Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.08.2013, 10:27 #2259377   #81
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Я не їм мяса, бо рахую, що вбивати живу мислячу істоту для набивання шлунка для людини не мислимо.
а для того, шоб взути на ноги зручне якісне взуття ? чи носиш дерматинове? чи то буде наступний етап, колись там в майбутньому? ( просто цікаво )
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eugenia (21.08.2013)
Старий 21.08.2013, 10:29 #2259379   #82
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

набивання шлунку має своєю метою продовження функціонування організму. Чи ся мета є недостатньою?

Знаю деяких людей (дівчаток ) котрі не їдять зготовленого мяса - бо то вбивство тварин і кощунство , але, якшо то шашлик на природі, чи якась страва в кнайпі - куди входять продукти тваринного походження - то все ок - бо то вже не м"ясо а їжа . Дуже класно - коли можна своїми переконаннями ворочати як мені вигідно ))
Філько зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eugenia (21.08.2013)
Старий 21.08.2013, 14:10 #2259486   #83
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Я не їм мяса, бо рахую, що вбивати живу мислячу істоту для набивання шлунка для людини не мислимо.
З чого ви взяли що тварини є мислячими? Наскільки мені відомо вони керуються стимул-реакціями. Вовк ніколи не забіжить на горб подивитися чи десь кролика не видно..
Zer0cool зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eugenia (21.08.2013)
Старий 21.08.2013, 14:14 #2259489   #84
eugenia
 
Аватар для eugenia
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Я не їм мяса, бо рахую, що вбивати живу мислячу істоту для набивання шлунка для людини не мислимо.
, на моїй пам"яті нещодавній ваш коментар до мого допису про кроля , де я шукала нових господарів для свого кролика , в якому саме ви пропонували мені не морочитись , а просто втушити його та з"їсти , чи не так ? Я тоді писала , що не можу їсти тварину , яку доглядала . Як круто ваш світогляд змінився лише 3 місяці ... ))
eugenia зараз поза форумом  
Старий 21.08.2013, 14:18 #2259490   #85
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Немає ніяких прикладів.
В тебе нема,в мене є!
Може тобі ше скани паспортів сюда закинути?


Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Джерело: Самые умные нации Европы
))))))))))))))))
ну з цим не поспориш.
і читати не треба,тупо жуй мясо.


Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Кстати, о статистике. Индия, в которой количество вегетарианцев среди жителей самое высокое в мире, отличается не очень высокой продолжительностью жизни населения — в среднем 62-63 года. Для сравнения, в странах Скандинавии, где традиционно в рационе преобладают жирная рыба и мясные продукты, — 70-75 лет.
США, где вегетарианство стремительно набирает популярность, — самая толстая нация в мире.
Источник: http://jhealth.ru/articles-info/vred-vegetarianstva/
ага,вони забули сказати про українців,де 90% жінок за 40 і приблизно 60-70% чоловіків мішки з багном. ну і звісно,вони всі вегетаріанці.

Не приводь мені всліяку єрунду в приклад,я живу в реальному житті і спаілкуюся з реальними людьми і ніякі тисячі сторінок БУКВ не переконають мене більше,ніж живі приклади моїх знайомих!
Зрозуміло?
wisper зараз поза форумом  
Старий 21.08.2013, 19:42 #2259641   #86
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
В тебе нема,в мене є!
Може тобі ше скани паспортів сюда закинути?
На твої пусті слова я привів приклади цілих народів, здорових, успішних і довгоживучих, що вживають м'яса і риби в рази більше від українців.

Натомість ти навіть одиночного прикладу не можеш привести. Хоть один приклад здорового і довгоживучого вегана, що від народження і до гробової дошки не їв зовсім тваринної їжі.
Приклади поцієнтів з паспортами, що пішли у вашу секту у зрілому віці можеш не приводити.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
))))))))))))))))
ну з цим не поспориш.
і читати не треба,тупо жуй мясо.
Міг і промовчати якщо аргументи відсутні.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
ага,вони забули сказати про українців,де 90% жінок за 40 і приблизно 60-70% чоловіків мішки з багном. ну і звісно,вони всі вегетаріанці.
Раціон українців як мінімум на 90% вегетаріанський. А те м'ясо, що споживається - жеруть у вигляді жирних соє-крохмалонаповнених ковбас. Звичайно це не основний чинник ожиріння, але тим не менше.
Не віриться - порівняй офіційну статистику споживання м'яса на душу населення у нас та в північноєвропейських країнах.
Думай, аналізуй, роби висновки. Хоча (і це видно) білкове голодання цьому не сприяє.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Не приводь мені всліяку єрунду в приклад,я живу в реальному житті і спаілкуюся з реальними людьми...
Та я бачу, що "как об стенку горох". Та все ж не перебільшуй свою значущість. Не ти один читаєш форум.

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
... і ніякі тисячі сторінок БУКВ не переконають мене більше,ніж живі приклади моїх знайомих!
Зрозуміло?
Міг просто сказати "многа букаф ниасилил", або щось на кшалт "изыди демон,моя вера сильна".

Востаннє редагував proton: 21.08.2013 о 19:48.
proton зараз поза форумом  
Подякували 2:
eugenia (22.08.2013), Джалка (21.08.2013)
Старий 21.08.2013, 20:43 #2259655   #87
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Приклади поцієнтів з паспортами, що пішли у вашу секту у зрілому віці можеш не приводити.
Ти не розумієш,я і не збираюся нічо тобі приводити,мені достатньо того,що я таких людей знаю і бачу іяк вони виглядають,а виглядають вони здоровіше ніж переважна більшість. Тому мої погляди в даному питання основані на живих прикладах,а твої на буквах з вікіпедії!
Відчуваєш різницю?
wisper зараз поза форумом  
Старий 22.08.2013, 09:33 #2259760   #88
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
а для того, шоб взути на ноги зручне якісне взуття ? чи носиш дерматинове? чи то буде наступний етап, колись там в майбутньому? ( просто цікаво )
Взуття це найбільша проблема. Але я вже майже її вирішила. Зараз можна купити дуже якісний шкірзамінник. В Європі таких як я багато і мої родичі помогають мені вирішити цю проблему.
Але я ж не зовсім дурна, і розумію, що тварин вбивати будуть і такого раю, як хочуть Свідки на цій планеті певно не буде ніколи. Тому нікому нічого не доказую, просто їсти тварин я не можу, з дитинства відчувала, що це не правильно, довго мучилась і тепер щаслива, що вже 4 роки мяса не їм. Почуваю себе добре (гемоглобін піднявся), якби ще за кожним столом всі не намагалися нагодувати мене мясом було б зовсім добре.
ПС. Масове вбивство тварин на бойнях, це кошмар, який не вяжеться ні з якими моральними нормами людства.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (22.08.2013)
Старий 22.08.2013, 10:43 #2259798   #89
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Вегетаріанці не їдять тварин, вони їх об"їдають
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 2:
eugenia (22.08.2013), paravozz (22.08.2013)
Старий 22.08.2013, 13:45 #2259878   #90
eugenia
 
Аватар для eugenia
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
ПС. Масове вбивство тварин на бойнях, це кошмар, який не вяжеться ні з якими моральними нормами людства.
пантера , ти радила 3 місяці тому мені з"їсти кроля , щоб не шукати йому нових господарів ... Звідки такі вражаючі зміни ?? Пішла в свідки єгови ??
eugenia зараз поза форумом  
Старий 22.08.2013, 14:04 #2259887   #91
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від eugenia Переглянути допис
, на моїй пам"яті нещодавній ваш коментар до мого допису про кроля , де я шукала нових господарів для свого кролика , в якому саме ви пропонували мені не морочитись , а просто втушити його та з"їсти , чи не так ? Я тоді писала , що не можу їсти тварину , яку доглядала . Як круто ваш світогляд змінився лише 3 місяці ... ))
Цитата:
Допис від eugenia Переглянути допис
пантера , ти радила 3 місяці тому мені з"їсти кроля , щоб не шукати йому нових господарів ... Звідки такі вражаючі зміни ?? Пішла в свідки єгови ??
Євгенія, вибач що не відповіла зразу, нема часу.
Я навіть переглянула тему про кроля. Ти мене не правильно зрозуміла.
Ти шукала "хороші руки" для кроля (не декоративного). Я здивувалася для чого тобі "хороші руки" і що, в даному випадку, означають "хороші руки", якщо того кроля рано чи пізно з"їдять?
Якщо ти до нього так прив"язалася, то правильніше було б тримати в себе далі. А якщо ти "не переймаєшся", то нащо хороші руки?
Пантера зараз поза форумом  
Старий 22.08.2013, 14:48 #2259901   #92
eugenia
 
Аватар для eugenia
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

масло масляне , але тему не розкрито . Лади , проїхали . Але я веду до того , що надто часто на форумах помічаю як люди змінюють свою думку в ту чи іншу сторону , залежно від обставин , це я так , констатую . ))
eugenia зараз поза форумом  
Старий 22.08.2013, 15:11 #2259911   #93
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від eugenia Переглянути допис
масло масляне , але тему не розкрито . Лади , проїхали . Але я веду до того , що надто часто на форумах помічаю як люди змінюють свою думку в ту чи іншу сторону , залежно від обставин , це я так , констатую . ))
Чому ж масло? Де я тобі пропонувала його з"їсти?
Пантера зараз поза форумом  
Старий 22.08.2013, 15:21 #2259916   #94
eugenia
 
Аватар для eugenia
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

а що пропонуєш ? Шпинат ? Чи огірок ?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Взуття це найбільша проблема. Але я вже майже її вирішила. Зараз можна купити дуже якісний шкірзамінник. В Європі таких як я багато і мої родичі помогають мені вирішити цю проблему.
Але я ж не зовсім дурна, і розумію, що тварин вбивати будуть і такого раю, як хочуть Свідки на цій планеті певно не буде ніколи
ще от в мене питання є , руки чим ми всі миємо ?? А з чого мило варять ?? А косметику на кому випробовують ?? Мені цікава твоя думка .

Востаннє редагував eugenia: 22.08.2013 о 15:21. Причина: Пізніше додано
eugenia зараз поза форумом  
Старий 22.08.2013, 15:57 #2259940   #95
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від eugenia Переглянути допис
А з чого мило варять ?? А косметику на кому випробовують ??
да ладно))) мило варять з рослинних олій і масел, почитай склад. З тваринного жиру - то вже хз,де знайти таке, хіба господарське, але я ,наприклад, таким не користуюся взагалі.
А косметику багато косметичних компаній не випробовують на тваринах, про шо і повідомляють споживачів значком на упаковці, з зображенням кролика і відповідним написом. Дуже часто зустрічаю той значок на косметиці,якою користуюся.
Так шо мило і косметика без тваринного "шлейфа" - не дефіцит точно
Джалка зараз поза форумом  
Старий 22.08.2013, 17:00 #2259957   #96
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від Oleg90 Переглянути допис
Мясо неможливо нічим замінити, особливо молодим людям воно необхідне, .
це ти розкажи Кличку старшому , який до 16 років м"яса не вживав ... 150 років назад , 40 % російських солдат перший раз пробували м"ясо в армії ( кріпаків призивали на службу на 25 років ) ... корова , слон , буйвол м"яса не їсть і здатен з 70 кг сіна в якому немає білку набрати 5 кг ваги 60% з якої м"язи ... у світі живе мільйони вегетаріанців , які себе прекрасно почувають і близько тисячі людей , які їжу зовсім не вживають , отримують енергію від сонця і їм цього хватає
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
by Vit'OK (25.08.2013)
Старий 22.08.2013, 17:02 #2259958   #97
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
і близько тисячі людей , які їжу зовсім не вживають , отримують енергію від сонця і їм цього хватає
а коли сонце сідає, вони йдуть жерти м*ясо
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (22.08.2013)
Старий 22.08.2013, 17:14 #2259960   #98
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Взуття це найбільша проблема. Але я вже майже її вирішила. Зараз можна купити дуже якісний шкірзамінник. В Європі таких як я багато і мої родичі помогають мені вирішити цю проблему.

ПС. Масове вбивство тварин на бойнях, це кошмар, який не вяжеться ні з якими моральними нормами людства.
любе штучне виробництво шкіри чи хутра загаджує планету більше ніж вичинка натурального ... хто дійсно переймається екологією , ходить босий )

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
це неправда. Овочі і фрукти мають в складі грубі волокна клітковини, які не переварюються організмом. В помірних кількостях вони приносять неоспориму користь організму, але коли їх " їсти зранку до вечора," (с) ,то

"Однако при чрезмерном употреблении клетчатки усвояемость почти всех основных пищевых веществ - белков, жиров, витаминов, особенно минеральных веществ - снижается на 5% - 15%. Клетчатка обладает способностью связывать некоторые витамины, кальций, магний, фосфор, железо, цинк, медь и другие микроэлементы. При поступлении в организм большого количества клетчатки, особенно, если это поступление нерегулярное, ускоряется прохождение пищи через желудочно-кишечный тракт, появляется понос. Избыток грубых волокон у людей, страдающих болезнями желудочно-кишечного тракта, часто сопровождается болезненными раздражениями." ( цитата звідси

міра має бути в всьому.
яка клітчатка у фруктах , ви часом з зерновими не переплутали ?... шкірка фруктів де може бути клітчатка становить 1% від ваги , головне с кісточками не їсти )

Востаннє редагував qazwsx321: 22.08.2013 о 17:17. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Старий 22.08.2013, 17:18 #2259965   #99
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
яка клітчатка у фруктах , ви часом з зерновими не переплутали ?
ну хоч би погуглили, чесслово)) перша зсилка на запит " клетчатка в фруктах и овощах " :

Пищевые волокна делятся на два основных типа:

Растворимые пищевые волокна содержатся в продуктах: бобовые (горох, фасоль, бобы, чечевица), зерновые (овес, рожь, ячмень), некоторые фрукты (чернослив, изюм, авокадо, ягоды, бананы, кожура яблок, айвы и персиков.
Нерастворимые пищевые волокна содержатся: отруби, необработанные зерновые, бобовые, орехи, семена, стручковая фасоль, цветная капуста, брокколи, зелень, кожура фруктов и овощей.

ну і решту в тому ж роді
Джалка зараз поза форумом  
Старий 22.08.2013, 18:13 #2259967   #100
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чи вживаєте Ви м’ясо і чи ведете здоровий спосіб життя? Шукаю однодумців.

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Немає ніяких прикладів.
Назви хоть одну довгоживучу і розвинену націю, яка вживає виключно рослинну їжу.
Кстати, о статистике. ... есть ложь , есть наглая ложь и есть статистика ... в природе существуют мутации и наследственные болезни , в развитых странах научились их диагностировать и делать аборт , в слаборазвитых странах этих детей рожают и они живут 1 , 5 , 10 , 20 , 30 лет и умирая влияют на статистику , еслибы в статистику учитывались аборты то средняя продолжительность жизни в высокоразвитых странах была б 30-40 лет

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
ну хоч би погуглили, чесслово)) перша зсилка на запит " клетчатка в фруктах и овощах " :

Пищевые волокна делятся на два основных типа:

Растворимые пищевые волокна содержатся в продуктах: бобовые (горох, фасоль, бобы, чечевица), зерновые (овес, рожь, ячмень), некоторые фрукты (чернослив, изюм, авокадо, ягоды, бананы, кожура яблок, айвы и персиков.
Нерастворимые пищевые волокна содержатся: отруби, необработанные зерновые, бобовые, орехи, семена, стручковая фасоль, цветная капуста, брокколи, зелень, кожура фруктов и овощей.

ну і решту в тому ж роді
так я й кажу , що тільки в шкірці , якої у свіжих фруктах 1% ) ... переїсти нереально ) ... а кісточки їсти не обов"язково )

Додано через 36 хвилин
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Хм, вживаючи мясо ти вдеш взагалі не здоровий спосіб чи я шось не поняв??? Скоро котлетку зїсти не дадут.!!
Я за вживання мяса і за здоровий спосіб життя це якось можна поєднати?? Запрошеня можеш написати мені в ПП. Сподіваюсь мені буде цікаво.

Ти вкурсі скільки трави реба вжувати шоб отримати ту саму кількість калоріїв??
1 кг фруктів замінює 1 кг м"яса , якщо жити в теплому кліматі , бо 80% енергії витрачається на перетравлення м"яса і нагрівання ... в крові людини знаходяться молекули по будові ідентичні хлорофілу за виключенням одного атому , у нас желізо а в хлорофілі магній , тому і кольри різні , червоний і зелений , але вчені прийшли до висновку , що ці молекули здатні перетворювати сонячну енергію так само як хлорофіл , але цей процес у більшості людей відключений із за неправельного харчування і способу життя

Востаннє редагував qazwsx321: 22.08.2013 о 18:13. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:53.