Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.06.2017, 23:13 #2695312   #1
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

Хоч толку з них мало але чому не витратити пару хвилин свого часу з користю? Хто не вкурсі є такий сайт - http://e-dem.in.ua/ternopil/petition/published/all і там інколи проскакують досить актуальні петиції які не набирають необхідних 300 голосів для того щоб їх змушена була розглянути міська рада. Давайте хоч трохи бути активнішими, голосувати за чужі петиції, пропонувати свої.
Я пропонував 3 петиції, пройшла чомусь лише ця - Обладнати зупинки громадського транспорту НОРМАЛЬНИМИ графіками руху Прошу підтримати бо на цей рагулізм я дивитись не можу!


pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2017, 23:33 #2695319   #2
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
...Я пропонував 3 петиції, пройшла чомусь лише ця - Обладнати зупинки громадського транспорту НОРМАЛЬНИМИ графіками руху Прошу підтримати бо на цей рагулізм я дивитись не можу!...


Хоча б написали крайні години в які точно має бути маршрутка, а то внас хочу їду, а хочу не їду...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2017, 00:05 #2695321   #3
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис

Хоча б написали крайні години в які точно має бути маршрутка, а то внас хочу їду, а хочу не їду...
та на деяких написано але безтолку. Той графік рідко відповідає дійсності, наприклад на зупинці Медичний інститут на Руській висить графік 31 маршруту, а він вже пару років їздить через ринок. Графік 12 маршрутки чомусь немає на Винниченка, Карпенка але є біля Орнави. 31 взагалі маршрут загадка, вони можуть їхати 2 разом, а може і пів дня не бути. Той уйо..к Мединський нехай би спробував їздити його маршруткми. З східного на Карпенка їздить тільки 1 тролейбус який навіть згідно графіку останній в 20:50 з Бандери стартує. Комендантська година якась чи що? 9 вечора зараз ще день, а вже нічого не їде на Карпенка. Ідіот.
Депутат Нитка з самокалічі перед виборами обіцяв що на новий світ нові маршрути пустять і що? І де? Величезний масив з однієї безтолковою маршруткою.

А наші олені з міської ради спати не можуть так про нас думають! Біднятка так хочуть нам допомогти що власні бізнеси залишають і йдуть битися під міську раду, лиш би нам добре зробити, при чому на безоплатній основі. А якись дегенерат ще й мусорам сказав що бачив мене в пятницю під міською радою! Нині ходив під арку писати відписку що мене там не було. Уроди ніфіга не роблять ще й людям шкодять, суки.

Востаннє редагував pberit: 07.06.2017 о 00:12.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2017, 07:21 #2695323   #4
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

А ти не подумав, що може інші твої ідеї не здобули підтримки? І саме тому за них не проголосували, а не тому, що ніхто не голосує?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2017, 07:37 #2695327   #5
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
А ти не подумав, що може інші твої ідеї не здобули підтримки? І саме тому за них не проголосували, а не тому, що ніхто не голосує?
Ні, ти не зрозумів, вони не брали участь у голосуванні. Часом з логічних, а часом ні, причин.
Мені не за себе обідно, ця петиції сама проста, ще подавав про пункт прийому крові але це компетенція обласної ради і про зміну напрямку руху деяких маршрутів, не пропустили якусь ахінею відписали.
Але була наприклад петиція щоб притягнути до відповідальності за настільки не якісну бруківку, от чому було не підтримати?
До речі, дивно але для нас потрібно зібрати 300 голосів, а в Чернівцях 250.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2017, 08:35 #2695328   #6
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

Бо тільки Тернопіль тру
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2017, 12:56 #2695380   #7
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

давайте сюди скидати цікаві і корисні петиції - і думаю голоси будуть швидше набиратись
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 3:
MadPiksel (07.06.2017), Sem (09.06.2017), tapac_ko (07.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2017, 13:24 #2695395   #8
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

Цитата Народ, ви чому за петиції не голосуєте?
Тому що петицій до Надала це всього лиш інструмент випускання пари в електорату, а не важіль прямої дії.
Поясняю:
1. Петиції фільтруються за особистими переконаннями наближених Надала.
2. Петиції від явних фейків набирають потрібну кількість голосів підозріло швидко.
3. На любу петицію можна знайти штатну відмазку, чому це реалізувати неможливо.

Все це нібито натякає.
saymon зараз поза форумом  
Подякували 3:
idcomsomnom (13.03.2018), qazwsx321 (07.06.2017), roma22101987 (08.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2017, 19:17 #2695474   #9
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

Який графік якщо по ньому ніхто не буде їздити?
Максимум ДеТранспорт в поміч і то не завжди.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
бо на цей рагулізм я дивитись не можу!
А я і не дивлюсь. Зачем?

Востаннє редагував zyxel: 07.06.2017 о 19:17. Причина: Пізніше додано
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2017, 20:19 #2695492   #10
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
давайте сюди скидати цікаві і корисні петиції - і думаю голоси будуть швидше набиратись
Зараз щось не багато цікавих, хіба що Облаштування зупинки на Підволочиському шосе

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тому що петицій до Надала це всього лиш інструмент випускання пари в електорату, а не важіль прямої дії.
Поясняю:
1. Петиції фільтруються за особистими переконаннями наближених Надала.
2. Петиції від явних фейків набирають потрібну кількість голосів підозріло швидко.
3. На любу петицію можна знайти штатну відмазку, чому це реалізувати неможливо.

Все це нібито натякає.
Та знаю що це малоефективно, навіть безнадійно ну але 2 рази клікнути не важко. З нашої тут писанини толку не більше...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2017, 22:33 #2695515   #11
jus
 
Аватар для jus
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

Спочатку було розрекламовано і було багато підписів, призабули люди, і ті петиції не сильно реалізуються.
Рекламувати краще в соцмережі(великих групах вк тернопіль) і тоді може назбирається підписів
jus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2017, 23:21 #2695519   #12
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я пропонував 3 петиції, пройшла чомусь лише ця - Обладнати зупинки громадського транспорту НОРМАЛЬНИМИ графіками руху
Особисто біля мене по вулиці Леся Курбаса 4 є нормальний графік руху, але водії маршруток на нього начхали, після 21-ї години.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2017, 07:45 #2695523   #13
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

Не пропустили цю мою петицію:
Змінити рух громадського транспорту з вулиці Миру на Карпенка
ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ
Відстань між зупинками громадського транспорту "Педагогічний університет" та "Березіль" всього 550м. Навіть якщо людина живе посередині вулиці Миру то до однієї з них не більше 300м. В той час коли люди з деяких будинків Карпенка та Будного змушені долати вдвічі більшу відстань. Після скасування маршруту №1 добратись з Східного масиву на вул. Карпенка досить складно, особливо у вечірній час. Після 20год тролейбусів №1 практично немає, тому людям приходиться долати чималу відстань від зупинки на вул.Миру до останніх будинків на Карпенка та Будного або робити пересадку в центрі.
Пропоную весь громадський транспорт перенаправити на вулицю Карпенка!
1. Це значно спростить користування громадським транспортом мешканцям вулиці Карпенка, Будного, Винниченка.
2. Також це зробить комфортнішим проїзд для мешканців вул.Миру адже тепер на зупинках "Березіль" та "Педагогічний інститут" збільшиться кількість громадського транспорту, тому час очікування помітно знизиться. Наприклад при поїздці до ринку не потрібно буде вгадувати де швидше з'явиться тролейбус - №5 на зупинці "Миру" чи №3 на зупинці "Березіль".
3. Економія коштів з бюджету міста на обслуговування лінії для єдиного тролейбуса №5 який рухається через цей відрізок дороги. Також можна зменшити кількість транспорту, оптимізувати його рух.



ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ
Вважаємо за недоцільне розміщення даної петиції, оскільки Правилами дорожнього руху України, визначено наявність дорожніх знаків, які визначають "початок" і "кінець" пункту зупинки громадського транспорту. На знаку "кінець пункту зупинки" розміщується розклад руху. На зупинках м. Тернополя, які облаштовані такими дорожніми знаками , інформаційні таблички розміщуються саме на них, за відсутності знаків розміщується на піддашку навісу, що є за висотою значно нижче ніж дорожній знак. Також інформаційні таблички розроблені відповідних розмірів, підлаштованих для подальшого розмішення саме на дорожньому знаку "кінець пункту зупинки".

Відписка по ходу про ту петицію яку пропустили. Короче затупили вони трохи.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2017, 11:47 #2695554   #14
MadPiksel
 
Аватар для MadPiksel
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

Поламали сайт, "Під час вашого запиту виникла помилка"
MadPiksel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2017, 21:28 #2695617   #15
romatereb
Активний учасник
 
Аватар для romatereb
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

бо на виборах нас вже наЭбали
romatereb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2017, 22:05 #2695622   #16
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

http://petition.te-rada.org/petition/1
Цитата Про передання Тернопільській обласній комунальній експериментальній комплексній школі мистецтв імені Ігоря Герети право власності на землю та приміщення, яке передбачалося для будівництва Тернопільської обласної бібліотеки, за адресою площа Героїв Євромайдану, 17 (щодо програми розвитку Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи мистецтв ім. І.Герети).
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2017, 18:22 #2695715   #17
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

Не голосую,тому що це ілюзія для електорату, щодо можливого впливу на владу. Мій досвід, це петиція по літаку на Східному, вона здається набрала необхідну кількість голосів, але яка петиція, коли влада передала землю прокуратурі, яка підтвердила законність цих дій, і бачили вони десь наші петиції. Щодо руху транспорту, то навіть якщо і є графік, то поки не має впорядкування руху наприклад, через той же Автовокзал, то хоч 20 графіків надрукуй, шофери тільки руками розводять.
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2017, 19:10 #2695722   #18
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Не голосую,тому що це ілюзія для електорату, щодо можливого впливу на владу. Мій досвід, це петиція по літаку на Східному, вона здається набрала необхідну кількість голосів, але яка петиція, коли влада передала землю прокуратурі, яка підтвердила законність цих дій, і бачили вони десь наші петиції. Щодо руху транспорту, то навіть якщо і є графік, то поки не має впорядкування руху наприклад, через той же Автовокзал, то хоч 20 графіків надрукуй, шофери тільки руками розводять.
Вона ще й 2 рази набрала голоси...
Але нічого не робити такод не варіант? Може хоч щось та й зроблять. Суть не в тому чи вони їздитимуть точно по графіку, суть в тому що хоча б знати які маршрутки їздять по тій зупинці і коли остання.

Востаннє редагував pberit: 11.06.2017 о 07:08.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2017, 20:00 #2695726   #19
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Суть не в тому чи вони їздитимуть точно по графіку, суть в тому що хоча б згати які маршрутки їздять по тій зупинці і коли остання.
Останньої можна і не дочекатися.людей нема і не їде..
є сайт детранспорт,там все видно.

Порядок з графіками можливо буде тоді коли замість 1000 маршруток буде 100 автобусів.
а зараз це бардак.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2017, 11:46 #2695803   #20
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Народ, ви чому за петиції не голосуєте?

Цитата Про передання Тернопільській обласній комунальній експериментальній комплексній школі мистецтв імені Ігоря Герети право власності на землю та приміщення, яке передбачалося для будівництва Тернопільської обласної бібліотеки
Офігітєльна петиція.
Вигнати дітей з готового приміщення, щоб Гуда міг розширити своє будівництво, і віддати їм голі бетонні стіни, які за роки простою вже стали непридатні для використання.
Вбиваємо два зайці: і Гуда задоволений, і геморой з довгобудом з плечей Надала перекладається на дирекцію школи мистецтв.
Геніально. Просто геніально. Вся суть петицій.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:30.