Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.12.2015, 19:04 #2603153   #3881
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Це написано про хрИстиян, а не про групу в стилі фентезі.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2015, 19:12 #2603156   #3882
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це написано про хрИстиян, а не про групу в стилі фентезі.
Повністю з Вами згоден.
Це написано про тих, хто насправді вірує в Ісуса Христа, а не про віруючих в байки Рассела/Рутерфорда і "іже с ними".
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2015, 19:19 #2603158   #3883
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це ідолопоклонство, я ж не хрЕсто-язичник як дехто.
Ви або не читали особисто Біблію, або вважаєте Біблію сатанинською макулатурою. Що ж тут скажеш ?..
Всё понятно, вы в ступоре, так как по всем вопросам не можете дать аргументированные, основанные на Писании ответы. А по сему, объявляю вас и вашего сущеглупого, безмозглого, узкомыслящего раба духовными банкротами и отступниками от веры Христовой. Хотя это было известно с самого начала, но лишний раз напомнить не помешает.
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2015, 07:56 #2603214   #3884
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата а не про віруючих в байки Рассела/Рутерфорда і "іже с ними".
Ну і вірте собі у всілякі байки про Рессела і Рутерфорда... Мені воно якось зовсім не цікаво.

Додано через 4 хвилини
Цитата Хотя это было известно с самого начала, но лишний раз напомнить не помешает.
Бо Вам з самого початку аргументи і не потрібні, як може щось бачити людина яка дивиться в одну крапку (одноточечна особа), і як вона прийме аргументи як їй це не дано. Про Вас навіть ваші письменники говорять:"народжений повзати літати не зможе" !

Востаннє редагував Ychen: 27.12.2015 о 07:57. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2015, 08:59 #2603220   #3885
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ну і вірте собі у всілякі байки про Рессела і Рутерфорда... Мені воно якось зовсім не цікаво.
До речі, назва "фентезі" яку Ви застосували, дуже підходить для послідовників Рассела/Рутерфорда, які самоназвали себе "свідками Єгови".
Як би Ви зараз поставилися до групи людей, які б бігали по вулицях і проповідували про те, що в 2017 році знову прийде Ісус Христос, що дата ця істинна, бо вирахувана по Біблії їхнім мудрим наставником (секти), який дні і ночі досліджував Біблію?
Тим паче, що віра їхня не пустопорожня, але сильна, бо вони не тільки проповідують, але і зібрали гроші та побудували доми для древніх пророків, які мають воскреснути і жити в цих будинках. Це велика віра? Так! Лише одна проблема: ця віра марна. Бо базується на вигандах (фентезі) керівника цієї групи людей. А інші просто сліпо вірять йому.
Чи є така віра істинною? (дивлюсь на заголовок теми)
Висновок робіить самі.
Тим паче, що ваші керівники пару разів пересували дату приходу Ісуса Христа, потім, аж до 1975 року морочили вам голови, що "покоління 1914 року не помре, але зустріне Ісуса Христа", а тепер просто користується тим, що несе на собі назву "єдиноправильної віри". А Ви вірте, вірте... нащо Вам перевіряти і допевнятися.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2015, 12:10 #2603263   #3886
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Не партесь так дуже Новак, бо мене ні Ваші, ні їхні вигадки зовсім не цікавлять.
Думка окремих осіб для мене не є авторитетною. Наприклад, я не вважаю апостола Петра фальшивим апостолом, за те що він пристав до вигадок юдеїв, сторонячись новонавернених хрИстиян із язичників, або за те що зрікся Ісуса ХрИста не ставлю Петра на рівні Юди Іскаріотського.Але апостола Петра можна вважати фальшивим апостолом чи ні, адже він якийсь час тримався вигадок ?
То апостола Петра за це все слід відкидати і вважати фальшивим апостолом, а інших апостолів якими треба вважати ???

Востаннє редагував Ychen: 26.01.2016 о 13:27.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2015, 17:38 #2603321   #3887
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Не партесь так дуже Новак, бо мене ні Ваші, ні їхні вигадки зовсім не цікавлять.
я і не парюсь, бо не вступив у організацію, засновану фантазером Расселом і продовжену його особистим юристом Рутерфордом.
Ви туди вступили, прийняли всередину себе їхню закваску, то Вам і паритися.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2015, 09:03 #2603421   #3888
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис

Бо Вам з самого початку аргументи і не потрібні, як може щось бачити людина яка дивиться в одну крапку (одноточечна особа), і як вона прийме аргументи як їй це не дано. Про Вас навіть ваші письменники говорять:"народжений повзати літати не зможе" !
Аргументы мне нужны, но только библейские, а не басни лжепророка-раба, а у вас их нет. Вот по этой причине я, и не только я, но и весь христианский мир объявили вас и вашего сущеглупого, безмозглого, узкомыслящего раба духовными банкротами и отступниками от веры Христовой.
И ни какие оправдания не исправят ваше положение до тех пор, пока вы не дадите чёткие ответы на заданные вам вопросы в рамках Библии, а не на основании башенного бреда, который вы нам демонстрируете.

Вопросы здесь. http://forum.te.ua/showpost.php?p=26...postcount=3876
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2015, 11:07 #2603477   #3889
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Дивлячись на Ваш допис зразу видно до чого довело Вас хрЕстеянство. І Ви ще пропонуєте іншим так "озвіріти" як Ви ??? Спочатку з собою наведіть порядок.
А в ті дурниці, що Ви тут пропонуєте, я і так не вірю.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2015, 17:00 #2603560   #3890
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

engar, якщо у Вас нема прикладів друзів, яких Ви здобуваєте мамоною, і які потім приймуть Вас до небесних осель, тоді може поясните мені про яких друзів говорив Ісус, звертаючись до Своїх учнів?

От стоять собі Його учні: Іван, Петро, Яків та інші і слухають ці слова Ісуса, звернені до них: "Набувайте собі друзів мамоною неправедною, щоб, коли проминеться вона, вони прийняли вас до вічних осель!"
Як Ви вважаєте, яких друзів мали здобувати собі мамоною оці учні Ісуса Христа, щоб потім ці друзі прийняли їх (тих, кого Ісус особисто вибрав, з волі Отця) до небесних осель? Що то за друзі такі, що мають владу прийняти апостолів християнства у небесні оселі?

Я знаю тільки одного із учнів Ісуса Христа, який здобув собі друзів мамоною (за 30 срібняків), щоб потім мати їх прихильність. Але навряд чи варто його наслідувати.

Востаннє редагував Новак: 28.12.2015 о 21:47.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2015, 09:34 #2603995   #3891
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Дивлячись на Ваш допис зразу видно до чого довело Вас хрЕстеянство. І Ви ще пропонуєте іншим так "озвіріти" як Ви ??? Спочатку з собою наведіть порядок.
В чём вы усмотрели мои "зверства"?

Цитата А в ті дурниці, що Ви тут пропонуєте, я і так не вірю.
Прежде чем так утверждать, нужно опровергнуть эти "дурниці", а вы это не сделали. Вы не опровергли, что Иисус Бог и Ему надо поклоняться и не доказали, что суд будет длиться 1000 лет. Значит в глупости верите вы, а не я.
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2015, 21:58 #2604133   #3892
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Мова не про слово, а про прохання до Вас уточнити те, про яких друзів Ви говорите, яких можна здобути мамоною і які можуть прийняти Вас (мене) до вічних осель.
Просто уточніть це і все, не потрібно розлогих і розпливчастих пояснень, без жодної конкретики. Якщо ж конкретика про друзів була у Ваших відповідях, то прошу дати посилання на таку відповідь
--- уточнити? що ж... тоді перейдем до уточнень
--- по перше чого вчепились до мамони? Зустрічне питання: чи все матеріальне є мамоною?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2015, 21:58 #2604134   #3893
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Мова не про слово, а про прохання до Вас уточнити те, про яких друзів Ви говорите, яких можна здобути мамоною і які можуть прийняти Вас (мене) до вічних осель.
Просто уточніть це і все, не потрібно розлогих і розпливчастих пояснень, без жодної конкретики. Якщо ж конкретика про друзів була у Ваших відповідях, то прошу дати посилання на таку відповідь
--- уточнити? що ж... тоді перейдем до уточнень
--- по перше чого вчепились до мамони?
- Зустрічне питання: чи все матеріальне є мамоною? відповідь бажано "так" чи "ні"
- якщо "ні" то що є мамоною?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2015, 14:38 #2604228   #3894
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
engar, якщо у Вас нема прикладів друзів, яких Ви здобуваєте мамоною, і які потім приймуть Вас до небесних осель, тоді може поясните мені про яких друзів говорив Ісус, звертаючись до Своїх учнів?

От стоять собі Його учні: Іван, Петро, Яків та інші і слухають ці слова Ісуса, звернені до них: "Набувайте собі друзів мамоною неправедною, щоб, коли проминеться вона, вони прийняли вас до вічних осель!"
Як Ви вважаєте, яких друзів мали здобувати собі мамоною оці учні Ісуса Христа, щоб потім ці друзі прийняли їх (тих, кого Ісус особисто вибрав, з волі Отця) до небесних осель? Що то за друзі такі, що мають владу прийняти апостолів християнства у небесні оселі?

Я знаю тільки одного із учнів Ісуса Христа, який здобув собі друзів мамоною (за 30 срібняків), щоб потім мати їх прихильність. Але навряд чи варто його наслідувати.
--Новаку, тут Ісус Христос просто каже своїм учням, щоб вони не були жадними і не жаліли матеріальні цінності, і ділились. Бо подарунки завжди спонукають до зближення людей. І подарунки можна дарувати всім не залежно чи є людина вашим духовним братом чи не є.

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Значит и Себе Отец позволяет только преклоняться, а не поклоняться?
23 Мною клянусь: из уст Моих исходит правда, слово неизменное, что предо Мною преклонится всякое колено, Мною будет клясться всякий язык.
(Ис.45:23)
В этих текстах разве не говорится, чтобы Христу ПОКЛОНЯЛИСЬ?

6 Также, когда вводит Первородного во вселенную, говорит: и да поклонятся Ему все Ангелы Божии.
7 Об Ангелах сказано: Ты творишь Ангелами Своими духов и служителями Своими пламенеющий огонь.
8 А о Сыне: престол Твой, Боже, в век века; жезл царствия Твоего - жезл правоты.
9 Ты возлюбил правду и возненавидел беззаконие, посему помазал Тебя, Боже, Бог Твой елеем радости более соучастников Твоих.
(Евр.1:6-9)
Вы не ответили на предыдущие вопросы, ответьте на них:
Разве Отец не говорил, что славы Своей не отдам ни кому?
Как Отец может быть престолом Сыну? Сын что, на Отце сидит?
Не говорит ли этот текст, что Отец называет Сына Богом?


8 А о Сыне: престол Твой, Боже, в век века; жезл царствия Твоего - жезл правоты.
(Евр.1:
--Ні не говориться. Тут говориться про те, що Ісусу Христу вклоняться. І це не дивно, якщо зважати на те, що Ісус Христос назначений Богом Єговою Царем Землі.

Додано через 18 хвилин
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Вы мне в Библии покажите, где написано, что суд будет длиться 1000 лет, а не в сатанинской макулатуре.
--Не суд буде тривати 1000 років, а Ісус Христос буде Царем Царства Божого 1000 років.

Додано через 50 хвилин
--Не знаю чи викладали, але дуже, як на мене, важливо знати для Християн.

Прихований текст: Який погляд Бога на війну? 

Востаннє редагував Vityab: 01.01.2016 о 14:12. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2015, 17:05 #2604272   #3895
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2015, 18:23 #2604278   #3896
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Новаку, тут Ісус Христос просто каже своїм учням, щоб вони не були жадними і не жаліли матеріальні цінності, і ділились. Бо подарунки завжди спонукають до зближення людей.
А гіпотезу, яка каже, що потім ці друзі приймуть Вас до Небесних осель, Ви упускаєте?
Обмін мамони на місце в Небесних оселях (рекомендація, ніби-то сказана до апостолів Ісуса Самим Ісусом) - цей, новий шлях на Небо - він Вам подобається?
Чи Вам логічнішим здається висновок Ісуса сказаний в правильному перекладі:
"Набувайте собі друзів ПОЗА мамоною неправедною!" "Не можете служити Богу і мамоні!" Бо такі друзі, які служать мамоні, можуть звести вас зі шляху до Небесних осель.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2016, 02:21 #2604321   #3897
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--Енгар, ну як у цьому році не забули ідола чи ідолів поставити?


Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А гіпотезу, яка каже, що потім ці друзі приймуть Вас до Небесних осель, Ви упускаєте?
Обмін мамони на місце в Небесних оселях (рекомендація, ніби-то сказана до апостолів Ісуса Самим Ісусом) - цей, новий шлях на Небо - він Вам подобається?
Чи Вам логічнішим здається висновок Ісуса сказаний в правильному перекладі:
"Набувайте собі друзів ПОЗА мамоною неправедною!" "Не можете служити Богу і мамоні!" Бо такі друзі, які служать мамоні, можуть звести вас зі шляху до Небесних осель.
--Читайте, Новаку, може дійде.

Луки 16:
1 Сказал же и к ученикам Своим: один человек был богат и имел управителя, на которого донесено было ему, что расточает имение его;
2 и, призвав его, сказал ему: что это я слышу о тебе? дай отчет в управлении твоем, ибо ты не можешь более управлять.
3 Тогда управитель сказал сам в себе: что мне делать? господин мой отнимает у меня управление домом; копать не могу, просить стыжусь;
4 знаю, что сделать, чтобы приняли меня в домы свои, когда отставлен буду от управления домом.
5 И, призвав должников господина своего, каждого порознь, сказал первому: сколько ты должен господину моему?
6 Он сказал: сто мер масла. И сказал ему: возьми твою расписку и садись скорее, напиши: пятьдесят.
7 Потом другому сказал: а ты сколько должен? Он отвечал: сто мер пшеницы. И сказал ему: возьми твою расписку и напиши: восемьдесят.
8 И похвалил господин управителя неверного, что догадливо поступил; ибо сыны века сего догадливее сынов света в своем роде.
9 И Я говорю вам: приобретайте себе друзей богатством неправедным, чтобы они, когда обнищаете, приняли вас в вечные обители.
10 Верный в малом и во многом верен, а неверный в малом неверен и во многом.
11 Итак, если вы в неправедном богатстве не были верны, кто доверит вам истинное?
12 И если в чужом не были верны, кто даст вам ваше?
13 Никакой слуга не может служить двум господам, ибо или одного будет ненавидеть, а другого любить, или одному станет усердствовать, а о другом нерадеть. Не можете служить Богу и маммоне.
14 Слышали все это и фарисеи, которые были сребролюбивы, и они смеялись над Ним.
15 Он сказал им: вы выказываете себя праведниками пред людьми, но Бог знает сердца ваши, ибо что высоко у людей, то мерзость пред Богом.

Востаннє редагував Vityab: 01.01.2016 о 02:26. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2016, 09:31 #2604328   #3898
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
9 И Я говорю вам: приобретайте себе друзей богатством неправедным, чтобы они, когда обнищаете, приняли вас в вечные обители.
Vityab,
Ну от, прочитав, і що далі?
Як Ваші керівники сказали Вам це розуміти?
1. Які друзі, набуті мамоною, мають силу і владу прийняти потім Вас за це (за мамону) в вічні оселі?
2. Можете навести приклад тих друзів, яких Ви набуваєте мамоною зараз і які потім приймуть Вас за це у вічні оселі?
3. Можете навести приклад друзів, яких набули собі апостоли Ісуса Христа і які (ці друзі) прийняли за це потім апостолів у вічні оселі?

Енгар навести приклади таких друзів не зміг (ні щодо себе ні щодо учнів Ісуса, до яких звертався Ісус, пояснюючи цю притчу).

Я навів приклади друзів, яких не потірбно набувати, служителів мамони, як-от невірний управитель - головний герой притчі.
Також я навів Вам правильний переклад слова і речення Ісуса Христа:
"Набувайте собі друзів ПОЗА мамоною неправедною...."
Бачите як невірний переклад одного слова змінив думку, яку говорив Своїм учням Ісус Христос?

То як, будуть відповіді на пункти 1,2,3 ?

П.С. Ви в курсі що слово "вони" (щодо друзів у видіденому мною жирним) відсутнє у оригіналі тексту? Його додали перекладачі-товкмачі, які підтасовували слова Ісуса під певну думку.

Енгар, пам"ятаю, говорив щось про те, що "хто додасть до слів чи відніме, то...."
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2016, 14:02 #2604363   #3899
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Vityab,
Ну от, прочитав, і що далі?
Як Ваші керівники сказали Вам це розуміти?
1. Які друзі, набуті мамоною, мають силу і владу прийняти потім Вас за це (за мамону) в вічні оселі?
2. Можете навести приклад тих друзів, яких Ви набуваєте мамоною зараз і які потім приймуть Вас за це у вічні оселі?
3. Можете навести приклад друзів, яких набули собі апостоли Ісуса Христа і які (ці друзі) прийняли за це потім апостолів у вічні оселі?

Енгар навести приклади таких друзів не зміг (ні щодо себе ні щодо учнів Ісуса, до яких звертався Ісус, пояснюючи цю притчу).

Я навів приклади друзів, яких не потірбно набувати, служителів мамони, як-от невірний управитель - головний герой притчі.
Також я навів Вам правильний переклад слова і речення Ісуса Христа:
"Набувайте собі друзів ПОЗА мамоною неправедною...."
Бачите як невірний переклад одного слова змінив думку, яку говорив Своїм учням Ісус Христос?

То як, будуть відповіді на пункти 1,2,3 ?

П.С. Ви в курсі що слово "вони" (щодо друзів у видіденому мною жирним) відсутнє у оригіналі тексту? Його додали перекладачі-товкмачі, які підтасовували слова Ісуса під певну думку.

Енгар, пам"ятаю, говорив щось про те, що "хто додасть до слів чи відніме, то...."
--Новаку, вам я так розумію не має про що порозмовляти?
Новаку вони це ті, про кого написано ось тут.

Матвія 25:
34 Потім Цар скаже тим, хто праворуч: “Прийдіть, усі, кого поблагословив мій Батько, успадкуйте Царство, приготоване вам від заснування світу.
35 Бо, коли я був голодний, ви дали мені їсти, коли був спраглий, ви дали мені пити. Я був чужинцем — і ви гостинно прийняли мене,
36 я був нагий — і ви мене одягли. Я захворів — і ви попіклувалися про мене, я був у в’язниці — і ви мене провідали”.
37 На це праведні скажуть йому: “Господи, коли ми бачили тебе голодним і нагодували? Коли бачили тебе спраглим і дали тобі пити?
38 Коли ти був чужинцем і ми гостинно прийняли тебе або коли бачили тебе нагим та одягли?
39 Коли ми бачили тебе хворим чи у в’язниці і провідали тебе?”
40 Цар їм відповість: “Правду кажу вам: усе, що ви зробили одному з найменших моїх братів, зробили й мені”.

41 Потім він скаже тим, хто ліворуч: “Ідіть від мене, про́кляті, у вічний вогонь, приготований Дияволу та його ангелам.
42 Бо я був голодний — і ви не дали мені їсти, я був спраглий — і ви не дали мені пити.
43 Я був чужинцем — і ви не прийняли мене гостинно, я був нагий — і ви не одягли мене, я був хворий та у в’язниці — і ви не попіклувалися про мене”.
44 І вони також скажуть йому у відповідь: “Господи, коли ми бачили тебе голодним, спраглим, чужинцем, нагим, хворим чи у в’язниці й не послужили тобі?”
45 Тоді він їм відповість: “Правду кажу вам: усе, чого ви не зробили одному з цих найменших, не зробили й мені”.
46 Вони будуть назавжди знищені*, а праведні отримають вічне життя».

Вони - це Найменші Брати Ісуса Христа. Але вам зробити добро якесь для Найменших Братів Ісуса Христа не має поки-що можливості, бо ви в опозиції до них. Але також це не означає, що неправедне багатсво можна застосовувати тільки до них. Бо написано.

Галатів 6:
10 Тож, поки є можливість, чинімо добро всім, а особливо одновірцям.


Прихований текст: Який погляд Бога на війну? 

Востаннє редагував Vityab: 01.01.2016 о 17:46.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2016, 16:39 #2604387   #3900
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Новаку вони це ті, про кого написано ось тут.

Матвія 25:
34 Потім Цар скаже тим, хто праворуч: “Прийдіть, усі, кого поблагословив мій Батько, успадкуйте Царство, приготоване вам від заснування світу.
35 Бо, коли я був голодний, ви дали мені їсти, коли був спраглий, ви дали мені пити. Я був чужинцем — і ви гостинно прийняли мене,
36 я був нагий — і ви мене одягли. Я захворів — і ви попіклувалися про мене, я був у в’язниці — і ви мене провідали”.
37 На це праведні скажуть йому: “Господи, коли ми бачили тебе голодним і нагодували? Коли бачили тебе спраглим і дали тобі пити?
38 Коли ти був чужинцем і ми гостинно прийняли тебе або коли бачили тебе нагим та одягли?
39 Коли ми бачили тебе хворим чи у в’язниці і провідали тебе?”

40 Цар їм відповість: “Правду кажу вам: усе, що ви зробили одному з найменших моїх братів, зробили й мені”.

Вітябе, признайтеся, що Вас точно не буде серед тих, хто з великим подивом запитували Ісуса: "Коли ми бачили Тебе голодним і нагодували?" чи "Коли ми бачили тебе хворим і у в"язніці і провідали Тебе?"
Знаєте чому? Бо ті люди дійсно робили ці послуги НЕ ДУМАЮЧИ і навіть УЯВИЛЯЮЧИ, що вони роблять це для Ісуса.
А Ви, знаючи цю історію і роблячи це з думкою, що колись опинитеся серед тих людей і будете удавати себе здивованим, просто робите помилку. Ні, робити ці речі - це добре, але удавати себе здивованим - ні. Не потрібно прикидатися. І мова в цій притчі про тих, хто буде робити ці речі зовсім не уявляючи і не маючи на гадці, що роблять це для Ісуса. Отак.

А щодо історії про неправдивого управителя, то чи перевірили Ви грецькі тексти? Знайшли там слово "вони" у оцьому реченні:
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
9 И Я говорю вам: приобретайте себе друзей богатством неправедным, чтобы они, когда обнищаете, приняли вас в вечные обители.
Хто, і з якої причини додав слово "вони" у речення, сказане Ісусом?
І, нагадую, що там є слово, яке взагалі відсутнє у перекладі НМ, і яке дехто із перекладачів (як-от Огієнко) переклав як "від":
Цитата 9 І Я вам кажу: Набувайте друзів собі від багатства неправедного, щоб, коли проминеться воно, прийняли вас до вічних осель.
(Лук.16:9)
Це слово можна також перекласти як таке, яке позначає відділення, рух зсередини назовні. Тоді переклад матиме такий вигляд:
Цитата 9 І Я вам кажу: Набувайте друзів собі поза багатством неправедним, щоб, коли проминеться воно, прийняли вас до вічних осель.
(Лук.16:9)
І думка Ісуса тоді не спотворюється і з неї не потрібно вигадувати теорію про купівлю собі друзів мамоною неправедною, щоб потім, ці друзі, прийняли нас до вічних осель.
Тоді все просто і ясно: є приклад людей, які були невірні у володінні цьогосвітнім багатством, обікрали пана, який за це погрожував їх вигнати зі своєї оселі.
А щоб учні Ісуса не були спокушувані такими хитрунами, як той управитель-шахрай, то Ісус поперередив їх, щоб вони шукали собі друзів не таких, як ті шахраї, бо інакше і їх можуть не пустити в оселі на Небі. Бо "лихе товариство псує добрі звичаї".
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:23.