Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.01.2009, 19:18 #802968   #61
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via
Якщо не скасуємо ці вибори взагалі - винайшовши якийсь доцільніший механізм.
Його вже винайдено. Монархія називається.
Скасовуємо вибори, Кабмін, президента і інше і коронуємо одну особу. Ця особа вже є, і партія, яка стане єдиною, в цієї особи також вже є.

Цитата Ви навзаєм також представитеся?
Мені 20 років. Я працюю в компанії - лідері в своїй галузі. У мене дуже красива і розумна дівчина. Я лідер метал-групи. Я вчуся в кращому технічному вузі Києва. У мене в друзях ходять дуже впливові люди — від синів начальників СБУ до директорів по безпеці окремо взятих компаній. Я геніальний креатившик, дуже розумний (IQ = 120), професіональний блогер і просто цікавий мужчина.
Фоток не буде, бо мій новий телефон Нокія 888888 із 10-ти мегапіксельною камерою трохи несправний.
 
Подякували 2:
Natali (21.02.2009), ШТЕУД (22.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 19:21 #802971   #62
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
під час виборів відпочиваю з друзями або сімєю
Зафрендила Ваш ЖЖ - почитуватиму також. А у виборах ви братимете участь у Йоханесбургу?
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 19:25 #802976   #63
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я вчуся в кращому технічному вузі Києва. У мене в друзях ходять дуже впливові люди — від синів начальників СБУ до директорів по безпеці окремо взятих компаній. Я геніальний креатившик, дуже розумний (IQ = 120), професіональний блогер і просто цікавий мужчина.
.
Потішимося тим фактом, що ви і я мешкаємо у Києві нині - а знайомимося на тернопільському форумі А щодо знайомства з синами начальників СБУ - це досягнення?
Щодо геніальності, розумності і решти - беззастережно вірю, сам себе не похвалиш - ніхто не похвалить
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 19:28 #802980   #64
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Фоток не буде, бо мій новий телефон Нокія 888888 із 10-ти мегапіксельною камерою трохи несправний.
а шо так ?! мабуть купив передсерійний зразок за 100к зелені? і він не паше як тра ? ))
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 19:30 #802984   #65
Alex
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
Що таке, надто бурхлива передвиборча діяльність - то екстремізм на межі з тероризмом? Затримуватися у Тернополі не планую - живу у Києві і маю бурхливу антикомуністичну діяльність, хоча залюбки долучаюся до виборів

А який сенс мені затримуватися у Тернополі, до речі?
ставлення склалося задовго до тебе і твоєї агіт-програми.
та і просити затриматися тебе у Тернополі ніхто незбирався, ще не все так погано.
малось на увазі - ФОРУМ, на якому перед виборами ти невзначай з"явилась.
а після виборів: невзначай пропадеш.
чи не так?
та і антикомуністична діяльність у вас сумнівна, адже засоби ви використовуєте, ще ті - "совєтські", та і некращі ви нічим від комуністів.
доречі, там ще ті націоналісти були, тільки вони мислили глобальніше, і були - націоналістами всього СССР, а не окремої держави.
Alex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 19:41 #802994   #66
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від Alex Переглянути допис
малось на увазі - ФОРУМ, на якому перед виборами ти невзначай з"явилась.
а після виборів: невзначай пропадеш.
чи не так?.
Так, матиму інші турботи і зацікавлюся форумом у іншому місті - там ще поспілкуюся. Можливо, й тут буду вряди-годи знову з'являтися. Ви жалкуватимете за мною?

Цитата та і антикомуністична діяльність у вас сумнівна, адже засоби ви використовуєте, ще ті - "совєтські", та і некращі ви нічим від комуністів.
.
Про це ми якось поговоримо у окремій гілці - про засоби і результати. Окрім того, планую декілька акцій - щойно вони відбудуться, говоритимемо по факту.
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 19:45 #802999   #67
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата Ви жалкуватимете за мною?
Ні.
Цитата Про це ми якось поговоримо у окремій гілці - про засоби і результати. Окрім того, планую декілька акцій - щойно вони відбудуться, говоритимемо по факту.
Ти плануєш проводити акції на форумі? Тобто агітаційні акції? Чи як це розуміти?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 19:51 #803004   #68
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ти плануєш проводити акції на форумі? Тобто агітаційні акції? Чи як це розуміти?
Я планую проводити акції у реалі - і з певних причин не розголошую подробиці. На форумі я похвалюся фотками та звітами

Якщо бажаєте - можу поагітувати і на форумі на тему "комуняки - то падлюки", але мені здається, що у Тернополі все гаразд з розумінням цієї тези
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 19:54 #803009   #69
лось Бульвінкль
 
Аватар для лось Бульвінкль
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

перечитав всьо і можу сказати одне: ояєбу.
лось Бульвінкль зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 20:19 #803037   #70
sexy niger
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Свободівці хочуть знищити всіх афроукраїнців в Тернополі
sexy niger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 20:23 #803043   #71
Viaa
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від sexy niger Переглянути допис
Свободівці хочуть знищити всіх афроукраїнців в Тернополі
А що там у вас - засилля афроукраїнців? Який відсоток населення?
Viaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 20:26 #803047   #72
sexy niger
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
А що там у вас - засилля афроукраїнців? Який відсоток населення?
всі, хто відписав у цій темі - нігери
sexy niger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 21:19 #803102   #73
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
А що там у вас - засилля афроукраїнців? Який відсоток населення?
В самому Тернополі не знаю. В нічному клюбі Зоопарк (тобто Алігатор) - 70%.
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 21:36 #803119   #74
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Власнику допису який мінуснув, здогадуюсь що це борець з націоналізмом Пантера, а що в мому дописі такого образливого, і шо то за таке страшне слово єрісі?
Чесне слово - це не я! Мене взгалі на форумі не було!
І я ніколи не ставлю мінуси, (один раз було давно) рахую що це неправильно підлість робити тихенько. Якщо мені щось не сподобається я тобі напишу докладно.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 21:42 #803127   #75
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Україночка Переглянути допис
ну бліііііннн.....ви мене не розумієте!!!!!це добре шо ти цього свідомий!!!і щоб знав я теж свідома!!!але є такі кадри, які не шарять....і яким до одного місця Батьківщина і Бог....бо живуть як живуть...не цінують волі але жаліються....якщо ти себе у цих словах не бачиш, отже ти свідомий!!!радій!!!!
Всі тебе прекрасно розуміють, просто дядьки з вищою освітою мають троха більше досвіду і розуміють, шо Свобода не є тією силою, яка може зробити життя кращим. Ти гольовне не спіши - подися, почитай, послухай, а головне запамятай - політика- ДУУУУУУУУЖЕ грязна справа.
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 21:45 #803130   #76
qTiger
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Україночка Переглянути допис
шо за дурниці!!!!ви повірили цим "лівим" силам про те шо Свобода є для розпорошення "правих" сил, але самі не погли задуматись шо ці "ліві" сили просто хочуть налаштувати людей проти Свободи???це смішно!(то шо мені 16 не означає шо я не знаю хто такий жириновський)
Лол, дятько в КУНі...
Націоналізм не словом а ділом доводять що нація наша сама сама...
А свободівці тільки вміють піз*ти...
Краще вкладайти фінанси наприклад в ліквідацію хрущовок а не в рекламу...
qTiger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 21:51 #803136   #77
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Як писали вище в березні дійсно вибори, а по піару, рекламі Свобода б"є всі рекорди ( 100% знаю). І тема створена для піару, аби нагадати людям про таке "чудо" як "Свобюода", аби часом не забули. А про Свободу скажу одне: нічого доброго вони не зроблять. Зараз реально немає політиків, здатних щось поміняти: останій з них - Чорновіл, земля йому пухом, але на жаль він загинув... Це дійсно була Людина, яка прагнула зробити Україну кращою... А програма і дії Свободи дуже схожі до "Нашої України" (що, хочемо знову наступити на ті самі граблі?), їхній "козирь" - Бандера, ЗУНР, УПА - і за допомогою цього ходу хочуть завоювати більше голосів...
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 21:56 #803143   #78
qTiger
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Як писали вище в березні дійсно вибори, а по піару, рекламі Свобода б"є всі рекорди ( 100% знаю). І тема створена для піару, аби нагадати людям про таке "чудо" як "Свобюода", аби часом не забули. А про Свободу скажу одне: нічого доброго вони не зроблять. Зараз реально немає політиків, здатних щось поміняти: останій з них - Чорновіл, земля йому пухом, але на жаль він загинув... Це дійсно була Людина, яка прагнула зробити Україну кращою... А програма і дії Свободи дуже схожі до "Нашої України" (що, хочемо знову наступити на ті самі граблі?), їхній "козирь" - Бандера, ЗУНР, УПА - і за допомогою цього ходу хочуть завоювати більше голосів...
і саме головне хочуть ще більше розділити Україну... А кому тре розділена Україна самі знаєти
qTiger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 21:57 #803148   #79
contras552
Banned
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від Via Переглянути допис
А цікавий у вас форум. Коли я хожу на форуми Харкова чи Севастополя, мене там якось не дивує гарчання москалів - ну що з них взяти.
Але почути на тернопільському форумі, що націоналізм - то нацизм та хвошизм, оце таки щось. Чи може я заблукала і це форум міста Кострома, га?
Тут на форумі більшість дописувачів, які повністю зневірились у помаранчевій владі, а також-доволі багато прихильників інших політичних сил (як колишніх вихідців з помаранчевої команди, так і біло-блакитних), які, м"яко кажучи, не погоджуються з діями і переконаннями Свободи. Загалом, цей форум не є дзеркалом політичних вподобань мешканців Тернопілля. Зараз все настільки перемішалося, що побачити ці вподобання можна буде лише на найближчих виборах. Тому, не звертайте уваги на те, що Вас тут вороже сприйняли. Тут чомусь так сприймають тільки свободівців і регіоналів. З регіоналами-і так зрозуміло чому, а от чому так відносяться до свободівців-загадка...
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2009, 22:02 #803152   #80
qTiger
Типово Відповідь: Що думаєте про Свободу?

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Тут на форумі більшість дописувачів, які повністю зневірились у помаранчевій владі, а також-доволі багато прихильників інших політичних сил (як колишніх вихідців з помаранчевої команди, так і біло-блакитних), які, м"яко кажучи, не погоджуються з діями і переконаннями Свободи. Загалом, цей форум не є дзеркалом політичних вподобань мешканців Тернопілля. Зараз все настільки перемішалося, що побачити ці вподобання можна буде лише на найближчих виборах. Тому, не звертайте уваги на те, що Вас тут вороже сприйняли. Тут чомусь так сприймають тільки свободівців і регіоналів. З регіоналами-і так зрозуміло чому, а от чому так відносяться до свободівців-загадка...
Просто ВО Свобода це вискочка... У нас є КУН, УНА-УНСО, Рух з багатою історію. А тут появилась ще одна партія ідеологія якої індентична.

Востаннє редагував qTiger: 22.01.2009 о 23:00.
qTiger зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:54.