Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Універсальна картка у ПриватБанку

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.04.2013, 17:55 #2181407   #1
Flomaster
Активний учасник
 
Аватар для Flomaster
Post Універсальна картка у ПриватБанку

Добрий вечір. Мені 18 років, навчаюся на 3 курсі коледжу, на контрактній формі навчання. Прибуток получаю з батьківсьої кишені. Скоро у них річниця і я хочу дещо подарувати їм, а грошей для такого на разі немає. Сьогодні наткнувся на сайт Приват Банку і на картку "Універсальна", яку я можу оформити на себе і встановити власний кредитний ліміт, для реєстрації потрібно лише паспорт. Зв'язавшись з консультантом взнав що на карті діє певний пільговий період і що погасити суму яку я зняв наприклад 25 числа цього місяця до 25 наступого.
Цікавить хто користується? Чи користувався такою послугою, чи є в цьому якийсь "подлог"
Скільки триватиме це й "пільговий" період, тому що після нього буде нараховуватись 2.5% на суму що місяця.
І чи не буде картка сама заходити в мінус, за якісь додаткові послуги.

За рано вдячний за допомогу!
Flomaster зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2013, 18:01 #2181411   #2
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Універсальна картка у ПриватБанку

Насправді там 55 днів.
Проте за зняття готівки приблизно зі 100грн комісія буде 5 грн.
Вигідно, якщо оплачувати карткою покупку, потім погасити цю суму до 55 днів.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2013, 18:15 #2181420   #3
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Універсальна картка у ПриватБанку

Краще позич в когось і віддай , буде менше головного болю.
Perestroika зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2013, 18:31 #2181423   #4
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Універсальна картка у ПриватБанку

55 днів якщо зняти 1-го числа і погасити 24-го наступного місяця. в решті випадків відповідно менше. Якщо зняти скажем 31-го - то тільки 25 днів.
Якщо по карті немає боргу - ніякі гроші не знімаються.
Є система смс-інформування про кожну зміну балансу на карті, і є система онлайн-банку "приват24", в яку можна заходити зокрема з допомогою програми під андроїд.
Користуюсь такою картою давно і досить активно, правда була з 30-денним пільговим періодом. З проблемами ніколи не стикався.
30-денні як на мене були більш прозоріші. Та був 30-денний пільговий період без умов. На теперішніх вже стоїть примітка "за умови погашення". А тут виникають нюанси...
Не зрозуміло що буде, якщо сума не буде погашена до 25-го, яи будуть нараховані відсотки за весь термін користування кредитом від моменту трати.
Не зрозуміло як будуть рахуватись відсотки якщо не вся сума буде погашена до 25-го, а лише половина наприклад.
Не зрозуміло яким чином будуть рахуватись відсотки якщо на протязі пільгового періоду було зроблено кілька витрат, а до 25-го внесена сума, яка перекриває лише чатсину з них.
Ну я не думаю що Приватбанк собі в збиток переводив би примусово клієнтів з системи "30 днів пільговий і 3% в місяць" на "55 днів пільговий при 2.5% в місяць"
але їхні консультанти мені то пояснити не можуть

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від Perestroika Переглянути допис
Краще позич в когось і віддай , буде менше головного болю.
Є така приказка - хочеш втратити друга - позич йому гроші
не дуже наші люди люблять гроші позичати комусь...
мені особисто реально простіше мати справу з банком. хотя власне для кредиту її використовую рідко - в основному інтернет платежі і щоб готівки не таскати багато на непередбачені випадки.
до речі там є обовязковий щомісячний платіж - 7 % від суми заборгованості але не менше 50 грн.

Востаннє редагував switch: 08.04.2013 о 18:33. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ziggitarius (10.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2013, 20:09 #2181506   #5
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Універсальна картка у ПриватБанку

досить зручним є коли потрібна не велика сума грошей вже і тепер, але от наприклад з\п буде за три дні(щоб потім повенути на картку). також поза суму кредитного ліміту можна свої кошти ложити на карточку, з них % зніматись вже не будуть якщо напр. в банкоматі знімати.
маю таку карточку, але не користуюсь, боюсь. братову беру =)
Lolka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vlodko (08.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2013, 20:41 #2181540   #6
sexymasha
Активний учасник
 
Аватар для sexymasha
Типово Відповідь: Універсальна картка у ПриватБанку

Цитата:
Допис від Flomaster Переглянути допис
Цікавить хто користується? Чи користувався такою послугою, чи є в цьому якийсь "подлог"
Звичайно є! Оформила нещодавно таку. Значить плата щомісячна за страховку 10 грн. в місяць. За рік "всього" 120 грн. буде. Плюс от знімала 200 грн. готівки - 10 грн. за видачу кредитних грошей.
sexymasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2013, 21:54 #2181637   #7
kuzka
Активний учасник
Типово Відповідь: Універсальна картка у ПриватБанку

від страховки можна відмовитися!
kuzka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2013, 22:13 #2181660   #8
Учаснег
 
Аватар для Учаснег
Типово Відповідь: Універсальна картка у ПриватБанку

Цитата
Допис від kuzka Переглянути допис
від страховки можна відмовитися!
В кінці вересня відкривав депозит - запропонували страховку. Я, звісно, відмовився. Через два тижні підвернув ногу - 5 днів у гіпсі.
Учаснег зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2013, 22:14 #2181664   #9
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Універсальна картка у ПриватБанку

Цитата:
Допис від Lolka Переглянути допис
з них % зніматись вже не будуть якщо напр. в банкоматі знімати.
я тебе розчарую але із своїх коштів там також знімають %. Менший але знімають. Здається 1%. Це зумовленно тим що поповнення без комісії і можно будь-кому. І таким чином можна було робити безпроцентні переказі грошей.
Донедавна також поповняв рахунок з неї через приват24. але недавно ввели комісію .
Ну і звичайно іноді користуюсь просто як карткою Мастеркарт - також виручає )

Востаннє редагував pomka: 08.04.2013 о 22:20.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2013, 22:20 #2181674   #10
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Універсальна картка у ПриватБанку

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
я тебе розчарую але із своїх коштів там також знімають %. Менший але знімають. Здається 1%. Це зумовленно тим що поповнення без комісії і можно будь-кому. І таким чином можна було робити безпроцентні переказі грошей.
ти мене не розчарував таки так, уточнила, 1%. але якщо ти готівкові кошти закидаєш на карточку то, або на запас, або щоб робити електронні платежі, для всього решта - є готівка.
а якщо не хочеш носити якісь купюри, то 1% за обслуговування банку це норм

але з ПБ требба бути обережним. ніколи їх не любила.
подруга в Києві працює в ПБ то з любими питаннями я до неї. вона завжди дивиться шоб там часом якихось приколів не висіло шоб потім якісь кошти не знімались чи зайві\невідомі %
Lolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2013, 22:21 #2181678   #11
forumteua
 
Аватар для forumteua
Типово Відповідь: Універсальна картка у ПриватБанку

твій початковий ліміт буде 300 грн!!!,а потім зчасом якщо буде рух по кредитці піднімуть!
forumteua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2013, 22:22 #2181681   #12
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Універсальна картка у ПриватБанку

Цитата:
Допис від forumteua Переглянути допис
твій початковий ліміт буде 300 грн!!!,а потім зчасом якщо буде рух по кредитці піднімуть!
коли мені видавали карточку то сама мала вписати свій ліміт. вибрала мінімальний 1000, але відкрили на 2000

топікстартеру. найди когось знайогомого в ПБ, то мож додаткових приколів не буде

мої дівки як були на практиці з університету в ПБ то реально видавали зайві картки не говоячи клієнтам, ібо маленьким шрифтом десь написано, але це уловка..
хоча, то було 3 оки тому, неможу знати як зараз ))
Lolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:19.