Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Результати опитування: Чи варто дати право на законне володіння вогнепальною зброєю в рамках захисту свого життя та влас
так 174 66.41%
ні 83 31.68%
не знаю 5 1.91%
Голосували: 262. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Доступна зброя для народу

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.02.2014, 18:46 #2341421   #241
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Мля... тепер я ще більше хочу легальний вогнепальний ствол!
Єдине - ще би законодавство було в нас людське, щоб потім не посадили на 10 років за те, що захищаючись завалив якогось гопника...
І вимога типу ногити ствол не в бойовому стані - тоже маразм повний. Якщо я купую ствол для самооборони - то він має гарантувтиа мені безпеку, а не я повинен буду думати куди мені відбігти, щоб встигнути магазин вставити... Запобіжник є - і досить...

Про те що в нас можна і що ні:
- коли ще в унівелі вчився - одногрупник (представник золотої молоді типу, але прикольний пацан доволі) приносив бойову гранату... Просто так... Показати... В кульку з конспектами. Він же пропонував без проблем організувати ПМ або щось подібне. Я правда не питався, скільки обійдеться "легалізувати".
- в 2003 десь році в мене виникло стійке бажання завести принаймі резиностріл (тоді дозволи на них тільки ментам давали). Заходив в звичайний тернопільський магазин, розмовляв з продавцем на ту тему. Запропонував оформити дозволи на газовий, продадуть Форт офіційно і легально + за 200 грн зверху привезуть твол для того ж Форта для відстрілу гумових. Ну ясно, що якби попався з таким стволом ментам - то імовірно прийшлось би платити відступне, але...
А так, чим більше ти знаєш потрібних людей і чим більше грошей - тим більше тобі дозволено
А ви кажете "нє-нє, не можна українцям зброю!"

Востаннє редагував switch: 04.02.2014 о 18:57.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Narcissus (04.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2014, 21:51 #2341578   #242
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Мля... тепер я ще більше хочу легальний вогнепальний ствол!
Єдине - ще би законодавство було в нас людське, щоб потім не посадили на 10 років за те, що захищаючись завалив якогось гопника...
І вимога типу ногити ствол не в бойовому стані - тоже маразм повний. Якщо я купую ствол для самооборони - то він має гарантувтиа мені безпеку, а не я повинен буду думати куди мені відбігти, щоб встигнути магазин вставити... Запобіжник є - і досить...

Про те що в нас можна і що ні:
- коли ще в унівелі вчився - одногрупник (представник золотої молоді типу, але прикольний пацан доволі) приносив бойову гранату... Просто так... Показати... В кульку з конспектами. Він же пропонував без проблем організувати ПМ або щось подібне. Я правда не питався, скільки обійдеться "легалізувати".
- в 2003 десь році в мене виникло стійке бажання завести принаймі резиностріл (тоді дозволи на них тільки ментам давали). Заходив в звичайний тернопільський магазин, розмовляв з продавцем на ту тему. Запропонував оформити дозволи на газовий, продадуть Форт офіційно і легально + за 200 грн зверху привезуть твол для того ж Форта для відстрілу гумових. Ну ясно, що якби попався з таким стволом ментам - то імовірно прийшлось би платити відступне, але...
А так, чим більше ти знаєш потрібних людей і чим більше грошей - тим більше тобі дозволено
А ви кажете "нє-нє, не можна українцям зброю!"
Раніше Вінниця робила Форт-и з можливістю "переобладнання" газового під гуму. Тепер система дещо змінилась. Якщо раніше можна було при прямих руках зняти старий ствол з розсєкатєлєм і поставити "під гуму" - то тепер газовики мають повністю зварений ствол разом з патронніком що унеможливлює його заміну. Ті "хороші" часи пройшли. Радує хоча б те що у Фортів і у Іжів чи "Макаричів" хороша якість сталі, а не порошок. Деякі "умніки" правда пробували висверлювати розсєкатєль але потім дивувались що відбулось з стволом після першого пострілу гумою. Патронніки то усюди підкаліберні, але вот у газового далі йде звуження ствола. В принципі і "резиновий" також звужений, менше 8мм (резина при пострілі приймає форму елліпса) але не до такої степені як "газ". Зараз ціна на "газовий" Форт-12 в межах 1500-2000 грн за б.у. в прекрасному стані. Але толку з такої зброї практично немає
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2014, 23:45 #2341627   #243
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від seadog Переглянути допис
Так,легально. Так, у цивільних також є. Тут основний фактор-заплачена сума грошей за "доки". Маєш лишні бабки-маєш ствол. Практично любий. Сам колись не вірив.
окей питання цілком серйозне : "як можна отримати дозвіл на зберігання та використання вогепальної нарізної зброї армійського зразка цивільним людям які не є військовними відставниками ? " тобто опиши будь-ласка процесс отримання дозволу. Ато реально цікаво можливо колись буде треба.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ок. Припустимо є в тебе наприклад стінгер, ефективність якого не підлягає сумніву. Що далі?
Якщо будуть атакувати штурмові вертольоти мирних мітингарів стінгер піде в хід ось що далі.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 00:38 #2341634   #244
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Якщо будуть атакувати штурмові вертольоти мирних мітингарів стінгер піде в хід ось що далі.
Ну що ти доводиш? Хто зможе краще озброєтись населення чи армія країни? Ніде тобі та зброя в житті не пригодиться, лише не адекватним людям для скоєння злочинів, а так зброя в тебе завжди лежатиме вдома в сейфі і у нас все частіше виникатимуть історії як в США чи як зараз в Росії, неадекватне добралося до зброї, прийшло до школи і всіх перестріляло. У нас досить низька злочинність, в основному легкі травми та крадіжки, від чого зброєю захищатись?
Порівнювати нас зі США ну взагалі не можна. Якщо хочемо як і в них - зброю, то потрібно як і вних закони та їх дотримання, відповідальне суспільство, нормальне забезпечення правоохоронних органів. Вони там за злочинцями на вертольотах літають, всі телефонні дзвінки відслідковують, на вулиці посцяти неможливо бо всюди камери...
Дійдемо до всього згаданого і тоді можна говорити про зброю, а це у нашій країні буде... ніколи!
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
seadog (05.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 00:48 #2341637   #245
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну що ти доводиш? Хто зможе краще озброєтись населення чи армія країни? У нас досить низька злочинність, в основному легкі травми та крадіжки, від чого зброєю захищатись?
та шо ви гаварітє?

знаєш, я довго мовчав, але ти так відверто лижеш свободі, і так щиро несеш ахінею, яка купи не тримається, що мені вже противно...
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
seadog (05.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 00:56 #2341638   #246
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
та шо ви гаварітє?

знаєш, я довго мовчав, але ти так відверто лижеш свободі, і так щиро несеш ахінею, яка купи не тримається, що мені вже противно...
мля ну до чого тут Свобода? Вона до речі за видачу населенню зброї...
Закінчуються аргументи і давай переходити на особистості...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 01:03 #2341639   #247
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
мля ну до чого тут Свобода? Вона до речі за видачу населенню зброї...
Закінчуються аргументи і давай переходити на особистості...
ну які особистості? не один я це давно помітив, просто один я це тобі озвучив, не хочу посеред ночі вишуковувати твої дописи, завтра, якщо буде час - викладу, а ти подумай поки...

пи.си. аргументів в мене достатньо завжди, повір
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 01:07 #2341640   #248
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
ну які особистості? не один я це давно помітив, просто один я це тобі озвучив, не хочу посеред ночі вишуковувати твої дописи, завтра, якщо буде час - викладу, а ти подумай поки...

пи.си. аргументів в мене достатньо завжди, повір
Як цієї теми стосуюсь я чи Свобода? Свої дописи я пам'ятаю можеш не витрачати даремно час.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 01:11 #2341641   #249
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
У нас досить низька злочинність, в основному легкі травми та крадіжки, від чого зброєю захищатись?
ну от що ти сплів? ти володієш інформацією про благополуччя країни в цілому і регіону зокрема? озвуч тоді, я вибачусь)

а свобода до того, що ти при першій ліпшій нагоді, намагаєшся вислужитись, на любий допис опонентів прихильників "Своєї Богом даній країні", ти з шкіри лізеш (причому досить невміло), щоб примазатись до діючої на місці влади, саме примазатись, а не адекватно аргументувати, фу фу фу)
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 01:38 #2341642   #250
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
ну от що ти сплів? ти володієш інформацією про благополуччя країни в цілому і регіону зокрема? озвуч тоді, я вибачусь)

а свобода до того, що ти при першій ліпшій нагоді, намагаєшся вислужитись, на любий допис опонентів прихильників "Своєї Богом даній країні", ти з шкіри лізеш (причому досить невміло), щоб примазатись до діючої на місці влади, саме примазатись, а не адекватно аргументувати, фу фу фу)
Я вважаю що в наших західних областях досить низька кількість насильницьких смертей, люди як гинуть то внаслідок ДТП або нещасних випадків. Якоїсь офіційної статистики не втикав, просто керуюсь новинами де досить рідко Тернопіль фігурує. Як зб'є людину автомобіль то ми місяцями це обговорюємо. Та й пригадую рейтинг міст здається 2012 чи 2013 року де найнижча в країні злочинність була в Франківську. І я впевнений на всі 100% що кількість вбивств не знизиться завдяки масовому озброєнню населення.
То нагадай чого ти постійно примазуєшся до Свободи і разом з нею агітуєш за дозвіл на вогнепальну зброю?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 02:49 #2341645   #251
Haisenberg
Активний учасник
 
Аватар для Haisenberg
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Порівнювати нас зі США ну взагалі не можна. Якщо хочемо як і в них - зброю, то потрібно як і вних закони та їх дотримання, відповідальне суспільство, нормальне забезпечення правоохоронних органів.
їх закони і досягнення суспільства - це і є наслідок "володіння зброєю громадянами". володіти зброєю в штатах можна було завжди - лише рабам і чорним зась(дивно чому? )

і американський коп не тому виконує усі свої закони і інструкції, бо він такий праведний і совісний, а тому, що якщо зупинивши авто, не преставившись і ховаючи значок, - буде "розводити на рублі", його можуть сприйняти за злочинця і банально пристрілити.
Haisenberg зараз поза форумом  
Подякували 2:
AHgpyxa (09.02.2014), qazwsx321 (06.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 06:09 #2341648   #252
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
чи як зараз в Росії
в россії до речі закони про зброю ще построже наших. там даж резиностріли населенню недоступні.
і що?
отримали?
а я завжди казав - при бажанні розжитись нелегальним стволом або навіть просто взяти дробовик, який без особливих проблем реєструється як мисливська зброя, і піти перевалити народ десь на вулиці - не є особлива проблема. легальний ствол для того не потрібен - і так стрілок або сам пулю в лоб пустить, або спецназівці "знімуть".
Вся різниця в менталітеті і повазі до цінності чужого життя.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 08:06 #2341671   #253
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Haisenberg Переглянути допис
їх закони і досягнення суспільства - це і є наслідок "володіння зброєю громадянами". володіти зброєю в штатах можна було завжди - лише рабам і чорним зась(дивно чому? )

і американський коп не тому виконує усі свої закони і інструкції, бо він такий праведний і совісний, а тому, що якщо зупинивши авто, не преставившись і ховаючи значок, - буде "розводити на рублі", його можуть сприйняти за злочинця і банально пристрілити.
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
в россії до речі закони про зброю ще построже наших. там даж резиностріли населенню недоступні.
і що?
отримали?
а я завжди казав - при бажанні розжитись нелегальним стволом або навіть просто взяти дробовик, який без особливих проблем реєструється як мисливська зброя, і піти перевалити народ десь на вулиці - не є особлива проблема. легальний ствол для того не потрібен - і так стрілок або сам пулю в лоб пустить, або спецназівці "знімуть".
Вся різниця в менталітеті і повазі до цінності чужого життя.
Але вже любите до США рівнятись! До речі спорити не буду але меніздається що не у всіх штатах вона дозволена але т о таке. Якби в Росії була дозволена вогнепалка то то цього б не сталось? Чому в США тоді такі випадки частіше стаються? Аргумент - якщо у людей буде зброя то ДАІшники не братимуть хабарів - вагомий!
В багатьох країнах легкі наркотики та проституція легалізовані може почнемо з цього? Ну чим ми гірші?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 08:40 #2341689   #254
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Вже колись згадувалось і на форумі присутні декілька людей, які проживають в США і можуть доповнити, або заперечити ..
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Але вже любите до США рівнятись! До речі спорити не буду але меніздається що не у всіх штатах вона дозволена але т о таке.
Різниця полягає в калібрі зброї, та особі, яка хоче купити зброю. Автоматичну зброю (М16, АКМ...) не так вже й просто купити навіть пересічному американцю, вже не кажучи про зберігання та заборону носіння/перевезення...

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Чому в США тоді такі випадки частіше стаються?
А ти не задумувався, чому в США такі жорсткі еміграційні закони??? Думаєш, що вони так не люблять, припустимо тих же українців? Ні вони б з радістю приймали будь-кого, але людей, які беззаперечно будуть підтримувати та виконувати закони суспільства. Але, як не крути, а навіть коли через такі сильні перестороги, все ж просочується частина "гопників та босоти", не бажаючих миритись з законами суспільства, тому й іноді стаються такі випадки. Ці випадки не носять масовий характер.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Аргумент - якщо у людей буде зброя то ДАІшники не братимуть хабарів - вагомий!
Колись, в одному з коментарів, один наш бувший співмешканець сказав, що в там, кожна машина дорожньої поліції обладнана камерами, які записують всі дії полісмена, як всередині авто, так і зовні. Але, це все зроблено для того, увага!, щоб полісмен міг в суді доказати свою непричетність до неправомірних дій!!!
Я думаю, що найкраще про доступність зброї сказано в цій цитаті:
Цитата їх закони і досягнення суспільства - це і є наслідок "володіння зброєю громадянами".
п.с. В цивілізованих країнах, населення з розумінням ставиться до "человека з ружьем" і знає, що коли полісмен дістає зброю, то він буде її застосовувати за прямим призначенням, (а не як в нас - повийожуватись), але й свою чергу полісмен просто так не буде діставати зброю.

Востаннє редагував aleko2007: 05.02.2014 о 17:05.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякували 2:
qazwsx321 (06.02.2014), seadog (05.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 09:01 #2341698   #255
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
То нагадай чого ти постійно примазуєшся до Свободи і разом з нею агітуєш за дозвіл на вогнепальну зброю?
а ну наведи мені приклад, де я примазувався до свободи і агітував за дозвіл на вогнепальну зброю?
можеш? давай, виведи мене на чисту воду.
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 09:27 #2341710   #256
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну що ти доводиш? Хто зможе краще озброєтись населення чи армія країни? Ніде тобі та зброя в житті не пригодиться, лише не адекватним людям для скоєння злочинів, а так зброя в тебе завжди лежатиме вдома в сейфі і у нас все частіше виникатимуть історії як в США чи як зараз в Росії, неадекватне добралося до зброї, прийшло до школи і всіх перестріляло. У нас досить низька злочинність, в основному легкі травми та крадіжки, від чого зброєю захищатись?
Порівнювати нас зі США ну взагалі не можна. Якщо хочемо як і в них - зброю, то потрібно як і вних закони та їх дотримання, відповідальне суспільство, нормальне забезпечення правоохоронних органів. Вони там за злочинцями на вертольотах літають, всі телефонні дзвінки відслідковують, на вулиці посцяти неможливо бо всюди камери...
Дійдемо до всього згаданого і тоді можна говорити про зброю, а це у нашій країні буде... ніколи!
взагаліто питання було до Сіадога. Я не доводжу я запитую з цього приводу і відповііді поки , що не отримав.

Цитата:
Допис від seadog Переглянути допис
Так,легально. Так, у цивільних також є. Тут основний фактор-заплачена сума грошей за "доки". Маєш лишні бабки-маєш ствол. Практично любий. Сам колись не вірив.
ато я не думав що цивільний пересічний громадянам навіть маючи лишні бабки може оформити дозвіл на легальне зберігання зброї/використання армйського зразка , але мене запевуняють , що можна от цікаво яким чином?

Такщо pberit навіщо ти розпинаєшся і відповідаєш на питання яке тобі навіть не адресоване ?
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 10:14 #2341741   #257
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Якби в Росії була дозволена вогнепалка то то цього б не сталось?
нащо пересмикуєш?
скажу тобі так - рано чи пізно таке станеться і в Україні мабуть, незалежно від того, буде зброя легалізована чи ні. Бо заборона зброї, як бачиш на прикладі росії, проблеми не рішає.


Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Чому в США тоді такі випадки частіше стаються?
Проблема видно в їхніх системах цінностей, які прищепллються (або швидше НЕ прищеплюються) громадянам.
Адекватна людина не буде стріляти по людях щоб зігнати злість або заради розваги.
А НЕадекватам закони все рівно не писані - захочуть - підуть в школу з мисливським дробовиком, і толку, що короткосвольним вогнепалом у нас володіти не можна?
Можна сперечатись звичайно на тему, що коли для того, щоб розжитись на зброю, треба зробити якісь рухи - то шанси що ідіот піде і когось розстріляє - менші, бо може за той час поки він знайде зброю його шиза трохи попустить.

ПС: а таке тебе влаштовує?
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
AHgpyxa (09.02.2014), seadog (05.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 13:00 #2341803   #258
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
от цікаво яким чином?
Задача №1: Обгрунтувати доцільність (необхідність) придбання такої зброї.
Любий-наголошую-ЛЮБИЙ неавтоматичний ствол калібром до 12,7 або 50 BMG-будь-то високоточна зброя чи гвинтівка армійського зразка-без проблем реєструється на члена федерації високоточної стрільби, мисливця, чи простого громадянина. Якщо ти не мисливець-то полювати з-нею не будеш, але зберігати вдома при умові наявності сейфу (якщо кілька зразків сигналізації) можеш без проблем. І при-чому законно. І твому участковому про це відомо. З'явиться в межах району підозрілий труп-ти перший в черзі зі своїм стволом на експертизі. В розібраному стані маєш право перевозити, проводити відстріл набоїв у відведених для цього місцях (якщо ти член клуба чи федерації). Не треба гвинтівки називати гучним словом-"снайперські". Снайперським може бути і пістолет. Бо він-у руках у снайпера. Те чим користується снайпер-і є снайперське

Щодо автоматичної зброї відповідь дуже проста. Якщо у тебе є дозвіл хоть навіть на ядєрну бімбу-значить має право зберігати і носити. Використання-це вже зовсім інше питання.

Якщо у тебе є дозвіл -то тебе не питатимуть чи в тебе АК чи в тебе Сайга. Раз є -значить маєш право.

Раніше хто хотів мати АК-то дозволялось оформлення тільки стволів з переробленим шепталом одиночного вогню. Для унеможливлення стрільби чергою.

Тепер це все "замазується"

Я не буду тут пояснювати яким чином робляться дозволи на зброю. Бери "капусту" і помахай нею перед носом генерала. Чітко вислов своє бажання і тобі скажуть які справочки зібрати.

А нашому народу зброя недоступна лише через дороговизну її оформлення і придбання (якщо мова йде про хороші зразки)

І по-суті то-ті кому зброя потрібна-вже давним-давно її мають.

Доступна зброя для народу у вигляді "гумострілів"? Чому досі не дозволили?

Хто сказав? Оформіться дружинніком чи просто гарно заплатіть, і любу "гуму" собі оформите. Завжди так було і є.

Чого всім підряд ще не дозволили? А ви подумайте. Це не зброя. Нормальні набої (гума)-ви офіційно їх не матимете змоги придбати.

Ті всі ТЕРЕН-и, АЕ9 - цяцянки. При виникненні проблемної ситуації-понаставляєте синців, ну проб'єте шкіру, виб'єте очі, в дуууже рідких випадках нанесете тяжкі тілесні. Про "захистити себе і свою сім'ю" - ну тут 50 на 50. Результативність як може бути-так може і не бути. Все ще залежить від того який Ви стрілок. А скільки людей з переляку забували що у них при собі ствол?.

А про проблему самозаспокоєння знаєте? Коли в неприємній для Вас ситуації Ви себе переконуєте і заспокоюєте що у Вас ствол за пазухою і Вам море по-коліна? Хрен там. То проста "гума". Бо коли там-бойовий-Ви 100 раз би перед тим подумали. Скільки раз було таке що "щасливі" власники після того як випускали кілька набоїв-ставали самі ж мішенню для своєї цяцьки.

Та не дуріть себе. Це маркетинг. Скажіть мені наприклад-а газові стволи хтось на практиці вдало використовував? Я не чув жодної такої історії. А зброя ж гроші вартує. А дозвіл теж. І зробити любий може. А не пішли масові продажі-бо з газової на дачі по-банках не постріляєш. А була би вона ДІЄВА-то хрен би дозвіл робили всім бажаючим. Завод ФОРТ-наробив газовиків, а продати не зміг. Печальний досвід. Треба ще трохи почекати з тими "революціями" і всякими тітушками. Тоді бац-дозволи почнуть направо-наліво видавати на гуму- бо "жирні дяді" зрозуміють що з'явиться ринок,вот тоді толпи ринуться в магазини. Це ж бабла скільки. А держава у нас розумна. Бабла буде дууже багато від реалізації гумострілів. Так як наші ФОРТ-и на даний момент у цьому сегменті поза конкуренцією то відповідно хто цікавиться той здогадується куди буде йти "концентрат" цього бабла, і кому на даний момент не вигідно все це легалізовувати.
А будуть такі стволи на руках-повірте-це мало що змінить.

Додано через 39 хвилин
Щодо дітища українського ФОРТ-а.

Коротко в описі ФОРТ-205, аналог АКМ що виробляють у нас.

-КНПО( КНВО) Форт убирает шептало автоспуска, тем самым лишая его автоматического огня, что для гражданского оружия и не требуется, а при желании увеличить скорострельность, то замена штатного УСМ на Red Star вполне законна и позволяет увеличить скорострельность одиночными нажатиями, чуть ли не до 6 выстрелов в секунду!!!!

Форт-205- классический АКМ,который почти не подвергся каким либо издевательствам и переделкам, идеально подходит для тюнинга, как самый доступный автомат Калашникова на сегодняшний день на Украинском рынке оружия.

ЩО ЩЕ КОМУ ПОЯСНЮВАТИ?

Ще хтось казав що мисливську гладкоствольну зброю можна за зброю не рахувати? Люба дідова рушниця з картечюю чи кулею перетворюється на потужну зброю летальної дії. І при чому досить точну. Короткоствольний Форт 500м (на зразок того що у Беркутівців з майдану) дає змогу використовувати любий тип набоїв калібру 12 мм, а мисливську кулю на відстані в 40-50 метрів впевнено всаджує в круг діаметром 1м. Це по вашому не вважається зброєю?

Востаннє редагував seadog: 05.02.2014 о 13:24. Причина: Пізніше додано
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 14:42 #2341888   #259
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від seadog Переглянути допис
Радує хоча б те що у Фортів і у Іжів чи "Макаричів" хороша якість сталі
А от деякі люди, не буду показувати пальцем, кажуть шо у Фортів якість металі хренова. І з міліцейських "дробовиків" бойовими не постріляєш.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 15:10 #2341903   #260
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
А от деякі люди, не буду показувати пальцем, кажуть шо у Фортів якість металі хренова. І з міліцейських "дробовиків" бойовими не постріляєш.
Вось вам і ФОРТ 500. Стріляє він любими підкаліберними

Востаннє редагував seadog: 05.02.2014 о 15:15.
seadog зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ОРДА (05.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:53.