Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Закладеність носа + алергія

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.03.2014, 20:38 #2371815   #1
Fredi
 
Аватар для Fredi
Типово Закладеність носа + алергія

Усім привіт.... Страждаю від закладеності носа. Видаляв поліпи і вирівнював перегородку нічого не помогло, а лікарі кажуть що у мене алергічний набряк у носі і треба звертатись до алергологів.

Хтось мав подібні проблеми ? І чи є тут люди які вилікували закладеність носа від алергії ?
Fredi зараз поза форумом  
Старий 31.03.2014, 08:40 #2371985   #2
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Закладеність носа + алергія

Цитата Хтось мав подібні проблеми ?
Моя мама вже більше 100 разів видаляла поліпи за 30 з лишком років - все без змін. А алергічні приступи і набряки - постійні "гості". Жоден з фахівців в Тернополі поки не допоміг.
Ікебан зараз поза форумом  
Старий 31.03.2014, 14:25 #2372172   #3
фрі
Типово Відповідь: Закладеність носа + алергія

Для початку достатньо зробити алергопробу.
фрі зараз поза форумом  
Старий 31.03.2014, 15:52 #2372205   #4
Promo
 
Аватар для Promo
Типово Відповідь: Закладеність носа + алергія

Весною у багатьох проблеми з алергією, особливо на цю жахливу пилюку.
Але для початку підіть до терапевта, щоб вам дали направлення до алерголога (дурна система, без направлення на прийом не записують).
Алерголог є напроти обласної лікарні по вул. Клінічній (поруч зі станцією переливання крові).
І Вам дійсно, для почаку потрібно алерго-проби.

Симптоми алергії знімає ряд препаратів, але бездумно їх приймати теж не варто.
Promo зараз поза форумом  
Старий 31.03.2014, 18:07 #2372267   #5
Fredi
 
Аватар для Fredi
Типово Відповідь: Закладеність носа + алергія

Алергопроби робив у Сінєво, алергії нема, але кажуть що алергічний набряк у носі....
Закладеність носа круглий рік, сезонних змін немає.

Додано через 46 секунд
Цитата:
Допис від Promo Переглянути допис
Весною у багатьох проблеми з алергією, особливо на цю жахливу пилюку.
Але для початку підіть до терапевта, щоб вам дали направлення до алерголога (дурна система, без направлення на прийом не записують).
Алерголог є напроти обласної лікарні по вул. Клінічній (поруч зі станцією переливання крові).
І Вам дійсно, для почаку потрібно алерго-проби.

Симптоми алергії знімає ряд препаратів, але бездумно їх приймати теж не варто.
А яка фамілія алерголога того ?

Востаннє редагував Fredi: 31.03.2014 о 18:07. Причина: Пізніше додано
Fredi зараз поза форумом  
Старий 02.04.2014, 07:55 #2373204   #6
khoryzui
Типово Відповідь: Закладеність носа + алергія

Хотів внести деякі корективи у Ваше обговорення. Дійсно, алергічний риніт має дві форми: сезонну і цілорічну, однак захворювання супроводжується не тільки закладанням носа, а ще певною кількістю ознак, що властиві даній хворобі (виявляється при об"єктивному обстеженні ЛОРом). Поліпоз носа має безліч причин, однією з яких є алергічний риніт. Дане захворювання певній своїй стадії супроводжується не тільки ознаками з сторони носа, а і пазух носа, тому ми його називаємо хронічний поліпозний риносинусит. Ви не враховуєте, що є ще безліч причин утрудненого носового дихання, про які може розказати тільки лікар подивившись в ніс. Тепер відносно алергопроб: коли Ви прийдете в будь-яку лабораторію де беруть ці аналізи (якщо без направлення лікаря - бо він обирає яке обстеження слід виконати) то запропонують обрати "панель алергенів" (їх близько 8-10) на які можливо є алергія. В кожній з панелей визначають реакцію організму приблизно на 30-40 алергенів. Вибрати щось близьке для себе є важко, тому і отримуєте негативні результати. Враховуючи, що алерген є всюди і алергія може бути на все і в тому числі відомі випадки алергії на протиалергічні препарати, тому закликаю Вас зверніться до ЛОРа, який і встановить факт захворювання і дасть відповідні рекомендації, а також щодо консультації з алергологом. Бажаю міцного здоров"я і гарного настрою!
khoryzui зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MrPumpkins (02.04.2014)
Старий 02.04.2014, 19:20 #2373497   #7
Fredi
 
Аватар для Fredi
Типово Відповідь: Закладеність носа + алергія

Цитата
Допис від khoryzui Переглянути допис
Хотів внести деякі корективи у Ваше обговорення. Дійсно, алергічний риніт має дві форми: сезонну і цілорічну, однак захворювання супроводжується не тільки закладанням носа, а ще певною кількістю ознак, що властиві даній хворобі (виявляється при об"єктивному обстеженні ЛОРом). Поліпоз носа має безліч причин, однією з яких є алергічний риніт. Дане захворювання певній своїй стадії супроводжується не тільки ознаками з сторони носа, а і пазух носа, тому ми його називаємо хронічний поліпозний риносинусит. Ви не враховуєте, що є ще безліч причин утрудненого носового дихання, про які може розказати тільки лікар подивившись в ніс. Тепер відносно алергопроб: коли Ви прийдете в будь-яку лабораторію де беруть ці аналізи (якщо без направлення лікаря - бо він обирає яке обстеження слід виконати) то запропонують обрати "панель алергенів" (їх близько 8-10) на які можливо є алергія. В кожній з панелей визначають реакцію організму приблизно на 30-40 алергенів. Вибрати щось близьке для себе є важко, тому і отримуєте негативні результати. Враховуючи, що алерген є всюди і алергія може бути на все і в тому числі відомі випадки алергії на протиалергічні препарати, тому закликаю Вас зверніться до ЛОРа, який і встановить факт захворювання і дасть відповідні рекомендації, а також щодо консультації з алергологом. Бажаю міцного здоров"я і гарного настрою!
Дякую за відповідь
Я обстежувався у лора і він сказав, що потрібно видаляти поліпи + перегородку вирівнювати ( я це все зробив) і потім ше сказав, що у мене слизова заалергічнена, що в мене алергічний набряк, що треба звертатись до алерголога. А алерголог направив на аналізи в Сінєва на 3-и панелі алергенів.
Алергії не найшли))))
Fredi зараз поза форумом  
Старий 03.04.2014, 13:41 #2373863   #8
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Закладеність носа + алергія

замкнуте коло - буває; потрібно шукати інших лікарів
andzhej зараз поза форумом  
Старий 07.04.2014, 13:22 #2375886   #9
Melinda
Учасник
 
Аватар для Melinda
Типово Відповідь: Закладеність носа + алергія

Цитата:
Допис від andzhej Переглянути допис
замкнуте коло - буває; потрібно шукати інших лікарів
Згодна, а інколи навіть в інших містах і клініках.
Melinda зараз поза форумом  
Старий 08.04.2014, 14:43 #2376429   #10
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Закладеність носа + алергія

так, стикався з таким
andzhej зараз поза форумом  
Старий 12.04.2014, 18:00 #2378481   #11
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Закладеність носа + алергія

Цитата Згодна, а інколи навіть в інших містах і клініках.
Я собі не уявляю пошук в інших містах - це гра в лотерею. А в Тернополі були всюди і у всіх дотичних до цієї проблеми фахівців.
На операцію лягти не проблема. Фішка в тому, що поліпи утворюються знову. І причину мало хто хоче шукати - пропрацювали фаховий напрямок, обстеження причин не виявило - лікар розвів руками...
Ікебан зараз поза форумом  
Старий 14.04.2014, 16:47 #2379081   #12
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Закладеність носа + алергія

ага, знайоме - ми не Бог...
andzhej зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:30.