Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Моя свекруха не дає мені жити

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.07.2015, 13:24 #2563766   #61
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Не можеш змінити ситуацію - зміни свій погляд на неї.
В мене є така далека родичка, теща в квадраті, яка має, по її словах, зятів-рахітів і доньок невдячних.
Найбільшу помилку вони зробили тоді, коли продали пару квартир і купили будинок на три сім"ї)))
Одна сім"я виїхала за рік (старша дочка), інша сім"я живе з нею.
Спочатку зятів дивували припадки цієї тітоньки, якій все не так, а потім почали всі дивитись на цю ситуацію з гумором, не сприймаючи її всерйоз) Ну істерить, ну кляне, ну виставляє посміховиськом себе, але по суті вона ж самотня. Діти здвонились, зустрілись, поржали з неї, типу: "Слух, в Машки (її рідні діти мамою не називають після деяких чудес, тільки по імені) знову припадок був-і бла-бла-бла".
Моя мама, коли та дзвонить до неї, відчуваючи,що зара та буде перегинати палку і шось плести, завжди говорить,що в неї на сковорідці цибуля, яка починає горіти, де би мама в той час не знаходилась)
Ти ж знаєш себе, цінуєш і поважаєш, те що вона говорить-їй і повернеться, це факт.
Манюня зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (30.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2015, 14:18 #2563774   #62
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
коли терпіти і ковтати, то цим тільки підтвердити, що все гаразд і всім комфортно. а садист вилазить на голову і звішує ноги. чогось до директора ( наприклад ) так рот не відкривається ?
Терпіти і намагатись по максимуму ігнорувати - то трохи різні речі.
Бо матір не поміняєш, як би цього не хотілось.
А така людина, чи вияснятимеш з нею стосунки чи ні, все одно раз у раз начинатиме сварки.
Просто з часом до деяких доходить, що до їх виходок у рідних виробився імунітет.

п.с. Зазначу, що до людини, яка не побувала в подібній ситуації, ніколи не дойде вся важкість цього.
Особливо мова про мужчин, які говорять, що чоловік ТС не має сміливості.
А скільки раз ви посилали свою матір прямим текстом за образу коханої?
Чи дівчата, скільки раз ви хамили своїй за те, що їй в чомусь не сподобався ваш коханий?
Чи тут у всіх тільки всім довольні мами, білі і пухнасті? І не було навіть десь колись якихось дрібних непорозумінь?
А може ви просто носите рожеві окуляри?

Бо якби так було усе чудово, не назбиралось би стільки фольклору про поганих тещ/свекрух та зятів/невісток.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (30.07.2015), kerrigan (04.08.2015), Джалка (30.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2015, 15:02 #2563786   #63
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Мені важко уявити що моя мама би таке сказала, адже моя мама дуже хороша жінка і ніколи б такого не зробила... а от тато мій легко б міг виступити в ролі тої свекрухи яка описувалася нижче. І якби мій тато отак робив з моїм чоловіком, то я б на нього (на чоловіка) зовсім не образилася якби він так до нього відповів.

Сама я до свого тата ніколи б так не сказала, а чоловікові б було не слабо.

Те що я написала, звісно, не вічливо, проте, я б це зробила 100%, і це, я впевнена, відбило б охоту хоча б в якійсь мірі свекрусі так зі мною поводитись.
Я женЩіна темперамента, зі мною так поводитись я не дозволю. Виведу за жбари з хати тільки так.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2015, 15:22 #2563794   #64
ol18
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата Але можна, для прикладу, сказати, що вона тобі написала в образливій смс? Щось ніяк мені в голову не вкладається, що свекруха може написати образливого.
Наприклад вона дуже часто пише про те яка я недостойна її синочка, що краще б він одружився на циганці підзаборній аніж на мені...
Пише також що мої батьки такі сякі....
Одного разу написала щоб не жерла помідорів з грядки а збирала їй, а собі щоб жерла магазинні(слово жерла вона так і писала), бо вона їсть лише помідори домашні адже в куплених багато хімії а їй не можна( помідори на грядці садила я)
Буває що обзиває різними словами, навіть були матюкливі слова.
Та багато всього вона пише, боляче навіть повторятися((
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2015, 16:56 #2563823   #65
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
Наприклад вона дуже часто пише про те яка я недостойна її синочка, що краще б він одружився на циганці підзаборній аніж на мені...
Пише також що мої батьки такі сякі....
Одного разу написала щоб не жерла помідорів з грядки а збирала їй, а собі щоб жерла магазинні(слово жерла вона так і писала), бо вона їсть лише помідори домашні адже в куплених багато хімії а їй не можна( помідори на грядці садила я)
Буває що обзиває різними словами, навіть були матюкливі слова.
Та багато всього вона пише, боляче навіть повторятися((
Слухай, а тобі реально більше 20? Це якийсь дитячий садок. Не читай від неї смс. Якщо починає розборки в хаті, скажи, що ти не можеш при дитині допустити сварку і попроси її піти. Скажи, що якщо ще раз вона заговорить з тобою в такому тоні, то ти поміняєш замки і не пустиш її на поріг, а якщо і це не допоможе, то ви переїдите в інше місто і вона ніколи не побачить внучки.
Хата твоя, город твій, помідори твої і вона пише тобі, що б ти їх не жерла. І що ти робиш? Невже даєш їй помідори? Кожен помідор, тільки достиг має бути закатаний в банку, подарений подрузі, або зїдений. Робиш вигляд, що ніяких смс ти в очі не бачила, не нервуєшся, а з усмішкою повідомляєш, що помідорів немає.
Раз попоробуй, потім піде як по маслу.
Твоя свекруха невихована примітивна баба, з якою справитися можна елементарно. Набагато гірше вїдлива стерва, яка ніколи не матюкається, не ображає, а з усмішкою робить своє і хитро настроює проти тебе чоловіка.
Поганих людей дуже багато і перевиховати їх не реально. Просто треба тримати їх подалі від себе. Зроби все, що б вона не хотіла до тебе приходити. І не вмішуй чоловіка, якщо він на твоїй стороні, то розбирайся з нею без нього. Йому все таки важче, він її любить, а для тебе це чужа не приємна тьотка.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 9:
Andrik84 (30.07.2015), Мановар (30.07.2015), Jane Doe (31.07.2015), kerrigan (04.08.2015), NDSI (06.08.2015), Romko_7 (30.07.2015), satyrn (05.08.2015), Джалка (30.07.2015), Дєцко (30.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2015, 19:53 #2563877   #66
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Є така приказка - щоб дитина була щаслива, батьки повинні її в свій час відпустити від себе. На мою думку, чоловікова мама "перебдєла" і ніяк не відпустить своє кохане золото з-під своєї спідниці, до якоїсь "ніпанятної клуші, яка жме бідній, хворій, старій жінці кілька помідорів з городу (сука така)". Взагалі, проблема така дуже популярна і стосується обидвох стАтей. ТА погана, бо - не так борщ варить, не туда пилососить, ліпить на 3 вареники менше, ніж треба для повної нірвани у всесвіті і т.д. ТОЙ винен, бо - непотріб мало заробляє і купив тещі чи доці на ДН не таку грубу каблучку (ніщєброд, он Іван на м"ясі вже 3-го буса поміняв, то фігня, що перших 2 тупо зігнили), не так любить її квіточку як треба (квіток щодня нема, тіко по святах, з хати на руках, щоб усі сусіди всралися від заздрощів, не виносить), алкоголік - жлуптить пиво після своєї ніщєнської роботи, а по п"ятницям (о, Боже!), дозволяє собі з колєгами-алкашами, такими ж нєудачніками, як і він сам, випити ще й ГОРІЛКИ!!! Цвяха в хаті не заб"є (самостійно підключена пралка, вчіплені світильники і т.д. не рахуються, де, плять, забитий цвях, я вас питаю!?) І опше, ліпше би вийшла за Петра Загребельного, він ще в інституті за нею бігав, а зараз бізнесмен - в Канаді клеїть картонні коробки і заробляє купу долярів!

А взагалі, це все дуже індивідуально, люди різні, в кожного своє уявленя про правильність життя і рух в ньому. Матюкати нікого б не радив - просто ігнорити, це як людина приходить до тебе з подарунком, а ти його не приймаєш, хто залишається з подарунком? Те саме і з брудом і негативом, який на тебе намагаються лити, все залишиться "даруючому/даруючій".
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 6:
Вова22 (30.07.2015), hunter07 (03.08.2015), Пантера (30.07.2015), kerrigan (04.08.2015), Nobel (30.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2015, 21:13 #2563897   #67
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
Наприклад вона дуже часто пише про те яка я недостойна її синочка, що краще б він одружився на циганці підзаборній аніж на мені...
А може вона праа,і ти недостойна його. Може тобі потрібен такий як я.
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SNIZHOK (30.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2015, 21:28 #2563898   #68
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

ol18 , а як ви називаєте свекруху при тих всіх розкладах? Мамою?
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2015, 23:12 #2563928   #69
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Терпіти і намагатись по максимуму ігнорувати - то трохи різні речі.
Бо матір не поміняєш, як би цього не хотілось.
А така людина, чи вияснятимеш з нею стосунки чи ні, все одно раз у раз начинатиме сварки.
Просто з часом до деяких доходить, що до їх виходок у рідних виробився імунітет.

п.с. Зазначу, що до людини, яка не побувала в подібній ситуації, ніколи не дойде вся важкість цього.
Особливо мова про мужчин, які говорять, що чоловік ТС не має сміливості.
А скільки раз ви посилали свою матір прямим текстом за образу коханої?
Чи дівчата, скільки раз ви хамили своїй за те, що їй в чомусь не сподобався ваш коханий?
Чи тут у всіх тільки всім довольні мами, білі і пухнасті? І не було навіть десь колись якихось дрібних непорозумінь?
А може ви просто носите рожеві окуляри?

Бо якби так було усе чудово, не назбиралось би стільки фольклору про поганих тещ/свекрух та зятів/невісток.
можна відноситись толерантно до різниці думок, необізнаності та по-іншому приготовленому борщу, а не до відвертого бруду та образ. бо це не можна терпіти. перш за все це неповага до себе. вона вас на смітнику підібрала ?
поміняєш всіх, якщо вміти постояти за себе та дати відсіч. маю на увазі не саму людину з її поглядами та цінностями.

не погоджусь з пантерою на рахунок розбиратись самій. це чоловік зобов*язаний не вплутувати жінку в чвари зі сверухою. це його мама і він має принаймі, якщо не поміняти думку про невістку, то закрити рот.

в мене батьки ( навіть якщо припустити ) якби відкрили рот, то казали би мені. бо в чому винна чужа дитина, що мене виховали з хреновим смаком ?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
ol18 , а як ви називаєте свекруху при тих всіх розкладах? Мамою?
це ще одна тема )

я категорично проти, щоб чужу людину називати мамою. мама одна. що це за лицемірство ?

Востаннє редагував SNIZHOK: 30.07.2015 о 23:12. Причина: Пізніше додано
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (31.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2015, 00:06 #2564173   #70
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
можна відноситись толерантно до різниці думок, необізнаності та по-іншому приготовленому борщу, а не до відвертого бруду та образ. бо це не можна терпіти. перш за все це неповага до себе. вона вас на смітнику підібрала ?
поміняєш всіх, якщо вміти постояти за себе та дати відсіч. маю на увазі не саму людину з її поглядами та цінностями.
Розумієш, коли ти починаєш доказувати щось такій людині, то не добиваєшся абсолютно нічого.
А от вона отримує що хотіла, та ще й, як кажуть, з призовим бонусом.
Кричи на неї, посилай - їй це все лиш на руку.
Бо цього від самого початку й прагне.
І поки получатиме це, доти й ходитиме і провокуватиме.

Доказувати, що тебе не підібрали на смітнику можна один раз.
Якщо ж, як в даному випадку, ти будеш доказувати це в тисячний, то все що докажеш, то якраз саме свою слабкість і невміння боротись іншими методами.

І справді, для більшого розуміння ситуації, не заперечуй це все тим, які у тебе батьки гарні і казали б все тобі. А просто уяви, щоб ти їм сказала, якби вони будучи такими хорошими з тобою, витворяли це все з твоїм коханим.
Як швидко б ти їм нахамила і поставила на місце?
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2015, 00:19 #2564175   #71
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Кажу ще раз. Жени того хлюпіка.Воно буде на старості таке саме як його мамця. Тобі треба іншого хлопа
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2015, 08:12 #2564195   #72
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Розумієш, коли ти починаєш доказувати щось такій людині, то не добиваєшся абсолютно нічого.
А от вона отримує що хотіла, та ще й, як кажуть, з призовим бонусом.
Кричи на неї, посилай - їй це все лиш на руку.
Бо цього від самого початку й прагне.
І поки получатиме це, доти й ходитиме і провокуватиме.

Доказувати, що тебе не підібрали на смітнику можна один раз.
Якщо ж, як в даному випадку, ти будеш доказувати це в тисячний, то все що докажеш, то якраз саме свою слабкість і невміння боротись іншими методами.

І справді, для більшого розуміння ситуації, не заперечуй це все тим, які у тебе батьки гарні і казали б все тобі. А просто уяви, щоб ти їм сказала, якби вони будучи такими хорошими з тобою, витворяли це все з твоїм коханим.
Як швидко б ти їм нахамила і поставила на місце?
чесно ?
з першого образливого слова сказаного чоловікові поставила би на місце і не дозволила ображати. і я би не церемонилась і не ковтала з думкою, а може то один раз і як то перечити мамі. а так батьки з повагою, розумінням і підтримкою завжди відносились до мого вибору.
просто є категорія людей, які дозволяють вилізти на голову і ще й мотивують щоб їм нагадили. але швидше за все ім так комфортно або ж не цінують і не мають якогось внутрішнього стержня постояти за себе.. силу таких обставин вимушені плакати по кутках і нести свій хрест.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2015, 10:26 #2564211   #73
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
чесно ?
з першого образливого слова сказаного чоловікові поставила би на місце і не дозволила ображати. і я би не церемонилась і не ковтала з думкою, а може то один раз і як то перечити мамі. а так батьки з повагою, розумінням і підтримкою завжди відносились до мого вибору.
просто є категорія людей, які дозволяють вилізти на голову і ще й мотивують щоб їм нагадили. але швидше за все ім так комфортно або ж не цінують і не мають якогось внутрішнього стержня постояти за себе.. силу таких обставин вимушені плакати по кутках і нести свій хрест.
Повір, це тобі лише зараз так здається. Найчастіше буває так, що такі свекрухи/тещі - упирі перед своїми дітьми практично шовкові і особливо себе не видають. Тобто ти про якісь сварки дізнаєшся переважно зі слів коханого. А оскільки любиш і ту, і другу сторону, то важко зайняти бік когось одного. Хочеться бути об'єктивним. Починаєш думати, а може було за що їм посваритись і т.д.

Та й навіть якщо один чи два рази ти докажеш, що винна мати, то це ж не означає, що й наступного разу сварку зачне вона. Тому то ти б ні з першого, ні з другого разу б нічого своїм не сказала.

На рахунок як то перечити мамі. Це тобі не бій в одні ворота, де противник вирішив почати бій, але ти вчасно спохватилась і закидала його гранатами. Ворог відбиватись теж уміє, при чому набагато краще, бо такою людина не стає за один день.

Тому повторю: постав себе на то місце. Ось твій коханий посварився з твоєю матір'ю, ти стала на його бік, але з першого разу нічого не скажеш. Це точно. З часом ситуація усугубляється, але поки ти реально щось застанеш і зрозумієш, що це було без будь-якого поводу, пройде немало. І ось ти побачила істинне лице матері, нехай нахамила їй, послала і т.д по списку. Думаєш, все? Ти її позбулась? А фіг! Проходить пару днів, доки ти остигнеш, і біла, й пухнаста мамуся дзвонить тобі як ні в чому не бувало і ніжним голоском запитує як у тебе справи, в дітей (якщо будуть). І все, твоє серце розтануло. Ти знову з нею спілкуєшся, пускаєш в гості. В той час як все помалу йде по тій самій схемі.

Це ситуація настільки важка, що людям, які і близько такого не пережили на власній шкірі, не варто й зовсім роздавати тут поради. Спочатку реально спробуйте, а потім уже умнічайте. На словах ми всі герої (он теми про АТО тільки почитати), а як приходиться до діла, так зразу в кущі, особливо ті, що найголосніше кричали.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2015, 15:24 #2564261   #74
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата На словах ми всі герої (он теми про АТО тільки почитати), а як приходиться до діла, так зразу в кущі, особливо ті, що найголосніше кричали.
сніжок якраз в тих темах не геройствувала і не кричала ,на відміну від тебе )
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 01.08.2015, 21:54 #2564353   #75
TUR17
Активний учасник
 
Аватар для TUR17
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Вибачте, але Ваш чоловік - безхребетний хробак.
Я недавно одружився,і зразу на другий день моя мама намагалася щось там висловити претензії до моєї дружини, то таких люлєй від мене вхопила,що ще не скоро у неї з'явиться бажання лізти у наші справи. Чоловік не має ні перед ким поступатися,ні перед своїми батьками, ані перед батьками дружини.
TUR17 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Кара Божа (02.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2015, 17:30 #2564787   #76
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Повір, це тобі лише зараз так здається. Найчастіше буває так, що такі свекрухи/тещі - упирі перед своїми дітьми практично шовкові і особливо себе не видають. Тобто ти про якісь сварки дізнаєшся переважно зі слів коханого. А оскільки любиш і ту, і другу сторону, то важко зайняти бік когось одного. Хочеться бути об'єктивним. Починаєш думати, а може було за що їм посваритись і т.д.

Та й навіть якщо один чи два рази ти докажеш, що винна мати, то це ж не означає, що й наступного разу сварку зачне вона. Тому то ти б ні з першого, ні з другого разу б нічого своїм не сказала.

На рахунок як то перечити мамі. Це тобі не бій в одні ворота, де противник вирішив почати бій, але ти вчасно спохватилась і закидала його гранатами. Ворог відбиватись теж уміє, при чому набагато краще, бо такою людина не стає за один день.

Тому повторю: постав себе на то місце. Ось твій коханий посварився з твоєю матір'ю, ти стала на його бік, але з першого разу нічого не скажеш. Це точно. З часом ситуація усугубляється, але поки ти реально щось застанеш і зрозумієш, що це було без будь-якого поводу, пройде немало. І ось ти побачила істинне лице матері, нехай нахамила їй, послала і т.д по списку. Думаєш, все? Ти її позбулась? А фіг! Проходить пару днів, доки ти остигнеш, і біла, й пухнаста мамуся дзвонить тобі як ні в чому не бувало і ніжним голоском запитує як у тебе справи, в дітей (якщо будуть). І все, твоє серце розтануло. Ти знову з нею спілкуєшся, пускаєш в гості. В той час як все помалу йде по тій самій схемі.

Це ситуація настільки важка, що людям, які і близько такого не пережили на власній шкірі, не варто й зовсім роздавати тут поради. Спочатку реально спробуйте, а потім уже умнічайте. На словах ми всі герої (он теми про АТО тільки почитати), а як приходиться до діла, так зразу в кущі, особливо ті, що найголосніше кричали.
не повірю, бо не всі люди є лицемірними та не вихованими, а коли щось не подобається, то про це говорять.
а ці образи лише ознака обмеженості.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2015, 19:05 #2564811   #77
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
не повірю, бо не всі люди є лицемірними та не вихованими, а коли щось не подобається, то про це говорять.
а ці образи лише ознака обмеженості.
В силу того що ця людина є обмежена, то ти їй хоч в очі сци, перепрошую, а вона тобі казатиме що дощ падає, притому ще буде всім розказувати яка Ти дурна.
karamel856 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kerrigan (04.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2015, 19:19 #2564819   #78
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
В силу того що ця людина є обмежена, то ти їй хоч в очі сци, перепрошую, а вона тобі казатиме що дощ падає, притому ще буде всім розказувати яка Ти дурна.
чогось вона має страх розявити рота до когось іншого. мабуть, відчуває, що може получити головиць. в любому випадку не варто терпіти це хамство. навіть якщо чоловік закриває на це очі.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
noname1 (05.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2015, 19:25 #2564823   #79
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
чогось вона має страх розявити рота до когось іншого. мабуть, відчуває, що може получити головиць. в любому випадку не варто терпіти це хамство. навіть якщо чоловік закриває на це очі.
З чого ти взяла що вона боїться?
Я теж писала нижче шо терпіти не варто.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2015, 20:05 #2564840   #80
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
З чого ти взяла що вона боїться?
Я теж писала нижче шо терпіти не варто.
з того, що якби обзивала всіх, то її би забрали в лікарню .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:06.