Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Результати опитування: Від ласкання яких частин тіла ви більше всього збуджуєтесь?
1.Груди 8 21.62%
2.Гениталії 10 27.03%
3.інші частини 9 24.32%
4.Задниця 10 27.03%
Голосували: 37. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

ДЛЯ ДІВЧАТ ЖІНОК ТА ЖІНОЧОК!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.02.2006, 12:24 #108769   #21
Ostarbaiter
 
Аватар для Ostarbaiter
Типово

Цитата
Допис від Рута
Цитата:
Допис від Linker
Рута

а це не боляче (епіляція) ще й в таких шерстяних місцях?
розкажи як воно там і що?
ну, чисто, цікаво
"Пустяки, дело-то житейское!" (Малиш і Карлсон), - хотілося б так відповісти. Боляче, Лінкер, це коли зуб видаляють без наркозу. А тут якийсь епітет пожощє треба. Справжня насолода для хворих мазохістів. Власне, до такого висновку я прийшла після свого першого досвіду кілька років тому і вирішила шо здохну, а недамся більше такій нарузі.Навіть заради вас, хороших. (Ті, хто дивився Секс і місто пригадають як це приблизно виглядає). І під благословенням колєжанок і фінансуванням коханого подалася в баталії з надокучливою рослинністю за допомогою менш варварського методу - лазера. В результаті подруги позаздрюють, коханий збіднів на пристойну суму, а я... шо я? Я згадала дитинство


давайте створим тему про епіляцію жіночих грудей електронаждачкою, мабуть кращого і еротичнішого масажу годі придумати.
Тому давайте поеднуєм корисне і еротичне
Ostarbaiter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2006, 03:18 #109302   #22
ads
Guest
Типово

БИНЗОПИЛОЮ
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2006, 03:46 #109305   #23
Рута
Типово

Цитата:
Допис від Ostarbaiter
давайте створим тему про епіляцію жіночих грудей електронаждачкою, мабуть кращого і еротичнішого масажу годі придумати.
Наскільки мені відомо, на цій частині жіночого тіла волосяний покрив хіба шо в самок класу приматів і трансвеститів. І взагалі, Ostarbaiter і Cеntrix, це шо у вас за такий садистський гумор? Бр... При слові бензопила пішли мурашки по шкірі через асоціаціїї з недавнім ужаснячком Hostel (ешо мозги нє остили ).
Рута зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2006, 03:54 #109306   #24
ads
Guest
Типово

Люблю жестоко пошутити!!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:59.