Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


wi-fi карта (мапа) Тернополя (wardrive, free wi-fi, Ternopil, Ukraine)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.09.2011, 03:26 #1737567   #21
articice
 
Аватар для articice
Типово Відповідь: wi-fi карта (мапа) Тернополя (wardrive, free wi-fi, Ternopil, Ukraine)

Цитата
Допис від titomir Переглянути допис
Навіщо ходити з кабелем по хаті? не простіше поставити точку і тоді по всіх хаті WiFi? ходити з кабелем це полнейший бред
На рахунок покриття міста. В Європі та США давно вже все покрите WiFi і люди там не мають притензій + вони живутть довше а ніж українці в яких тільки колись може таки появиться WiFi в містах. Так що на мою думку WiFi не є перешкодою людям. А кому є нехай просто ним не користуються.
Вічний комплекс неповноцінності - показувати пальцем на США і Європу? Ви з якого села приїхали?
Якщо уже говорити про Європу - то у Парижі, в національній бібліотеці спочатку поставили Wi-Fi, а потім на скарги працівників на головний біль та проблеми з пам'яттю - за рішенням спецкомісії - зняли. Це один з найвідоміших випадків.
Ще одна точка зору на ваші доводи - вам ніколи не здавалося, що у них теж може бути щось не так, неправильно. Чи це зовсім не вписується у вашу релігію (світогляд)?
Якщо ви вважаєте, що там все ідеально - чому ви досі тут??

Стосовно дроту - технологія бездротового зв'язку не обов'язково повинна бути мікрохвильовою.

З точки зору біології та фізики - нетеплова взаємодія слабких мікрохвиль і живого дуже погано досліджена, але уже встановлені наукові факти говорять, що взаємодія існує, і вона не на добро.
Якщо вас задовольнить ще такий аргумент - впродовж всього періоду еволюції життя на планеті не було радіохвиль цього діапазону, і тоді, як до світла та інших радіо джерел ми пристосувалися, то до мікрохвиль у нас не було змоги. Як приклад - відома історія з тараканами, що втекли від мобільного покриття усіх великих міст (таракани одного еволюційного віку з динозаврами, можливо, вони жили на планеті ще до існування озонового шару, що якраз захищає нас від мікрохвиль з космосу).

Звичайно, не треба здіймати паніку, але давайте змоделюємо такий сценарій - якісь фізики-біологи опишуть досить точну модель взаємодії біомолекул і, скажімо, виявиться, що імпульси певної форми/частоти - є причиною якоїсь біди. Їх погладять по голові - хороші фізики, видадуть їм Шнобелівську премію і т.д. Ви вважаєте, що якимось чудом демонтують усі мобільні вишки, звільнять з роботи купу людей і деякі досить впливові і прибуткові компанії просто зникнуть?

А тепер простий життєвий приклад - мій <ignorant> сусід по будинку поставив собі Wi-Fi і йому він явно не заважає, у нього не болить голова і він не відчуває ніяких негативних змін у своїх розумових здібностях. Якщо ж мені цей Wi-Fi під боком таки заважає - за вашою логікою я ним не користуюся, але під вплив всеодно підпадаю. Що порекомендуєте?

Додано через 28 хвилин
Цитата
Допис від titomir Переглянути допис
А кому є нехай просто ним не користуються.
Я все розумію, там, прийти в кафешку і гламурно загрузити wap.vk.com або пошту через pop3 - це одне.
А поставити вдома роутер і цілодобово переливати через нього торренти - це зовсім інше.
Або, ще гірше - наставити повний офіс робочих станцій від корпорації гламуру і замість того, щоб провести дротову гігабітну інфраструктуру, використовувати повільний Wi-Fi - на машинах, які нікуди не переносяться. Тому що так круто, коли клава без дроту і мишка без дроту, і все впаковано в один глянцевий монітор, до якого тільки 220 ззаду приходить - повний майонез.

Востаннє редагував articice: 06.09.2011 о 03:26. Причина: Пізніше додано
articice зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2012, 13:04 #1885851   #22
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: wi-fi карта (мапа) Тернополя (wardrive, free wi-fi, Ternopil, Ukraine)

Трохи і я нафлужу. Перенесу свій пост з іншої теми.
Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Вибачаюсь за офтоп, але знайомий приїхав з Лондона то каже що там вже в центрі навіть на вулиці важко знайти місце де НЕМА безкоштовного Wi-Fi.
Будеш здивований скільки вайфаїв є на вуличках тернополя. і багато з них безкоштовні. Я сьогодні цікавості раді промоніторив маршрут 36 маршрутки від 2 міської до Шептицького. нарахував близько 10 точок(всмислі халявних). Так шо якщо що то можу здати координати

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від articice Переглянути допис
мабуть, я не зовсім чітко висловився. дозволь перефразувати:
то, що більшості здається халявою мене зазвичай насторожує і заставляє шукати підловку
а потім оцінювати, чи та підловка варта "халяви"
і взагалі, чи воно варте мого часу

Короче, основна ідея, що халяви, як такої в чистому вигляді _просто_немає_в_природі_.
Мдя, небуде з такими автор(гадаю його давно вже нема на форумі, але все ж тицьну відповідь) комунізму. Особисто я ніколи не паролю свою точку, просто позакривав всі порти крім самих основних, щоб торентами не бавились. Мені нешкода якщо хтось ще буде сидіти в інтернеті, часи лімітного інету давно минули. Не треба бути такими підозрілими і жлобуватими. Як то кажуть - діліться добром і тоді з вами хтось поділиться.

Востаннє редагував erazel: 01.03.2012 о 13:04. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2012, 15:06 #1886775   #23
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: wi-fi карта (мапа) Тернополя (wardrive, free wi-fi, Ternopil, Ukraine)

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Особисто я ніколи не паролю свою точку
І не переживаєш, що хтось зможе перехопити твої приватні данні? Я навіть в громадських місцях з безкоштовним ві-фі не заходжу на сайти де в мене автологін ввімкнено.
CorwinAlex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2012, 15:54 #1886807   #24
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: wi-fi карта (мапа) Тернополя (wardrive, free wi-fi, Ternopil, Ukraine)

Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
І не переживаєш, що хтось зможе перехопити твої приватні данні? Я навіть в громадських місцях з безкоштовним ві-фі не заходжу на сайти де в мене автологін ввімкнено.
Ні, з вайфаю я сиджу тільки з планшета. У мене схема дома - адсл-роутер -вся компютерна хрінь -ві-фі роутер -планшет. Тобто по вайфаю у мене тільки планшет паше та інколи ноут коли іду в іншу кімнату. А так то все ДО вайфая
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2012, 23:25 #2010404   #25
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: wi-fi карта (мапа) Тернополя (wardrive, free wi-fi, Ternopil, Ukraine)

впало в око,
так що на Довженка

хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2015, 15:22 #2530985   #26
minimal
Активний учасник
 
Аватар для minimal
Типово Відповідь: wi-fi карта (мапа) Тернополя (wardrive, free wi-fi, Ternopil, Ukraine)

І пройшло 5 років з часу створення теми
Цитата Особисто я зневажаю ці "нові" "тєхналогії" (і вважаю, що до добра вони нас всіх не доведуть; більше того - є ціла купа альтернативних шляхів розвитку), і таку мапу використовувати буду як "довідник відторгнення" - а саме, не буду довго часу проводити у fry-покритих місцях. На жаль, більшість нашого тупого несвідомого (i.e. ignorant) і жадібного до хай-теку народу не розділяють такої точки зору (тіки погляньте на диваків, шо носять цілодобово блютус на вусі, як символ високотехнологічного прагрєсу, або на макінтошників, яким впадло ліньки вткнути RJ-45 рознімач з інтернетом у свій мєгагламурний малодротовий комп, або людей, що триндять балакають по мобільнику годинами, незважаючи на всі застереження). Тому - користуйтеся картою на власний розсуд і .. дбайте про своє і чуже розумове здоров'я!

ps: до Web-2.0 я теж ставлюся дуже скептично, і вважаю, що майбутнє все ж за OS Plan9 чи подібними комп'ютерними філософіями
Ам... Цікаво що ти скажеш, коли будуть конектори вживляти масово. Можливо вони будуть підшкірні, безпровідні, працюватимуть в терагерцових частотах або квантові.

minimal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2015, 09:41 #2531146   #27
articice
 
Аватар для articice
Thumbs down Відповідь: wi-fi карта (мапа) Тернополя (wardrive, free wi-fi, Ternopil, Ukraine)

терагерцові 4астоти - це інфра4ервоне або видиме світло. (http://en.wikipedia.org/wiki/Electromagnetic_spectrum)
квантові? може заодно розкажеш як вони будуть працювати?

Цитата:
Допис від minimal Переглянути допис
коли будуть конектори вживляти масово
будуть вживляти? "вони"? знаєш, сприймати світ, ніби ти якась сіра маса над якою роблять що хочуть - це неправильно, і водно4ас дуже неприємно. переглянь своє ставлення і в тебе все буде ок


за декілька років моя радикальна позиція (з того посту) трохи пом'якшилася. все ж, я досі важаю, що треба мінімізувати вплив мікрохвиль - "скачати мейл в кафешці - це одне, а ставити вдома роутер і цілодобово качати через нього торенти - зовсім інше".


ще, я хотів би привселюдно вибачитися за цей радикальний, нехороший і просто озлоблений пост - тоді у мене були інші проблеми особистого характеру, і чомусь я звинуватив у всьому мікрохвилі. так - є таке явище, і є люди, які можливо їх відчувають (така рідкісна хвороба, як електромагнітна гіперчутливість). але це явище погано досліджене, і може якщо і треба мінімізувати використання мікрохвиль, то бити на сполох ще дуже рано.

майбутнє за бездротовими технологіями, але вони не обов'язково повинні бути мікрохвильовими.

тобі, minimal, можу тільки порекомендувати вчити фізику, здобувати хорошу освіту, і зайнятися або дослідженням нових форм бездротових комунікацій, або одразу ж питаннями впливу мікрохвиль на біоматерію.чому так? тому що тоді ти будеш про це більше знати, а можливо - навіть зробиш щось корисне в цьому напрямку.
articice зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2015, 14:49 #2531190   #28
minimal
Активний учасник
 
Аватар для minimal
Типово Відповідь: wi-fi карта (мапа) Тернополя (wardrive, free wi-fi, Ternopil, Ukraine)

Цитата терагерцові 4астоти - це інфра4ервоне або видиме світло
Терагерцевое излучение

Додано через 2 хвилини
Цитата квантові? може заодно розкажеш як вони будуть працювати?
Квантовая телепортация

Додано через 3 хвилини
Цитата будуть вживляти? "вони"? знаєш, сприймати світ, ніби ти якась сіра маса над якою роблять що хочуть - це неправильно
Масово інтернет не провоили? Це ж те саме... Чи в найближчих 5 років не будуть масово купляти пристрої доповненої реальності, такі як Microsoft HoloLens?
Власне так набагато швидше комунікувати із електронікою. Відкриті конектори, як у матриці, можуть бути поганим рішенням з точки зору гігієни. Хоча тут треба ще добре подумати, оскільки люди з відкритими конекторами, які можуть бути органічними можуть бути обстежені томографом, а от з електромагнітими - наврядчи, та й і є ризик ЕМ-хвилями вирубати людину

Востаннє редагував minimal: 12.04.2015 о 15:03. Причина: Пізніше додано
minimal зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:36.