Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.07.2016, 04:46 #2644331   #21
taras008
 
Аватар для taras008
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

І скільки вийшло по грошам?

Додано через 54 секунды
А якщо хороша фурнітура?

Востаннє редагував taras008: 13.07.2016 о 04:46. Причина: Пізніше додано
taras008 зараз поза форумом  
Старий 13.07.2016, 08:23 #2644346   #22
Flesh09
Guest
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

в мене сусід по гаражу робить кухні, якщо цікаве індивідуальне то пишіть в пп скину номер телефону
 
Старий 13.07.2016, 18:46 #2644425   #23
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

Цитата А якщо хороша фурнітура?
в мене вийшло 15.( блюм). але думаю мажна і дорожче по ціні
leyo зараз поза форумом  
Старий 22.07.2016, 12:23 #2645480   #24
Mefistofel
Banned
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

ОООО Меблі онлайн,памятаю цей ресур. Ми там теж якісь меблі замовляли,але не памятаю які саме. Там гарний ассортимент зараз став
Mefistofel зараз поза форумом  
Старий 08.08.2016, 22:33 #2647593   #25
Ovchrk
Учасник
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

Так як ніхто не відписав мені у відповідь, то ми всетаки наважились і замовили кухню у "Сфера меблів" і через місяць вона була уже змонтована у мене вдома. Замовили фасад із фарбованого мдф. Хороший підхід - виготовили по моєму ескізу, з порадами дизайнера. Нормальна якість, акуратні хлопці які робили монтаж. Отримав те, що хотів.
Ovchrk зараз поза форумом  
Старий 25.10.2016, 15:10 #2660094   #26
vikanick
Учасник
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

Я ось тут знайшла не готову кухню, а классний комплект столу та стільців https://sono.com.ua/sets-tables-and-chairs .Там можно і всю кухню зібрати) У них великий вибір, порадувала безкоштовна доставка і привезли швидко. Якість відмінна, я залишилася задоволена)
vikanick зараз поза форумом  
Старий 08.11.2016, 20:35 #2662530   #27
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

Робив кухню, і купу меблів сам. Кухня вся на блюм, не дешево. Порекомендувати, нажаль, нікого не можу, тих кого бачив відверте гамно, хоча виглядає файно, поки не почнеш дивитись як і з чого зроблено. Може і є хто робить файно але я особисто не зустрічав. Фабричні буржуйські (закордоні) готові кухню сюди не ставим, фабрика є фабрика зі своїми плюсами і мінусами.
dango зараз поза форумом  
Старий 07.02.2017, 18:50 #2677141   #28
irw123
Учасник
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

"Меблі Василь" роблять не акуратно, не вчасно, до клієнта відносяться похамське, не виконують своїх умов. Не рекомендую робити замовлення
irw123 зараз поза форумом  
Старий 07.02.2017, 20:40 #2677166   #29
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

Цитата
Допис від irw123 Переглянути допис
"Меблі Василь" роблять не акуратно, не вчасно, до клієнта відносяться похамське, не виконують своїх умов. Не рекомендую робити замовлення
Так вони ж зі Львова, нє?
saymon зараз поза форумом  
Старий 23.02.2017, 13:56 #2679599   #30
Muspell
Banned
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

Цитата:
Допис від martysuk Переглянути допис
Хто і де замовляв кухню?
порадьте гарного виробника ))))))))
Мені подобається як робить кухні http://germesmebli.com.ua/ в них ціни нормальні, і сучасні технології за допомогою яких гарно все обробляють і все до купки збирають.
Muspell зараз поза форумом  
Старий 10.03.2017, 17:12 #2681945   #31
Yori
Учасник
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

Замовляв в Декорумі http://decoroom.com.ua/ua/. В них є готові і є майстерня. Можуть зробити по кресленням замовника і зробити креслення відповідно побажанням замовника.
Yori зараз поза форумом  
Старий 27.04.2017, 15:56 #2690178   #32
NewArt
Учасник
 
Аватар для NewArt
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

Залишу це тут https://new-art.te.ua/shop/kuhni
NewArt зараз поза форумом  
Старий 12.08.2017, 01:24 #2702908   #33
Kotlovan
Учасник
 
Аватар для Kotlovan
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

На вашу думку, краще брати готову кухню чи на замовлення робити? А як дешевше виходить? І техніка, якої фірми стоїть на вашій кухні?
Kotlovan зараз поза форумом  
Старий 12.08.2017, 13:44 #2702940   #34
nasosik
Учасник
 
Аватар для nasosik
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

Цитата:
Допис від Kotlovan Переглянути допис
На вашу думку, краще брати готову кухню чи на замовлення робити? А як дешевше виходить? І техніка, якої фірми стоїть на вашій кухні?
Я свою кухню на замовлення робив. Так можна вибрати абсолютно всі матеріали самотужки. Але спочатку потрібно в них розібратися)
nasosik зараз поза форумом  
Старий 12.08.2017, 23:37 #2703011   #35
Adelinaa
Учасник
 
Аватар для Adelinaa
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

Цитата:
Допис від Kotlovan Переглянути допис
На вашу думку, краще брати готову кухню чи на замовлення робити? А як дешевше виходить? І техніка, якої фірми стоїть на вашій кухні?
Думаю, зараз можна знайти потрібну вам кухню в готовому вигляді, так що потреби на замовлення робити я не бачу. Хіба тільки у вас дуже нестандартні розміри кухні. У мене кухня Maxima. Вона компактна і містка, так як у неї багато настінних шафок. Також я собі поставила плиту настільну від Le Chef https://comfy.ua/flag/brand__le-chef/ Вона мені дуже заощадила місце на кухні. Та й мити її набагато простіше, ніж газову.
Adelinaa зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
leyo (14.08.2017), MoRZE (13.08.2017)
Старий 13.08.2017, 00:45 #2703012   #36
Vi4ka
Учасник
 
Аватар для Vi4ka
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

Цитата:
Допис від Adelinaa Переглянути допис
Думаю, зараз можна знайти потрібну вам кухню в готовому вигляді, так що потреби на замовлення робити я не бачу. Хіба тільки у вас дуже нестандартні розміри кухні. У мене кухня Maxima. Вона компактна і містка, так як у неї багато настінних шафок. Також я собі поставила плиту настільну від Le Chef https://comfy.ua/flag/brand__le-chef/ Вона мені дуже заощадила місце на кухні. Та й мити її набагато простіше, ніж газову.
Я віддаю перевагу більш надійним фірмам. В мене вся техніка кухонна від Gorenje. Багато років користуюся вже технікою цієї фірми й ще ні разу вона мене не підвела.
Vi4ka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dango (15.08.2017)
Сказали Фууу!: 2
leyo (14.08.2017), MoRZE (13.08.2017)
Старий 15.08.2017, 16:04 #2703292   #37
WWD
Учасник
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

Виготовляємо на замовлення меблі в стилі Loft, маємо портфоліо з роботами. Звертайтеся
WWD зараз поза форумом  
Старий 15.08.2017, 16:27 #2703298   #38
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

Цитата:
Допис від Vi4ka Переглянути допис
Я віддаю перевагу більш надійним фірмам. В мене вся техніка кухонна від Gorenje. Багато років користуюся вже технікою цієї фірми й ще ні разу вона мене не підвела.
нерозумію чому фуу? варочні поверхні і духовки горенья одна їз лідерів, все решта сумнівно але теж достойне уваги, хоча в мене особисто варочна горенья індукційна+газова, духовка смег
dango зараз поза форумом  
Старий 15.08.2017, 16:40 #2703300   #39
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

Цитата нерозумію чому фуу? варочні поверхні і духовки горенья одна їз лідерів, все решта сумнівно але теж достойне уваги, хоча в мене особисто варочна горенья індукційна+газова, духовка смег
Є така спеціальна дисципліна, фукати рекламних ботів. Сумнівне заняття
org100h зараз поза форумом  
Старий 22.10.2017, 18:10 #2710044   #40
Komodino
Учасник
Типово Відповідь: Хто і де замовляв кухню? Порадьте гарного виробника (фабрики меблів "Нова" - не пропонувати)

Виготовляємо: кухні, шафи, двері, ліжка, сходи і не тільки, заходьте на наш сайт http://komodino.com.ua/ або дзвоніть +380631313743 Роман.

Востаннє редагував Komodino: 22.10.2017 о 18:21.
Komodino зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
---ANDRE--- (23.10.2017), Hurricane (22.10.2017), MoRZE (23.10.2017)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:53.