Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: Якому закладу ви надаєте перевагу?
Алігатор 158 31.10%
Вєгас 35 6.89%
Максім 30 5.91%
Маракана 36 7.09%
Фєя 15 2.95%
Настя 9 1.77%
Ібіца 46 9.06%
ІксЕль 43 8.46%
БлекБері (Дзига) 52 10.24%
ваш варіант 20 3.94%
Шось на БАМі (я дійсно не знаю шо там є...))) 14 2.76%
Діскацєки не люблю і туда я не хажу... 171 33.66%
Опитування з кількома варіантами відповіді. Голосували: 508. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.01.2010, 20:25 #1175493   #1281
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

То всьо ліріка.. Я вчора був не повірите де. В лос вегасі. Ностальгія + ще декілька фактів вирішили долю вчорашнього вечора. Перше приємне враження - це табличка "Вхід 15грн". Нє! не то шо я жлоб, але погодьтесь, думка про то шо ти будеш отжигати на діскачі за пітнацить рублів лоскоче мозг. Впринципі, на цьому приємне закінчилось. По перше там зимно до усрачки. Мені перед тим сказали шо їдем в Облігатор, і я з тої радості напялив гламурну сорочину колекції зима 2010 і шлюбні туфлі. Вечь вечір я згадував свого теплого гольфа і зимові ботінки. Народу було.. Хоча народ то окрема тєма. Смєсь гопніків і воопше непонятно кого.... Ну і конєчно мордобої. Сікюріті не вмішується. три амбала просто стоять на вході і видають білети (смішні такі) і ставлять печатки на руку, хоча ультрафіолету там нема в поміні. Водка там пальона, в бутилках і на розлив. Фрукти пахнуть бензином. Бутилка Хортиці 50грн, пиво 8. Здуріти можна. Є якісь коктейлі, але більшість робиш сам (водка+пиво). Всі стаканчики одноразові, думаю во ізбєжаніє самотравмування клієнтів. Музика з фотмату радіо "Шарманка". Вопшем я не розумію як можна було запустити такий заклад.
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 3:
<westsider> (08.01.2010), saymon (09.01.2010), Vushenka19 (08.01.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2010, 20:57 #1175521   #1282
<westsider>
 
Аватар для <westsider>
Thumbs up Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
То всьо ліріка.. Я вчора був не повірите де. В лос вегасі. Ностальгія + ще декілька фактів вирішили долю вчорашнього вечора. Перше приємне враження - це табличка "Вхід 15грн". Нє! не то шо я жлоб, але погодьтесь, думка про то шо ти будеш отжигати на діскачі за пітнацить рублів лоскоче мозг. Впринципі, на цьому приємне закінчилось. По перше там зимно до усрачки. Мені перед тим сказали шо їдем в Облігатор, і я з тої радості напялив гламурну сорочину колекції зима 2010 і шлюбні туфлі. Вечь вечір я згадував свого теплого гольфа і зимові ботінки. Народу було.. Хоча народ то окрема тєма. Смєсь гопніків і воопше непонятно кого.... Ну і конєчно мордобої. Сікюріті не вмішується. три амбала просто стоять на вході і видають білети (смішні такі) і ставлять печатки на руку, хоча ультрафіолету там нема в поміні. Водка там пальона, в бутилках і на розлив. Фрукти пахнуть бензином. Бутилка Хортиці 50грн, пиво 8. Здуріти можна. Є якісь коктейлі, але більшість робиш сам (водка+пиво). Всі стаканчики одноразові, думаю во ізбєжаніє самотравмування клієнтів. Музика з фотмату радіо "Шарманка". Вопшем я не розумію як можна було запустити такий заклад.
супер, все що я так хотів сказати, але не знав як сформулювати
Повністю згоден! +1
<westsider> зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2010, 23:39 #1175738   #1283
s3rg
 
Аватар для s3rg
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

аха, жгу, рву)) улибнуло))) як любитель Фрейда) тупо тащусь)))
п.с. знайомий Ілони в якого) яскраво виражений комплекс неповноцінності разом з синдромом наполеона
s3rg зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2010, 01:33 #1175792   #1284
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Сьогодні поставив гроші на Преміум карточку в алігаторі, а коли захтів зняти залишок, то сказали що гроші я ставив без права зняття, і мене про це попередили (я такого не казав, і мене не попереджали). Ще разок піду туди потратити ці гроші, і більше ні ногою...
Мене Річнийбасейн більше приваблює.
Stanislav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2010, 13:42 #1176174   #1285
Eliko
 
Аватар для Eliko
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Цитата:
Допис від Dexter Переглянути допис
Ну поки -2 тіко Еліко має (:
Весело тут

Ти за мене так хвилюешся,вау мені приємно.настав дякі много і в мене хай буде +2.


Ех вегас,клео- ето настальджи.
Eliko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2010, 14:31 #1176222   #1286
saymon
Guest
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Цитата:
Допис від Zavgosp Переглянути допис
ви нудні. досить
Ні ні, це ж так цікаво та пізнавально! Ultra така потішна, нехай ще трохи побризкає слиною.
Ultra, не слухай його. Я чекаю нової порції лулзів. До речі, твій останній пост точна копія передостаннього, тільки слова місцями переставлені. В тебе закінчується словниковий запас? Я міг би тобі підказати кілька ефективних копіпаст гніву, якщо хочеш.
 
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2010, 15:00 #1176253   #1287
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ні ні, це ж так цікаво та пізнавально! Ultra така потішна, нехай ще трохи побризкає слиною.
Ultra, не слухай його. Я чекаю нової порції лулзів. До речі, твій останній пост точна копія передостаннього, тільки слова місцями переставлені. В тебе закінчується словниковий запас? Я міг би тобі підказати кілька ефективних копіпаст гніву, якщо хочеш.
Саймон без нас (ті, що тобі дякують)у тебе нічого б не получилось Адже їх це ще більше бісить!!! lol!!!
 
Подякував(ла):
saymon (09.01.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2010, 17:13 #1176417   #1288
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
Саймон без нас (ті, що тобі дякують)у тебе нічого б не получилось Адже їх це ще більше бісить!!! lol!!!
Бісить? Хлопці перестаньте страждати манією величі і відтикніться нарешті від моніторів, невже нема більше чим зайнятися в реальному житті? Самер, йди краще жінці увагу приділи, буде більше користі.
Саймон, з тобою дійсно вже нецікаво спілкуватись, бо ти не відповідаєш на чітко поставлені питання. Де відповідь на мій попередній пост?
ПС: І що за чоловіки пішли, навіть за себе поодинці постояти не можуть.
Ultra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2010, 17:37 #1176449   #1289
saymon
Guest
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Ultra така Ultra
Спочатку вона скиглила що її затикають рот. Ок. Рот вже ніхто не затикає, можна офтопити скільки заманеться. Потім почалося ідіотське навішування ярликів, та звинувачення у зверхності, слабкості і ще там у чомусь страшному. Ок. Чиясь характеристика моєї скромної персони, мене зовсім не хвилює.
А тепер вона вимагає НЕГАЙНО дати відповідь на її пост! ЛОЛ

Що ще я можу зробити для тебе, о всезнаюча клубна богине?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2010, 17:40 #1176456   #1290
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Thumbs down Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

саймон нахера ти нам пояснюєш?! правильно вона говорить ти відхиляєшмя від її питань ЛОЛ
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2010, 17:52 #1176470   #1291
saymon
Guest
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

slewels, особисто тобі я нічого не пояснюю і твоїх реплік не потребую. Твоя думка нікого не колише, і не втикайся у розмову інших людей коли тебе про це не просять.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2010, 18:03 #1176481   #1292
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

як ти дівчині неможеш пояснити то мені якось до лампочки ЛОЛ
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2010, 18:07 #1176487   #1293
saymon
Guest
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Навчися читати не тільки останню сторінку теми і буде тобі щастя.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2010, 19:14 #1176581   #1294
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Навчися читати не тільки останню сторінку теми і буде тобі щастя.
ти забув додати ЛОЛ.
вибачте за офф-топ.
діджей Агроном слєдіт!
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2010, 05:20 #1177024   #1295
s3rg
 
Аватар для s3rg
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Ілоночка)) зустрінемось в приваті)))
s3rg зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2010, 09:44 #1177104   #1296
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Може цю тему закрити? Бо є нова?
SLONRU зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2010, 12:04 #1177242   #1297
saymon
Guest
Типово Відповідь: Алігатор,Вєгас,Максім,Маракана,Фєя,Настя,Ібіца,Ікс Ель,Блекбері(пройшов час - думки змінились???!!!)))))))

Нехай ця тема залишається для любителів доводити ілітність, та ставити запитання. А в новій темі будемо обговорювати клуби.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Зачинена тема



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:32.