Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.01.2017, 21:52 #2672861   #21
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Чекаю коли в Україні покращення закінчаться.
Так вони в Польщі ж почалися, мабуть, треба десь далі їхати.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від harry Переглянути допис
Напевно тому, що в Україні значно гірше, і переспективи ніякої. Вона просто каже як є. А ти накидаєшся як на ворога)
Що, наприклад, вона каже,як є? Що в Жабці працівникам платять 5 злотих? Абсурд. Навіть наші за такі гроші робити не будуть, не те поляки. І ні на кого я не накидаюся. Ми просто бачили різну Польщу, або дивимося на неї, кожен під своїм кутом зору, так як і на Україну.

Додано через 4 хвилини
Проблеми з веденням бізнесу є в кожній країні і Польща не виняток. Але не все там так проблемно,як змальовує Інженя. Є багато маленьких пекарень, кондитерських, м'ясних лавок, пилорам, маленьких цехів з виготовлення чого завгодно,які нормально функціонують і приносять нормальний прибуток. Я навіть на хутірці в 10 хат бачив магазин з касовим апаратом, про який Інженя каже, що це міф. А ось ніфіга. Ніхто там так глибоко в тіні не сидить, бо поляки хоч не вершина прозорості, але корупції у них такої нема,як у нас. І ще одне: якщо там з бізнесом все погано, то ж куди їдуть українці в Польщі заробляти гроші?

Додано через 1 хвилину
За статистикою, офіційно у сусідів перебуває 1 мульйон наших громадян. А ще додати тих, хто там фіг знати як опинився. Де ж вони всі працюють? І невже теж по 5 злотих?

Додано через 2 хвилини
http://forbes.net.ua/ua/news/1426288...dennya-biznesu

Польща в рейтингу - 31 місце, а Україна на 74-му.

Востаннє редагував TUR17: 12.01.2017 о 21:52. Причина: Пізніше додано
TUR17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2017, 22:19 #2672869   #22
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Українці переважно працюють нелегально.
Податок за них ніхто не платить, тому виходить вища зп ніж у поляків.
Українці приїжджають на 3 місяці, чи пів року і пашуть,як прокляті по 12 годин на день з одним вихідним за 10- 13 тисяч гривень на місяць.
Сплять у бараках і харчуюттся мівіною, щоб хоч щось додому привезти і мати за що жити решту пів року.
Це наслідок не економічного підйому Польщі, а економічного падіння України.
Бо до сумнозвісних подій 300- 500 доларів можна було заробити в Україні.
Поряд з сімєю, в своєму домі і на людських умовах.
Чорна робота для українців є в Польщі, тому що поляки їдуть на чорну робооу на захід і заробляють там не 1,5- 2 тисячі злотих, а 1, 5- 2 тисячі євро, чи фунтів.

Так, українці не хочуть працювати за 5 злотих, вони собі просто цього дозволити не можуть.
В жабках працюють переважно пенсіонери, або люди передпенсійного віку, інваліди чи не зовсім благополучні.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від TUR17 Переглянути допис
Так, поляки їдуть далі на захід, але не так критично вони виїжджають,як це роблять українці.
Станом на 2013 українці вже повертались в Україну, а не виїжджали.
Відкривали вдома бізнес, купували нерухомість і відправляли дітей за кордон на навчання,а не на заробітки.

Востаннє редагував Ingenue: 12.01.2017 о 22:30. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 2:
Andrik84 (13.01.2017), Nobel (16.01.2017)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 13.01.2017, 00:02 #2672881   #23
yakudza
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Я не говорю, що там не існує бізнесу.
Я говорю, що малий приватний бізнес там в тіні,ледь жевріє або закрився.
Більш як 2000 тисячі ТИ не зможеш заробити, а не взагалі ніхто не заробляє.
Якщо в Україні з смішними податками та відсутністю контролю і перевірок не міг заробити, то там тим більше.
Але як хочеш, не слухай.
Поділишся потім успіхом).
На кожному кроці я бачу лише величезні червоні плакати з написом оренда і заколочені та порожні торгівельно-офісні приміщення.
А на фірмах і фірмочках сидять без ремонтів та опалення самі власники в кожухах кашляють і стогнуть шо застуй.
Але розумію, в чужому городі завжди трава зеленіша.

Додано через 4 хвилини
В Польщі, не в туристичних містах і місцях навіть густота населення значно менша ніж в Україні в тому ж провінційному Тернополі.
Це замовчують, але половина поляків розїхалась по світу.
Інфраструктуру розбудовують, а працювати та споживати нема кому.
На заробітках по 3 місяці в полі, ти цього не зрозумієш.
Не знаю за які гріхи і в яку задницю Польщі тебе занесло, але живучи в передмісті Гданська і працюючи в самому місті споглядаю кардинально іншу картину. З моїх знайомих поляків ніхто не піде до роботи, якщо в місяць не вийде хоча би 4500-5000 злотих, а десь кожен третій має на собі якусь фірмочку. Ремонт на фірмі мому шефу теж в дітородний орган не впирається, бо добудував в минулому році хатинку десь так на лімончик злотими, а цього літа взяв жінці якусь 2-х річну аудюху за 80тис. КЕШОМ, КАРЛ! На фірмі постійно на умові працює 6 чоловік і ще +/- 5 сезонно(я в.т.ч.). Особисто знаю дєлків, які умудряються на дрібних підрядах за 2-3 роки сезонної праці побудувати нормальну халупу, маючи під собою 3-4 працівників, вчасно і порядно з ними розраховуючись.
А якщо твої казочки-страшилки про заробітки в 2000 злотих "змерзлих" власників фірм базуються на власному досвіді то краще йди папіроси в трусах через Шегині носити.
yakudza зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TUR17 (16.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2017, 00:50 #2672885   #24
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Ти з таким завзяттям та пихою розказуєш, як про себе).
Заздрю, на таку успішну людину працюєш.
Мої страшилки базуються на тому, що люди які в добрі часи не заробляли в Україні тим більше не зможуть , працюючи на себе, заробити в Польщі.
Бо тут умови для ведення малого бізнесу значно жорсткіші і їх не витримують навіть місцеві.
Гданськ в Польщі це як Одеса в Україні, завжи є чим поживитись навіть в війну та у кризу.
Але сперечатись не буду.
Може ти й правий і тур теж через пару років купить жінці машину за 80 к.і побудує хату за мільйон.
Правда після тебе, бо ти швидше до гданська приїхав.

Востаннє редагував Ingenue: 13.01.2017 о 01:00.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2017, 01:42 #2672887   #25
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

В плані ведення бізнесу простішою краіною є Естонія. Але то таке, кожному своє. В мене є знайомий поляк, який живе біля німецького кордону і займається, як ми сміємося, всім , чим може. Так от, в нього майже немає польських працівників, деякі лініі простоюють, бо більшість працездатних поляків виіхали в Німеччину, Голандію і Англію, а з украінців немає кого взяти.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2017, 14:34 #2672936   #26
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ти теж поки яблука збирав, все думав як тут добре люди живуть?
Думаєш тур 17 заробить , будучи бізнесменом більш як 2 тисячі злотих?
Він навіть тисячу не заробить.
Я не можу знати скільки він заробить, і чи заробить взагалі.
Мені смішно з того, що підприємці в Польщі, по твоїх словах, не заробляють. З мого дивану на це немає жодних причин.
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Українці приїжджають на 3 місяці, чи пів року і пашуть,як прокляті по 12 годин на день з одним вихідним за 10- 13 тисяч гривень на місяць.
Перекручування фактів. Так впахують тільки ті, хто хоче або ті хто робить все це саме в Україні за 3 тисячі, якщо пощастить. А так то і просто за їжу із власного городу.
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Бо до сумнозвісних подій 300- 500 доларів можна було заробити в Україні.
Кляті майдауни!!111

І до "сумнозвісних подій" і на даний момент головним противником бізнесу в Україні є президент і його свора.
Чотири причини чому чесний і легальний бізнес в Україні неможливий впринципі:
1. Податковий та адміністративний тиск.
Перед тим як віддати з бізнесу від 60 до 80 % слід добряче пооббивати пороги і зібрати кілька томів паперу.
2. Купівельна спроможність.
Вона мала. І завжди такою була, і при сонцеликому Януковичі, і при фашиській хунті Порошенка.
3. Успішні фірми та підприємці тільки ті, хто працює або із дерзамовленнями, або на закордон.
І тільки вони. Якщо ти не працюєш із держзамовленями то твій бізнес приречений ще на стадії реєстрації.
Виживають виключно ті, хто крутиться біля бюджетних коштів.
4. Відсутність конкуренції. Симбіоз перших 3 пунктів.
Якщо ти виробник бруківки, і якщо жінка мера міста теж формальний директор виробника бруківки, то в тебе ніхто нічого не купить, і на це знайдуться 100500 законних причин.

А тепер обгрунтуйте мені, чому вести бізнес в Польщі є нереально.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2017, 18:40 #2672984   #27
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Ти не мав до сумнозвісних подій бізнесу в Україні і не маєш в Польщі.
Про що з тобою говорити, якщо твої висновки базуються виключно на чутках та вирізках з інтернет-газет?
Та й то лише українських, сумніваюсь, що моніториш польські видання.
Ну і ніхто тут не говорив, що в Польщі бізнес є неможливим.
Почитай ще раз, пороздумуй, а тоді повертайся з новими, адекватними запитаннями.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 07:08 #2673018   #28
yakudza
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Заздрю, на таку успішну людину працюєш.
Мої страшилки базуються на тому, що люди які в добрі часи не заробляли в Україні тим більше не зможуть , працюючи на себе, заробити в Польщі.
Бо тут умови для ведення малого бізнесу значно жорсткіші і їх не витримують навіть місцеві.
Гданськ в Польщі це як Одеса в Україні, завжи є чим поживитись навіть в війну та у кризу.
Але сперечатись не буду.
Може ти й правий і тур теж через пару років купить жінці машину за 80 к.і побудує хату за мільйон.
Правда після тебе, бо ти швидше до гданська приїхав.
Успішним людям треба не заздрити, а вчитись у них, переймати досвід і робити висновки.
Ну не бачив я там більш жорсткіших умов. Там, де я сезонно працюю(мале виробництво) за 2 роки не бачив ЖОДНОЇ контролюючої інстанції. Знаю багато дрібних торгашиків, яких ніхто і ніколи не чіпає. Плати податки і працюй на здоров'я. Єдине, що жорстко - це відповідальність. Абсолютно всі власники фірм несуть за свою діяльність колосальну матеріальну відповідальність, власним майном і свободою у тому числі. Так, що у випадку форс-мажору заберуть усе до трусів. Бізнес тут надзвичайно відповідальний, бо одне з найстрашніших слів для них - це суд. Тяжко хіба разп**дяям, бо халяви нема. Ми напевно в різних Польщах.
А за мене не журися.Я собі ради даю і не Гданськом єдиним. Світ великий.
yakudza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 10:17 #2673029   #29
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Навіть сперечатись не буду, приїхав два рази на 3 місяця найманцем і повно знайомих поляків, які менш ніж за 4,5- 5 тис.працювати не будуть та знаєш купу дрібних торгашиків, яких ніхто не чіпає.А ше тобі розказали скільки коштує будинок шефа і авто його дружини.
Скільки б часу ти там не випилював заготовки, ти просто спостерігач, який робить хибні висновки на підставі своїх стереотипів.
Це те саме, якби негри з плантації розказували що знають як насправді йдуть справи у всіх землевласників в окрузі.
Ми перших пів року були такими ж наївними.

Додано через 33 хвилини
На тарандайках поляки їздять тому що скромні.
Банкети не закатують- тому що раціональні.
Не ремонтують фасади будинків та підїздів- бо то їм нафік треба.
Одягаються в ашані та лідлі або чекають розпродажів, бо не понтуються.
Не одружуються і не народжують- бо так зручніше.
Не балують дітей- щоб знали ціну грошей.

Були колись тут гроші в людей ,наприклад, передмістя Кракова в радіусі 50 км забудоване гарними особняками.Але їм років 10-20 .

Востаннє редагував Ingenue: 14.01.2017 о 10:17. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 11:22 #2673046   #30
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ну і ніхто тут не говорив, що в Польщі бізнес є неможливим.
Ага. Ніхто.
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Або працюють в тіні, або закриваються.
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Почитай ще раз, пороздумуй, а тоді повертайся з новими, адекватними запитаннями.
Адекватні питання це які? Про те як нам щасливо жилося при Януковичу і як майдауни все розвалили? Чи що ти вважаєш адекватним? Уточняй.
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ми перших пів року були такими ж наївними.
А. Тепер все ясно. Не получилося вести бізнес в Польщі, адже там неможна порішати за хабар, от і розказуєш тепер як це нереально.
Все як завжди.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 11:33 #2673049   #31
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Цитата Ага. Ніхто.
Ну і де в тій цитаті слова з яких можна зробити висновок,що бізнес в Польщі неможливий?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 11:51 #2673053   #32
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ну і де в тій цитаті слова з яких можна зробити висновок,що бізнес в Польщі неможливий?
Прямо в цій цитаті і сказано. Або працюють в тіні або закриваються.
Тому що легально працювати неможливо.

Чи хочеш сказати що вони просто так в тінь переходять і закриваються?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 12:04 #2673054   #33
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Цитата Не получилося вести бізнес в Польщі
Ага,зовсім не получилось,тому винаймаємо квартиру в центрі 75 квадратів з сучасним ремонтом та гарним краєвидом.
утримуємо сімю з 6-ти чоловік
і теревеню тут з тобою поки інші у нас працюють
Як в Україні дійсно не виходить,бо вдома ми жили значно краще.
Тому я і попереджаю наївних товаришів з сумнівними здібностями,що мають великий шанс вляпатись.
Якщо опустити витрати на відкритття фірми біля 8 тисяч злотих ,потрібно щомісяця платити бухгалтерові,за юридичну адресу,за термінал,придбати касовий апарат після обігу 30 тисяч
Навіть якщо з нульовим доходом перший час не платити податок,то треба весь цей час,поки нема прибутків десь жити ,за щось харчуватись,пересуватись.
Оплачувати медичну страхівку.
Тому я щиро,навіть можна сказати по- дружньому раджу людині синицю в руках,а не журавля в небі.
Якщо кортить отримати карту побиту на підставі бізнесу,то тим більше виключити цей варіант,бо надто ненадійно,обходиться дуже дорого і видається на короткий термін.
За контрактом будь-якого чорноробочого процедура незрівнянно простіша й дешевша.

Востаннє редагував Ingenue: 14.01.2017 о 12:35.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 12:04 #2673055   #34
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Я щось не поняв - а що вас не задовільняє в Україні? Нє, ну є нюанси, великий бізнес віджати можуть, а от такий для себе чим поганий? Для мене єдиний нюанс неадекватність нашого народу, працівників нормальних не знайдеш, а так то все ок.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 12:14 #2673056   #35
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ага,зовсім не получилось,тому винаймаємо квартиру в центрі 75 квадратів з сучасним ремонтом та гарним краєвидом.
утримуємо сімю з 6-ти чоловік
і теревеню тут з тобою поки інші у нас працюють
І я такий взяв та повірив
Судячи з частоти постів ходиш спошнтати в пана за 5 злотих в годину, а у вихідні приходиш попонтуватися.
"з сучасним ремонтом та гарним краєвидом" ЛОЛ.

Далі не читав, ібо еті сказкі ми єщьо в Артекє слишалі.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 12:17 #2673058   #36
netby
 
Аватар для netby
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Прочитав ваші дві сторінки писанини і просто млію від того що ви пишете.
По перше в Україні немає 80 % оподаткування навіть зі всіма страшилками.
По друге у нас є купівельна спроможність ніц нам не бракує. В одному сигменті більше в іншому менше, хотіьось би більше але Тернопіль в своїх можливостях обмежений.
По третє мені кожного року зустрічаються нові фірми у тернополі, і вони живуть і працюють. Все залежить від того хто у руля.
Навіть у період кризи, майдану, паніки, ті хто працював і дальше працює і місцями навіть краще ніж до того.
Висновок по Україні, хочеш вести бізнес в Тернополі, буде хватати на все що тобі потрібно в Тернополі тільки працюй. Хочеш більшого - Київ, Львів і тп.

Польща взагалі окрема тема, там все так само як у нас. Може тіко кращі дороги. Там є успішні люди є і розпіз... але правило одинакове хочеш заробити - піздяч. Не слухай, мол тут нема і там не буде. Пробуй, знаю що кожна спроба як вистріл з пістолета де один патрон. Але інакше не знатимеш получилось в тебе чи ні.

Мене дивує нитя мол на мене давлять, обдирають податками, заберуть фірму, немає грошей ме ме ме.

Нічого такого немає. Є тільки Ви і ваш бізнес який би він не був він Ваш.
netby зараз поза форумом  
Подякували 4:
Petro Ford (14.01.2017), qazwsx321 (14.01.2017), roma22101987 (16.01.2017), Romko_7 (14.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 12:27 #2673059   #37
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Прямо в цій цитаті і сказано. Або працюють в тіні або закриваються.
Тому що легально працювати неможливо.

Чи хочеш сказати що вони просто так в тінь переходять і закриваються?
Ти намагався стверджувати,ніби то я писала що взагалі бізнесу не існує,працювати неможливо і більше 2 тисяч злотих ніхто не заробляє.
А зараз пробуєш перекручувати і маніпулювати цитатами.
отже уточнюю
Бізнес в Польщі існує.
В малого бізнесу великі проблеми.
Тому закриваються, або сидять в тіні(працюють напівлегально теж мається на увазі).
Тут є заборонені ігрові автомати.
Підпільні цехи та сто,де можна дешево відремонтувати авто.
Часто власники маленьких фірм працюють самі,бо тільки вони знають кому можна не дати чек за надані послуги,чи товари.
Або не можуть собі дозволити найняти легально працівника так,як дуже висока мінімалка брутто при низьких обігах та доходах.Це обмежує ріст та розвиток бізнесу.
Ну і не тільки це,найперше,звісно,високі податки.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від netby Переглянути допис
Польща взагалі окрема тема, там все так само як у нас. Може тіко кращі дороги.
Єдине що краще- з цим згідна.
Але ж українці вже три роки боряться,щоб їхні діти жили хоча б,як у Польщі.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
І я такий взяв та повірив
Судячи з частоти постів ходиш спошнтати в пана за 5 злотих в годину, а у вихідні приходиш попонтуватися.
"з сучасним ремонтом та гарним краєвидом" ЛОЛ.

Далі не читав, ібо еті сказкі ми єщьо в Артекє слишалі.
Капець,тебе не провести)
Шерлок Холмс

Востаннє редагував Ingenue: 14.01.2017 о 13:31. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 12:31 #2673064   #38
netby
 
Аватар для netby
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ти намагався стверджувати,ніби то я писала що взагалі бізнесу не існує,працювати неможливо і більше 2 тисяч злотих ніхто не заробляє.
А зараз пробуєш перекручувати і маніпулювати цитатами.
отже уточнюю
Бізнес в Польщі існує.
В малого бізнесу великі проблеми.
Тому закриваються, або сидять в тіні(працюють напівлегально теж мається на увазі).
Тут є заборонені ігрові автомати.
Підпільні цехи та сто,де можна дешево відремонтувати авто.
Часто власники маленьких фірм працюють самі,бо тільки вони знають кому можна не дати чек за надані послуги,чи товари.
Або не можуть собі дозволити найняти легально працівника так,як дуже висока мінімалка брутто при низьких обігах та доходах.Це обмежує ріст та розвиток бізнесу.
Ну і не тільки це,найперше,звісно,високі податки.

Додано через 4 хвилини

Єдине що краще з цим згідна.
Але ж українці вже три роки боряться,щоб їхні діти жили хоча б,як у Польщі.
Те що ти пишеш про підприємців польщі це просто їхня зона комфорту їм в цих рамках просто удобно, вони просто привикли до того рівня який досягнули. Я впевнений, що якщо б вони захотіли то змогли б розширитись. І до щодо податків вони не сильно відрізняються від наших, тому не варто їх жаліти.
Що до бородьби батьків наших, то мало часу вони боряться а ще більше часу вони крали самі у себе.
netby зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 12:33 #2673066   #39
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Цитата:
Допис від netby Переглянути допис
Те що ти пишеш про підприємців польщі це просто їхня зона комфорту їм в цих рамках просто удобно, вони просто привикли до того рівня який досягнули. Я впевнений, що якщо б вони захотіли то змогли б розширитись. І до щодо податків вони не сильно відрізняються від наших, тому не варто їх жаліти.
Що до бородьби батьків наших, то мало часу вони боряться а ще більше часу вони крали самі у себе.
яких наших батьків,ти в якому класі?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2017, 12:37 #2673068   #40
netby
 
Аватар для netby
Типово Відповідь: Ведення бізнесу в Польщі: плюси\мінуси.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
яких наших батьків,ти в якому класі?
Ну не батьки, а Українці. Але суті не міняє спочатку старше покоління Українців крало у себе, а тепер молодше пробує розгребсти пустоти в країні.
netby зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:13.