Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Дизайн та web-дизайн

Дизайн та web-дизайн Усі види дизайнів: оголошення, листівки, газети, журнали, банери, логотипи, сайти та ін.


допомого html css

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.05.2015, 20:58 #2540526   #1
karpella
Banned
Типово допомого html css

Доброго дня товариші. biodenta.te.ua при переході на підсторінки чи оновленні почав пригати в бік. як виправити?
karpella зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 21:05 #2540533   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: допомого html css

Походив по підрозділах, оновив. Нічого не пригає.
А будеш спамити - буде біда.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 21:17 #2540542   #3
karpella
Banned
Типово Відповідь: допомого html css

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Походив по підрозділах, оновив. Нічого не пригає.
А будеш спамити - буде біда.
який спам? це раз. своєю бідою дітей лякай. до чого котиться світ
karpella зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 21:23 #2540544   #4
castor
Типово Відповідь: допомого html css

Цитата
Допис від karpella Переглянути допис
Доброго дня товариші. biodenta.te.ua при переході на підсторінки чи оновленні почав пригати в бік. як виправити?
ну, оскільки не вказано ні браузер, в якому пригає, ні операційку, то дивився в останньому chrome, windows 7
ніц нікуди не пригає, все завантажується як треба
castor зараз поза форумом  
Подякував(ла):
karpella (12.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 21:24 #2540546   #5
karpella
Banned
Типово Відповідь: допомого html css

Дякую. Мабуть з компом шось нето.
karpella зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 21:36 #2540555   #6
saymon
Guest
Типово Відповідь: допомого html css

Цитата
Допис від karpella Переглянути допис
який спам? це раз. своєю бідою дітей лякай. до чого котиться світ
Світ котиться до того, що в тебе в статусі реклама сайту стоматологічних послуг, і допомога тобі потрібна із сайтом ідентичної тематики. А я не вірю у співпадіння, тим більше із таким мутним заголовком теми і з такими постановками проблеми.
І зовсім ніякого лякання. Все дуже просто - будеш спамити своїми протезами і пластиковими зубами в розділі про дизайн - буде бан. Всьо.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 21:43 #2540556   #7
karpella
Banned
Типово Відповідь: допомого html css

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Світ котиться до того, що в тебе в статусі реклама сайту стоматологічних послуг, і допомога тобі потрібна із сайтом ідентичної тематики. А я не вірю у співпадіння, тим більше із таким мутним заголовком теми і з такими постановками проблеми.
І зовсім ніякого лякання. Все дуже просто - будеш спамити своїми протезами і пластиковими зубами в розділі про дизайн - буде бан. Всьо.
ЧОловіче , меньше слів більше діла. Навіщо оці слова пусті. Повір мені ні холодно ні жарко від твого бану.
karpella зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ternopil1 (12.05.2015)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 21:56 #2540560   #8
saymon
Guest
Типово Відповідь: допомого html css

Чоловіче, свої поради тримай при собі, і не думай що самий хитрий. Тоді буде тобі щастя.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 22:10 #2540570   #9
karpella
Banned
Типово Відповідь: допомого html css

)))))) ти мене файно смішиш оцим своїм начальництвом і виявленням усього підозрілого. прям Форумний Мегре. Можеш всі мої пости видалити і навіть мій підпис. Шо ти до мене вчепився , в мене виникла проблема я її описав. отримав відповідь. тему можна закривати. Ліпше десь на іншому форумі написав би ,знав би шо такий гемор.
karpella зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 22:27 #2540576   #10
saymon
Guest
Типово Відповідь: допомого html css

Я вчепився? Сам тут піниться і гне пальці, а я бачите винуватий. Ти путаєш, чоловіче. Це ти сюди прийшов рекламувати свою гівноклініку, а я просто-напросто таких хитрожопих вже стільки надивися, що з одного речення відрізняю спам від прохання про допомогу. Так що ці байки будеш комусь іншому втирати.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 23:12 #2540586   #11
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: допомого html css

будемо вважати шо чоловік справді допомоги попросив.
Дві новини
одна добра, друга так собі

1. добра - на даному сайті нічо правити не треба
2. все складно пояснити. Якщо коротко - потрібно його стерти і зробити з нуля (не доручай це студенту-самоучці)

Піди в компанію якусь, дай грошей. може одним нормальним тернопільським сайтом більше стане.
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2015, 23:22 #2540592   #12
karpella
Banned
Типово Відповідь: допомого html css

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я вчепився? Сам тут піниться і гне пальці, а я бачите винуватий. Ти путаєш, чоловіче. Це ти сюди прийшов рекламувати свою гівноклініку, а я просто-напросто таких хитрожопих вже стільки надивися, що з одного речення відрізняю спам від прохання про допомогу. Так що ці байки будеш комусь іншому втирати.
ОООО))) чоловіче то ти культурний по самі вуха г е лізе) іди поплачся комусь може дадуть цукерку. Тобі нажаль нехватає звивин оцінити, яка клініка гавно яка нє. лапай краще спамерів)))

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
будемо вважати шо чоловік справді допомоги попросив.
Дві новини
одна добра, друга так собі

1. добра - на даному сайті нічо правити не треба
2. все складно пояснити. Якщо коротко - потрібно його стерти і зробити з нуля (не доручай це студенту-самоучці)

Піди в компанію якусь, дай грошей. може одним нормальним тернопільським сайтом більше стане.
Сайт дійсно зроблений самоучкою, мною. при допомозі ще декількох таких же. Порадьте компетентного, хто може зробити нормально.

Востаннє редагував karpella: 12.05.2015 о 23:22. Причина: Пізніше додано
karpella зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 00:32 #2540604   #13
saymon
Guest
Типово Відповідь: допомого html css

Цитата
Допис від karpella Переглянути допис
ОООО))) чоловіче то ти культурний по самі вуха г е лізе) іди поплачся комусь може дадуть цукерку. Тобі нажаль нехватає звивин оцінити, яка клініка гавно яка нє. лапай краще спамерів)))
Не знаю звідки ти взяв що я культурний, чи мав би ним бути, тому відкрию тобі секрет - я некультурний, а ще дуже злий і дуже поганий, а всі твої смішні аргументи знаю на два пости наперед, оскільки, повторюся, ти не перший і не останній хитрун, який тут розказує байки. Все що ти можеш мені сказати я вже чув, і не один раз.
Це ж так просто, виправити перший пост, прибравши посилання на свою гівноклініку, і прибрати рекламу зі статусу (а тепер ще й з підпису), але ж ти цього не зробиш і зараз думаєш "прикольно! тема постійно піднімається! моя реклама працює! а цей дурачок думає ніби він мені гірше робить, хоча насправді допомагає рекламі".
І так, тема рано чи пізно буде видалена чи почищена модератором, але є надія що перечитавши дискусію хоча б в кількох людей пропаде бажання ступати на твою слизьку стежку "просування" свого сайту. Для того і полемізуємо.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 06:01 #2540620   #14
minimal
Активний учасник
 
Аватар для minimal
Типово Відповідь: допомого html css

Debian, Chrome, при відкритті сторінки здригує, але не завжди. Таке часто буває при динамічній зміні вигляду сторінки при загрузці JavaScript. Для початку виправіть помилки

Востаннє редагував minimal: 13.05.2015 о 06:01. Причина: Пізніше додано
minimal зараз поза форумом  
Подякував(ла):
karpella (13.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 06:56 #2540624   #15
karpella
Banned
Типово Відповідь: допомого html css

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Не знаю звідки ти взяв що я культурний, чи мав би ним бути, тому відкрию тобі секрет - я некультурний, а ще дуже злий і дуже поганий, а всі твої смішні аргументи знаю на два пости наперед, оскільки, повторюся, ти не перший і не останній хитрун, який тут розказує байки. Все що ти можеш мені сказати я вже чув, і не один раз.
Це ж так просто, виправити перший пост, прибравши посилання на свою гівноклініку, і прибрати рекламу зі статусу (а тепер ще й з підпису), але ж ти цього не зробиш і зараз думаєш "прикольно! тема постійно піднімається! моя реклама працює! а цей дурачок думає ніби він мені гірше робить, хоча насправді допомагає рекламі".
І так, тема рано чи пізно буде видалена чи почищена модератором, але є надія що перечитавши дискусію хоча б в кількох людей пропаде бажання ступати на твою слизьку стежку "просування" свого сайту. Для того і полемізуємо.
))))) дуже смішно чесно.Недавно заплатив в стоматолога багато грошей?))) особливо про просування сайту і рекламу в темі про вебдизайн, ше дуже цікава епопея про твою крутизну)) і пісец геніальна порада стерти посилання на сайт який на мою думку має проблеми, спасибі мудрим людям, яким твоя писанина фіолетова, і таки найшли помилки і рекомендують по суті.
karpella зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 13:28 #2540768   #16
minimal
Активний учасник
 
Аватар для minimal
Типово Відповідь: допомого html css

До чого би я придерся:
  1. Сайт зроблений в сірих тонах з відтінком гівна. Я би не радив використовувати "50 віддітків сірого" якщо ти не відчуваєш кольору. Якщо не вмієш підбирати кольори, то користуйся ось таким http://paletton.com/#uid=13J0u0kanTV0f++5nYVeYMdj6Ba гугли "choose color palette"
  2. На фоні - градієнт, тому використовуй CSS градієнти, наприклад http://www.cssmatic.com/gradient-generator гугли "css gradient generator"
  3. Сайт має фіксований розмір, фоновий малюнок недотягує до низу на Full HD дислею, а ти врахуй, що на планшетах розширення може бути 1536x2048 і більше. Тестуй під різними розширеннями.
  4. Викростовуй css media queries



  5. Стиль пунктів меню погано поєднується із рамкою вмісту, в них немає такої ж рамки з тінню, наприклад. А ще вони різного кольору, чого краще не робити, якщо не вмієш.
  6. Копірайт і соціальні кнопки мають бути вирівняні по вертикалі


  7. Надто мало місця виділино на текст



    Я би виділив щонайменше на 50% місця. Зменшив розмір шрифту, чи вибрав вужчий шрифт



  8. Прозорість в меню - приший кобилі хвіст. Якби воно не відкривалось на грані малюнку і тексту - то ще б могло бути



    І взагалі з такими меню треба бути акуратним, щоб їх ширина була співтставна з розміром копки

  9. Що це за рисочки на початку кожного пункту? Або забери їх або зроби ul/li список


Востаннє редагував minimal: 13.05.2015 о 13:35.
minimal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 14:50 #2540791   #17
ados
 
Аватар для ados
Типово Відповідь: допомого html css

Передивився на firefox, з версткою ніяких технічних проблем не було.
Ну а тепер свої 5 копійок.
1. Дизайн дуже "мутний", таке і враження буде у користувачів про контору. Не помішає тіні і границі блоків зробити більш контрастними.
2. Бажано використати кольори для акцентування уваги на важливих зонах.
3. Фотографії ідуть в різнобій з дизайном, дуже вже яскраві, все решта сприймається як нейтральний фон, в тому числі і текст.
4. Випадаюче меню занадто прозоре, можна зменшити прозорість, або добавити білу обводку на текст через text-shadow. Також непогано б було додати тінь або легку рамку на випадаюче меню, бо зливається з білим фоном.
ados зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 15:21 #2540799   #18
saymon
Guest
Типово Відповідь: допомого html css

Ви зара реально обговорюєте дизайн шаблону, вкраденого в когось з інтернетів і наліпленого на сайт спамера? Чи мені привиджується?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 15:37 #2540804   #19
ados
 
Аватар для ados
Типово Відповідь: допомого html css

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ви зара реально обговорюєте дизайн шаблону, вкраденого в когось з інтернетів і наліпленого на сайт спамера? Чи мені привиджується?
Як правило крадуть на порядок якісніший дизайн, таких в інтернетах вистачає.
ados зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2015, 16:38 #2540817   #20
minimal
Активний учасник
 
Аватар для minimal
Типово Відповідь: допомого html css

І зазвичай сторінки крадених шаблонів займають значно більше чим 4.5 кб.
Чого така затримка буває при загрузці сторінок?
minimal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:56.