Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Результати опитування: Як ви вважаєте чи варті собаки такої уваги?
Так. Адже це весело та можна знайти нових друзів 28 87.50%
Ні пес має сидіти на ланцюну. 4 12.50%
Голосували: 32. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Давайте поговоримо про собак...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.02.2016, 14:28 #2612428   #81
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
Люди підкажіть інфо про амстафа. Вдома маю лайку,але то не пес, так шоб погратися - гарна і досить розумна,але зовсім не охоронець.
Мжеш в інтернеті почитати,но стаф і пітбуль теж не охорона,вони часто ставляться до оточуючих дружелюбно а на собак досить агресивно,це ж бійцівська собака а не караульна. Для охорони краще брати чорного руского терєра,резеншнауцера, можна німця, кане корсо , но за умови в мороз забирати в приміщення, хоч наніч(це про корса).Більшим знатокам у вихованні і дресурі собак, можна азіата, добермана. Кавказців і ротвейлерів взагалі б не радила, ну дуже домінантні ...А лайки вони є мисливцями яка тут охорона...

Додано через 1 годину 49 хвилин
Цитата:
Допис від Kateryna101 Переглянути допис
Для того, щоб ваша собака була здорова і захищена потрібно використовувати все вкомплексі.
Ми наприклад: що кварталу проганяємо глисти (викристовую таблетки прател, ціна якість) та щомісяця обробляємо наших звірів від бліх та кліщів каплями на холку(Барс,Барсік, Барєр, Адвокат, Дана, Вітомакс та ін. ) і однозначно періодичні купання та обробка місць де живуть та вихуванці (ми використовуємо Бутокс).
Для чого так гробити собак? Глисти гонять двідчі на рік, раз дають, а тоді обов язково за два тижні повторити, а як так давати що квартально, то собака скоріше загнеться не від глистів, а від препарату, прател дієвий, но і по пецінці сильно лупить, а засоби від паразитів здебільшого довше діють, по 2-3 місяці. Все має свою міру, це хімія, яка крім паразитів і собаку по трохи травить, як так зловживати...

Востаннє редагував Niusa: 03.02.2016 о 14:47. Причина: Пізніше додано
Niusa зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (03.02.2016), оксана2009 (03.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2016, 07:25 #2612625   #82
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Мжеш в інтернеті почитати,но стаф і пітбуль теж не охорона,вони часто ставляться до оточуючих дружелюбно а на собак досить агресивно,це ж бійцівська собака а не караульна. Для охорони краще брати чорного руского терєра,резеншнауцера, можна німця, кане корсо , но за умови в мороз забирати в приміщення, хоч наніч(це про корса).Більшим знатокам у вихованні і дресурі собак, можна азіата, добермана. Кавказців і ротвейлерів взагалі б не радила, ну дуже домінантні ...А лайки вони є мисливцями яка тут охорона...

Додано через 1 годину 49 хвилин


Для чого так гробити собак? Глисти гонять двідчі на рік, раз дають, а тоді обов язково за два тижні повторити, а як так давати що квартально, то собака скоріше загнеться не від глистів, а від препарату, прател дієвий, но і по пецінці сильно лупить, а засоби від паразитів здебільшого довше діють, по 2-3 місяці. Все має свою міру, це хімія, яка крім паразитів і собаку по трохи травить, як так зловживати...
Згідна все хімія, але цією хімією ми продовжуємо щасливе та здорове життя нашим уюбленням. Не обробіть собаку від бліх та кліщів підхопите піроплазмоз. Я бачила як жахливо помирають і мучатьмя собаки від того, що на них економлять... Не проглистуєте собаку від глистів і вона вам загине від того, що ви промустили одне дозування і в неї розвинулися глисти в серці. Або потратите тисячі гривень на лікування або вратите улюбленця. Не будете боротися з простійшими і собака (особливо кобелі) можуть випадково загинути від завороту кишок...

Найстаршій моїй собаці 13 років і він живе щасливим правтично здоровим життям. На старості виникла проблеми з суглобами. Молошій 8 років і вона прекрасно себе почуває. Молоді собаки приймають препарати від листів від 20 днів після народження і всі здорові. Раз на рік повноцінне обстеження. Раз в пів року курс вітамінів і правельне харчування і буде вам щастя.

P.S. Багато моїх знайомих і в сімї проводять планові глистування. І обробку квартир і будинків, прилеглих територій від бліх та кліців.
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2016, 11:21 #2612673   #83
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата:
Допис від Kateryna101 Переглянути допис
Згідна все хімія, але цією хімією ми продовжуємо щасливе та здорове життя нашим уюбленням. Не обробіть собаку від бліх та кліщів підхопите піроплазмоз. Я бачила як жахливо помирають і мучатьмя собаки від того, що на них економлять... Не проглистуєте собаку від глистів і вона вам загине від того, що ви промустили одне дозування і в неї розвинулися глисти в серці. Або потратите тисячі гривень на лікування або вратите улюбленця. Не будете боротися з простійшими і собака (особливо кобелі) можуть випадково загинути від завороту кишок...

Найстаршій моїй собаці 13 років і він живе щасливим правтично здоровим життям. На старості виникла проблеми з суглобами. Молошій 8 років і вона прекрасно себе почуває. Молоді собаки приймають препарати від листів від 20 днів після народження і всі здорові. Раз на рік повноцінне обстеження. Раз в пів року курс вітамінів і правельне харчування і буде вам щастя.

P.S. Багато моїх знайомих і в сімї проводять планові глистування. І обробку квартир і будинків, прилеглих територій від бліх та кліців.
Я ж не кажу не давати припарати від паразитів, просто такий графік, то якиїсь пагубний фанатизм. Незнаю у моєї собаки практично немає бліх, лише влітку обробляю, немає на чому їм затримуватись... Повторюсь, но двідчі на рік це в самий раз. Та й взагалі у бабусі все життя собаки жили і незнали, що таке припарати, і в чоловікової бабусі теж, як і у більшості сільських жителів і живуть собі по 12-19 років наздоров я. А тут так пичкати хімією, то ненрормально. Ми ж не приймаємо від глистів так часто, а у собак, на відміну від людей, печінка слабша...
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2016, 15:23 #2612738   #84
HelenaWilla
Учасник
 
Аватар для HelenaWilla
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Люблю собак)
HelenaWilla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2016, 13:02 #2613165   #85
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Я ж не кажу не давати припарати від паразитів, просто такий графік, то якиїсь пагубний фанатизм. Незнаю у моєї собаки практично немає бліх, лише влітку обробляю, немає на чому їм затримуватись... Повторюсь, но двідчі на рік це в самий раз. Та й взагалі у бабусі все життя собаки жили і незнали, що таке припарати, і в чоловікової бабусі теж, як і у більшості сільських жителів і живуть собі по 12-19 років наздоров я. А тут так пичкати хімією, то ненрормально. Ми ж не приймаємо від глистів так часто, а у собак, на відміну від людей, печінка слабша...
Не порівнюйте дворових собак і породних собак. Йе по перше. По- друге усі собачі препарати і адаптовані під їх організ. А якщо вам не подобаються такі схеми як пропонують і які насправді працюють вас ніхто не змушує їх використовувати.
Я їх не одноразово перевірила тому використовую на собаках по і рекомендую іншим. А обробки захищають не лише від бліх,а і від кліщів, які в свою чергу є перенощиком піроплазмозу. А він в свою чергу є смертельно небезпечний для собак! Про це можна прочитати вище у темі.
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2016, 13:14 #2613166   #86
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата:
Допис від Kateryna101 Переглянути допис
Не порівнюйте дворових собак і породних собак. Йе по перше. По- друге усі собачі препарати і адаптовані під їх організ. А якщо вам не подобаються такі схеми як пропонують і які насправді працюють вас ніхто не змушує їх використовувати.
Я їх не одноразово перевірила тому використовую на собаках по і рекомендую іншим. А обробки захищають не лише від бліх,а і від кліщів, які в свою чергу є перенощиком піроплазмозу. А він в свою чергу є смертельно небезпечний для собак! Про це можна прочитати вище у темі.
Я не писала що саме дворові собаки ... У чоловікової бабусі німець, в деяких кавказці і азіати, не всі в селі тримають тільки дворняжок. Під який там організм адаптовані, тут ліки для людей не якісні і підроблені продають, а то для тварин... Ви вправі давати , як хочете, ваші собаки, ваше діло.

Востаннє редагував Niusa: 06.02.2016 о 13:20.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2016, 10:56 #2613654   #87
ero
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

https
ero зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2016, 13:05 #2613690   #88
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата:
Допис від Kateryna101 Переглянути допис
Згідна все хімія, але цією хімією ми продовжуємо щасливе та здорове життя нашим уюбленням. Не обробіть собаку від бліх та кліщів підхопите піроплазмоз. Я бачила як жахливо помирають і мучатьмя собаки від того, що на них економлять... Не проглистуєте собаку від глистів і вона вам загине від того, що ви промустили одне дозування і в неї розвинулися глисти в серці. Або потратите тисячі гривень на лікування або вратите улюбленця. Не будете боротися з простійшими і собака (особливо кобелі) можуть випадково загинути від завороту кишок...

Найстаршій моїй собаці 13 років і він живе щасливим правтично здоровим життям. На старості виникла проблеми з суглобами. Молошій 8 років і вона прекрасно себе почуває. Молоді собаки приймають препарати від листів від 20 днів після народження і всі здорові. Раз на рік повноцінне обстеження. Раз в пів року курс вітамінів і правельне харчування і буде вам щастя.

P.S. Багато моїх знайомих і в сімї проводять планові глистування. І обробку квартир і будинків, прилеглих територій від бліх та кліців.
Після того, як моя собака захворіла піроплазмозом після обробки, я вже нікого нічим не обробляю. І коли ми лежали в Львові під капельнецями, лікар казав, що вся та обробка до одного місця. Майже всі собаки яких він рятує дуже гарно оброблялися.
А глисти травити кожен квартал, це дуже сильний удар по печінці. Я це роблю раз в рік. Про обробку квартир і тереторій, це взагалі параноя.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2016, 15:25 #2613737   #89
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Пантера, а яка у вас собака? Лабрадор? А фото де???
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2016, 20:38 #2614618   #90
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Пантера, ау, отзовись!...
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2016, 23:29 #2614953   #91
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата:
Допис від Kateryna101 Переглянути допис
Не порівнюйте дворових собак і породних собак. Йе по перше. По- друге усі собачі препарати і адаптовані під їх організ. А якщо вам не подобаються такі схеми як пропонують і які насправді працюють вас ніхто не змушує їх використовувати.
Я їх не одноразово перевірила тому використовую на собаках по і рекомендую іншим. А обробки захищають не лише від бліх,а і від кліщів, які в свою чергу є перенощиком піроплазмозу. А він в свою чергу є смертельно небезпечний для собак! Про це можна прочитати вище у темі.
як виключення є деякі делікатні породи, але загалом це міф. в мене без породи собака і вона би померла на дворі в першу же ніч від холоду ( наприклад ) . її імунітет нічим не відрізняється від сусідського лабрадора, бо стиль життя у них однаковий. нема виживання і відсіювання слабших .

по власному досвіду скажу, що абсолютно нічого не допомагає від кліщів. єдиний вихід не гуляти в парках/лісах/тощо.
знаю, що роблять сезонні ін'єкції, але незнаю, яка дія і чи є ймовірність заразититсь.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2016, 16:25 #2615290   #92
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
Пантера, а яка у вас собака? Лабрадор? А фото де???
У мене 4 собаки. Два лабрадори, німецька вівчарка та кавказька вівчарка. Був прекрасний молодий кобель німецької вівчарки, але вже поїхав на службу в Ізраїль.

Додано через 7 хвилин
Я в сезон обробляю своїх звірів щомісяця ато і що три тижні еко препаратами. Жодного кліща і ні блошки. Я буваю у таких областях, що від кліщів відбою немає і мої улюбленці живі і здорові. І щодня гуляю в полі.
Кожен робить свій вибір для себе. Я для себе зробила на основі свого досвіду та досвіду більш досвідчених кінологів.

Востаннє редагував Kateryna101: 14.02.2016 о 16:25. Причина: Пізніше додано
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2016, 14:13 #2615625   #93
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

80% фото даної теми це фото з особистого архіву. Тобто фото наших собак
Kateryna101 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2016, 16:06 #2615665   #94
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Як називається препарат, що допомагає ? Скоро почнеться сезон, то багатьом знадобиться.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2016, 19:24 #2615712   #95
ero
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

https
ero зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2016, 20:24 #2615732   #96
Kateryna101
Учасник
 
Аватар для Kateryna101
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Як називається препарат, що допомагає ? Скоро почнеться сезон, то багатьом знадобиться.
Вище по темі я вже писала. Але повторюся. Ми використовуємо Вітомакс та каплі Дана. Українське в робництво. Перейшла на ці препарати боизько двох років тому і дуже задоволена.
Kateryna101 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SNIZHOK (16.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2016, 16:08 #2615947   #97
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Може хтось підкаже хороші вітаміни, добавки, для профілактики рахіту у цуценяти?
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2016, 16:36 #2615951   #98
thebestsobaka
 
Аватар для thebestsobaka
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата Може хтось підкаже хороші вітаміни, добавки, для профілактики рахіту у цуценяти?
Колись брала кальцій від 8 в 1, зараз беру комплекс для цуценят від Canina, в них також є кальцій. А так в раціоні має бути сир, кефір або йогурт, рибячий жир або оливкова олія, сирі перепелині яйця із шкаралупками, і не буде рахіту.

Востаннє редагував thebestsobaka: 16.02.2016 о 16:55.
thebestsobaka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (16.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2016, 17:20 #2615962   #99
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата:
Допис від thebestsobaka Переглянути допис
Колись брала кальцій від 8 в 1, зараз беру комплекс для цуценят від Canina, в них також є кальцій. А так в раціоні має бути сир, кефір або йогурт, рибячий жир або оливкова олія, сирі перепелині яйця із шкаралупками, і не буде рахіту.
Дякую, ти вже вдруге помагаєш Те все даю, но лапки то рівні, нормальні, то знову викривляються у цюці, як в бульдого робляться...
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2016, 20:06 #2616202   #100
thebestsobaka
 
Аватар для thebestsobaka
Типово Відповідь: Давайте поговоримо про собак...

Цитата лапки то рівні, нормальні, то знову викривляються у цюці, як в бульдого робляться...
А-а, так би зразу. То не рахіт. Просто собака важка, росте. В мене було таке з шарпеями. Треба не кальцій, а глюкозаміди від тих самих фірм. Моїм допомогло. Правда з дозуванням не підкажу, давно то було. Знаю тільки що дають його обережно, поступово збільшуючи дозу, і тільки коли дійсно треба.
thebestsobaka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (17.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:42.