Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.10.2012, 19:39 #2057917   #21
Колобок
 
Аватар для Колобок
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

І відгуки в неті про неї не дуже...
Є і дешевші варіанти, але тоді, певне, повне гі....

Додано через 23 секунды
Шукаємо...

Востаннє редагував Колобок: 18.10.2012 о 19:39. Причина: Пізніше додано
Колобок зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2012, 20:04 #2057933   #22
$Lincoln$
Made in Ukraine
 
Аватар для $Lincoln$
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Одна з дешевих cobra 19 ultra III
http://radioproffi.ucoz.ua/shop/245/...bra-19-ultra-3
$Lincoln$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2012, 20:22 #2057938   #23
Fm
 
Аватар для Fm
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Попугай, це жаргонна назва ехо-репітера, його задача прийняти сигнал, підсилити і відправити на всіх. Він встановлюється на високих будинках чи вишках, має потужну антену, що забезпечує відмінне покриття на десятки кілометрів.
70см це діапазон (400-470 Мгц), в цей діапазон попадають безліцензійні радіостанції LPD, які продаються у всіх магазинах. Дальність звязку їх в полі 1-3 км, а через ехо-репітер до 10-30 км.
Плюсом використання 70см діапазону є невеликі габарити радіостанцій (як пачка сигарет) та невеликі розміри антени (біля 20 сантиметрів), безліцензійний діапазон (LPD), дешеві радіостанції (від 150 грн).

Додано через 9 хвилин
для особливо цікавих http://habrahabr.ru/post/130074/

Востаннє редагував Fm: 18.10.2012 о 20:22. Причина: Пізніше додано
Fm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2012, 20:29 #2057949   #24
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
Жаль що в нас це не популярно, в багатьох містах Росії, цілі спільноти людей, ретранслятори по всьому місту і т.д., і кожен завжди може запитати і поділитися інформацією по дорозі в будь-якій точці міста.
Сумно що у нас все так відстало
Тут не в тому справа шо відстало.В Росіїї є багато територій де взагалі немає мобільного звязку.Тому там це необхідність.
Тюменська область чи Красноярський край в 2 рази більші за Україну.Можна їхати сутки і нікого на дорозі не зустріти.

Цитата:
Допис від Колобок Переглянути допис
Є і дешевші варіанти, але тоді, певне, повне гі....
Залежно яка фірма і який стан.Китайський ширпотреб я би не брав.Хочете надійний апарат,тоді варто брати станції старших моделей відомих фірм.
В мене вдома стояла Alan 48, замість антени 2м дроту.Прийом був нормальний.На передачу не включав,щоб не спалити вихід.

Востаннє редагував Romko_7: 18.10.2012 о 20:37.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2012, 20:58 #2057979   #25
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Один...
Два...
Три...
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2012, 08:02 #2058135   #26
AleksHr
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Справа в тому, що мобільний зв'язок зовсім не для тих цілий, що сібі радіостанції...і замінити їх не зможе ніколи. За допомогою мобільного не взнаєш що робиться по місту, не попросиш допомоги в зовсім незнайомих людей.

А сібі зв'язок всі ці питання вирішує. В будь-який момент можна поспілкуватися, запитати, допомогти тощо. Тобто дуже сильно може допомогти автомобілісту.
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2012, 15:16 #2059326   #27
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Знайдете щось цікаве, прикуплю собі парочку до гурту. На бездоріжжя їздити. Вчора в горах (кому цікаво тут: http://forum.te.ua/showthread.php?p=1924426#post1924426 ) трохи бракувало, а мобільники і близько не тягнуть
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2012, 20:39 #2059501   #28
AleksHr
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Прикупив собі для початку Alan 42 multi: http://www.alan-uk.com/cb/products_c...42_multi.shtml.

Спілкувався з далекобійниками, все ок з машини десь до кілометра (без додаткової антени корпус авто - екран). Без авто декілька кілометрів. Це і зрозуміло тому що це портативка, але це для початку, глянути чи дійсно воно мені потрібно )).

Хотів би все ж таки контакти людини яка встановлює рації і займається цим давно, щоб встановити автомобільну якісно. Багато хто ставить як небудь і пісдилювач на 300 вт ))), хоча якщо нормально встановити без підсилювача буде краще ніж з ним!
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2012, 21:20 #2060831   #29
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Як купив? Де купив (може є демпінгові ціни)? Скільки? Як враження після декількох днів?

Все ж таки стаціонарна краща? (маю декілька машин, портативна виглядає цікавіше)

Діліться враженнями
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2012, 08:30 #2080266   #30
AleksHr
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

На аукро, вроді 900 гривень, як нова, але ясно що стаціонар набагато краще, планую встановити стаціонар, але напевно вже чекатиму весни, так як все прийдеться робити самому, бо не можу знайти хто цим займається. Портативна непогана, але не більше, стаціонар дотяає кілометрів 10-20, а з підсилювачем цілий 40-60.
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2014, 00:40 #2452360   #31
Колобок
 
Аватар для Колобок
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Підніму тему. Я став "радіоактивним". Хтось є в "каналі"? Який канал робим тернопільськім???
Колобок зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2014, 08:06 #2452376   #32
AleksHr
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Хе, а я вже продав свою), ніхто не користувався...
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2014, 10:31 #2452446   #33
Колобок
 
Аватар для Колобок
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Пропоную 10-й канал. Рік заснування Тернополя - 1540. Якщо всі цифри скласти, то виходить 10. Хто підтримує?
Колобок зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2014, 19:06 #2453807   #34
Колобок
 
Аватар для Колобок
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Що, немає нікого з форумчан з сібі станціями на авто, дома?
Колобок зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2014, 09:52 #2457578   #35
$IRIU$
 
Аватар для $IRIU$
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

ну в мене на мотоциклі радіостанція , користуюсь рідко переважно закордоном, в нас в ефірі дуже тихо(((((
$IRIU$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 13:48 #2460012   #36
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Цитата:
Допис від Колобок Переглянути допис
Пропоную 10-й канал. Рік заснування Тернополя - 1540. Якщо всі цифри скласти, то виходить 10. Хто підтримує?

Логіка якась в тому є.

Знайшли спеціаліста по встановленні? Я б теж поставив.
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 13:58 #2460018   #37
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
Знайшли спеціаліста по встановленні? Я б теж поставив.
Для цього аж спеціаліста потрібно?Хіба би самі не вміли\не хотіли тим займатись,хоча складного нічого немає.В місті немає не знаю чи варто користуватись сібішками,хіба таксістів слухати.Вдома стояв колись алан 48,то таксістів якраз і слухав
Вони потрібні якшо їдеш колоною кудись далеко або ж в горах чи ще якісь глухомані.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 16:19 #2460135   #38
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Розбиратися не хочу, проте доведеться.

Таксісти мені не цікаві, хоча оперативну якусь інформацію думаю в них спитати можна.

Мене більше траса цікавить, і як ви правильно підмітили, ГОРИ!!! Та й заради забави, щоб не нудно

Можливо я занадто багато байок наслухався про не правильне встановлення/підбір антени, тому вагаюся. Хотілося б аналізовану інформацію. І не надто хочу переплачувати за не потрібний функціонал.

Та й за особистими спостереженнями, збільшилась зараз кількість машин з довжелезними антенами. Можливо не так глухо буде, якщо створити єдиний канал міста.
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 16:36 #2460140   #39
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
Можливо я занадто багато байок наслухався про не правильне встановлення/підбір антени, тому вагаюся. Хотілося б аналізовану інформацію. І не надто хочу переплачувати за не потрібний функціонал.
Головне це добре прокласти кабель,щоб його не пошкодити тими ж дверима.Чіпляти краще збоку біля дверей,в тому випадку получається менша довжина кабеля,що краще для звязку.Можна і на кришу,якщо є багажник на криші.Бо свердлити дірку не діло.А коротенькі антени на магнітній присосці для звязку "не дуже".

Подивився я ціна на аукро на 27мгц антени,то чуть прифігів,антена получається по ціні бу радіостанції.Я би чисто з принципу сам її зробив.З настройкою чуть прийшлось би повозитися (настроїти на макс. резонанс на середині діапазону,20 канал) от і вся настройка.

Востаннє редагував Romko_7: 19.10.2014 о 16:48.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 16:52 #2460144   #40
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Хтось користується на звичайних автомобілях СіБі радіостанціями?

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Подивився я ціна на аукро на 27мгц антени,то чуть прифігів,антена получається по ціні бу радіостанції.Я би чисто з принципу сам її зробив.З настройкою чуть прийшлось би повозитися (настроїти на макс. резонанс на середині діапазону,20 канал) от і вся настройка.
Так і я про це!!! Але якщо антена не від станції, то якраз треба спеціаліста! Думаю ще над б/к.
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:00.