Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Вибір - дизель чи газ

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.12.2016, 22:33 #2670497   #41
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Байка про бак бензи: їхав я наприкінці серпня в Карпати. На той час в мене вже стояло ГБО, а датчик рівня палива був несправний. Зазвичай після заправки літрів 20 стрілка піднімалась до середини шкали, досить довго там трималась потім раптово падала майже в нуль, і лежала собі там зліва. Ну я, якщо вона там вже давненько лежала - заїжав і заливав ще літрів 10-15, рахуючи що в баку мало б бути коло 10.
Ну так от. Їдем ми в гори. В Львові на БРСМ задув повний балон, біля Сколе на ОККО думав додути ще до повного і заодно влити в бак пару літрів бензину, бо стрілка якраз давно вже лежала собі зліва. На газ була чера, то я собі став залити бензу. Пішов до каси, кажу "влийте 20 літрів 95-го". Проходить пару хв і касир мені "У вас ввійшло тільки 15 - повний бак" В Лачетті, хто не в курсі, бак 60 літрів (ну якщо по горловину - то водить майже 70).
Прикиньте, як я себе відчув - майже як в отій рекламі ЮПіДжі )) У мене пів сотні літрів бензину, про який я навіть не здогадувався. А я то, блін, думаю, чого то в мене зад так присів...
Газ я, коротше, вже не заправляв - нафіга він мені По перевалах на Міжгір"я шурував на бензині не шкодуючи.
Така от байка. Датчик врешті виявився не від моєї моделі. Я його перепаяв - тепер ніби щось трохи показує.

Додано через 13 хвилин
Ну і по темі :
Вихожу соня з роботи з тим колєгою, про якого згадував вище - дивлюсь - хлопака рукавиці натяує. Питаю - "нахера тобі ті рукавиці - ти ж машиною їздиш?". Каже - "ну так в мене дизель..."
а ви кажете яка нафіг різниця Люди он в рукавицях їдуть, поки машина прорієтся!
Ну то так, хвилина гумору. Дизеля - нормальна штука, але исто як мені - купувати стрьомно. Хоча в того колєги простий і надійний як трактор, нема на шо жалітись. Тіко в руки холодно

Додано через 5 хвилин
А ви до речі знаєте, про аварійний запуск на газу? це типу коли можна завести машину зразу на газі, якщо бензин закінився або проблеми з паливною системою і на бензині машина не заводиться?
Прикольна штука, тільки кажуть деякі виробники блокують в себе кількість таких стартів, наприклад 3 рази можна так стартонути.
Зазвичай щоб завести - треба зажати кнопку переключення "газ/бензин" коли заводиш авто. Ще один плюс двопаливного авта.

Востаннє редагував switch: 27.12.2016 о 22:33. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Driver (27.12.2016), roma22101987 (28.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 23:39 #2670514   #42
castor
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

не спорте у цій темі - купляйте газодизель - найкраще і від дизелю, і від газу
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2016, 06:52 #2670518   #43
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А ви до речі знаєте, про аварійний запуск на газу? тільки кажуть деякі виробники блокують в себе кількість таких стартів, наприклад 3 рази можна так стартонути.
Усе виставляється у прошивці, можна взагалі необмежувати. Частково такі запуски зменшують ресурс мембрани редуктора і форсунок(дешевих валтеків/омвл), т.к. гумі доводиться працювати при температурі "навколишня мінус 30".

Востаннє редагував kolibryks: 06.01.2017 о 09:10.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2016, 09:12 #2670530   #44
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

в мене був бензин
потім бензин/газ
а зараз вже другий дизель
і дальше тоже буде дизель
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 4:
rktern (28.12.2016), ROTOR (29.12.2016), rts (28.12.2016), ZTVR (28.12.2016)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 28.12.2016, 09:42 #2670540   #45
rktern
Учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата в мене був бензин
потім бензин/газ
а зараз вже другий дизель
і дальше тоже буде дизель
Як будеш викидати дизель то маякни я заберу )
rktern зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2016, 10:08 #2670548   #46
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

ну просто в мене така точка зору
1. старі дизелі - прості і не ломаються, дешеві в ремонті
так само і старі бензини, чи з ГБО чи без ГБО

2. Нові дизелі - дорогі в ремонті, зато дуже економні
нові бензини - не менш дорогі в ремонті, мають таку ж саму дорогу паливну, установка ГБО коштує нереально дорого і я швидше поміняю машину ніж вона мені окупиться

тому на разі я за дизель

з"їздив в Будапешт, з розходом 4,6 то мені по грошам вийшло дешевше ніж автобусом, при тому шо я їхав своєю машиною

ГБО в Європі досить геморна штука, заправок реально мало.....
ТО дорожче, раз в декілька років треба міняти балон, які потім привозять до нас і продають як нові)
і сама установка ше дорожча ніж в нас
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 4:
AMOROSO (29.12.2016), rktern (28.12.2016), Romko_7 (28.12.2016), ZTVR (28.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2016, 15:51 #2670616   #47
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
з"їздив в Будапешт, з розходом 4,6 то мені по грошам вийшло дешевше ніж автобусом
А найкраще їхати поїздом, там взагалі як біла людина їдеш, а не постійно руля крути та на дорогу дивись )
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2016, 16:26 #2670620   #48
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
ГБО в Європі досить геморна штука, заправок реально мало.....
Та ну ладно, минулого року їздив калиною в Прагу і по польщі досить багато, жодної проблеми з відсутністю газових заправок небуло(ну крім того що за 100км до Праги небуло газу на заправці), а враховуючи що я заправляюсь кожні 250-300км(мені так якраз зручно розім'ятись), а запас ходу майже 400 на газу, то навіть і не думав за таке.
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2016, 17:07 #2670633   #49
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Та ну ладно, минулого року їздив калиною в Прагу і по польщі досить багато, жодної проблеми з відсутністю газових заправок небуло(ну крім того що за 100км до Праги небуло газу на заправці), а враховуючи що я заправляюсь кожні 250-300км(мені так якраз зручно розім'ятись), а запас ходу майже 400 на газу, то навіть і не думав за таке.
ну хз) якось вже відвик від запасу ходу 300-400 км, завжди лию до повного і маю 1000+/-
а ше більше це напрягає на автобанах, де газ реально не часто є і ціни на заправках на автобанах на багато дорожчі.

я не кажу шо газу нема чи газових заправок нема, вони є
але їх в рази менше ніж в україні, та й машин з ГБО в рази менше ніж в укр, зато дизелів більше ніж бенз + бенз/гбо разом взятих

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
А найкраще їхати поїздом, там взагалі як біла людина їдеш, а не постійно руля крути та на дорогу дивись )
нє
люблю їхати машиною, тим більше по гарній дорозі, де ти не вціпився в руль зубами і чекаєш коли ж влетиш в яму і чи погнеться при цьому диск чи нє

а розглядаєш краєвиди, слухаєш музику, гладиш дівчину по коліні)))))

Востаннє редагував Sasha: 28.12.2016 о 17:07. Причина: Пізніше додано
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2016, 17:18 #2670643   #50
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
якось так.
по дизелю в нас не вміють ремонтувати старі дизеля, а за нові з електронікою і поготів
Вопше не так... В нас старі атмосферники зремонтують, а от новіші то таким дійсно печалька...

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
нє
люблю їхати машиною, тим більше по гарній дорозі, де ти не вціпився в руль зубами і чекаєш коли ж влетиш в яму і чи погнеться при цьому диск чи нє
а розглядаєш краєвиди, слухаєш музику, гладиш дівчину по коліні)))))
Так і заснути можна коли їдеш по ідеальній дорозі, ібо скукотєнь, хіба дівка не дасть заснути ))) Наші дороги рулять-не дають водіям заснути )))

Востаннє редагував olligarh: 28.12.2016 о 17:18. Причина: Пізніше додано
olligarh зараз поза форумом  
Подякували 2:
D@nZeL (28.12.2016), VARIATOR (29.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2016, 17:43 #2670653   #51
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

недавно бачив пару розібраних фіатовських мультіджетів де зносило один циліндр, який потім гільзанули конотопівською гільзою)))

То от в тому мультіджеті ланцюг ГРМ як у велосипеда, при тому що я не жартую.


Ресурс того цепіка для мене сумнівний, думаю він запросто там проскакує.
Але мабуть таке воно в всіх нових машинах.
В мене старі дизеляки тарахкотять нормально, ремонтуються нормально от тільки ремонт паливної затратний. Якщо брати нову машину з салону або майже нову в європі то можна брати дизеля, а в нас можна взяти на конотопських гільзах.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2016, 19:25 #2670688   #52
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата тих одноразових VW Passat B7 з 1,4 TSI,
Як одноразових? Чому так? Поясніть, шоб було зрозуміло.
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2016, 22:16 #2670711   #53
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата Як одноразових? Чому так? Поясніть, шоб було зрозуміло.
https://www.drive2.ru/l/840491/
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 08:08 #2670755   #54
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Спасибі звичайно, за ссилку на допис з сайту, але ніяких конкретних аргументів, щодо одноразових моторів я не побачив.
Єдине що не співпадає в цьому випадку, то це розміри і вага Б7 Пасата і обєм 1.4. Оце дійсно тупо, а все інше як у всіх моторах турбованих.
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 08:53 #2670761   #55
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
https://www.drive2.ru/l/840491/
ОМГ.
Цитата В отличие от ремня, который ставят на атмосферные двигатели, цепь менее надежна в повседневной эксплуатации и дороже в обслуживании. Совет здесь простой: если у вас авто с МКП, не оставляйте машину на передаче. Достаточно небольшого уклона, чтобы коленвал провернулся и цепь соскочила. По этой же причине не рекомендуют тормозить двигателем.
Після цього ви всерйоз сприймаєте думку икцперда?

Востаннє редагував Petro Ford: 29.12.2016 о 10:57.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 09:00 #2670764   #56
Pilat
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
https://www.drive2.ru/l/840491/
https://www.drive2.ru/r/skoda/1281764/ овер 300 тис...дай боже кожному таку одноразовість в сучасних моторах...

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від deko Переглянути допис
Спасибі звичайно, за ссилку на допис з сайту, але ніяких конкретних аргументів, щодо одноразових моторів я не побачив.
Єдине що не співпадає в цьому випадку, то це розміри і вага Б7 Пасата і обєм 1.4. Оце дійсно тупо, а все інше як у всіх моторах турбованих.
я так розумію ви навіть уяви не маєте що таке 1.4 на пасаті раз таке говорите...все там норм...трішки краще чим 2.0 атмосфера,але 1.8Т все таки краще..

Востаннє редагував Pilat: 29.12.2016 о 09:00. Причина: Пізніше додано
Pilat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 09:41 #2670770   #57
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата так розумію ви навіть уяви не маєте що таке 1.4 на пасаті раз таке говорите
Якщо чесно, то не дуже маю. Але знаю що 1,4 ставлять на Polo, Lupo, ше там на якійсь малолітражки, а от вже Пасати хочуть 1,9, 2,0. Тому і так говорю.
Ну і звичайно, це вже всі знають, що чим менша кубатура, тим менший ресурс мотора. Тому 1,4 на Пасаті ще й Б7 це смішно.
Також знаю, що ті Б7 з 1,4 кубатурою женуть переважно з Швеції. А шведам пох.. на якій кубатурі їздити. Він поїздить 4-5 років і продає. І купить собі якусь Теслу. Там в Скандинавії зараз всі масово переходять на електро.
deko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 09:46 #2670772   #58
Pilat
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата
Допис від deko Переглянути допис
Якщо чесно, то не дуже маю. Але знаю що 1,4 ставлять на Polo, Lupo, ше там на якійсь малолітражки, а от вже Пасати хочуть 1,9, 2,0. Тому і так говорю.
Ну і звичайно, це вже всі знають, що чим менша кубатура, тим менший ресурс мотора. Тому 1,4 на Пасаті ще й Б7 це смішно.
Також знаю, що ті Б7 з 1,4 кубатурою женуть переважно з Швеції. А шведам пох.. на якій кубатурі їздити. Він поїздить 4-5 років і продає. І купить собі якусь Теслу. Там в Скандинавії зараз всі масово переходять на електро.
на поло і лупо ставлять 1.4 атмосферу(втули туда турбо 1.4 була б ше та зажигалка)...а на пасати ставлять 1.4 турбо...як і на гольфи...жети тігуани октавії ауді сеат і новий кузов суперба навіть(а там баржа ще та)...нормально дане пихло пре на пасаті,не агонь канечно але краще за 2.0 атмосферу на пасатах попереднього кузова...
Pilat зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (29.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 10:06 #2670778   #59
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

122 коняки і нормальний крутний момент вже починаючи з півтори тисячі - нормально воно їхати буде. кубатура в наш ас далеко не все означає.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2016, 12:00 #2670800   #60
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Opel Insignia 1,4 має 140 коняк
нові VW 1.4 мають по 150
В європі вже перестають продавати атмосферники, типу екологія і перехід до одноразових ремонтонепридатних в яких потолок 200к мабуть буде...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:02.