття -- крім кольору "ніяке". Це так, як фарбувати балончиком, наче й фарбував, а толку -0.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2010, 21:42 #1477888   #32
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Цитата:
Допис від MonoKit Переглянути допис
аааа ,ну так так)))
і тут ти знову ж таки правий
нє ну є люди яким звук пофіг головне щоб виглядала класно( ну хз вдруг там за кулісами хтось на лес полі гратиме ) то тоді тві занйомий чи хто він там є зробить з гітари розмальовану кольорову екібану , але то вже інша тема ))
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2010, 22:52 #1477958   #33
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
якість звучання особливо не залежить від товщини покриття і т.д.....
Залежить
ALM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2010, 23:11 #1477982   #34
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Цитата
Допис від ALMe Переглянути допис
Залежить
Сперечатись не буду -- бо не музикант.
Я наголосив на "ЕЛЕКТРОГІТАРАХ" а не на "АКУСТИЧНИХ"! У електроінструментів на мою думку якість звучання більше залежить від якості звукознімаючих пристроїв, які в свою чергу я б не радив взагалі фарбувати, так, як зміна товщини їх зовнішнього покриття істотно вплине на якість звучання.
Відносно акустичних гітар - відповідь однозначна. Виготовити аналог скрипок відомих майстрів ще нікому не вдалося. І все криється в: формі, матеріалі і покритті. В еру комп"ютерних технологій форму і матеріал інструмента вирахувати легко, а от з обробкою інструмента і покриттям -- ????? Серкретів ще не розкрито.
Просто хотілось висловити свою думку, що фарба -- це не тільки колір, а й ще багато інших важливих показників, якими не варто нехтувати.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2010, 23:33 #1478013   #35
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
У електроінструментів на мою думку якість звучання більше залежить від якості звукознімаючих пристроїв, які в свою чергу я б не радив взагалі фарбувати, так, як зміна товщини їх зовнішнього покриття істотно вплине на якість звучання.
В електрогітарах,якість звучання залежить в першу чергу від дерева,а задача датчика максимально якісно цей звук передати.Якшо дерево мертве передавати просто не буде шо.
Це так само як безголосому дати мікрофон за 30 доларів,а потім за 10 тисяч.Правда його голос не стане кращий?Навпаки,якісно підкреслить його безголосість

Востаннє редагував ALM: 21.10.2010 о 23:40.
ALM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2010, 08:01 #1478116   #36
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Сперечатись не буду -- бо не музикант.
Я наголосив на "ЕЛЕКТРОГІТАРАХ" а не на "АКУСТИЧНИХ"! У електроінструментів на мою думку якість звучання більше залежить від якості звукознімаючих пристроїв, які в свою чергу я б не радив взагалі фарбувати, так, як зміна товщини їх зовнішнього покриття істотно вплине на якість звучання.
Відносно акустичних гітар - відповідь однозначна. Виготовити аналог скрипок відомих майстрів ще нікому не вдалося. І все криється в: формі, матеріалі і покритті. В еру комп"ютерних технологій форму і матеріал інструмента вирахувати легко, а от з обробкою інструмента і покриттям -- ????? Серкретів ще не розкрито.
Просто хотілось висловити свою думку, що фарба -- це не тільки колір, а й ще багато інших важливих показників, якими не варто нехтувати.
якби на вашу думку все залежало більшітсть від звуко знімачів то нашо було б купляти ібанези , фендера чи гіпсони? та купив сймор дункан чи ємж чи дімардзіо за 300 вліпив на урал за 20 грн і супер гітара . Нашо за 1000-2000 купляти і економія є )) комютерні технологі пирчому тут то гітарного мистецвта яке вже існіє купу років? як відомом в електро гітрарах часто пожднують декілька пород дерев для видобування хорошого звуку. В акустиках теж є різні приклоли.

Цитата Просто хотілось висловити свою думку, що фарба -- це не тільки колір, а й ще багато інших важливих показників, якими не варто нехтувати.
це те , що може вбити звук , якщо це зробить простий маляр , а не спеціаліст з покраски гітар або взагалі муз.існтурментів з дерева.

Але наші путають столярів з гіатрими майстрами , а також графітчиків з спеціалістами з покраски гітар і нехтуючи всіма законами прометея довіряють "всяким" красити бо ж охота мати гітару "Аврі Лавінь" ))

Востаннє редагував Distemper: 22.10.2010 о 13:01.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2010, 08:32 #1478142   #37
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: як фарбувати гітару?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
якби на вашу думку все залежало більшітсть від звуко знімачів то нашо було б купляти ібанези , фендера чи гіпсони? та купив сймор дункан чи ємж чи дімардзіо за 300 вліпив на урал за 20 грн і супер гітара . Нашо за 1000-2000 купляти і економія є )) комютерні технологі пирчому тут то гітарного мистецвта яке вже існіє купу років? як відомом в електро гітрарах часто пожднують декілька пород дерев для видобування хорошого звуку. В акустиках теж є різні приклоли.



це те , що може вбити звук , якщо це зробить простий маляр , а не спеціаліст з покраски гітар або взагалі муз.існтурментів з дерева.

Але наші путають столярів з гіатрими майстрами , а також графітчиків з спеціалістами з покраски гітар і нехтуючи всіма законами прометея довіряють якім красити бо ж охот мати гітару "Аврі Лавінь" ))
Я - про те саме. Просто наші люди в першу чергу серед пріорітетів ставлять ціну (щоб було найдешевше). Деякі роблять це з бідності, інші - з "жлобства". Часто приходиться доводити, що дешевизна і якість - речі не сумістні.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:30.