Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Чому в Україні нічого не міняється

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.10.2017, 19:56 #2711119   #181
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Напиши мені якщо щось подібне станеться (краще ні) з тобою або твоїми знайомими.. Готовий бути громадським захисником на суспільних засадах. Або допомогти з захистом.
Я почала читати і обрадувалася, думала будеш Робін Гудом! Громадський захисник нічого не допоможе, коли суддя куплений з потрохами, ще й боїться.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 20:41 #2711120   #182
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Я почала читати і обрадувалася, думала будеш Робін Гудом! Громадський захисник нічого не допоможе, коли суддя куплений з потрохами, ще й боїться.
Чим зможу. Я теж не всесильний і не безсмертний.


Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
думала будеш Робін Гудом!
Хочеш чесно? Мені похуй що ти собі думала. І безкоштовно я б тебе не взявся захищати. Просто моя ціна не вимірюється гривнями, доларами чи євравми.
Не дурна вроді. Зрозумієш.

Востаннє редагував pixel: 31.10.2017 о 20:41. Причина: Пізніше додано
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 20:59 #2711123   #183
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Чим зможу. Я теж не всесильний і не безсмертний.



Хочеш чесно? Мені похуй що ти собі думала. І безкоштовно я б тебе не взявся захищати. Просто моя ціна не вимірюється гривнями, доларами чи євравми.
Не дурна вроді. Зрозумієш.
Дякую за пропозицію. Я ніби пожартувала, чого завівся? Не зрозуміла. А чим вимірюється твоя ціна?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 20:59 #2711124   #184
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ну хто йому машину ремонтував я вже якось не вникала.
Так, це і є безпредел і я сама до цього випадку була в рожевих окулярах, не вірила, що таке можливо (ну чесно) і навіть колись тут на форумі доказувала, що таки справедливості можна добитися. Ха-ха, все в нас набагато гірше ніж ви собі уявляєте і поки не стикнетися з проблемою самі, будете розказувати, що можна починати з себе. (Наприклад, заключення експертизи про те, що він був пяний як дим, пропало по дорозі з 3 на 1 поверх районної ментовки, з одного кабінету винесли в інший не донесли. Сміх та й годі.)
Так, можна було подавати апеляцію в вищий суд, бо він тіпа районний мажор і тато чуть не царь на районі, але я була в такому шоці після суду, що хотіла все забути скоріше, як поганий сон. Зараз шкодую.
До речі, після того випадку - я за самосуд! В Україну терміново потрібен Робін Гуд.
Так що, хлопята, голова давно згнила і що б ви не робили, як би не давали взятки, це просто капля в океані. На верху все заграбастають полюбе.
Все одно я не розумію як тобі не ремонтували машину, бо пяний не пяний це одне діло, а коли в ДТП 2 машини, то матеріальна відповідальність або на ньому або на тобі, і то або він твою машину мав би ремонтувати, або ти його. + мажор не мажор мав би мати цивілку - то хоч якось мало б тобі компенсувати ремонт. Хіба там була царапина.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 21:13 #2711125   #185
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Я ніби пожартувала
Весело ахуєть.
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Не зрозуміла.
Та все ти зрозуміла. НЕ бреши хоч собі.
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А чим вимірюється твоя ціна?
В мене свій інтерес. Багатьом допоміг порадою куди або до кого звернутися.
Юридична грамотність - на дуже низькому рівні. Іншими словами - піздец.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2017, 21:14 #2711127   #186
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

vanco2, якщо він не винен - то його страхова нікому нічого виплачувати не буде.
ну а пантеру міг типу "пожаліти" і не вибивати з неї бабло на ремонт. щоб вона зайвого шуму не підіймала.
хоча бачив в новинах сюжети про подібні ДТП - то там таки реально ще й за ремонт машини фактичного винуватця гроші вимагали.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 10:10 #2711151   #187
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

трохи офтопну.. От у всіх темах Ванко і Піксель такі правильні, взяток не дають, живуть суто принципами і по законах.... Але для них нормально обзивати людей дибілами, ніщебродами, та іншими нехорошими словами (хоча їх ніхто не обзиває). А писати матом до жінки - це теж прийнято в настілки правильних людей?
Шановні. можливо почніть з себе! Станьте культурними людьми. Люди при владі подивляться на Вас, візьмуть приклад, перестануть себе погано поводити і в Україні стане краще. Тут Ви дійсно можете повпливати на себе.
KSW зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pixel (01.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 11:09 #2711155   #188
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
трохи офтопну.. От у всіх темах Ванко і Піксель такі правильні, взяток не дають, живуть суто принципами і по законах.... Але для них нормально обзивати людей дибілами, ніщебродами, та іншими нехорошими словами (хоча їх ніхто не обзиває). А писати матом до жінки - це теж прийнято в настілки правильних людей?
Шановні. можливо почніть з себе! Станьте культурними людьми. Люди при владі подивляться на Вас, візьмуть приклад, перестануть себе погано поводити і в Україні стане краще. Тут Ви дійсно можете повпливати на себе.
Жодну людину не називав дібілом
Що до матом до жінки - погоджуюся. Перегнув палицю. Прошу вибачення. Надалі старатимусь вести себе пристойно.
Ну і дякую за те що звернув увагу - проявив свою громадянську позицію
pixel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KSW (01.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 12:06 #2711162   #189
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Жодну людину не називав дібілом
Що до матом до жінки - погоджуюся. Перегнув палицю. Прошу вибачення. Надалі старатимусь вести себе пристойно.
Ну і дякую за те що звернув увагу - проявив свою громадянську позицію
Ну про обзивання це до Ванко... Гарного дня.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 13:00 #2711168   #190
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Та все ти зрозуміла. НЕ бреши хоч собі. В мене свій інтерес.
Та не брешу.
Невже ти мене домагаєшся?)
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pixel (01.11.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 14:40 #2711187   #191
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
трохи офтопну.. От у всіх темах Ванко і Піксель такі правильні, взяток не дають, живуть суто принципами і по законах.... Але для них нормально обзивати людей дибілами, ніщебродами, та іншими нехорошими словами (хоча їх ніхто не обзиває). А писати матом до жінки - це теж прийнято в настілки правильних людей?
Шановні. можливо почніть з себе! Станьте культурними людьми. Люди при владі подивляться на Вас, візьмуть приклад, перестануть себе погано поводити і в Україні стане краще. Тут Ви дійсно можете повпливати на себе.
Мінутачку, я тут до жінки не матюкався!
А обзиваю я на форумі виключно наступних юзернеймів qazwsx321 - бо він рельно дібіл, подивись шо він пише! into - аналогічно, і saymon - ми з ним домовились, він мене обзиває гастером, а я його підаром. Так шо тут без образ

От тебе я чогось не обзиваю, пра?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 16:13 #2711200   #192
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Мінутачку, я тут до жінки не матюкався!
А обзиваю я на форумі виключно наступних юзернеймів qazwsx321 - бо він рельно дібіл, подивись шо він пише! into - аналогічно, і saymon - ми з ним домовились, він мене обзиває гастером, а я його підаром. Так шо тут без образ

От тебе я чогось не обзиваю, пра?
Ладно, обоє відмазались
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 19:34 #2711222   #193
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Мінутачку, я тут до жінки не матюкався!
А обзиваю я на форумі виключно наступних юзернеймів qazwsx321 - бо він рельно дібіл, подивись шо він пише! into - аналогічно, і saymon - ми з ним домовились, він мене обзиває гастером, а я його підаром. Так шо тут без образ

От тебе я чогось не обзиваю, пра?
Е нє, не надо ля-ля! Колись матюкався і до Інженю і мене дурою обзивав! Усьо запісано!
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 19:48 #2711225   #194
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Е нє, не надо ля-ля! Колись матюкався і до Інженю і мене дурою обзивав! Усьо запісано!
Точно, забув про індженю - вона в одному ряду з інто в мене, сорі.

А до тебе щоб я погане слово сказав не памятаю, якщо казав прошу вибачення
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pixel (01.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2017, 20:51 #2711409   #195
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата Если общество разделяет ценности власти – то власть никогда не изменится
Рекомендую почитати: http://nv.ua/opinion/fursa/o-tsennos...a-2133829.html
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2017, 23:41 #2711420   #196
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А тому, що всі вимоги дуже смішні. І я вже думаю, що це все наш Порошенко організував. Виборча реформа? Поміняєм шило на мило.
Атикорупційний суд? Просто анекдот. По-перше, в нас не можливо найти суддів хоч з мінімальним стажем, що б не були замішані в корупційних схемах. А, по друге. Навіть якщо станеться чудо і суддів знайдуть і придумають, як так зробити, що б президент і високопоставленні чиновники на них не могли повпливати (ще одна фантастика), то хай народу залишаються всі "корупційні суди", а їм буде один антикорупційний?
А на недоторканість депутатів мені взагалі насрать. В найшій країні недоторкані всі хто має велике бабло. І цю недоторканіть зняти не можливо. Тільки ідіот може місяцями жити в палатці щоб дати можливість 400 ідіотам дійти до суду, де їх бистренько оправдають і вони ще раз посміються з тупого бидла.
Всі ці майдани до одного місця. Допоможе тільки одне: всіх хто по деклараціях сидить на зарплаті і при цьому має майна і активів на мільярди, вішати під верховною радою. Що б не повадно було і боялися.
ніби не дурна дівка, а мелеш херню якусь....

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
згідний на всі 100, но є одне але - навіть при тому, що вже ослу зрозуміло мало би бути, що ні з Батьківщини, на з Жоппоблока ні з БПП толку не буде - народ далі готовий за них голосувати "ну а бо за кого?". оце реально "клініка".
Навіть якщо зараз пропхати цю, ніби, найбільш толкову змішану систему, де народ голосує за партію і її члена окремо і в в результаті в парламент мали б проходити ті, хто достойний, а не ті, хто бабло на передвиборчу рекламу дає - підозрюю що і це ніхера не змінить.
народ просто не хоче цікавитись тими, за кого потім голосує. ну бо на це треба витратити певні зусилля, щось читати, цікавитись що відбувається в крнаїні - а нахера? краще подивитись і обговорити чергове дебільне шоу талантів
Є якась невелика частина суспільства, яка проявляє активність і несприйняття корупції - вот в цих людей повинні бути важелі впливу, щоб відтягувати від корита цих кабанів, пропихати в систему людей, які отримавши важелі впливу продовжували вже цю роботу всередині системи - тоді да, рано чи пізно все це може і зміниться.
Ну або надіявтись на чергового Мессію, який спм всіх пересадить і перестріляє, і встановить в Україні мир і благодать (це був жарт, якщо що)
дві пєчєньки цьому панові за те що з язика зняв)) стадо наша нація, не більше....

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Невозможно выбирать лучшую конструкцию ядерного реактора методом всенародного голосования. Для этого надо хоть что-то знать. И не только в ядерной физике. Почему же эта мысль не очевидна, для не менее сложной задачи, как управление государством? (C)

Народ в своїй більшості є нездатним до ефективного самовладдя. В будь-який час, і в будь-якій державі. В тому числі, й що стосується ефективного вибору влади. 95% громадян поняття зеленого не мають в базових питаннях державного устрою, управління, економіки , однак право голосу мають всі. То як вони можуть обрати ефективну владу?(С)

«Два процента людей думают; три процента людей полагают, что думают; а девяносто пять процентов людей скорее умрут, чем будут думать», -Джордж Бернард Шоу.
брехня. Чомусь євронації побудували в себе хоча б пристойні зарплати і умови життя (мовчу про решту).... Так що ось цей треш про "Народ в своїй більшості є нездатним до ефективного самовладдя. В будь-який час, і в будь-якій державі" - мимо....

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
По данным Госстата, среднемесячная номинальная заработная плата штатного работника в Украине в августе 2017 года по сравнению с аналогичным месяцем 2016 выросла на 36,6% – до 7114 грн.
черговий розвод для лоха, який сидить біля тєлєка...

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Песець покращення - штрафи підняли ))))
Там скоро нові прийдуть - копи будуть мати право тормозити кого забажають для контролю стану водія. Буде майже старе добре ДАІ
Реформа поліції давно згорнута, Ванко. Вертаються старі добрі часи. Менше вір телеку і порохоботам.
Пенсія ну хай не тисячу, но півтори - це в моєї мами. Щось принципово міняє? В знайомих старших роботяг і інженерів - ну 2.5 тисячі. Це песець багато, нє? Проживеш на такі гроші? Чи виживатимеш? А якщо третя частина країни виживає - якого хера керівники цієї ніщої країни мають жити краще?
Покажи мені, хто в уряді чи АП чи в раді достойний своїх доходів ))
Назви пару чоловік.
Я навіть не знаю, яким наївняком треба бути, щоб вірити, що в владу ідуть за зарплатою. Та ти хоч мільйон заплати - якщо людина ворочає мільярдами халявних грошей - твоя зп їй тільки "премія" і не більше.
нехєр сидіти і соплі жувати тим пенсіонерам.... побудували мля совок і тепер сидять і ниють за пенсії в 1,5 к гривень. Що побудували - те й жріть. Мало? Вйо відстоювати свої права....

Востаннє редагував regman: 03.11.2017 о 23:41. Причина: Пізніше додано
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2017, 18:31 #2711535   #197
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис

брехня. Чомусь євронації побудували в себе хоча б пристойні зарплати і умови життя (мовчу про решту).... Так що ось цей треш про "Народ в своїй більшості є нездатним до ефективного самовладдя. В будь-який час, і в будь-якій державі" - мимо....

.
у євронацій збереглась еліта, яку у нас вирізали і порізному винищували 800 років , а 27 років, недостатній час , для формування нової
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2017, 22:16 #2711549   #198
mam
Активний учасник
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Янукович анонсує своє повернення:

http://webgazeta.center/x1uogz0c2smn
mam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2017, 22:42 #2711551   #199
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
у євронацій збереглась еліта, яку у нас вирізали і порізному винищували 800 років , а 27 років, недостатній час , для формування нової
а Саймон чим тобі не сучасна еліта ???

а щодо 27 років - яке може бути "формування еліти", якщо за цей час без війни вимерла четверть населення ?

нє, ну є звичайно свідомі патріоти на взірець Тягнибика, який в упор не бачить як українці вимирають в поточний час, але дуже голосно волає про голодомор, який був 85 років тому і вже три покоління змінилося
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mam (06.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2017, 00:14 #2711557   #200
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чому в Україні нічого не міняється

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
толерастія до корупції в нас дуже висока. На побутовому рівні. Всі хочуть "рішити питання". І рішають. І хизуються цим.
От це пічалька. Все решта - похідне.

на побутовому рівні, корупція не можлива, тому що у тебе є вибір, ти можеш вибирати серед мільйона лікарів чи вчителів, шукати платного чи без платного, а держ чиновники мають монополію на свої послуги в цій країні, і частина їх цим користується, тому в основному, справу з корупцією, мають ті 2-3 % що займаються бізнесом, а 90 % населення, про корупцію чули лише по ТБ і з газет, але витрати на корупцію, забиваються в ціну для тих 90 % ... наприклад, я за останні 20 років, з корупцією не зустрічався взагалі, навіть суд у ДАЇ виграв, а от із саботажем у прокуратурі, МВС, СБУ зустрічатись приходилось, але саботаж цеж не корупція, за це не сажають, хоч стаття в КК є

Востаннє редагував qazwsx321: 06.11.2017 о 00:22.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mam (06.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:07.