Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.03.2016, 14:13 #2623007   #4501
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
З Вами все ясно.
Не виносьте передчасних вироків і не будете судимі.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тим самим викреслюєте себе самі з Книги життя
Хто б казав.
Очорнюючи роботу Святого Духу, яку Він чинить по всьому світові, приводячи мільйони людей до віри в Ісуса Христа, що цим самим Ви робите? Згадайте одну із хлібин з відео, яке Ви тут наводили...

Додано через 12 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я то думаю, що до декого говорив сам ХрИстос і вони його Правдивого Батька так і не пізнали, також не пізнали посланого до них Сина Правдивого Батька, бо не послухались його.
До тих, які шанували ім"я Єгова та не шанували ні Отця ні Сина.
До тих, які обходили гори і моря, щоб здобути хоч одного нововірця, а потім робили його таким же сектантом-лицеміром, як самі.
Ви таких не знаєте, Учень? Які устами шанують Єгову, а серце в них дозволяє своїх дітей віддавати на смерть, не дозволяючи лікарям перелити цим дітям кров коли це необхідно, щоб врятувати життя.

Востаннє редагував Новак: 15.03.2016 о 14:14. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 14:37 #2623016   #4502
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Які устами шанують Єгову
Знаю.
От Ви на словах нібито і шануєте Єгову, а на ділі не виконуєте Його заповіді відносно крові.

Додано через 4 хвилини
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-ru/1101989215

Додано через 5 хвилин
Цитата --- ваші веб-ресурси рідко читаю
От якби читали б, то не задавали б дурних запитань.

Востаннє редагував Ychen: 15.03.2016 о 14:37. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 14:44 #2623029   #4503
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
От Ви на словах нібито і шануєте Єгову, а на ділі не виконуєте Його заповіді відносно крові.
По-вашему чтить Бога, значит убивать детей, как вы это делаете?
Так ведь Бог запрещает всякое убийство.
Почему вы нарушаете заповедь Божью "Не убивай"?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 15:04 #2623036   #4504
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата По-вашему чтить Бога, значит убивать детей, как вы это делаете?
Підлікуйте свою хвору уяву. І не говоріть дурниць, бо випадків відмови від лікування за Свідками Єгови не замічено. А от деякі баптисти відмовляються від лікування взагалі.

Додано через 10 хвилин
Однією з найчастіших причин відмови пацієнта від лікування є його релігійні переконання. Зокрема більшість практикуючих лікарів знайомі з практикою членів релігійної організації «свідків Єгови» відмовлятись від переливання крові чи її компонентів навіть в загрозливих життю ситуаціях. Причому дана позиція щодо відмови від даного виду медичної допомоги офіційно закріплена в їхньому віровченні[2].

Щодо протестантського євангельського християнства України, то практика відмови від лікування саме через релігійні переконання є не такою вже й рідкісною. Загалом вона не характерна для євангельського християнства країн Заходу, а притаманна саме євангельському протестантизму України і інших пострадянських держав в силу історичного минулого і богословського та культурного контексту. Серед опитаних автором даної роботи 15 християнських консультантів, які служать в євангельських протестантських громадах України, тринадцять респондентів (86,7%) вказали в анкетах що стикалися в своєму служінні з проблемою відмови християн від надання їм чи членам їхніх родин медичної допомоги в загрозливих для життя ситуаціях[3]. Декілька респондентів навіть вказали випадки настання смерті хворих внаслідок такої відмови. Слід підкреслити що дана тема є маловивченою і чекає свого подальшого глибокого дослідження. В даному розділі буде зроблена спроба здійснити лише оглядовий її аналіз.http://www.wisely.info/?p=275

Востаннє редагував Ychen: 15.03.2016 о 15:04. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 15:12 #2623048   #4505
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Підлікуйте свою хвору уяву. І не говоріть дурниць, бо випадків відмови від лікування за Свідками Єгови не замічено. А от деякі баптисти відмовляються від лікування взагалі.
Я у вас спрашиваю:
Почему вы нарушаете заповедь Божью "Не убивай"?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 15:17 #2623050   #4506
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Почему вы нарушаете заповедь Божью "Не убивай"?
Вибачте, якщо я Вас "убив", або "ранив", точніше Вашу хвору уяву!!!
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 15:27 #2623054   #4507
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Вибачте, якщо я Вас "убив", або "ранив", точніше Вашу хвору уяву!!!
Я у вас спрашиваю:
Почему вы нарушаете заповедь Божью "Не убивай"?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 15:49 #2623066   #4508
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Я у вас спрашиваю:
Почему вы нарушаете заповедь Божью "Не убивай"?
Питаю в останнє, ти що прикидаєшся, чи дійсно хворий ???
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 18:56 #2623096   #4509
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
На підставі чийого Слова Рассел вирахував свої дати приходу Армагедону?
Так дуже класно ви на кінець то зрозуміли що на підставі біблії, а то все іменем Єгови та іменем Єгови. А от Матрьона Московская пророкувала без біблії ви її також вважаєте християнкою?
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Розумні слова! Але це не заважає вашим братам відразу приписати оті десятки мільйонів китайців до релігійної організації антихриста, а роботу Духа Святого назвати дією духа антихриста.
Знову брешете? Свідки Єгови не є Богом Єговою,щоб когось осуджувати. Саме більше що можуть зробити свідки це вказати на правильно це робиться чи ні і то на підставі Слова Божого. Навіть Ісус казав Сатані "нехай тобі Єгова докорить". Де ви бачили щоб когось свідки ненавиділи?, навпаки ми з любові ідемо до людей і свідчимо про Єгову і про прихід Царства Божого. А з вашого боку лунає брехня і ненависть, та ще і спалити можете як дехто тут казав, ну і з історії ми це добре знаємо. Мені пригадалися слова Ісуса" за яке з моїх діл ви хочете вбити мене" Не здається вам що ви поступаєте саме так як ті євреї?

Додано через 15 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
зневажаєте дії Духа Єгови,
З цього всього скажу одне, як і написав Павло перевіряйте чи від Бога цей дух.А ви перевірили і як? У мене родичі є на яких так само сходить дух, тому я дуже близько знайомий з дією того духу.
8. Бо коли сурма звук невиразний дає, хто до бою готовитись буде?
9. Так і ви, коли мовою не подасте зрозумілого слова, як пізнати, що кажете? Ви говоритимете на вітер!
10. Як багато, наприклад, різних мов є на світі, і жадна з них не без значення!
11. І коли я не знатиму значення слів, то я буду чужинцем промовцеві, і промовець чужинцем мені.
12. Так і ви, що пильнуєте про духовні дари, дбайте, щоб збагачуватись через них на збудування Церкви!
(1 до Коринтян 14:8-12)

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Розберіться спочатку із вченням, яке вкладено вашими керівниками вам у голови.
Вас також запитаю ви зі мною знайомі? Ні то звідки знаєте що мною хтось керує?

Додано через 17 хвилин
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Вам был задан вопрос:
Почему вы Бога по имени называете, разве Иисус обращался к Отцу по имени?
У заповіді написано."Не вживай імені Єгови, твого Бога, нешанобливо, бо Єгова не залишить без кари того, хто вживає його ім’я нешанобливо."(Вихід20:7) А шанобливо вживати можна навіть потрібно щоб між народами славилось Його величне Імя Єгова. І Ісус називав імя Єгова я ж вам написав що він відкрив це Імя так як євреї зі шани до Бога перестали вимовляти це Імя і замінили на адонай. Но ви все це і без мене знаєте . І якщо ваша ласка представтеся будь ласка до якої ви конфесії належите, щоб я міг з вами вільно спілкуватися.

Додано через 42 хвилини
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
3 Являлся Я Аврааму, Исааку и Иакову с [именем] "Бог Всемогущий", а с именем [Моим] "Господь" не открылся им;
Це часом не синоїдальний переклад? Що там в квадратних дужках? що в оригіналі це є? Прочитайте будь ласка в не упереджених перекладах, а ще краще в єврейському тексті з підстрочним перекладом. Ось наприклад Хоменка. говорив Бог до Мойсея словвами:
"Я - Ягве. "
3
з'являвсь Авраамові, Ісаакові й Яковові як "Бог Всемогутній" (Шадай), з ім'ям же моїм "Ягве" я не об'явився їм. "
А це переклад Огієнка.
3. І являвся Я Авраамові, Ісакові та Яковові Богом Всемогутнім, але Йменням Своїм Господь Я не дався їм пізнати.
(Вихід 6:3)
А так звучить по єврейськи.
וָאֵרָא אֶל ־ אַבְרָהָם אֶל ־ יִצְחָק וְאֶֽל ־ יַעֲקֹב בְּאֵל שַׁדָּי וּשְׁמִי יְהוָה לֹא נוֹדַעְתִּי ׃ לָהֶֽם
Ось за що я люблю Євреїв так за то що вони не дали попам ізказіть Слово Бога. Так що дорогенький ви не знайшли жодного доказу що У Бога є ще якесь інше Імя крім одного ЄГОВА.На всі решта цитати немає змісту відповідати так як ви намагаєтесь обманом доказати свою точку зору , і там немає жодної в якій Бог каже що то Його Імя.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
Покажите место в Библии, где Бог называл Себя именем Иегова?
Хіба я не показував? може ви пропустили? Тоді прошу іще раз.Тоді Бог знову звернувся до Мойсея:
«Скажи ізраїльтянам так: “Єгова, Бог ваших прабатьків, Бог Авраама, Бог Ісака+ і Бог Якова, послав мене до вас”. Це моє ім’я навіки, і під цим ім’ям мене пам’ятатимуть з покоління в покоління. (Вихід3:15)

Востаннє редагував musluvec: 15.03.2016 о 18:56. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 19:08 #2623121   #4510
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Цитата Цитата
щоб пізнати Правдивого, і щоб бути в правдивому Сині Його, Ісусі Христі. Він Бог правдивий і вічне життя!(1Iван.5:20)
--- розумію, що тривале цитування посилань веб-ресурсів ВБ дало себе взнаки, але все ж таки, якщо вже цитуєте Писання, то цитуйте повністю, а не лише в тій частині що задовільняє погляди вчення ВБ

Цитата Тобто, Вам розуму пізнати Правдивого не вистачило. З Вами все ясно.
---- ваша ясність викликає глубокі сумніви так як неуважно читаєте Писання .... нема, хто розумів би; немає, хто Бога шукав би, (Рим.3:11) - тобто ви особливий самородок якого цей текст з Писання не стосується і ви Його пізнали лише завдяки писанині ВБ?

Додано через 10 хвилин
Цитата Тим самим викреслюєте себе самі з Книги життя, бо в Біблії ніде не пише що тільки високоінтелектуальна каста кліру може пізнати Правдивого, а вбогі духом і нужденні. Тут Ви безпосередньо оббріхуєте Бога, який виявив був.
--- мова про убогість духу (людей які увідомили її завдяки інтелектуальному аналізу Писання не про касту) і не про убогість інтелекту, Правдиві апостоли на відміну від лже апостолів яким потрібні тупонаслідуючі адепти, наставляли своїх учнів про необхідність інтелекту яким повинні бути наділені всі віруючі в Бога ... Браття, не будьте дітьми своїм розумом, будьте в лихому дітьми, а в розумі досконалими будьте! (1Кор.14:20)
--- по друге, в Книгу життя,на відміну від організації ВБ записують не убогих розумом, а багатих на віру як написано ...А праведний житиме вірою. (Євр.10:38 )

Востаннє редагував engar: 15.03.2016 о 19:28. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 19:12 #2623125   #4511
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Питаю в останнє, ти що прикидаєшся, чи дійсно хворий ???
Не прикидываюсь я и чувствую себя превосходно. Просто мне интересно узнать с первых уст детоубийцы:
Почему вы нарушаете заповедь Божью "Не убивай"?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 19:16 #2623126   #4512
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Він Бог правдивий і вічне життя!(1Iван.5:20)
Навіть з вашого неточного перекладу можна зрозуміти, що Бог правдивий це Правдивий, а не Син Його.

Додано через 1 хвилину
Цитата Не прикидываюсь я и чувствую себя превосходно. Просто мне интересно узнать с первых уст детоубийцы:
Почему вы нарушаете заповедь Божью "Не убивай"?
З Вами все ясно і зрозуміло.
Більше запитань в мене до Вас немає жодних- звертайтесь до фахівців.

Востаннє редагував Ychen: 15.03.2016 о 19:16. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 19:19 #2623129   #4513
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Тоді зрозуміло в чому проблема. Я то думаю, що до декого говорив сам ХрИстос і вони його Правдивого Батька так і не пізнали, також не пізнали посланого до них Сина Правдивого Батька, бо не послухались його. Те саме ви робите і сьогодні.
---- розумієте ? навряд чи.......
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 19:21 #2623130   #4514
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
щось надто часто його навіть там де його нема ....
Невже не бачите? "Що спільного між Богом і Веліаяром" "І не можете споживати з Божого столу і одночасно зі столу диявола"
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 19:21 #2623131   #4515
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Навіть з вашого неточного перекладу можна зрозуміти, що Бог правдивий це Правдивий, а не Син Його.
--- для особливих повторю цитуйте повністю Писання а не втій частині що вигідна організацій - здивуєтесь неточним є вчення організації , та її переклад ....
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 19:23 #2623132   #4516
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
У заповіді написано."Не вживай імені Єгови, твого Бога, нешанобливо, бо Єгова не залишить без кари того, хто вживає його ім’я нешанобливо."(Вихід20:7)
Во-первых, ваш перевод не правильный. Нет в этом тесте слова "нешанобливо" (непочтительно), а есть слово "напрасно".
http://www.bibleist.ru/tmp/lexicon.p...&strongid=7723
Во-вторых, Бога Отца не зовут Иегова, вы поклоняетесь не Богу, а ни кому не известному идолу.
В- третьих, бросьте эту СИшную дурную привычку игнорировать мои вопросы. Если вас просят ответить, будьте добры отвечайте. Ответьте на предыдущие мои вопросы:
Если Бог ваш Отец, значит вы Его сын?
Где в Библии написано, что христиане должны святить имя Иегова?
Почему вы Бога по имени называете, разве Иисус обращался к Отцу по имени?


Цитата А шанобливо вживати можна навіть потрібно щоб між народами славилось Його величне Імя Єгова.
В НЗ апостолы чьё имя проповедовали; Отца, или Сына?
Если Отца, то покажите место Писания.


Цитата І Ісус називав імя Єгова я ж вам написав що він відкрив це Імя так як євреї зі шани до Бога перестали вимовляти це Імя і замінили на адонай.
Покажите хотя бы одно место в Библии, где Иисус назвал Отца по имени Иегова.
Какое имя открыл Иисус иудеям? Разве иудеи не знали имени Отца, что Иисус надо было им его открывать?


Цитата І якщо ваша ласка представтеся будь ласка до якої ви конфесії належите, щоб я міг з вами вільно спілкуватися.
ЕХБ.

Цитата Це часом не синоїдальний переклад? Що там в квадратних дужках? що в оригіналі це є? Прочитайте будь ласка в не упереджених перекладах, а ще краще в єврейському тексті з підстрочним перекладом. Ось наприклад Хоменка. говорив Бог до Мойсея словвами:
"Я - Ягве. "
Нет такого имени "Ягве", есть только тетраграмма состоящая из четырёх букв ЙХВХ. Точного произношения этого имени ни один смертный не знает.

Цитата Хіба я не показував? може ви пропустили? Тоді прошу іще раз.Тоді Бог знову звернувся до Мойсея:
«Скажи ізраїльтянам так: “Єгова, Бог ваших прабатьків, Бог Авраама, Бог Ісака+ і Бог Якова, послав мене до вас”. Це моє ім’я навіки, і під цим ім’ям мене пам’ятатимуть з покоління в покоління. (Вихід3:15)
Ответ читайте выше.
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 19:23 #2623133   #4517
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Невже не бачите? "Що спільного між Богом і Веліаяром" "І не можете споживати з Божого столу і одночасно зі столу диявола"
--- як би не бачив різниці був би в числі послідовників організації ВБ , а так тримаюсь подалі від Веліяра ВБ не можу споживати його з його столу.... це не є та правдива пожива яку подає Ісус через Писання.

Востаннє редагував engar: 15.03.2016 о 19:30.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 19:25 #2623134   #4518
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
З Вами все ясно і зрозуміло.
Більше запитань в мене до Вас немає жодних- звертайтесь до фахівців.
У вас нет, а у меня есть:
Почему вы нарушаете заповедь Божью "Не убивай"?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 19:30 #2623135   #4519
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
-- мова про убогість духу (людей які увідомили її завдяки інтелектуальному аналізу Писання не про касту) і не про убогість інтелекту, Правдиві апостоли наставляли своїх учнів про необхідність інтелекту яким повинні бути наділені всі віруючі в Бога ... Браття, не будьте дітьми своїм розумом, будьте в лихому дітьми, а в розумі досконалими будьте! (1Кор.14:20)
А ще Ісус хвалив Єгову за те що він відкрив правду простим людям і скрив від розумників цього світу.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від leading Переглянути допис
о-первых, ваш перевод не правильный. Нет в этом тесте слова "нешанобливо" (непочтительно), а есть слово "напрасно".
Вот і вони і ви не вживаєте ні напрасно ні шанобливо. Так само я буду звертатися до Вас чувак як Ви подиветесь на це?

Востаннє редагував musluvec: 15.03.2016 о 19:30. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2016, 19:34 #2623139   #4520
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата А ще Ісус хвалив Єгову за те що він відкрив правду простим людям і скрив від розумників цього світу.
--- згідний хвалив але саме від тих розумників цього світу які власним розумом на кшталт організації намагаються ввійти до Отця де-інде але не через двері - Ісуса та Ім'я без якого неможливе спасіння
--- тож хто Є правда ? і хто відкидає її що Він Є Бог ? І від кого це скрито ?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:39.