Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Колумбус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.09.2012, 22:07 #2027746   #21
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
ПС. Може хтось не бачив новий сайт Біттера http://www.bitternet.ua/ua/
а тут взагалі нічого нема... <irony>сліди путають?</irony>
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 22:20 #2027759   #22
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Сьогодні цілий день старшно тупить нет, цю сторінку відкривав 5 хв! Коллонтая 2. Тіки в мене чи ше в кого?
DezDemon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 23:03 #2027811   #23
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
Сьогодні цілий день старшно тупить нет, цю сторінку відкривав 5 хв! Коллонтая 2. Тіки в мене чи ше в кого?
бородатий анікдот згадавя...
Сын спрашивает отца-программиста: - Папа! А почему солнце всходит и заходит?
Отец: — Сын! Солнце точно всходит? Ты проверял?
Сын: — Точно всходит, каждый день.
Отец: — А заходит? Ты проверял?
Сын: — Точно заходит. Каждый день.
Отец: — Знаешь что, сынок! Не трогай-ка ты работающую систему!
dart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Alita (23.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 23:08 #2027818   #24
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Не весело)
DezDemon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 06:30 #2027900   #25
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

дома нет вроді стабілізувався, пару разів за вчора пропадав але на 2-3хв. навіть ні разу на саппорт не дзвонив, але якщо ще раз пропаде до кінця тижня що мені прийдеться по пів години на телефоні висіти, з понеділка поміняю провайдера, мені не головне захмарна швидкість, а стабільний звязок
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 08:30 #2027930   #26
skot
 
Аватар для skot
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Побував я канторці Колумбуса, для переоформлення контракту 31серпня. Враження про хфірмочку одразу склалося поганеньке (привітливі дівчата вийняток). За перших 5хв. стояння вчерзі помітив декілька людей, які прийшли розривати договора з Колумбусом (мол, не хочу ні вашого ТБ, ні нету....)
Ну і з першого числа, кожні дві хвилини нет обривається, пінг просто зашкалює, скайп по пів години крутиться- весело! Такого в мене навіть не було з шарашкіною канторою Тігернет)))) Користувався Біттером від нового року, то проблем з нетом взагалі ніколи не було.
Тернопіль залишився без нормального провайдера?
skot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 09:11 #2027975   #27
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Задрав той колумбус! вочра нет то взагалі жесть - 3 хвилини є, 3 хвилини потім немає. з Біттером за 3 роки користування таке бувало вкрай рідко. Дзвоню в сапорт - ви 5 в черзі, думаю ну я додзвонюсь і вискажусь (доречі переуклав договір на 50 мбіт ще 27 серпня, до того було 5 мбіт ще на біттері - так от швидкість не збільшили ще досі!! 10 днів пройшло - матюків не хватає), так от почекав на телефоні хвилин 15, каже ви перший в черзі, бла бла бла час 3 хвилини і так 20 хвилин підряд поки не швирнув тим стаціонарним телефоном!
Жалію тепер що оплатив за нет по вересень включно, якщо ситуація не зміниться до кінця вересня то хай курить собі в сторонці колумбус, буду пробувати київстар!
ap@snuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 10:49 #2028053   #28
EcoLoG
 
Аватар для EcoLoG
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

І так напишу ще я свою ситуацію...
31 серпня пересклав я договір.У понеділок 3 числа ввечері пропав і-нет,відразу подзвонив на їхню службу підтримки,додзвонився на диво швидко десь за хв 15.Так от мені об'яснили що мене не переводить автоматично програма...подзвоніть завтра зранку постараємось шось зробити.Ок,дзвоню на наступний день себто у вівторок,але у ввечері так як не мав часу передзвонити зранку...добивався десь 1 год,кажу ну що там ? В мене так і не зявився і-нет...на що мені відповіли що так і не можуть зробити нічого і постараються завтра рішити цю проблему + самі вже звящуться зі мною.І так наступила середа ні тобі дзвінка ні і-нету ...знову дзвоню відразу попав перший у чергу як на диво...але не тут то було,прочекав я (першим) десь хв 25 думав вже класти трубку,але як на диво таки підняла якась дівчина,каже так ми знаємо вашу проблему,вирішуємо...я кажу не вже вам так важко прописати там шось вручну ? Вона каже ні я не знаю,мають прийти хлопці,ми звами обов'ясково зв'яжимось і вирішимо в найблищий час...вибачайте за незручності.І так сьогодні 6 число знову дзвоню...с трудом,але таки додзвонився вже хотів всіх матюкати,але ні підніс якийсь хлопака каже щас 5 хв,цок-цок,дивлюсь щось дійсно робить...перезагрузіть компютер через 10 хв повинен бути...і на тобі він дійсно появився...) Алелуя сказав я...таки перевели !
П.С. На бітері був пакет за 60 грн 5 Мбіт,тепер дивився є обіцяних 10,ну нормік думаю я)
Але як завжди є мінус,зняли мені таки виділену ір адресу...хоча коли перескладав договір казали що всьо залишиться так як і було ...Кажуть що покишо у всіх так буде і хз як там далі...
Так вот мене ще цікавить у кого була виділена ір і кого перевели уже,ви ір також втратили ? Чи то мені тільки так сказали ?
EcoLoG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 12:08 #2028100   #29
upgrade2347
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

IP помянялось але залишилась привязка до мак. 5 днів не було нету, причини їхні: нема програміста, не бачать комутатора, не бачать компютера, не знають але будуть вирішувати, посилають на техплощадку спеціаліста, подзвонять скажуть(до сих пір), от... я вже думав нацькувати на них аж тут черговий оператор(мабуть він один все і справляє) сказав мені що прописати вручну і все запрацювало, швидкість 50 замість 10, у них все не так як в людей))), і нет періодично пропадає і появляється, короче ужас один який примусово навязаний величезній кількості тернополян, крім того організація сайту ніяка, система самообслуговування нікудишня, і ще мені аванс так і не перекинули!!!! Кажуть в вас борг, а то нічо кажу що в мене по бітеру переплата, шукала шукала каже ніби є але на бітері, короче шо за організація....
upgrade2347 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 12:33 #2028114   #30
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Інтернет провайдер "Колумбус"

шо за йоптвоюмать
інтернету більше нема чим він є, а навіть коли є, то вибиває кожних 2хв . за шо плачу цілий місяць 100 грн незнаю.
хтось з працівників може сказати скільки це буде тривати ? якщо ця пісня надовго інший провайдер превет .

Востаннє редагував saymon: 06.09.2012 о 13:31.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 12:46 #2028118   #31
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від EcoLoG Переглянути допис
І так напишу ще я свою ситуацію...
31 серпня пересклав я договір.У понеділок 3 числа ввечері пропав і-нет,відразу подзвонив на їхню службу підтримки,додзвонився на диво швидко десь за хв 15.Так от мені об'яснили що мене не переводить автоматично програма...подзвоніть завтра зранку постараємось шось зробити.Ок,дзвоню на наступний день себто у вівторок,але у ввечері так як не мав часу передзвонити зранку...добивався десь 1 год,кажу ну що там ? В мене так і не зявився і-нет...на що мені відповіли що так і не можуть зробити нічого і постараються завтра рішити цю проблему + самі вже звящуться зі мною.І так наступила середа ні тобі дзвінка ні і-нету ...знову дзвоню відразу попав перший у чергу як на диво...але не тут то було,прочекав я (першим) десь хв 25 думав вже класти трубку,але як на диво таки підняла якась дівчина,каже так ми знаємо вашу проблему,вирішуємо...я кажу не вже вам так важко прописати там шось вручну ? Вона каже ні я не знаю,мають прийти хлопці,ми звами обов'ясково зв'яжимось і вирішимо в найблищий час...вибачайте за незручності.І так сьогодні 6 число знову дзвоню...с трудом,але таки додзвонився вже хотів всіх матюкати,але ні підніс якийсь хлопака каже щас 5 хв,цок-цок,дивлюсь щось дійсно робить...перезагрузіть компютер через 10 хв повинен бути...і на тобі він дійсно появився...) Алелуя сказав я...таки перевели !
П.С. На бітері був пакет за 60 грн 5 Мбіт,тепер дивився є обіцяних 10,ну нормік думаю я)
Але як завжди є мінус,зняли мені таки виділену ір адресу...хоча коли перескладав договір казали що всьо залишиться так як і було ...Кажуть що покишо у всіх так буде і хз як там далі...
Так вот мене ще цікавить у кого була виділена ір і кого перевели уже,ви ір також втратили ? Чи то мені тільки так сказали ?

до мене майстер вже 3-й день їде і не може до їхати..... то про який нормальний сервіс тут можна говорити.....(
VTY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 13:00 #2028125   #32
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від upgrade2347 Переглянути допис
сказав мені що прописати вручну і все запрацювало, швидкість 50 замість 10, у них все не так як в людей)))
напишіть будь-ласка, які саме параметри і їх значення прописати, можливо і в мене швидкість збільшиться!
ap@snuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 13:02 #2028127   #33
EcoLoG
 
Аватар для EcoLoG
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від upgrade2347 Переглянути допис
IP помянялось але залишилась привязка до мак. 5 днів не було нету, причини їхні: нема програміста, не бачать комутатора, не бачать компютера, не знають але будуть вирішувати,
Я так і знав що я не один такий
Мда...якось печально все у них.Думаю ще покиристуватись їхнім і-нетом десь вересень-жовтень а далі буде видно...
Цитата
Допис від VTY Переглянути допис
до мене майстер вже 3-й день їде і не може до їхати..... то про який нормальний сервіс тут можна говорити.....(
Співчуваю...з майстрами в них скрутно( А що таке сталось що аж майстер має приїхати ?
EcoLoG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 13:22 #2028132   #34
Trader
 
Аватар для Trader
Типово Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
шо за йоптвоюмать
Це що колумбус фільтр запустив? Шоби поганих речей на них не писали?
Trader зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 13:25 #2028136   #35
castor
Типово Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
шо за йоптвоюмать
інтернету більше нема чим він є, а навіть коли є, то вибиває кожних 2хв . за шо плачу цілий місяць 100 грн незнаю.
хтось з працівників може сказати скільки це буде тривати ? якщо ця пісня надовго інший провайдер превет .
в Сніжка утф 8 поламався
піріважу

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
шо за йоптвоюмать
інтернету більше нема чим він є, а навіть коли є, то вибиває кожних 2хв . за шо плачу цілий місяць 100 грн незнаю.
хтось з працівників може сказати скільки це буде тривати ? якщо ця пісня надовго інший провайдер превет .
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 14:17 #2028180   #36
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від EcoLoG Переглянути допис
Я так і знав що я не один такий
Мда...якось печально все у них.Думаю ще покиристуватись їхнім і-нетом десь вересень-жовтень а далі буде видно...

Співчуваю...з майстрами в них скрутно( А що таке сталось що аж майстер має приїхати ?
нет пропав в понеділок, ввечері до них подзвонив, сказали що не бачать мого компа, записали номер моб. телефону і сказали чекати на дзвінок........вчора і сьогодні в обід цеж саме: "чекайте дзвінка". На ПК пише:"сетевой кабель не подключен"
Вот така халепа вперше за 4 роки.......(
VTY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 14:36 #2028195   #37
EcoLoG
 
Аватар для EcoLoG
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від VTY Переглянути допис
нет пропав в понеділок, ввечері до них подзвонив, сказали що не бачать мого компа, записали номер моб. телефону і сказали чекати на дзвінок........вчора і сьогодні в обід цеж саме: "чекайте дзвінка". На ПК пише:"сетевой кабель не подключен"
Вот така халепа вперше за 4 роки.......(
Хах ) знайома ситуація в понеділок ввечері у всіх моїх знайомих в яких і нет був від бітера ввечері пропав,але потім у всіх появився десь через 2 год тільки у мене ні. Хмм...впринципі хз,але можеш попробувати зробити отаке...
Зайти в настройки сетєвої карти (права кнопка на "подключение по локальной сети" --> свойства --> настроить) і у вкладці "дополнительно" переключити режим роботи на, допустимо 10 Мбіт.Мені колись помогло...
EcoLoG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 14:43 #2028197   #38
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від EcoLoG Переглянути допис
Хах ) знайома ситуація в понеділок ввечері у всіх моїх знайомих в яких і нет був від бітера ввечері пропав,але потім у всіх появився десь через 2 год тільки у мене ні. Хмм...впринципі хз,але можеш попробувати зробити отаке...
Зайти в настройки сетєвої карти (права кнопка на "подключение по локальной сети" --> свойства --> настроить) і у вкладці "дополнительно" переключити режим роботи на, допустимо 10 Мбіт.Мені колись помогло...
ок. спс, прийду до дому обов'язково попробую.
Доречі який віндовс в тебе?
VTY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 15:30 #2028228   #39
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

бачу в цій темі суппорт юзерів колумбуса буде розвиватись краще, чим в них на тех. підтримці)))
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 16:02 #2028256   #40
EcoLoG
 
Аватар для EcoLoG
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від VTY Переглянути допис
Доречі який віндовс в тебе?
Win 7-64bit десь 2 роки вже стоїть ...хоча колись думав шо з ХР ніколи не перейду)

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
бачу в цій темі суппорт юзерів колумбуса буде розвиватись краще, чим в них на тех. підтримці)))
Ой і не кажи...мені ще та музичка в голові грає з того очікування
А якшо тако подумати то трохи печально,що зараз всі вже настільки привикли до якісного і постійного і-нету,що від цього вже не сховатись,тепер комп без і-нету вдома це фактично не потрібна річ.Хоча да прогрес...прогрес.
EcoLoG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:01.