Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.02.2012, 08:49 #1881390   #41
mini-me-zee
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Думаю, про таких підприємців мова і не йде. Мій начальник має чистого заробітку 16 000 грн у середньому щомісяця. Вчора ввечері обрадував мене, що вирішив з наступного тиждня скоротити двох працівниць і залишити мене одну з роботою, що колись ділилася на трьох, але із зарплатою тією ж. Що ж до підприємців прибуток яких складає 1000-2000 грн в місяць, то не розумію для чого їм наймані працівники. Роби роботу сам і грошей буде більше
Вам відомі всі витрати Вашого шефа? Бо не дуже клеїться - бути в "плюсі" і скорочувати, хоча тут тре знати "кухню" з середини.


Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
П.С. Тернопільські підприємці скажіть, будь-ласка, чи так вже нереально мати офіційну роботу з окладом 2000 грн, 5 денним робочим тижднем і 8 годинним робочим днем.
до поки є велика армія робітників готових працювати за 2000 , 12 годин в день і 30 днів в місяць, без відпустки - це мало реально.
mini-me-zee зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (16.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 09:24 #1881415   #42
Kija
Banned
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата
Допис від mini-me-zee Переглянути допис
хто оплачує підприємцю лікарняний?
Фонд соціального страхування на випадок тимчасової втрати працездатності
Решту дописів в темі просто не коментую, бо вважаю їх просто безграмотними, й повторюся для всіх якщо ви торгуєте трусами на базарі й зареєстровані як платник єдиного податку це не робить вас автоматично експертом у малому бізнесі.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 09:46 #1881424   #43
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Думаю, про таких підприємців мова і не йде. Мій начальник має чистого заробітку 16 000 грн у середньому щомісяця. Вчора ввечері обрадував мене, що вирішив з наступного тиждня скоротити двох працівниць і залишити мене одну з роботою, що колись ділилася на трьох, але із зарплатою тією ж. Що ж до підприємців прибуток яких складає 1000-2000 грн в місяць, то не розумію для чого їм наймані працівники. Роби роботу сам і грошей буде більше
П.С. Тернопільські підприємці скажіть, будь-ласка, чи так вже нереально мати офіційну роботу з окладом 2000 грн, 5 денним робочим тижднем і 8 годинним робочим днем.
Є така штука як продуктивність праці. Якщо щось не підходить, потрібно шукати іншу роботу з зарплатою і умовами яка буде влаштовувати. Це ринок, і твій шеф знає що як не ти то знайдеться хтось інший. Може й жорстоко але таке воно життя... Я розумію шо всі хочуть працювати мало і заробляти багато, але так не буває. Мені наприклад не виходило фізично робити всю роботу, потрібно було часто відлучатись, тому то й потрібно було працівника. А говоримо ми про малий бізнес, а це як правило малий прибуток.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
Фонд соціального страхування на випадок тимчасової втрати працездатності
Решту дописів в темі просто не коментую, бо вважаю їх просто безграмотними, й повторюся для всіх якщо ви торгуєте трусами на базарі й зареєстровані як платник єдиного податку це не робить вас автоматично експертом у малому бізнесі.
Еге, офісний плангтон знає все краще

Востаннє редагував Terror: 25.02.2012 о 09:46. Причина: Пізніше додано
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (16.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 10:44 #1881471   #44
Kija
Banned
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Не головною, але дуже серйозною.
Ну й які з соціальних гарантій ти вважаєш суттєвою перепоною малому бізнесу? Але конкретно хоч 2-3 назви.
А то проблем з зі звільнення наші підпиємці не мають жодних, оскільки як тільки це потрібно працівники пишуть заяви за власним бажанням.
Проблем з максимальною кількістю робочих годин на тиждень жодних, працівники працюють скільки треба.
Про підвищену оплату, або про взагалі якусь оплату надурочних робіт ніхто і не заікається.
Про медичне страхування, чи виплати на якесь курортне оздоровлення я і не згадую.
То повторюся, ще раз які конкретно проблеми українських підприємців з соціальними гарантіями?
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 10:49 #1881474   #45
mini-me-zee
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
Фонд соціального страхування на випадок тимчасової втрати працездатності
так для роздумів
Оплата лікарняних поділяється на дві складові: оплата перших п’яти днів лікарняного (проводить роботодавець та відносить ці витрати до складу валових витрат підприємства) та оплата всіх інших днів лікарняного (виплата проводиться роботодавцем, проте потім фонд соціального страхування компенсує ці витрати шляхом перерахування відповідних сум на поточний рахунок або шляхом зменшення суми зобов’язань роботодавця до фонду).

отже працівник полюбому отримає оплату лікарняних, причому за рахунок підприємця(!)
а що отримає підприємець? лише знижку на внески в фонд.
mini-me-zee зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (16.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 10:56 #1881479   #46
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Питання для підприємців:
- який відсоток працівників у вас оформлено офіційно?
- чи даєте ви працівникам ту зп, яку і оподатковуєте. тобто без конвертів.
- скільки у вас вагітних і декретників на фірмі, і скільки ви на них витрачаєте?
- як часто ви даєте працівникам лікарняний?
- який відпуск мають працівники? чи надаєте відпуск особам, які навчаються?
- чи відпуск оплачується?
- чи працюють у вас інваліди?
- чи платите ви за стаж?
ascii зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 11:39 #1881526   #47
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
Питання для підприємців: - який відсоток працівників у вас оформлено офіційно? - чи даєте ви працівникам ту зп, яку і оподатковуєте. тобто без конвертів. - скільки у вас вагітних і декретників на фірмі, і скільки ви на них витрачаєте? - як часто ви даєте працівникам лікарняний? - який відпуск мають працівники? чи надаєте відпуск особам, які навчаються? - чи відпуск оплачується? - чи працюють у вас інваліди? - чи платите ви за стаж?
1.
Питання слушні.
Але рекомендую підприємцям спілкуватись на такі теми з людьми, котрі самі пройшли школу підприємництва. Критично ставлюсь до ситуацій коли столяр вчить правильно лікувати, а музикант розмірковує про технологію випічки хліба.

2.
Зараз щоб вижити підприємці мінімізовують усі можливі витрати. Часто це не допомагає і вони припиняють підприємницьку діяльність. Часто припиняючи підприємницьку діяльність вони залишаються з значними боргами.
Тому сьогодні такі питання у більшості малих підприємців викличуть просто іронічну усмішку...

3.
Про "жадність" підприємців дискусії будуть завжди. Головне ще не забувати, що малий бізнес першочергово відіграє функцію не "наповнення бюджету", а "самозайнятості".
Держава має дати собі відповідь що для неї корисніше (на її даному етапі розвитку/занепаду): підприємець-мінімізатор чи безробітний?
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 4:
Otto (25.02.2012), pberit (27.02.2012), qazwsx321 (16.04.2012), Terror (25.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 11:47 #1881534   #48
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Питання слушні.
просто цікавить частка тих, хто не порушує закон. бо "возмущань" в темі багато, але не можу навести за приклад фірму, яка б дотримувалась Трудового кодексу.

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Але рекомендую підприємцям спілкуватись на такі теми з людьми, котрі самі пройшли школу підприємництва. Критично ставлюсь до ситуацій коли столяр вчить правильно лікувати, а музикант розмірковує про технологію випічки хліба.
А хто вчить? Я немаю школи підприємництва?
ascii зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 12:17 #1881549   #49
saymon
Guest
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
Фонд соціального страхування на випадок тимчасової втрати працездатності
Решту дописів в темі просто не коментую, бо вважаю їх просто безграмотними, й повторюся для всіх якщо ви торгуєте трусами на базарі й зареєстровані як платник єдиного податку це не робить вас автоматично експертом у малому бізнесі.
Ти навіть цим не займаєшся, а вважаєш себе експертом
Те що написано на папері і вчать в інститутах відрізняється від справжнього стану справ як серіал "Букіни" від фільмів Копполи.
Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
То повторюся, ще раз які конкретно проблеми українських підприємців з соціальними гарантіями?
Це питання широко висвітлюється у першому топіку, який ти маубть дочитав лише до другого абзацу і тут же кинувся розписувати свої теоретичні розрахунки.
Якщо коротко то суть послання звучить так: я хочу працювати легально, не хочу боятися чинуш.
На даний момент це нереально впринципі.
Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
просто цікавить частка тих, хто не порушує закон. бо "возмущань" в темі багато, але не можу навести за приклад фірму, яка б дотримувалась Трудового кодексу.
Порушують всі. Інакше просто неможливо.
 
Подякували 3:
ascii (25.02.2012), Otto (25.02.2012), qazwsx321 (16.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 13:26 #1881573   #50
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата
Допис від mini-me-zee Переглянути допис
Вам відомі всі витрати Вашого шефа? Бо не дуже клеїться - бути в "плюсі" і скорочувати, хоча тут тре знати "кухню" з середини.
Мені відомо скільки отримує кожен працівник, скільки потрібно на закупку товару, скільки компенсовується за витрати на бензин, скільки йде на мобільний зв"язок, інтернет, оренду офісу. Скільки податку він платить я теж знаю, бо жоден з працівників не зареєстрований. Знаю також і точну суму заробітку, бо зі всіма цими вартостями я працюю, хоча і не бухгалтер. І знаю я це все не через те що така цікава, а через те що цю інформацію мені надають, бо вона постійно переплітається з моєю роботою. Він в "плюсі", а скорочує, бо перебрався до Києва, а там треба платити за квартиру (в непоганому районі), за авто, яке щойно взяв в кредит, за дитину, яка цьогоріч всутпила у Шевченка. Та й принципі, я не маю до нього жодних претензій хай робить, що хоче, просто з весни планую знайти іншу роботу, з нормальними умовами праці і зарплатнею.
П.С. За три роки наша команда працівників постійно мінялася. Хтось звільнявсі сам через незадовільні умови, декого звільняли через халтурність і помилки. Доречі, якщо є промах, то він компенсовується вичисленнями з зарплати. Провіряються телефонні дзвінки кожного місяця, щоб знати хто працює, а хто ні. Кожен день моя робота контролюється, видно, що мала я зробити і що зробила. Так, що я відпрацювую повністю свою заробітню платню, а можливо навіть більше.

Додано через 17 хвилин
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Є така штука як продуктивність праці. Якщо щось не підходить, потрібно шукати іншу роботу з зарплатою і умовами яка буде влаштовувати. Це ринок, і твій шеф знає що як не ти то знайдеться хтось інший. Може й жорстоко але таке воно життя... Я розумію шо всі хочуть працювати мало і заробляти багато, але так не буває. Мені наприклад не виходило фізично робити всю роботу, потрібно було часто відлучатись, тому то й потрібно було працівника. А говоримо ми про малий бізнес, а це як правило малий прибуток.
По-вашому 11 годин на день це мало? А 2000 грн це багато? Ви взагалі читали мій допис? Вибачте, але я вважаю себе далеко неледачою людиною. Три роки назад мене все влаштовувало, тому я і працювала. Але ціни на все зросли, а зарплату мені не піднімають, тому я хочу полюцьку роботу, нехай на 1.500 - 2000грн, але з 8-годинним робочим днем, нормальною відпусткою і офіційним працевлаштуванням. Чи я говорю про нереальні речі? Вибачте, але за 1000 грн я можу працювати вчителькою, платити податки і мати нормальну відпустку і вихідні (напевно скоро так і буде).

Востаннє редагував Jane Doe: 25.02.2012 о 13:26. Причина: Пізніше додано
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ascii (25.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 16:10 #1881723   #51
Kija
Banned
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Якщо коротко то суть послання звучить так: я хочу працювати легально, не хочу боятися чинуш.
Причому чинуші до соціальних гарантій працівникам? В статті, якщо ти її звичайно читав, говориться про те що соціальні гарантії працівникам не дають підприємцям працювати.
P.S. Соціальні гарантії - заборона звільнення людей передпенсійного віку, вагітних, виплата лікарняних, 13-тої ЗП, медичне страхування, безкоштовна сауна і т.д. і т.п.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 17:16 #1881780   #52
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Гарне відео по темі
Якщо би СРСР не розпався таке, напевне, було би у нас.
http://www.pravda.com.ua/inozmi/voa/2012/02/23/6959401/
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 18:02 #1881805   #53
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис

По-вашому 11 годин на день це мало? А 2000 грн це багато? Ви взагалі читали мій допис? Вибачте, але я вважаю себе далеко неледачою людиною. Три роки назад мене все влаштовувало, тому я і працювала. Але ціни на все зросли, а зарплату мені не піднімають, тому я хочу полюцьку роботу, нехай на 1.500 - 2000грн, але з 8-годинним робочим днем, нормальною відпусткою і офіційним працевлаштуванням. Чи я говорю про нереальні речі? Вибачте, але за 1000 грн я можу працювати вчителькою, платити податки і мати нормальну відпустку і вихідні (напевно скоро так і буде).
Я в курсі що все в ціні зросло, по вашому я з марсу? У всіх після кризи впали прибутки, багато позакривалось. Зараз ситуація не втішна. В нас дуже люблять рівняти закордон, так от там я працював від 10 годин в день ще й пів дня в суботу. І там це являється нормою, бувало й по 12-15 годин працював. І вкалувати там треба не так як у нас і ставлення до клієнтів інше, звичайно і зарплати інші. Ви думаєте напевно що я якийсь жлоб і витискую з працівників все до останього Так я вам скажу що в мене працівниця получала зарплату + харчування що перевищувало навіть мій прибуток. Як не прикро але в бізнесі не завжди все йде так як плануєш, і немає кого звинувачувати окрім себе. У вашому випадку буде доречніше найти кращу роботу, що зараз не так легко. І порада - ніколи не рахуйте чиїсь гроші. Ви ж не знаєте ситуації яка у вашого шефа. Відстоюйте свою роботу всіма законними методами. Ви до речі знаєте що зарплати залишились всюди такими як були, а не лише у вашого шефа? В Сільпо наприклад досі получають 1200-1500 грн і пашуть по 10-12 годин. Тому якщо ваш роботодавець платить більше то вам ще "пощастило". Ну а якщо не хочете працювати тыльки за їду, тоді лише закордон або власний бізнес і можливо будете получати 16000грн і платити білу зарплату, декретні, лікарняні ітд
Terror зараз поза форумом  
Подякували 3:
eleKtrik (17.04.2012), pberit (27.02.2012), qazwsx321 (16.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 18:49 #1881845   #54
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Якщо би СРСР не розпався таке, напевне, було би у нас.
Здається, в Союзі було ще більше соц.гарантій, ніж зараз.

Додано через 6 хвилин
До речі, у наших заробітчан в Італії, які звісно мають пермесо, є соціальні гарантії - відпуск оплачуваний згідно контракту, вихідні (залежно від роботи), і в разі втрати роботи (н-д, бабця померла, яку доглядали) - біржа виплачує гроші певний період.

Востаннє редагував ascii: 25.02.2012 о 18:49. Причина: Пізніше додано
ascii зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 22:54 #1882034   #55
mini-me-zee
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
До речі, у наших заробітчан в Італії, які звісно мають пермесо, є соціальні гарантії - відпуск оплачуваний згідно контракту, вихідні (залежно від роботи), і в разі втрати роботи (н-д, бабця померла, яку доглядали) - біржа виплачує гроші певний період.
скільки офіційний заробітчанин платить там податків?
mini-me-zee зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 23:25 #1882071   #56
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата
Допис від mini-me-zee Переглянути допис
скільки офіційний заробітчанин платить там податків?
це як би запитав, скільки офіційних працівників платить державі податки.
ascii зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2012, 23:56 #1882114   #57
mini-me-zee
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
це як би запитав, скільки офіційних працівників платить державі податки.
в Україні усі офіційні працівники платять податки, тільки замість них це робить роботодавець з фонду оплати праці.

перефразую питання: яку частку в процентах від доходу сплачує працівник в казну країни Італія?
mini-me-zee зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2012, 15:42 #1883297   #58
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від ascii Переглянути допис
Здається, в Союзі було ще більше соц.гарантій, ніж зараз..
Не здається, а точно...

В Союзі їх було більше тому, що це було прописано в ідеології правлячої партії (а правляча партія тобі була тільки одна КПРС) і це закладено в стратегію внутрішнього курсу держави і забезпечувалося міцью всієї державної тоталітарної машини, (міліція, суди, КГБ). Тому який би чиновник- кар"єрист не пропхався до номенклатурної керівної владної верхівки СРСР він мусів виконувати генеральну лінію партії і ще й з інших за це питати.

А відступ будь яким чиновником від генеральної лінії партії в ті часи ... м"яко кажучи, не віталося.
Тому при всіх вадах СРСР соціальні гарантії були на досить високому рівні.
Зараз маємо купу партій і кишенькових політпроектів, але у програмах жодної з них нема нічого внятного, про соціальні гарантії простих людей і захист їхнього життєвого рівня. Ну і маємо відповідний результат. Україна на останньому місці в Європі за рівнем життя і доходів населення.

Востаннє редагував Mark V: 27.02.2012 о 15:53.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2012, 19:30 #1883441   #59
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
П.С. Тернопільські підприємці скажіть, будь-ласка, чи так вже нереально мати офіційну роботу з окладом 2000 грн, 5 денним робочим тижднем і 8 годинним робочим днем.
Є різні підприємці, є нормальні, а є наглі в принципі як і всі інші люди тут нічого не поробиш. Заробляти реально не лише 2000грн. а 10 чи 20 тисяч але для цього потрібно вкалувати! У мене зараз немає працівників, я стараюся робити все сам. Багато підприємців мене критикує бо всього сам не зробиш. Раніше дійсно думав набрати на роботу чоловік 5. Спочатку були 2 монтажники які по працювали в мене пів дня. Мали отримувати десь по 2-3 тис.грн. Я коли побачив як вони проводять монтаж та ще й обхаркують пів під'їзду... Зірвалось терпіння коли побачив що на обід вони купили чвертку! Хлопці в принципі нічого не втратили, працюють в іншого підприємця.
Мав намір (і досі маю) набрати велику кількість консультантів по домофонам, хлопців та дівчат які проводять збори. Робота займає 2-3год. на день, вечірнього часу що прекрасно підходить для студентів та як додатковий заробіток, при великій наполегливості запросто приносить 2-3 тис.грн. На форумі на це оголошення взагалі ніхто не відреагував, з агенцій люди дзвонять питають суму зарплати (до 300грн. вдень) і бажання пропадає, мабуть замало...
Я виступаю проти такого поняття як ставка, скільки заробив стільки і отримуй, хочеш 100грн. хочеш 10000грн.
Тому не потрібно так односторонньо нагружати підприємців, в основному проблема в самих працівниках які не хочуть працювати...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2012, 06:29 #1883757   #60
Kija
Banned
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я виступаю проти такого поняття як ставка, скільки заробив стільки і отримуй,
Ти хочеш перетворити працівника у підприємця? У цьому й різниця між вами, ти людина здатна на ризик, він хоче стабільності. Якщо ж його заробіток залежитиме від кількості набраних клієнтів, то який йому смисл працювати на тебе? Щоб розділити з тобою частину прибутку від зароблених грошей, а навіщо, адже можна взяти всі ці гроші собі? Ти ж йому зі своєї сторони нічого не гарантуєш, оскільки не хочеш платити наявіть який гарантійний мінімум у разі якщо у цьому місяці у нього клієнтів не буде, а саме за це працівники готові поділитися своїм прибутком з роботодавцями, інакше вони просто б перетворилися в тих самих підприємців.
Kija зараз поза форумом  
Подякували 2:
Jane Doe (28.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:57.