Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Допоможіть вилікувати батька.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.09.2016, 18:02 #2652161   #21
Dantshik
Учасник
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Шалом!
Слава і Хвала Господу Богу, Який викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас!
Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий!
Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і прощення за спробу своїми силами і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості!
І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Ієшуа-Спасителя і Кров'ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров'я і перемагати смерть!
Де гарантія, що у вашому житті не прійде відчай і не знадобиться диво!
Радість в Господі, сила наша!
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
(Матф.5:4)
Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля!
У Тебе всі часи і терміни!
Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!
Dantshik зараз поза форумом  
Старий 24.10.2017, 14:00 #2710255   #22
SviatoslavL
Учасник
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Доброго дня! Бачу, що тема давня, але для мене питання лікування алкоголізму у батька як ніколи актуальне. Може хтось зможе порадити як переконати батька лікуватися від алкоголізму.
Йому 54 роки, після того як кілька років тому підприємство де він працював закрили і всіх звільнили, зайшов у якусь депресію, завжди полюбляв випити, але за ці кілька років це вже не іграшки, а справжні запої, таке враження що під час запою заради пляшки готовий винести все з дому… Але поки всі наші розмови про алкоголізм і те, що потрібно щось з цим робити, закінчувалися лише скандалами
Але ми з сестрою не покидаємо надії врятувати батька, знайшли гарний центр реабілітації, який спеціалізується саме на лікуванні алкоголіків, готові оплачувати лікування лише б повернути батька назад в тверезе життя, щоб не залишити онуків без дідуся. Центр називається Можу, недалеко від Трускавця, з’їздили туди з сестрою - подивилися умови, поспілкувалися з їхніми лікарями, психотерапевтами. Отримали відповіді на всі запитання, які нас хвилювали по програмі лікування, переконалися, що умови проживання дійсно відповідають тим, що у них на сайті багато чого навіть краще ніж на самих фото. Я так зрозумів цей центр працює не так давно, десь з рік, але все ж може хтось там лікував когось з родичів чи чув щось, то буду вдячний за інформацію.
Зараз підбираємо влучний момент та збираємося з силами, щоб поговорити з батьком та переконати його все таки пройти лікування. Може хтось порадить, як ви вмовили алкоголіка лікуватися?
SviatoslavL зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 5
Ektalion (25.10.2017), I_H_O_R (24.10.2017), korabel (27.10.2017), MoRZE (24.10.2017), Pavel_ (24.10.2017)
Старий 26.10.2017, 13:08 #2710522   #23
SviatoslavL
Учасник
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
Розбігтися в єпатися з розгону оп стіну, шоп не спамив )
“Радий”, що вас веселить моя ситуація. Видно, у вас ніколи не було у сім’ї чи у знайомих проблем з алкоголізмом чи щось схоже. Коли шукаєш порад де можеш, і в свою чергу ділишся своїм досвідом, десь сумним десь ні.

Підозрював, що форуми себе вижили, і адекватні люди сюди мало заходять, а тим більше щось по ділу пишуть, і бачу що таки це правда. Дарма лише таки вирішив спробувати, бачу тут деякі люди шукають тільки срачу, а нормальні поради і інфа - то це не тут((
SviatoslavL зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Ektalion (29.10.2017), korabel (27.10.2017)
Старий 26.10.2017, 14:10 #2710525   #24
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Цитата
Допис від SviatoslavL Переглянути допис
“Радий”, що вас веселить моя ситуація. Видно, у вас ніколи не було у сім’ї чи у знайомих проблем з алкоголізмом чи щось схоже. Коли шукаєш порад де можеш, і в свою чергу ділишся своїм досвідом, десь сумним десь ні.

Підозрював, що форуми себе вижили, і адекватні люди сюди мало заходять, а тим більше щось по ділу пишуть, і бачу що таки це правда. Дарма лише таки вирішив спробувати, бачу тут деякі люди шукають тільки срачу, а нормальні поради і інфа - то це не тут((
Хулі тут писати - якщо батько сам не захоче то ніякі вмовляння йому не допоможуть, ні реалібітаційні центри ні навіть Колодіївка...Один мій хороший знайомий брата лічив, довго лічив і нічого не допомагало аж поки він не запхав його в якусь секту типу суботників і тд. Чувак зараз не бухає, але помішаний на релігії конкретно.
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 29.10.2017, 14:25 #2710816   #25
SviatoslavL
Учасник
Типово Відповідь: Допоможіть вилікувати батька.

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Хулі тут писати - якщо батько сам не захоче то ніякі вмовляння йому не допоможуть, ні реалібітаційні центри ні навіть Колодіївка...Один мій хороший знайомий брата лічив, довго лічив і нічого не допомагало аж поки він не запхав його в якусь секту типу суботників і тд. Чувак зараз не бухає, але помішаний на релігії конкретно.
Дякую за інформацію по ділу. Теж чув про випадки, коли алкоголіків і наркоманів віддавали на "промивку мізків" так сказати у різні релігійні організації. Але я не сторонник такого підходу, все таки вірю, що можна ще якимось адекватними методами знайти якийсь метод, щоб побороти алкоголізм. Все ж 21 вік на дворі.
А до церков я з підозрою відношусь, одна з моїх не дуже близьких родичів теж була захопилася чи то баптистами, чи то іншою якоюсь церквою, що через пару років покинули чоловіка, дітей і свій дім і пішла в монастир...
SviatoslavL зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
korabel (30.10.2017)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:29.