Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Результати опитування: Як ви вважаєте чи варті собаки такої уваги?
Так. Адже це весело та можна знайти нових друзів 28 87.50%
Ні пес має сидіти на ланцюну. 4 12.50%
Голосували: 32. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Давайте поговоримо про собак...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.02.2015, 09:37 #2514982   #1
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Давайте поговоримо про собак...

Практично у кожній сім є вірний друг з яким ми і наші діти проводимо багато часу.
у цій темі я пропоную поговорити про виховання, навчання, лікування, змагання.
Де придбати щеня для сімї, а де для роботи. Чи варто звертати увагу на родовід собаки чи ні.
Адже у кожного виникають питання які здається не мають вирішення.
Багато хто може дати відповіді на ваші питання, а багато хто просто незнає де задавати питання.
Тому ласкаво просимо! Раді будемо поспілкуватися.

Востаннє редагував Kateryna101: 27.02.2015 о 10:37.
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Jane Doe (28.02.2015), thebestsobaka (27.02.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2015, 09:54 #2516952   #2
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Отже, розпочну напевно перша. Моя робота з собаками почалася не так давно у професійному сенсі. Розпочали ми з німецькою вівчаркою " Санді ".
Хитре впевненне в собі створвння. Яке в деяких моментах просто відмовлялася працювати придумуючи для цього просто унвкальні способи викрутитися. Але зараз ми працюємо по сліду у нас на на високому рівні слухняність та спритність.
Кожен хто читає думає, а для чого це собаці? Адже це велика собака, яка повинна сидіти на ланцюгу і бути злою недоброю.
Насправді все може бути по інакшому і до вашої уваги коротка стаття про етику собак.

Додано через 15 хвилин
Ніхто не знає, в якому статуті прописані закони поведінки власників собак, але все ж якісь людські правила повинні існувати, щоб уникнути конфліктів не тільки між собаками, але й їх власниками.
Якщо Ви є власником великої собаки, своєчасно займайтеся вихованням і дресируванням вашого улюбленця. Інакше прогулянки з невихованою собакою спричинить Вам багато клопоту і неприємностей. Навчіть вашу собаку ходити поруч на повідку, інакше вона буде Вам «відривати» руки і «зривати» спину, а в один прекрасний день може просто Вас впустити.
Ваша собака повинна за першим покликом бігти до вас, а не Ви бігати за нею, «граючи в догонялки».
Багато власників маленьких собачок не вважають за потрібне вигулювати свою собаку на повідку, займатися її вихованням і ставиться до неї серйозно, як до собаки.
Зустрічаються серед «собачників» випадкові власники. Це коли хтось комусь подарував собачку, або дитині, щоб той був чимось зайнятий, або бабусі з дідусем, щоб «повітрям дихали». Їм, звичайно, не знайома етика поведінки власників собак, культура взаємних, безконфліктних відносин.
Не забувайте, що, самі собаки при зустрічі один з одним звертають увагу, перш за все на стать, вік, статус і тільки потім на розмір нового знайомого. Часом маленька агресивна собачка може спровокувати великий конфлікт між собаками і їх господарями.
Попередьте дитину, що не треба наближатися з цуценям, до великих собакам, які гуляють на вільному вигулі, навіть якщо вони добрі і милі. «Галопуючі» великі собаки можуть випадково травмувати маленьких.
Попередьте бабусь і дідусів, що, є великі «важковаговики», собаки з нестійкою психікою, собаки бійцівських порід. І їх власникам часом дуже важко тримати своїх вихованців, якщо на них «кидається», заливаючись дзвінким гавкотом «моська».
Особливо уважними потрібно бути при першому знайомстві з невідомою собакою.
Дуже негарно виглядає поведінка власників великих і агресивних порід, спускають своїх вихованців з повідця в місцях загального вигулу.
При цьому зверніть увагу, всі інші маленькі собачки змушені ходити на повідках.
Якщо у Вас перша собака, то, перш ніж завести вподобану породу, максимально дізнайтеся про неї все. Наскільки саме ця порода підходить Вам. Впораєтеся Ви з великою собакою, або собакою бійцівської породи. Часом у власників бійцівських порід такий же бійцівський характер і не всі «в порядку з головою». У свою чергу, власники добрих і милих порід також шанобливо повинні ставитися до бійцівським породам. Краще уникнути зіткнення з таким «бійцем». Свого улюбленця завжди шкода. Розірвані вуха і шиї закінчуються дорогим лікуванням або навіть летальним результатом.
Неприпустимо власникові великої «серйозної» собаки дозволяти ображати дрібних, або нехай навіть таких же великих, але добрих собак.

ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ СОБАК! І ВЕЛИКИХ, І СЕРЕДНІХ, І НАЙМЕНШИХ!
Адже не дарма кажуть, що, людина, яка любить тварин - це добра людина.
Так давайте ж будемо добрими, уважними і поважати не тільки своїх домашніх улюбленців, але й один до одного! Давайте жити дружно!

Востаннє редагував Kateryna101: 03.03.2015 о 09:54. Причина: Пізніше додано
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (03.03.2015), thebestsobaka (03.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2015, 07:31 #2517317   #3
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Наступною в нашому житті зявилася Шоколад на той час як в нас буди щенята тому німецька вівчарка прийняла її без проблем.
Шоколад на відміну від інших собак які уже були у нас на той час сама намагалася заглянути мені в очі. Вона слухала кожне слово і дуже швидко вчилася. Нажаль наша з нею робота тривала недовго. Я і старші собаки поїзали в наступне відрядження і з нею стався нещасний випадок. Азараз до вашої уваги пропону, ще одну цікаву статтю
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2015, 07:35 #2517319   #4
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

і йа!..
і йа теж хочу сказати - собака то є друг чєлавєка, доки не вкусить...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2015, 17:12 #2517320   #5
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Для того і потрібно навчати і виховувати собак...

Додано через 45 секунд
Якщо Ви придбали собаку ?
Ви купили собі або родичу домашню тварина і спочатку може здаватися, що все буде добре. а якщо, допустимо, дитина дістане собаку, і вона її вкусить? або вас? Зараз я вам розповім, як правильно доглядати за своїм собакою.
Інструкція Рівень складності: Нескладно Що вам знадобиться:
oВаш улюбленець
oІграшки (м'ячик, кістка)
1 крок Лапочка =))
Якщо ви купили дорослу собаку: У вас з'явилася собака. Для початку познайомимо її з родичами і друзями, щоб вона не нападала на них. Коли собака буде їх бачити і почне гавкати, заспокоюйте її. Через деякий час вона звикне, після цього нехай друзі або родичі погладять собаку (про всяк випадок надіньте намордник). Завжди при вигулюванні надягайте на собаку намордник з метою безпеки. Доглядайте за собакою, мийте її, чешіть їй шерсть і.т.п.
2 крок Мабуть був поганий господар ...
Якщо ви купили цуценя : Цуценят краще відразу почати дресирувати , тому що в зрілому віці собаку важче виховувати. Приділяйте час вашому цуценяті, грайте з ним, кидайте йому м'ячик і.т.д.
Правильно годуєте вашого маленького улюбленця, правильне харчування дуже важливо для здоров'я цуценяти. І не забувайте, що цуценя потрібно вигулювати , якщо цього не робити, він може сходити в туалет прямо у вас вдома. Не варто бити руками вашого вихованця, так як ви можете опинитися для нього ворогом, і, надалі, він стане вам не довіряти. Карайте собаку згорнутою газетою. Обов'язково робіть щеплення!
3 крок Слухняна собака
При вигулюванні : Одягайте намордник, невихована собака може напасти на людей. Тримайте собаку на повідку ! Якщо цього не робити, вона може зірватися, покалічити інших людей і втекти! Не тягніть собаку за собою, дайте їй сходити в туалет, все-таки ви вигулює собаку, а не гуляєте самі по собі.
4 крок Собака - друг людини
Любов : Любіть вашу собаку і вона буде любити вас все своє життя.
Поради та попередження:
oНавчіть собаку не нападати на людей
oНе тільки карайте свою собаку, але ще і хваліть за хорошу поведінку

Додано через 17 хвилин
А далі я почала заглиблюватися, у виховання та на самперед у поведінку. Чому собака кусає, чому собака ганяє кішок або просто бігає за колесами автомобіля. І тут так обернулося життя, що у нашому житті зявляється лабрадор Тоша. Я неймовірно переймалася, адже на той момент у мене уже було три собаки. Як вони будуть співіснувати між собою. Адже Сенді ( німецька вічарка) досить насторожено відносилась до інших собак, але на моє привелике щастя все пройшло просто прекрасно. І тут я пішла з говоловю у цей захопливий світ дресури і виховання.

Додано через 4 години 16 хвилин
__________________________________________________ __________________________________________________ _

Одже зараз я підійшла до кульмінації. Так ось То-то (лабрадор) на той час як переїхала до мене вже була досвідженою дівчиною У неї уже був Чемпіонський титул за плечима та дві бронзи.
Разом ми здобули кубок за друге місця.
Але цьому всьому передували місяці важкої праці. приходили моменти розчарування та повної безнації, але неймовірне бажання моїх собак робити щось корисне запалювало в мені іскру надії та впевненості, що у нас все вийде.
Перший виступ з моїми собаками був на захисті підчас здаці державного іспиту. Коли у нас пройшло все добре це зарядило мене енергією працювати далі. через два тижні перші змагання. Ми переживали неймовірно... І тереп я розумію, що марно, адже ми всетаки здобули срібло.

Завдяки людям які зустрілися на моєму шляху я так захопилася цією справою. Я ім дуже влячна.

І тат Тоша в черговий раз підтвердила своє звання "собака-рятувальник".
Перший наш виїз був неймовірно важкий ми шукали загублену дівченку в осінньому лісі.
Наші собаки і ми з ними прочісували лісосмугу до саммого ранку і нащастя дитина знайшлась.


ОСЬ ЩЕ ОДНЕ КОРИСНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ СОБАК...
Так вони не можуть нам нічого сказати, але у нас є всі можливості іх зрозуміти та навчити пояснити нам те, що їх хвилює.

Додано через 4 години 59 хвилин
Ну ось я вам розказала про один з напрямків ротоби з собаками. Виявляється собаки призначені не ьільки для кусачки і безперервного гавкання на перехожих. Вони можуть бути прекрасними охороннями, рятувальниками, захисниками і навіть танцюристами, але про це ми поговоримо завтра.

Востаннє редагував Kateryna101: 04.03.2015 о 17:12. Причина: Пізніше додано
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякували 3:
Jane Doe (13.03.2015), lesjok (13.03.2015), SNIZHOK (06.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2015, 17:46 #2517554   #6
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

будемо чекати з нетерінням
а о котрій годині?боюсь пропустити
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 04.03.2015, 17:56 #2517557   #7
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Думаю вранці

Додано через 58 секунд

Востаннє редагував Kateryna101: 04.03.2015 о 17:56. Причина: Пізніше додано
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2015, 16:14 #2517728   #8
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Новий день нова розповідь вчора ми закінчи на танцях х собаками. Насправді дуже яскраве видовище. І зновтаки вперше з цим видом спорту я познайомилася коли до мене переїхала Тоша. Як недивно танці з собаками заснувалися на основі кінного спорту. Кінологічний фрістайл це рухи собаки під музику. Отже як з цим почали працювати ми. Тоша вже знала безліч рухів та маневрів для виступу. Вона вже була профі. А я вже почала в неї вчитися. На привелике щастя є всесвітня мережа інтернет де я з легкістю змогла знайти необхідну мені інформацію. Плюс друзі та знайомі у яких в таких справах уже було набагато більше досвіду, а ніж у мене. Правда довелось обїхати пів нашої країни, але воно було того варте. Коли ми працювали на площадці з Тошою Сенді спостерігаючи за нашими рухами почала повторювати і собі. Коли я вперше звернула увагу на це то була просто в захваті і починала використовувати це в роботі. І так ми незважаючи на розміри "середнього поні" з легкістю виконюємо команду "зайка" чи просто повзаємо під низькі плоти або навіть з легкістю виконуємо сальто назад.

Додано через 6 хвилин

НА ФОТО ТОША, А ЗНЕЮ ІНШИЙ ПРОВІДНИК

Додано через 21 хвилину
А як це викокистати в повсякденному житті? Багато дітей насторожливо ставляться до собак. А ми з нашими дівчатами даруємо їм посмішки та радість

Додано через 19 хвилин
Буду рада, запитанням, аджн маю чим поділитися

Додано через 1 годину 37 хвилин
__________________________________________________ __________________________________________________ _
Оскільки я почала тему про танці з собаками та продовжу ще обним цікавим видом ФРІЗБІ.

Це один з видів спорту з собаками нового покоління. Це відмова від парадигми «собака повинна». Навчання та побудова взаємин з собакою відбувається як з партнером, за допомогою методик позитивного підкріплення. Сама гра в «тарілку» вельми проста. Літаюча тарілка фрісбі така ж іграшка для собаки як м'ячик, єдине і кардинальне її відмінність від інших іграшок - це те, що її потрібно ловити в польоті а не чекати поки вона впаде на землю. Для навчання гри в дог-фризбі існує певна методика. Оскільки дог-фрісбі є спортом, то має певні правила і, звичайно ж, поділу на підвиди: кидки на точність, кидки на дальність і фрісбі-фрістайл.

Ооооо... це просто видовишне яскраве шоу. З цим напрямком я познайомилася в той же час як і познайомилась із породою бордер-коллі.
Хоча цим напрямком може байматися будь яка собака.

Здавалося б звичайна літаюча тарілка і нічого особливого, але шоу з нею може вразити навіть найпрагматичніших людей. Терени інтернету просто завалені симпатичними відео з собачим фрізбі. Раджу подивитися всім. З недавнього часу і в Нашій країні почали проводити змаганні з цього виду спорту. усі хто побуває на такому заході заздрю білою заздрістю, адже знаю насправді наскільки це красиво.

Додано через 5 годин 30 хвилин
Я надіюсь сьогоднішня розповідь комусь таки прийшлася до душі. А завтра я продовжу про це один яскравий вид спорту. Та це про декількох собак які є у нас в колективі. А тоді я все-таки розповім чому краще віддавати перевагу собакам з хорошим родоводом. Дякую тим хто читає.

Востаннє редагував Kateryna101: 05.03.2015 о 16:14. Причина: Пізніше додано
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (06.03.2015), Jane Doe (13.03.2015), SNIZHOK (06.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2015, 17:28 #2518071   #9
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Оскільми розповідь іде про активні види спорту з собаками то розповім про це один вид спорту такий як аджиліті. Спорт в якому можуть змагатися собаки різного розміру та віку. А зараз додам короткий опис.

Додано через 5 хвилин
АДЖІЛІТІ (agility (англ.) - Спритність; моторність) - спорт з подолання різних перешкод собакою, що спрямовується провідником. Підсумки цих змагань підводяться після проходження собакою двох трас. На першому трасі серед інших розміщуються снаряди з обов'язковими зонами торкання (бум, гірка, гойдалка) і зона зупинки. Друга траса джампінговая (jump (англ.) - Стрибати), без зон торкання і зупинки. Аджилити - це спорт для азартних людей і життєрадісних собак. Головне завдання в аджилити виглядає простою і зрозумілою - швидше за всіх пробігти по трасі, долаючи різноманітні перешкоди, але сам спортсмен тільки керує собакою, користуючись голосом і жестами. Торкатися собаки і снарядів заборонено, на самій собаці не повинно бути ніякого нашийника. Розстановку снарядів на трасі не знає ніхто аж до початку змагань. Суддя дозволяє спортсменам познайомитися з трасою за кілька хвилин до початку змагань. Собака з трасою не знайомі, а біжить відразу для заліку. Вона повинна правильно подолати близько 20 різноманітних перешкод (бар'єри, слалом, гойдалки, тунелі, гірку, колесо, бум та інші. У аджилити немає обмежень для спортсменів ні за фізичними даними, ні за віком: змагаються жінки і чоловіки, підлітки та люди не надто молоді.

Додано через 21 хвилину
Ось такий захопливий та яскравий спорт. Як не дивно в Україні безліч людей різного віку та статі займаються спортом з собаками. Адже це мождивість гарно провести час з однодумцями або просто з людьми які люблять собак і собакам завжди бути в формі. та мати можливість отримати те чого вони так прагнуть спілкування з людиною.Тому спостерігайте за своїми домашніми улюбленцями і можливо вони підштовхнуть вас до розвтку у них нових здібностей. і дасть вам можливість менше проводити часу за монітором компютора або перед екраном телевізора, а більше часу проводити часу на свіжому повітрі в живому спілкуванні.

І до вашої уваги я пропоную прочитати ще одну статтю про те як обрати щеня для сімї.



Отже, ви любите собак і вирішили завести собі чотириногого друга. Зупинивши вибір на німецькій вівчарці, врахуйте, що собаки цієї породи відрізняються великою рухливістю і яскравим темпераментом, їм необхідні тривалі прогулянки і регулярна дресирування. Вас не лякають труднощі, ви повні сил і енергії? Тоді беріть німецьку вівчарку - не пошкодуєте!
Кобель або сука?
Вибір підлоги собаки залежить від конкретної ситуації. Якщо ви збираєтеся займатися племінним розведенням, то повинні враховувати наступне. Придбати цуценя - пса, який згодом стане виробником, досить складно, в племінній роботі використовується більше сук, ніж псів. Тому краще брати суку від дуже хорошою матки. І навпаки, якщо ви згодом не хочете обтяжувати себе турботою про щенят і проблемами, пов'язаними з тічкою, то краще взяти пса. Хоча з іншого боку в будь-який день можна втратити пса, оскільки в окрузі завжди буває якась сука з тічкою, і він може втекти за нею дуже далеко.
Беручи в будинок пса, господар майже напевно зіткнеться з упертістю, яке вимагає від людини психологічного придушення. У людській "зграї" пес буде прагнути зайняти якомога вищу ступінь на ієрархічній градації. Тому у відносинах з псами доводиться проявляти владу, зверхність і твердість характеру, а іноді і фізичну силу. І навіть після того, як ви поставили його на місце, він може знову спробувати надати непокору, а при покаранні - огризнутися. Починаючому собаківникові краще взяти суку.
Пси зазвичай важче піддаються дресируванню, навіть вигулювати його треба довше, так як пес вибризгівает сечу невеликими порціями на різні стовпчики, дерева і т.п. Таким чином він мітить територію, що дозволяє йому самоствердитися. Сука ж сідає тільки на початку, майже не відволікаючись на це в інший час прогулянки.
І, тим не менш, багато чого в кобель підкуповує: сміливість і самовідданість, витривалість і невтомність у роботі. Пси в цілому агресивніше, більш схильні до самостійності, забіякуваті. Вони, як правило, більш ефектні, більший і породні ознаки у них виражені більш чітко.
Але, проте, більшість кінологів сходяться на думці, що слабка стать більш тямущий, легше пристосовується до умов утримання, більше тяжіє до будинку і своїм господарям. Безсумнівно, інтелект сук вище, ніж псів, їх емоційне сприйняття зовнішнього середовища тонше і одночасно складніше, що, звичайно ж, збагачує взаємини людини й собаки.
Ось що пише з цього приводу відомий зоопсихолог К. Лоренц: "І остання порада. Він продиктований моїми особистими пристрастями, а тому читач може відразу ж пропустити його повз вуха: якщо це можливо, вибирайте суку, незважаючи на те, що дві її тічки у році і заподіють вам деякі незручності. Думаю, всі досвідчені власники собак погодяться зі мною, що з точки зору характеру сука завжди краще, ніж пес ... сука більш зраджена, ніж кобель, її психіка тонше, багатше і складніше, ніж у пса, і, як правило, вона розумніша, ніж кобель. Мені довелося близько дізнатися дуже багатьох тварин, і я з повною впевненістю стверджую, що з усіх чотириногих створінь найближче до людини за тонкощі сприйняття і за здатністю до істинної дружбу стоїть саме сука ".
Дресирувальники давно помітили, що незалежно від породи тварина тяжіє до хазяїна - представнику протилежної статі. Але все-таки остаточне рішення - кого вибрати - залишається за вами. У будь-якому випадку ви отримаєте надійного і вірного друга.
Щеня або доросла собака?
Купівля дорослої тварини має свої плюси і мінуси. З одного боку, такий собака вже не представляє з себе "кота в мішку", яким є маленьке цуценя. Видно всі достоїнства і недоліки екстер'єру, можна не побоюватися за збереження меблів та одягу, ніяких калюжок і купок.
З іншого боку, купуючи собаку, вирощену незнайомими вам людьми, ви ризикуєте придбати разом з нею цілий комплекс дурних манер. До того ж будь-який собака при зміні господаря відчуває стрес, і потрібно досить багато часу, щоб вона адаптувалася в нових умовах.
І все-таки, найбільше задоволення, найвищу радість і гордість приносить процес вирощування "собаки своєї мрії" з маленького щеняти, з того самого "кота в мішку". Взаємна любов виникає майже миттєво, з моменту, коли ви вперше взяли його на руки.
Щеня вівчарки - це чистий аркуш, в який ви можете вписати все, що захочете. Повірте, він з лишком поверне вам за ніжність і турботу відданістю і любов'ю!
Придбання та вибір щеняти.
Перш ніж купувати цуценя німецької вівчарки, ви повинні вирішити для себе, що саме ви хочете - друга і компаньйона, робочу собаку для участі в змаганнях з дресирування або виставкового чемпіона і виробника. Постарайтеся подивитися кілька виводків, не зупиняйте свій вибір на першому-ліпшому. Дуже добре, якщо ви берете цуценя із заміського розплідника - щенки, які проводять більшу частину часу на свіжому повітрі, безсумнівно, будуть міцніше, ніж щенята, вирощувані в квартирі. Не варто брати щеняти від суки, яку в'яжуть мало не кожну тічку - її організм не встигає відновитися, що негативно позначається на здоров'ї цуценят.
Отже, якщо ви хочете мати просто собаку "для душі", то ваше завдання значно спрощується, так як такого щеняти можна купити від середніх за якістю батьків. Такі щенята коштують недорого.
Тепер про виставкові і робочих собак. Деякі помилково вважають, що оскільки німецька вівчарка завжди вважалася робочої собакою, то вона може поєднувати в собі і виставкові, і робочі якості. На практиці це зустрічається вкрай рідко, оскільки робочих собак розводять, мало звертаючи увагу на екстер'єр, а від виставкових собак не вимагають виняткових робочих якостей. Що стосується перевірки поведінки на виставках ("лобова атака"), то це не має нічого спільного з робочими якостями, а є всього лише перевіркою психіки собаки.
Якщо вам потрібна робоча собака - для охорони або для участі в змаганнях - беріть щеняти від матері, яка сама має нагороди за дресирування і дає працездатних дітей. Це дуже важливо, тому що здібності до навчання і поведінка дуже стійко передаються у спадок. Сходіть на змагання з дресирування і познайомтеся з господарем суки, що отримала високі оцінки, дізнайтеся, коли у неї будуть цуценята.
Якщо ви хочете мати високоякісну племінну собаку для участі у виставках і племінного розведення, треба набувати щеняти від висококласної племінної суки, оскільки господар такої собаки ніколи не пов'яже її з поганим псом. Якщо ж ви хочете цуценя від якогось конкретного пса, обов'язково дізнайтеся виставкові досягнення пов'язаною з ним суки.
У будь-якому випадку цуценя має бути з родоводом (щенячого карткою), так як це гарантія того, що він чістопороден. Ні в якому разі не раджу купувати цуценя на ринку, вам можуть підсунути нечістопородную собаку з підробленою родоводу.
Отже, ви знайшли послід, який відповідає вашим запитам. Наступний момент - вибір щеняти. Спочатку треба оглянути всіх щенят, серед них обов'язково знайдеться такий, який сподобається вам більше інших. Не варто брати щеняти, який побіжить ховатися, але і дуже агресивним він також не повинен виглядати - це може бути ознакою істеричності у дорослого собаки. Якщо якийсь щеня сам "вибере" вас - буде невідступно слідувати за вами, куди б ви не пішли - візьміть саме його, ви отримаєте дійсно найближчого друга.
Далі слід оглянути цуценя на предмет дискваліфікуючий пороків - длинношерстности, крипторхізму (якщо ви берете пса), неправильного прикусу (змикання щелеп). Шерсть у цуценяти повинна бути середньої довжини, без очосів за вухами і довгого волосся на лобі, морді, лапах і хвості. На робочі якості цей порок не впливає, так що якщо вам потрібна просто собака - компаньйон чи робоча собака, можна взяти і такого цуценя. Прикус повинен бути Ножніцеобразний (різці верхньої щелепи щільно прилягають до різцям нижній, повністю закриваючи їх), але допускається і недокус 1-2 мм, який, швидше за все, виправиться під час зміни зубів. В 1,5 місяці у псів обидва семенника повинні бути в мошонці. Не варто брати цуценя з грижею.
Хороший цуценя має мати довгий, але компактний корпус, міцний кістяк, коротку і міцну поперек, широкі стегна. Широка, глибока груди, товсті передні лапи говорять про наявність міцного кістяка, але шкіра при цьому не повинна утворювати складок і відвисла (у майбутньому такий пес може вирости рихлим і "сирим"). Голова повинна мати добре виражений перехід від лоба до морди, яка не повинна бути сильно довгою і зайво загостреною. Лікті повинні бути підставлені під корпус. На задніх кінцівках повинні бути добре виражені кути скакального і колінного суглобів. Хвіст має бути рівним, без зламів. Більшість маленьких цуценят тримають хвіст високо, але він не повинен загинатися кільцем або гачком. Мочка носа, губи, подушечки лап і кігті у вівчарки будь-якого віку чорні (білі кігтики або "мармуровість" носа свідчать про недостатність пігменту).
Якщо ви берете собаку для племінного розведення, то зверніть увагу на забарвлення цуценя - він повинен бути чепрачний (в більш юному віці - чорний з рудими підпалинами), тому що дуже рідко можна зустріти чорну чи сіру собаку з хорошим екстер'єром, та й призові місця на виставках завжди займають Чепрачні собаки. Перевага віддається яскравого тону підпала. З віком підпав стає яскравішим, а "чепрак" світлішає, так що варто взяти більш темного цуценя. Не беріть цуценя, у якого є білі відмітини - "галстук" на грудях або білі плями більше монети, так як це шлюб для племінного розведення. Допускаються невеликі цятки на грудях, пальцях лап, які зникають у дорослого собаки.
Далі перевірте характер цуценя. Для цього киньте перед цуценятами зв'язку ключів або яку-небудь іграшку. Найсміливіший щеня відразу підбіжить подивитися, що це таке, а боязкий втече ховатися в укриття. Активний і сміливий щеня перший біжить до миски з їжею, з апетитом їсть, легко забирає в однопометніков вподобаний шматочок або іграшку. Йому цікаво все, що потрапляє в зону його уваги - газета, тапочки, віник. Такий пес найбільш відповідає характеру справжнього німця і чудово підійде для роботи і спорту. Якщо ви обираєте цуценя, з якого згодом збираєтеся виростити робочу собаку, перевірте цуценя на нервозність більш грунтовно, - наприклад, поставте цуценя на стіл, при цьому він не повинен злякатися висоти. Присядьте перед цуценям, різко встаньте і знову опуститеся навпочіпки. Поспостерігайте за реакцією. Лясніть кілька разів у долоні. Змахніть газетою над головою цуценя. Якщо він не виявляє страху і невпевненості, реагує з цікавістю чи легким відтінком агресивності, то цей щеня гідний вашої уваги. Не беріть цуценя, яке лякається гучних звуків чи сторонніх людей.
До цуценятам у віці від 6 до 8 тижнів (не пізніше) можна застосувати тест Вільяма Кемпбелла. Тест дозволяє по поведінці цуценя досить точно виявити характер собаки і дати рекомендації про придатність того чи іншого щеняти до різного роду занять.
Перш ніж забирати цуценя, зверніть увагу на його здоров'ї. Переконайтеся, що на шкірі немає болячок, лупи та паразитів. Очі і ніс повинні бути без будь-яких виділень. Мочка носа повинна бути холодною і вологою. На животику не повинно бути червоних плям або прищиків, у противному випадку можна запідозрити наявність у цуценяти бліх або вошей. Виснаження і роздутий живіт - явна ознака зараження глистами. Якщо вам здасться, що щеня не зовсім здоровий, то попросіть заводчика поміряти йому температуру. У здорової цуценя вона зазвичай близько 39 ° С.
При покупці щеняти дізнайтеся, чи гнали йому глистів і чи були йому зроблені будь-які щеплення. Також з'ясуєте, ніж цуценя годували, і перший час давайте йому звичну їжу, щоб уникнути розладу шлунку.

Додано через 2 години 29 хвилин
Додам маленьке опитування. Надіюсь на активу участь.

Додано через 2 години 4 хвилини
Ось надибала це одну захопливу статтю. Правда російською, але в оригіналі вона передає усе як є.
__________________________________________________ ________
Мы приглашаем вас в спорт!

Мало кто знает, что существуют виды спорта с собаками. Это очень интересно и увлекательно!

Проходят соревнования среди команд.

Спорт с собакой отличный способ общения с животным, физические упражнения и возможность всегда быть в форме. Участие в спортивных мероприятиях со своей собакой также отличный способ познакомиться и пообщаться с другими активными любителями собак.

Домашние собаки не имеют возможности выполнять свою прямую роль в качестве охотников, пастухов. Многие собаки не имеют регулярного выхода энергии и своих природных способностей.

Спорт с собакой, заполнить этот пробел!

В спорте развиваются природные качества собак, такие как: сила, выносливость, ловкость, интеллект, обоняние, зрение и слух.

Участие в разных видах спорта может быть чисто развлекательным (для себя) или на конкурсной основе ( участие в соревнованиях). Какой из них вы выберете, будет зависеть от вас и уровня подготовки вашей собаки, амбиции и интереса.

Независимо от того, какой вид спорта, вы выберете, это будет очень интересно!

Додано через 5 годин 19 хвилин
На сьогодні думаю інформації для роздумів вистачить. Тому спостерігайте за своїми улюбленцями і можливо вони навчать вас чомусь новому.

Востаннє редагував Kateryna101: 06.03.2015 о 17:28. Причина: Пізніше додано
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2015, 09:54 #2518494   #10
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Надіють не зважаючи на вихідні у мене всетаки залишились читачі. Сьогодні я б хотіла довести свою думку щодо тренувань собак. Отож, Тернопіль прекрасне місто з безліччю стадіонів та спортмайданчиків, але якщо так подумати собак в нашому місці значно більше. А куди з ними піти, де знайти однодумців. Нажаль в місті майданчиків для занять з собаками немає. Але нащастя є безліч людей однодумців, які просто збираються і разом тренуються та просто спілкуються про собак, виставки, змагання, тести та багато інших цікавих тем. На моє привелике щастя і я знайшла в нашому місті однодумців. І я цьому дуже рада. Тому шукайте і для себе друзів і знайомих з якими час за розмовами пролітатиме непомітно.

Додано через 26 хвилин
Хмммм... сьогодні я хочу розповісти про собаку яка насправді втягнула мене в цей цікавий світ. Чотири роки тому унас зявилося щення німецької вівчарки ( наша Сенді)
параленьно у мого тепер хорошого друга (з різницею в 10 днів) зявляється дуже харизматичне щеня лабрадора. Ооо... наскільки він вперто хотів залишитися в їхній сім'ї, і як він феєрично підкупив Мамусю(дружину друга, яка після смерті останньої їхньої сабаки сказала, що лапи собачої більше небуде в їхньому домі) про це можна розповідати годинами.
Тепер вона захищає Бімичя (лабрадора) від всіх і вся. Отож, чому ми в той час завели розмову про собак ми досі неможемо розвязати цієї загадки всесвіту, але значить так мало бути і не інакше. І ми починаємо вчитися самі і вчити наших собак. Кінологи, уроки, заняття. Від отриманої інформації голова іде обертом. І тут вуаля минає два роки і Бімка уже їде на свій перший чемпіонат, а ми няньчимо і вигодовуємо милих красивих щенят від планової вязки.
І тут я розумію що я щось пропускаю і недопрацьовую. Минає ще рік Сенді повернуласч в форму і ми ідемо на на курси від яких отримуємо задоволення обоє. Слідкуємо за роботою інших кінологів профі. А вони залюбки діляться досвідом та дають корисні поради. Минає ще пів року і опа ми з Бімичьом і Тошою виступаємо на одному рівні і тоді я зрозуміла, що я потрапила тоді коли требе і туди куди треба. Ось так незважаючи на досвід який я отримала я далі продовжую вчитися і вдосконалюаатися і чого бажаю кожному і радо допоможу кожному.

Востаннє редагував Kateryna101: 07.03.2015 о 09:54. Причина: Пізніше додано
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2015, 19:52 #2519047   #11
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...


Всіх жінок, дівчат, мам. З першим святом весни та краси. І ми з нашими підопічними приєднуємося!!!

Додано через 47 хвилин

Востаннє редагував Kateryna101: 08.03.2015 о 19:52. Причина: Пізніше додано
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (10.03.2015), nadusha (09.03.2015), SNIZHOK (08.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2015, 09:41 #2519216   #12
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Сьогодні хочі поговорити про родовід та документи у собак. Чи потрібні вони? І чи змінюжться від цього ціна?
Насправді ціна не змінна, якщо ви берете щеня у добросовісних людей то уних усі щенята запилані та на всіх оформлюються щенячі картки. Чому не варто брати щеня без документів, а почнемо хочаб з того, що ви незнаєте насправді хто його батьки. Адже той хто продає щеня може показати вам фото будь якої гарної собаки, яка зустрілася йому на теренах інтернету. А якщо неправильне розведення ніхто незнає які генетичні хвороби зібрано в вашому щеняті і що вас чекає в майбутньому. Як ми уже згадували у статтях вище ви повинні визначитися для чого вам собака для сімї, роботи, спорту і тоді обирати батьків. А бо звернутися до спеціалістів які допоможуть підібрати вам собаку. Наявність документів у собаки? Від цього вартість цуценяти не міняєтьмя це зновтаки солодкі слова продавців. А якщо ви обираєте собаку для спротру або виставочної роботи то без наявності бокументів дорога у багато видів вам просто закрита. А оформлення "нульвок" обійдетьмя в ту ж саму суму, що купити щеня хорошо розвндення. Що набагато спростить вам життя.
Тому перед тим як обирати собі друха добре подумайте.
Бажаю усім вдалого дня та хороших друзів.
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (10.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2015, 17:36 #2519616   #13
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Собаке не нужно ни дорогих машин, ни роскошных домов, ни модной одежды… была бы кость, чтобы грызть… хорошо. Собаке нет дела, богатый ты или бедный, умный или глупый… подари ей любовь… О многих ли людях можно такое сказать? Со многими чувствуешь себя нужным, любимым, единственным? Со многими ли чувствуешь себя… счастливым?

Марли и Я


Додано через 6 годин 57 хвилин
Багато чого сказано у цій темі і ще багато буде сказано поки є інтузіазм. А до того ж у нас зявилася нова собака думаю зявляться нові історії. При нагоді додамо відео з наших занять. Можливо комусь припаде до душі.
P. S. 80% фото в нашій темі фото наших собак, зроблені під час тренувань та просто підчас прогулянок та гарного проведення часу.

Востаннє редагував Kateryna101: 10.03.2015 о 17:36. Причина: Пізніше додано
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (10.03.2015), nikter (10.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2015, 07:24 #2519876   #14
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Отож, у нас зявився новий улюбленець нісецька вівчарка у нього кумеднаклична, але направду я вважаю, що ця клична цілком підходити його власнику. Отож це німецька вівчарка з цілком німецькою кличкою ШНАПС. Спокійний, милий, врівноважений. На фоні наших собак які уже є він просто неймовірно спокійний. Сбака шоу-класу, првда виставки, я так думаю йому несвітять, але у такій справі я ще досвіду немаю мождиво і тут ми спробуємо себе. Покифото ще немає, але думаю найближчим часом зявляться і оді ми потішимо вас новими розповідями з нашої співпраці.
Отож ми так легко і безтурботно підійшли до ще одного виду роботи ВИСТАВКА.
Про цей вид я мало знаю, адже ніколи не цікавиласяі непробувала себе в цьому напрямку і розповісти як то кажуть "на хлопський розум" я не зможу, але деяку інформацію всетаки подам.
Коротка стаття, яку я надибала натеренах інтерноету.

Выставки собак - что это такое, кому и для чего они нужны?


Выставка собак – мероприятие одновременно и зоотехническое и зрелищное. Основное предназначение выставок, конечно, зоотехническое: собрать как можно больше представителей породистого собачьего племени, чтобы получить представление о существующем в данном месте и на данное время поголовье или его части; посмотреть и сравнить уровень разведения различных клубов, питомников; выявить лучших представителей пород.

Также на выставках выявляются племенные производители, дающие наиболее перспективное потомство. Именно на выставках зачастую встречаются специалисты-кинологи из разных городов и стран, здесь завязываются контакты и знакомства, чаще всего перерастающие в крепкую дружбу и сотрудничество.

Другая задача выставок – зрелищная, образовательная. На выставках есть возможность познакомиться с великим множеством пород собак, купить литературу и видеоматериалы об интересующей породе, поговорить со специалистами. На выставку приходят, чтобы лучше узнать выбранную породу перед покупкой собаки, посмотреть выставочные ринги и различные конкурсы, приобщиться к живому миру.

И все-таки, основное значение выставок, конечно же, зоотехническое. Без выставок невозможно было бы ведение племенной работы с породой. Только на выставках племенник клуба видит результаты своего труда, оценивает их сам и слышит, как оценивают его коллеги. Для владельцев собак выставка крайне необходима по всем вышеуказанным причинам.

Если Вы взяли породистого щенка, с прекрасной родословной, обладающего замечательными экстерьерными задатками – очень важно показать его на выставке: что выросло из Вашего питомца, что получил он от родителей, насколько оправдался расчет разведенца. Конечно, очень желательно постоянно показывать собаку на выставке – ведь если она обладает всеми качествами высокопородного животного, надо постоянно поддерживать престиж породы.


Чем больше хороших представителей Вашей любимой породы будет на выставке, тем лучше будут о ней отзывы, тем, возможно, в будущем, будет больше желающих приобрести себе именно веймаранера. Если же пусть даже самый лучший, самый превосходный представитель породы сидит дома, не выставляясь вообще или выставляясь изредка кое-где, становится проблематичным показать специалистам и зрителям как должен выглядеть и вести себя веймарранер. Вероятность, что его увидит большое количество людей, занимающихся породой, очень мала.

Это большая беда для разведенцев: когда щенки с прекрасными экстерьерными задатками, полученные от давно планируемой вязки, расходятся пусть даже и в очень хорошие, любящие руки, но нигде на выставках не появляются и никакого вклада в популяризацию породы не вносят. Это не способствует ни престижу породы, ни престижу клуба или питомника, где был получен данный щенок. В конце концов, как уже говорилось выше, это идет в ущерб всей породе.

Скорее всего цели и задачи выставок можно сформулировать так:

1. дать возможность любителям животных больше узнать о собаках;

2. популяризация отдельных пород собак и кинологии в целом;

3. определение состояния породного поголовья;

4. выявление лучших представителей породы и наиболее перспективных производителей для дальнейшего их использования в племенной работе;

5. обмен опытом между кинологами;

6. проведение различных конкурсов для повышения престижа пород собак;

7. распространение достижений в области зоотехнии, ветеринарии, зооиндустрии;

8. обмен опытом и кинологической информацией между владельцами собак.


Правила поведения на выставке.


1. На выставке собака может пройти экспертизу только в одном классе, в который она заранее была заявлена по каталогу. Экспертиза собак, не внесенных в каталог, не производится.

2. Явившись в ринг по вызову секретаря ринга, владелец собаки не может покидать ринг без разрешения эксперта.

3. Вне ринга собаки должны находится на коротком поводке и в наморднике. Намордник не обязателен только для мелких декоративных пород собак. В ринге намордник снимается.

4. С собакой в ринге может находиться только один человек с ринговым номером, соответствующим номеру собаки в каталоге. Это человек несет полную ответственность за поведение собаки в ринге.

5. Пo разрешению эксперта может происходить смена хендлеров в случаях, когда это было необходимо.

6. Опоздавшие на ринг не допускаются.

7. Запрещается присутствие в ринге посторонних. Видео и фотосъемка во время экспертизы недопустимы.

8. Выставочный комитет имеет право перевести собаку из рабочего класса в открытый, если предъявленные дипломы будут признаны не соответствующими требованиям данной выставки.

9. Стрижка собак разрешена только на специально отведенной территории.

10. За жестокое отношении к собакам, неэтичное поведение на выставке, спровоцированные драки собак по заявлению эксперта, ринговой бригады или членов выставкома, выставочная комиссия может дисквалифицировать владельца и собаку сроком от 1 до 3 лет со всех выставок. Если Вы хотите, чтобы Ваша собака участвовала в выставках, примите во внимание несколько полезных советов:

- Приучайте щенка стоять в выставочной стойке с раннего детства. Для выставочного тренинга необходима "ринговка" - это специальная верёвочка

на которой выставляют собаку, толщина ринговки зависит от размеров собаки, в данном случае мопс.

- Выставочный тренинг: в него входит три основных приема. Это показ зубов (прикуса) и семенников (для кобелей), выставочной стойки и движений.

- Осмотр собак мелких пород проводится на столе, поэтому Вам необходимо заранее научить собаку стоять на столе. Ставьте его каждый день дома на стол, осматривайте зубы, гладьте, щупайте собаку. Очень хорошо, если по Вашей просьбе собаку осмотрят и прощупают посторонние люди, чтобы она привыкла к чужим рукам.

- При осмотре собака должна стоять неподвижно. За агрессивное поведение в ринге, нежелание показать зубы эксперт может снять собаку с ринга.

- Показ зубов (прикуса) можно производить как с положения сидя, так и с положения стоя. Правую руку подложите под нижнюю челюсть, а левую на верхнюю часть морды. Но не закрывайте собаке нос. Тут же левой рукой приподнимаем губы, а большим пальцем правой руки опускаем нижнюю губу. Старайтесь не наклонять свой корпус вниз так, чтобы он преграждал эксперту весь обзор. Если собака все сделала правильно обязательно поощрите ее лакомством.

Эксперт дает собаке основное описание в момент, когда она находится в стойке. В стойке сразу видны все достоинства и недостатки собаки. Нельзя излишне раскармливать собаку. У выставочной собаки должны быть видны реберные дуги. Вы должны выглядеть опрятно, но не вызывающе. Костюм должен не отвлекать внимание эксперта с собаки на Вас. Одежда и обувь должны быть удобны. Цвет костюма должен быть таким, на фоне которого собака смотрелась бы наиболее выгодным образом. Утром перед выставкой кормить собаку не нужно. Приходите на выставку с небольшим запасом времени. Собака должна успеть адаптироваться к обстановке перед рингом. И Вы должны пройти ветеринарный контроль и найти свой ринг. За трое суток до выставки Вы должны с собакой посетить ветеринарного врача и взять ветеринарную справку (обычно только для международных выставок). На всеукраинских и региональных выставках вместо справки нужен ветеринарный паспорт со всеми прививками. В противном случае, Вас не допустят до выставки. В ринге, если эксперт смотрит в другую сторону, Вы можете немного расслабиться и дать отдохнуть Вашей собаке, но не отвлекайтесь, чтобы вовремя успеть поставить свою собаку в стойку. В ринге полностью сосредоточьте свое внимание на собаке. Поводок на ринге нужно держать только одной левой рукой. Собака должна двигаться слева (если вы плохо знаете профессиональный показ) от вас со скоростью, присущей данной породе. Длина поводка должна быть такой, чтобы можно было все время чувствовать собаку. Судья попросит провести собаку по кругу, чтобы оценить ее экстерьер сбоку, а также по прямой линии от него и на него, чтобы определить, как работают задние и передние конечности собаки. Отработка правильного движения с собакой очень важно для успеха на ринге. Собака должна радоваться выходу на ринг. Если Ваш питомец пытается понюхать пол или отвлечься, привлеките его внимание лакомством, игрушкой или голосом. На выставку вам надо также взять:

- миску с водой,

- подстилку или клетку.

- клетка - это безопасное место отдыха в ожидании ринга. Несколько правил: 1. Никогда не спорьте с судьёй, судья всегда прав. 2. Отвечайте на вопросы эксперта четко и ясно.(Вы должны знать возраст вашей собаки) 3. Выходя на ринг - не волнуйтесь. Ваше волнение передаётся собаке. 4. Не дергайте и не кричите на собаку. 5. Желательно, приезжайте на выставку за час до вашего ринга. 6. Перед первой выставкой лучше всего просто её посетить с собакой, чтобы посмотреть её поведение на выставке и чтобы она привыкла к незнакомой обстановке. Если Вы не намерены показывать собаку сами, то воспользуйтесь услугами хендлера. Хендлер - человек, который управляет собакой. Хендлинг в переводе с английского, означает "управление",т.е это умение управлять собакой, а также профессионально представить собаку в ринге. Хендлинг - это искусство, которым в совершенстве может овладеть только очень талантливый человек. Хендлер учитывает все до мельчайших деталей: одежда по стилю должна гармонировать с окрасом собаки, различные внешние условия ,всегда следит за собственной осанкой и красивым положением собаки, а также за событиями в ринге и действиями эксперта. Также хендлер следит, чтобы ни при каких обстоятельствах не загораживать собой собаку или чтобы ее не загораживали другие и держит нормальную дистанцию от других экспонентов. Во многом оценка собаки зависит от хендлинга. Хендлер всегда постарается подчеркнуть достоинства собаки и постарается скрыть всё ей недостатки. Итак, Вы решились поучаствовать в выставке собак. Для начала, Вам нужно определиться на какую выставку записаться, и когда она будет проходить.

Для участия в выставке необходимо: предварительная запись для участия в ней с оплатой взноса участника, наличие копии родословной или метрики щенка, и правильно оформленные ветеринарные документы. Запись, как правило, производится в Клубах организаторах выставок, и заканчивается за месяц до даты проведения. Плюс такой записи в том, что Вы сможете узнать адрес организаторов. Задать вопросы по конкретной выставке. И составить свое первое мнение о тех "в гости," к которым, Вы придете на выставку. Минус, наверное, в том, что клубы находятся в различных районах города, и часы приема бывают в несколько неудобное время.

О ветеринарных требованиях, хочется сказать отдельно.

У каждой городской собаки должен быть ветеринарный паспорт, в котором должны быть отметки о ежегодных прививках. Если у Вашей собаки дата вакцинации менее 30 дней до дня выставки или же более года, то Вы не сможете получить в районной ветеринарной станции (не путать с ветеринарными клиниками). Справка получается за 3 дня до выставки. Форма № 4, если выставка в городе или форма №1, если выставка в другом регионе. Стоимость справок Именно с такой справки и начнется Ваше участие с вашей собакой в выставке.

Приехав на выставку (желательно за час до ринга), Вам первым делом, необходимо пройти ветконтроль.

Далее,

Вы подходите к столу "регистрации участников. Там Вы называете кличку и породу собаки, и Вам на нагрудной карточке проставят номер по каталогу. Эту карточку необходимо прикрепить на одежду того, кто будет выставлять собаку в ринге (хендлера). Так же при регистрации Вы получите каталог участника, где указан список всех собак выставки, правила проведения экспертизы и другая полезная информация. Далее, из каталога или объявлений, Вы узнаете номер ринга, фамилию эксперта, и время начала экспертизы породы Вашей собаки.

При приближении времени начала ринга, Вам лучше разместиться у ринга с нужным Вам номером. Внимательно слушайте объявления! Сотрудник клуба с бейджем "Ответственный за ринг" обычно объявляет о том, в каком порядке выставочных классов собаки одной породы будут проходить экспертизу. Если Вы опаздаете, то, считайте, зря все Ваши хлопоты. К экспертизе Вашу собаку уже не допустят. На всех выставках собаки-участники выставок делятся по классам, которые отличаются по возрасту и заслугам собак на предыдущих выставках или в достижениях по дрессировке или охоте. Классы бывают: Класс бэби с 3 до 6 месяцев Класс щенков (puppy) с 6 до 9 месяцев. Класс юниоров (junior) с 9 до 18 месяцев. Класс промежуточный (intermediate) с 15 до 24 месяцев. Класс открытый (open) c 15 месяцев. Класс рабочий (working) с 15 месяцев. Класс чемпионов (champion) с 15 месяцев. Класс ветеранов (veteran) с 8 лет. По некоторым породам экспертиза проходит отдельно по окрасам. Кобели проходят экспертизу в классах отдельно от сук, и затем лучшие сравниваются между собой. Об этом тоже можно прочесть в правилах в каталоге. Более подробно, можно так же ознакомиться в правилах проведения выставок.

Многие участники, или зрители, держа в руках каталог выставки, забывают ознакомиться с этим очень важным разделом. Мой Вам совет, в спокойной обстановке, внимательно прочтите, всю информацию из каталогов, которая указана, кроме списка экспонентов.

В ринг владелец вводит собаку на мягком ошейнике или удавке. Не допускается экспертиза собак на строгом ошейнике, в наморднике, с медалями, на шлейке. Заранее позаботьтесь об удобных поводках и цепочках. "Водилки" (поводки для выставок) удобней использовать совсем короткие - в виде кожаной петли с карабином, либо длинной около метра. Они должны быть умеренной толщины, из мягкой кожи (или нейлоновые) и желательно в тон окраса шерсти. При выборе поводка рассчитывайте его длину так, чтобы его можно было одеть на руку и достать до задних лап собаки при установке ее в стойку, длинней, не нужно - запутаетесь, да и при беге с длинным поводком не очень удобно - всегда путается в руках. С петлей, в этом отношении гораздо проще, никогда не мешается и одна рука всегда свободна, но при установке задних лап собаки ее приходится совсем отпускать и питомец некоторое время стоит как бы сам по себе. Если Вы не уверены в его полном послушании, тогда пользуйтесь поводком.

К поводкам и водилкам подбирают цепочки. Ширина цепочки должна быть минимальной, чтобы наиболее подчеркнуть красоту шеи, но надежной, а также полностью обеспечивающей контроль над собакой.

Далее проходит экспертиза. Обычно начинается она с проверки прикуса собаки. При показе резцов обратите внимание на то, как располагаются Ваши руки: обычно собакам не нравится эта процедура из-за того, что руками им полностью загораживают или надавливают на нос. Так же могут быть очень чувствительны некоторые зоны губ, поэтому на тренировках постарайтесь найти наиболее удобное для собаки положение рук. Затем собака осматривается в движении. При движении собака должна находиться слева от Вас. Необходимо оттренировать бег по прямой линии туда - обратно и бег по кругу против часовой стрелки (чтобы собака, находясь слева, была между Вами и экспертом, стоящим в центре круга). Собака должна двигаться рысью, а не шагом, что, к сожалению, приходится часто видеть на выставках. И, наконец, производится описание собаки в выставочной стойке. Если Вы еще не очень разбираетесь в этом, откройте любую книжку, где описано анатомическое строение собаки Вашей породы и где, как правило, напечатаны фотографии собак в выставочной стойке. Одежда для выставок желательна по цвету в контрасте с окрасом шерсти собаки, чтобы не сливаться с линиями корпуса

После окончания экспертизы Вам в ринге выдадут копию описания Вашей собаки, диплом, с указанием полученной оценки Вашей собаки и перечнем титулов, если Вам повезло. Если Вы стали обладателем сертификатов, то обязательно проверьте наличие печати и подписи эксперта в этом, не большом, но столь долгожданном документе. Если Ваша собака выбрана для участия в конкурсе "Бест ин Шоу" где выбирается лучшая собака выставки, то тогда необходимо запастись терпением и ждать конца выставки, и когда во всех породах будут выбраны по одному представителю, то тогда начнется самая красивая часть выставки - парад лучших из лучших. Он проходит по возрастным группам - это Бест бебиков и щенков, Бест юниоров, Бест ветеранов. Остальные собаки оцениваются сначала по группам (узнайте заранее, к какой группе относится порода Вашей собаки) затем, лучшие в группах сравниваются между собой. И победитель этого последнего конкурса - становится победителем выставки.

Победители получат кубки, призы и розетки. Отлично будет, подбодрить своего питомца, чтобы он достойно показал себя на этом заключительном мероприятии. Если времени до начала "Беста" еще много, можете выгулять собаку, и поместите ее так, чтобы она смогла отдохнуть. Если Вашей собаке требуется предварительная косметическая ринговая подготовка, по окончанию ее, необходимо убрать за собой, оставив зал чистым. Если Ваша собака была недостаточно выгуляна, и она испачкала зал, необходимо убрать за ней. Бумагу для этого необходимо иметь с собой, хотя мы как организаторы своих выставок, стараемся обеспечивать бумажными полотенцами каждый ринг, на случай не предвиденного казуса. Не стыдно убирать за своей собакой, стыдно уйти, не убрав за ней.

Новички! Относитесь к своим первым выставкам, как к тренировкам. Не думайте, что все знают, что и как делать с первого раза, и только у Вас собака не стоит в стойке и бегает не так. Хороший хендлинг достигается только практикой и опытом. Никогда не переживайте по поводу неудачной оценки или описания. Помните, что выставка - это лотерея, а мнение эксперта, пусть даже очень авторитетного, всегда субъективно. Это всего лишь его личное мнение. Если Вы почувствовали что Вам тяжело подготовить собаку и достойно показать ее в ринге, то можно прибегнуть к услугам

хендлеров. Дрессировщиков-профессионалов, которые научат Вас выставлять свою собаку, или выставят ее за Вас. О таких специалистах можно узнать в клубе или у своих руководителей пород, или заводчиков.

Никогда не обсуждайте громко Ваше мнение о соседних собаках или участниках. Для каждого владельца, своя собака, самая красивая и любимая. Ваше не лестное замечание, может глубоко обидеть новичка на выставке. Будьте добрее друг к другу.

Конечно, хорошо, когда каждый участник беста дождавшийся конца выставки, сможет получить памятный приз, наградную розетку или спонсорский подарок. Ведь это все лучшие из лучших, и все так долго ждали своего шанса на этом конкурсе. Успехов всем владельцам собак в выставочной карьере, а зрителям и участникам хорошего настроения. http://www.bavarka.com/wb34.html По материалас статьи Карасёвой Натальи http://jenard.narod.ru
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2015, 07:35 #2520309   #15
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Эффектность псы приобрели,
А Эффективность потеряли...

Чтоб след остывший находить,
Бежать размашисто и долго,
Догнать, сражаться, победить
Природа сотворила волка.

Уже десятки тысяч лет
Живёт в условиях суровых
Наш независимый сосед,
Глава семейства диких псовых.

Когда фон Штефанитц решил
Создать рабочую породу
Он эстетизмом не грешил
И не насиловал природу.

Он был стратег, и видел цель,
А не блуждал мечтой в тумане:
Он не выдумывал модель,
А представлял её заранее.

Барон собак любил и знал...
И вот однажды, в воскресенье,
Он повстречал свой идеал
В живом, реальном воплощении!

Кобель был в меру звероват,
Имел характер безупречный...
Так серый ХОРАНД фон ГРАФРАТ
Остался жить в породе вечно.

Барон фон Штефанитц был строг:
Своё любимое творение
Он по-отечески берёг
От дураков и вырождения.

И через два десятка лет,
Пройдя сражения и невзгоды,
Завоевала Старый Свет
Волкообразная порода.

Когда ж успели мы забыть
Барона мудрые заветы?
Овчарки стали походить
Не на волков, а на креветок...

Гламурных линий кобели
На шоу-рингах заблистали...
Эффектность псы приобрели,
А эффективность потеряли.

Малинуа и боссерон
Теснят "германцев" год от года...
И смотрит горестно барон
На современную породу...

Так может стОит нам судить
Себя самих немного строже?
Ведь СОТВОРИТЬ и НАТВОРИТЬ
По смыслу - не одно и то же.

Г.Киблер, 2010.



Я надіюсь багато хто задумається.
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 09:10 #2520710   #16
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Найпопулярніші розплвдники в Києві, Маріуполі, Херсоні, Миколаєві, Дніпропетровську. Якщо непомиляюся є ще людини яка займається розведенням в Рівному. По цінах потрібно уточняти з власниками.

Додано через 14 хвилин
Орієнтовна ціна від 3000 гривень. У любому з клубів міста можна отримати любу інформацію.

Додано через 1 годину 46 хвилин
Ну у звичайно є в області.

Додано через 26 хвилин
Буде необхідна більш детальна інформація звертайтеся в ПП.

Востаннє редагував Kateryna101: 13.03.2015 о 09:10. Причина: Пізніше додано
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 20:35 #2521031   #17
thebestsobaka
 
Аватар для thebestsobaka
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата:
Допис від N@ziK Переглянути допис
де можна купити і яка ціна на цуценя далматинця?
http://ter.olx.ua/uk/zhivotnye/sobaki/dalmatin/
сестра купувала свою в Чорткові
thebestsobaka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2015, 08:46 #2521893   #18
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Багато часу проводячи з домашніми тваринами і мочинаємо їх розуміти знаходити спільну мову. Ми рощуміємо їхні погляди рухи жести навіть гавкіт з різними інтонаіями. Таксамо вони вивчають слова, рухи, жести.

Ось такй вірш мені трапився сьогодні

"ВЫСТАВКА ГЛАЗАМИ СОБАКИ"

Сегодня выставка собак,
Хозяина трясет.
Ринговку, щетку, лакомство,
Он все с собой берет.

Мы долго едем загород,
В какой-то тесный клуб.
Здесь собрался чудной народ,
С собаками снуют.

Я понимаю это все,
Как будто, для меня.
Но, лучше б мы поехали
В цветущие поля.

Хозяин очень долго ждет,
Когда настанет час,
И парень в рупор заорет,
Так вызывают нас.

Сейчас ко мне полезут в рот,
Я это не люблю.
Но, если хочет так хозяин,
Ради него стерплю.

К нам сухо подойдет эксперт,
И что-то говоря,
Довольно жестко, неприятно
Ощупает меня.

Я должен выстоять сейчас,
Ведь рядом со мной тот,
Который важен для меня,
Его опять трясет.

Мы пробежали пять кругов,
Хозяин мой устал.
Псы, что стояли рядом
Пошли на пъедестал.

Я понял, проиграли мы,
И дело все во мне.
Хозяин, что-нибудь скажи,
Я думал о тебе.

Ну хочешь, я вернусь на ринг
И сделаю "сидеть".
Не буду лаять, зажиматься,
И на собак смотреть.

Хозяин, только улыбнись,
Погладь загривок мой,
Скорее ты за руль садись,
Поехали домой.

Я дома докажу тебе,
Кто самый лучший пес.
Газету, тапки принесу,
В колени суну нос.

Еще десяток выставок
Ради тебя стерплю,
Но все же гавкну я на ринге:
"Тебя люблю! Люблю!"

Любіть і ви своїд домашніх тварин і вони вам завжди віддячать.
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2015, 20:01 #2522632   #19
Nolan
Banned
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

У меня жена выпрашивает купить ей мини померанского шпица У кого-то есть? За ними тяжело ухаживать?
Nolan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2015, 07:12 #2522748   #20
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Активна грайлива собака. Правда потребує багато догляду шерсть. Оскільки мягка і легко збивається
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:48.