Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Навіщо потрібна свадьба?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.07.2009, 11:28 #995144   #1
DNS
 
Аватар для DNS
Question Навіщо потрібна свадьба?

Щоб подружки обзавідувались?
Щоб плаття одягнути? Люди все життя живуть, і до свадьби це ніяк не відноситься.

Цікавлять думки жіночої половини.
Постарайтесь відповісти зрозуміло.
DNS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 11:46 #995165   #2
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

Свадьба - а хз? От весілля - це потрібна річ. А оті москальські "свадьби" - геть!
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякували 18:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 11:50 #995170   #3
DNS
 
Аватар для DNS
Типово Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

^)))))

ОК . Веслілля ??
DNS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 11:53 #995174   #4
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

Для чого таких негатив?
Коли невелике скромне весілля для закоханої пари, найближчих родичів та друзів - я тільки за.
Якщо купа пантів чергового доморощеного "шишки" з кучерами в ліврея на передках золотих карет - проти. Хоча, можливо, просто завідую тим, хто може собі це дозволити.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 14:29 #995306   #5
солодесенька
 
Аватар для солодесенька
Типово Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

Це природа. В дитинстві всі читали казки, дивилися мультики про принця, який полюбив бідну, нещасну дівчину, а закінчувалися вони всі весіллям, і любов на все життя. От і собі хочеться весілля, де ти є принцесою і в тебе є твій принц, і любов на все життя. А якщо ще подружки одна за одною виходять заміж, то це якось дуже гостро відчувається. Чомусь і всі хлопці хочуть мати машину-білого коня.
солодесенька зараз поза форумом  
Подякував(ла):
arizona (23.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 14:39 #995310   #6
be$t
 
Аватар для be$t
Типово Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

весілля зі всіма цими тупими традиціями повна фігня....
be$t зараз поза форумом  
Подякували 3:
Don Kihot (31.07.2009), erazel (30.07.2009), Romko_7 (29.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 17:04 #995432   #7
Tapacik
Активний учасник
 
Аватар для Tapacik
Типово Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

А скажіть ви забули про саме головніше про наше коріння і традиції. І весілля таке яке воно є (хоча зараз не таке як колись) це і є частиною традицій. Хоча якщо я відійти від теми і провести паралель то чого ми тоді святкуєм наші дні народження, новий рік?
Хоча святкування діло особисте- хто тебе заставляє святкувати "зі всіма прибамбасами" йдіть і просто розпишіться. Демократію в нашій країні ніби ніхто не відміняв.
Tapacik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 17:44 #995447   #8
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

Для мене день весілля - важливий день. Перше - звичайно це свято для нас двох. Сукня, яку хотіла, чоловік такий красивий (до речі знаєте, що більшість чоловіків окрім весільних костюмів інших і не мають?). Красива пара, бо молодята завжди красиві. Можливість познайомитись із родичами половинки. Скажімо у мого батька залишились лише брат і сестра із сімями, і в такий скрутний час навряд чи скоро вони приїхали б просто погостювати. І поваірте - це було щастя - побачити всіх, кого не бачила, але хто рідний і люблячий. Коли мова йде про родину - я вже знаю про кого йдеться. ХІба можна не цікввитись родиною коханої людини. Як в Америці -навіть батьків на весілля не кличуть. Далі сам процес кланяння - це якесь таке як вдячність, навіть не знаю як пояснити. Звичайно. всі ми рано чи пізно кажемо батькам слова подяки, але всі вони заслужили, щоб їм руки цілували. Скільки раз таке бажання виникало, бо батьки то ангели-охоронці назавжди, але ж ми стримуємось, а в процесі весілля - це само-собою, і на душі стало світлоі спокійно. Словом, ці всі традиції якось так допомагають виразити свої емоції. Ой, плутано я пояснюю... Коротше, не шкодую, що робили весілля. По мірках декого мале, для когось велике, але всі були знайомі і ті кого я б хотіла бачити, це дійсно щастя! Звісно ж, якби то були гості - пята вода на киселі - то було б відчуття що просто напхатись прийшли.
Ну і ще одне може комусь і фігня, але запис із вінчання часом включаю, коли щось не так у сімейному житті, і все - те що обіцяла - виконую. Бути вірною, люблячою дружиною, в радості і горі, хворобі і здоровї...
Скажете, що ці слова обітниці мають бути у серці, а плівка - фуфло? Звісно ж, вони там, однак як добре мати можливість часом підкріпити їх спогадами, бо ми такі речі часто любимо забувати.
Коротше, наплела сім міхів гречаної вовни, але впевнена, що багато хто зрозуміє, що я хотіла сказати.

Додано через 18 хвилин
ТА зніміть ви ту свадьбу із заголовка! Аж тошнить! Це на останньому весіллі де була, якась вівця закричала "горько" тоненьким пискливим голоском, хоч сама чистокровна галичанка. Багато хто мало не вдавився і хором закричали вже по-українськи - "гірко".

Востаннє редагував oliater: 29.07.2009 о 17:44. Причина: Пізніше додано
oliater зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 19:40 #995523   #9
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

Цитата:
Допис від DNS Переглянути допис
Щоб подружки обзавідувались?
Щоб плаття одягнути? Люди все життя живуть, і до свадьби це ніяк не відноситься.

Цікавлять думки жіночої половини.
Постарайтесь відповісти зрозуміло.
Дуже нелюблю коли кажуть,що весілля це марна трата великих грошей! Гадаю,що на таке свято варто попрацювати певний час,аби потім "спустити" ці гроші за один день! В цей день я звязую свою долю із долею іншої людини! В цьому житті і так мало свят,то для чого відбирати,і зменшувати їх кількість,тим більше таких важливих?
Весілля,точніше його святкування,потрібне!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vushenka19 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Morel (23.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 19:50 #995533   #10
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

а мені воно не потрібне зовсім...атавізм
купа людей, яких в цей день не хочу бачити, яких вперше бачу (ніколи не розуміла, коли, наприклад, батьки запрошують своїх співробітників), які мене дратують. незручне плаття, всім посміхатися, зображати радість, звичаї і традиції, які я не розумію і не приймаю...
це буде виключно мій день, і я його проведу так, як мені хочеться
гроші на вітер. я краще з коханою людиною поїду кудись гарно відпочити
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Подякували 5:
be$t (25.09.2021), Karmen (06.08.2009), Lady_Smile (25.08.2009), Mexico (06.02.2016), Ruska1 (05.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 19:55 #995539   #11
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

Думаю справти весілля варто тільки із за того що воно один раз в житті !!!
Bax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 19:56 #995540   #12
Аристарх
 
Аватар для Аристарх
Smile Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

Якось довелося говорити з батьками які одружували своїх дітей.
Я запитав, для чого робити вже аж такі великі весілля, чи вони питали своїх дітей чи вони хочуть саме таке.
На що вони мені відповіли, що весілля робиться не для молодят, а для батьків і родини,
як підсумок - що виховали дитину і відпустили в світ.
Так що існує і така точка зору.
Аристарх зараз поза форумом  
Подякували 2:
Bax (29.07.2009), Easeman (02.08.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 19:57 #995542   #13
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

Цитата:
Допис від olyaoli4ka Переглянути допис
це буде виключно мій день, і я його проведу так, як мені хочеться
гроші на вітер.
Дуже цікаво стало як саме , ану прояви фантазію ???
Bax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 20:03 #995546   #14
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

Цитата:
Допис від Bax Переглянути допис
Дуже цікаво стало як саме , ану прояви фантазію ???
як саме -- ще не знаю, бо поки мене ніхто не спішить під вінець кликати. але фантазія в мене -- огогог! шось цікаве та й вигадаю
але однозначно це не буде "традиційне" весілля з машинами, пупсами на капотах, короваями, старостами, перетанцьовуваннями...

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Bax Переглянути допис
Думаю справти весілля варто тільки із за того що воно один раз в житті !!!
часто буває і два, і три рази, і у декого більше

Востаннє редагував olyaoli4ka: 29.07.2009 о 20:03. Причина: Пізніше додано
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 20:24 #995570   #15
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

Особисто я проти весілля, хоча на чоловік 60-80 разом із двох сторін, я б погодився. Але не розумію людей які роблять на 400- 600 осіб, - знаю таких унікалів
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 21:10 #995623   #16
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

Цитата:
Допис від olyaoli4ka Переглянути допис

Додано через 1 хвилину

часто буває і два, і три рази, і у декого більше
Ось цього я вже ніяк неможу зрозуміти , і прикинь навіть є унікуми які стільки ж разів беруть шлюб в церкві
А вот другий і подальші рази можна так як ти сказала , без нікого і без гостей , тільки для себе
Bax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 21:34 #995651   #17
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
Особисто я проти весілля, хоча на чоловік 60-80 разом із двох сторін, я б погодився. Але не розумію людей які роблять на 400- 600 осіб, - знаю таких унікалів
Правильно! Ніхто й некаже робити збіговисько людей яких вперше(вдруге) в житті бачиш! Достатньо,гадаю,30-50 чоловік з однієї сторони!
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 21:40 #995656   #18
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
Але не розумію людей які роблять на 400- 600 осіб, - знаю таких унікалів
І часто буває шо "молоді" через рік розійшлись,а батьки ше сплачують кредит,який взяли на весілля.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 21:42 #995660   #19
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
І часто буває шо "молоді" через рік розійшлись,а батьки ше сплачують кредит,який взяли на весілля.
Я про це вже неодноразово писала
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2009, 21:46 #995669   #20
olyaoli4ka
 
Аватар для olyaoli4ka
Типово Відповідь: Навіщо потрібна свадьба?

Цитата:
Допис від Bax Переглянути допис
Ось цього я вже ніяк неможу зрозуміти , і прикинь навіть є унікуми які стільки ж разів беруть шлюб в церкві
А вот другий і подальші рази можна так як ти сказала , без нікого і без гостей , тільки для себе
знаю, є такі))) моя подружка недавно третій раз вийшла заміж, і три рази брала шлюб у церкві( після кожного одруження якось умудрялася розвінчуватися). такого я ніколи не зрозумію. але вона щиро переконана, що кожен раз -- на все життя і шлюб для неї важливо
olyaoli4ka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:12.