Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «БіттерНет»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.11.2007, 21:28 #464072   #61
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А от юзабіліті можна було б переглянути.
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ні.
жаль. якшо чесно в старій верстці прайсів було два суттєвих косяки і один не дуже спричинений датою народження цього лейауту (2002 рік - тоді так модно було)

нова версія прибрала один суттєвий і один не суттєвий. знайдеш суттєвий шо лишився?
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис

Швидкість
вихідна / вхідна Вартість послуги
1 Мбіт/сек 1 Мбіт/сек 100 грн./місяць
2 Мбіт/сек 2 Мбіт/сек 200 грн/місяць
зайвий шум.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ще можна у додатку уточнити: 1 Мбіт = 1024 Кбіт або 128 Кбайт.
І привести все до єдиного формату. Бо в пакеті "Безмежний Дім" пише 1 Мбіт/с, а в пакеті "Безмежний Офіс" - 1024 Кбіт/с
це доречно бо вони знаходяться в різних розділах фактично

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
І ще таке. Дуже важко знайти інформацію про хостинг
три кліка до прайса через основне меню або 1 клік через швидке

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
, колокейшн,
складне питання яке довший час вирішується. тому на сайті і нема інформації

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
та підмережі які входять в Citynet
ну в принципі провтик погоджуюсь. хоча лінк на нього є на сервері www.citynet.te.ua

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я не стараюся даремно прискіпуватись до сайту, чи Бітеру в цілому. Оскільки я сам є його клієнтом, то я також зацікавлений у його розвитку і вдосконаленні. Бо це напряму стосується мене, як клієнта.
дядечка само собою прибрати не вийде. сам розумієш шо на тих дядечках вся задумка дизайнера тримається.

побачимо як воно буде. на новому сайті дядечок не передбачено. принаймні таких неефективно великих

стосовно тлумачення розмірів одиниць не впевнений що воно доречне в прайсі. це швидше предмет для support.bit.te.ua (і воно там вроді є) а в новому дизайні є місце для додаткових лінків

p.s. а взагалі, при переході в конструктивну фазу, враження про конкретного форумця змінилося на краще

Востаннє редагував Frutik: 04.11.2007 о 21:31.
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2007, 08:30 #464205   #62
Fibre
 
Аватар для Fibre
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Дело совсем не в ремонте помещений, мне он безразличен, я не собираюсь там жить. Я говорил совсем о другом, а именно о таких диалогах:
...
Конструктивно и очень по делу, спасибо.
Fibre зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2007, 12:35 #464361   #63
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата хоча лінк на нього є на сервері www.citynet.te.ua
Цитата це швидше предмет для support.bit.te.ua (і воно там вроді є) а в новому дизайні є місце для додаткових лінків
От, в принципі, на що я натякаю, маючи на увазі юзабіліті. Щоб взнати підмережі Citynet, треба перейти на інший сайт, причому прямо не вказано, що дана інформація там точно є.
Щоб пересвідчитись що 1 Мбіт складає 1024 Кбіт, а не 1000 Кбіт (буває що так рахують, правда не швидкість, а кількість, але все ж), знову перехід на інший (з погляду користувача) сайт. Там звичайно є хороша стаття "Одиниці вимірювання кількості інформації", з купою таблиць і пояснень, але думаю ще одну додаткову стрічку в розділі "Тарифи" зробити варто.
До речі, чому в якості центру підтримки вибраний двіжок Вікі? Наприклад я хочу задати питання службі технічної підтрики. Без реєстрації це не можливо. Реєстрація недоступна. Проте, навіть якщо можливо було б реєструватись, то виходить для того щоб задати питання, мені ще й необхідно вивчити синтаксис Вікі та розібратись із редактором. Розумію, що це бета, реєстрація буде доступна, синтаксис хоч трохи освоїти можна, чи взагалі писати без форматування, і все таке, але може краще зараз змніти двіжок на щось практичніше. Чи ви плануєте, що в майбутньому користувачі будуть допомагати одне одному, пишучи чи виправляючи статті?

Як я розумію список підмереж написаний таким чином:
Цитата # No CityNet (exc) 217.196.160.0/27 # CityNet 10.0.0.0/8 172.16.0.0/12 217.196.160.0/21 80.243.144.0/20 91.198.10.0/24 195.114.120.0/23 194.44.131.64/26
бо використовується якимось скриптом. Тоді може варто зробити копію на bit.te.ua в такому вигляді:
# Підмережа, що не входить в CityNet (зовнішня)
217.196.160.0/27

# Підмережі, що входять в CityNet
1. 10.0.0.0/8
2. 172.16.0.0/12
3. 217.196.160.0/21
4. 80.243.144.0/20
5. 91.198.10.0/24
6. 195.114.120.0/23
7. 194.44.131.64/26

Чому в різних одиницях вказано швидкість в тарифах "Безмежний Дім" і "Безмежний Офіс" я вже, здається, зрозумів.

Інформація про хостинг шукається дійсно легко. Але самої інформації там обмаль. Якщо вже так вийшло, що пакет лише один то може варто додати туди наприклад такі пункти:
"Додаткова інформація:
База даних MySQL - 1 (2, 10, необмежена кількість)
Пошта POP3 - 1 (2, 10)
Доступ FTP - 1 (2, 10, необмежена кількість, відсутній)

Тарифний план підтримує:
PHP
PERL
Управління поштою
Резервне копіювання
Статистика
POP3, SMTP, IMAP
.... тощо.

Щось подібне є на сторінці "Порядок розміщення", але тут можна також продублювати, з уточненнями.

Ну, що ж. Оскільки дизайн всерівно буде мінятись, то наразі будемо чекати на нього. Але я все ж викладу свої варіанти таблиці тарифів. Сам найбільше схиляюсь до варіанту 3. Хоча про шум підмічено справедливо. Проте думаю це той випадок, коли треба чимось жертвувати заради збільшення інформативності.

Варіанти таблиці тарифів (розмір 1185х618, формат *.jpg)
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2007, 12:40 #464366   #64
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

не всі ідеї зрозумів але обдумаю на дозвіллі

вікі тому що це "енциклопедія користувача" і користувач не приймає безпосередньої участі в її творенні. наповнення відбувається працівниками на основі тих питань з якими вони зтикаються. як задати питання написано прям на першій сторінці (якшо цього не змінили)
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2007, 13:59 #464466   #65
DiezelMax
 
Аватар для DiezelMax
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
якшо вас підключатиме не студент-сумісник який прогулює в цей момент пари а спеціаліст суперкваліфікації який може оперативно зорієнтуватися в будь-якій нестандартній ситуації - вартість такого підключення коштуватиме не 300 гривень (практично собівартість) а 300+ умовних одиниць
300*5.05-300 = 1215 грн (з грубшого)
наведи хотяби пару прикладів за що ці гроші малиби бути заплачені суперпуперсертифікованомуспецу? за протягування витої пари?
до чого я веду
http://www.linux.org.ru/view-message...=1194250746735

багато аналогій
DiezelMax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2007, 16:30 #464590   #66
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від DiezelMax Переглянути допис
300*5.05-300 = 1215 грн (з грубшого)
наведи хотяби пару прикладів за що ці гроші малиби бути заплачені суперпуперсертифікованомуспецу? за протягування витої пари?
до чого я веду
http://www.linux.org.ru/view-message...=1194250746735

багато аналогій
макс не будь тупим. я мав на увазі що професіаналу побарабану шо робити хоч підлогу мити але його час коштує певних грошей. і байдуже шо при конкретному підключенні не виникне ніяких ускладнень, оплачувалася б його готовність вирішити миттєво будь-яке ускладнення при його виникненні. сума в триста баксів не вираховувалась по бугалтерії і бралася для прикладу як сума на порядок вища ніж та шо є зараз

Востаннє редагував Frutik: 05.11.2007 о 17:51.
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2007, 18:11 #464696   #67
DiezelMax
 
Аватар для DiezelMax
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
сума в триста баксів не вираховувалась по бугалтерії і бралася для прикладу як сума на порядок вища ніж та шо є зараз
з твого поста я ніяким макаром немігби поняти що сума в 300 уо є прикладом

вище згадували про сервіс/якість - який може бути сервіс? якщо в мене був випадок коли я мусив сам поміняти світч на площадці на техповерсі жилого будинку бо він банально здох, світч так і непоміняли аж поки мій нездох, тоді аж свій поставили, то було десь два роки тому
надійність? ггг якщо в чувака висить на стіні розпечатка логінів/пасів діалапних клієнтів бітера - то цей термін аж ніяк невластивий бітеру

п.с. чувак користується вже більше року таким "нетом"
п.с. коли сам був на діалапі - регулярно хтось чужий сидів но мому логіні аж поки непоставив виділенку
DiezelMax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2007, 20:47 #464846   #68
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

натрапив і я на дану тему. перечитав. спочатку небуло бажання шось писати, але все ж таки не втримаюсь...

Біттер-овські відмазки мене вже достали і вони мені слоникслоникслоник не потрібні. Якщо я плачу за безлімітку що в часі, що по обєму інформації, то я і хочу мати даний доступ. Ми працюємо постійно з інтернетом і нам це просто необхідно! Чому я маю втрачати клієнтів і відповідно гроші із-за проблем біттера?! Чому ПОСТІЙНО як тільки випаде дощ чи через ніч блискавка десь засвітить, то на фірмі немає інтернету і це може бути від пару годин до півдня?!!! Чому в інших провайдерів такої проблеми немає а у вас є ?!
Хто буде компенсувати втрачені кошти якщо, наприклад, вчасно не оплачено, бо постійно шось трапляється в біттера і немає інтернету, відповідно немає звязку з банками?
Я вже мовчу про терміни підключення, коли було оплачено 6-го числа за цілий місяць, а підключили аж за 10 днів по тому, тобто 16-го числа, а це вже пів місяця мінус.
Все негативне написане тут про біттер, я аналогічно зустрічав і зустрічаю зараз. Щоб там не казали працівники біттера, але намагання вирішити проблеми і їх реальне вирішення - це різні речі!
Ще одне: постійно обманюєте своїх клієнтів!!! Дома зараз кабельне. Ще в лютому-березні, коли підключався, то казали що буде лан у нас в домі максимум за два тижні.... потім квітень, потім травень ... кожен місяць як приходжу платити чи звоню то завжди питаю ... кожен раз інша дата, але коли ця дата настає - то навіть не пахне ланом. Далі сижу на кабельному, лімітка. Пусті балачки і плаксиві заяви: "ми робимо все що можемо... людей не хватає... потерпіть.... нам не вигідно... " - вже порядком надоїли. Скажіть прямо, а то і обіцянками кормите, ніхрєна при цьому не роблячи і втратити клієнта жалко.
Але найбільше злить те, що мені немає більше до кого перейти з провайдерів. Укртелеком - не підтримує лінія, Ділайнса немає на дому, радіо звязок ставити самому дорого. Єдиний хто це колумбус зі своїм кабельним телебаченням....
Короче щоб там не відмазувались умніки з біттера, ні про яку якість не може бути і мови.
MrDem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2007, 22:58 #464984   #69
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"


нема мегабіту шось вдень і ввечері тільки в пізній ночі...і зранку
songo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2007, 23:48 #465009   #70
exandr2
 
Аватар для exandr2
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
...
Але найбільше злить те, що мені немає більше до кого перейти з провайдерів. Укртелеком - не підтримує лінія, Ділайнса немає на дому, радіо звязок ставити самому дорого. Єдиний хто це колумбус зі своїм кабельним телебаченням....
Короче щоб там не відмазувались умніки з біттера, ні про яку якість не може бути і мови.
отсюда Вывод - самый "фиговый" провайдер - единственный - в Вашем регионе смог предоставить адекватные услуги затрачиваемым деньгам (диалап от укртелекома Вы почемуто не рассматриваете )

А вообще - согласен - есть недочеты в обслуживании (разговоры с клиентами) у битера - но это скорее проблемы роста. Но вот услуга за потраченные деньги (домашний безлимит) очень даже адекватна и соответствует этим деньгам.

По поводу Ваших денежных потерь - а кто мешает подключиться к двум независимым провайдерам - берите пример с банковских структур (резервирование в отказоустойчивых сетях еще никто не отменял) и не надо переносить страхование вашего бизнеса на провайдера.

PS: но вообще пост улыбнул (без обид).
exandr2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2007, 08:29 #465081   #71
Blind_angel
 
Аватар для Blind_angel
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"



В мене є мегабіт ) Тільки його на вихід ніколи не було.
На сітінет хіба, якщо в пару потоків роздавати файл то дотягувало, а на любий шарінг в якого канал широкий , швидкість 30к і небільше (.

І ще останнім часом помічено цікавий баг.
Пропадає нет, ніодна сторінка не відкривається. Але причому р2р мережа працює
В біттера ДНС падає? Бо в мене вставлена опція на отримання автоматичних настройок.
Blind_angel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2007, 09:13 #465106   #72
DiezelMax
 
Аватар для DiezelMax
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

поясніть мені дурістіку бітера: CityNet за 75 грн 50Мбіт на вхід і 128кбіт на вихід + пакет 2мбіта інет
Сказано що CityNet - "В мережі фірми є багато сірвісів, які фізично розміщені на наших серверах та на серверах наших клієнтів"
Чому бітер при підключенні абонентів некаже що клієнт незможе навіть теоретично повністю споживати свої послуги згідно тарифних обмежень?
До чого я веду - клієнту не доводиться до відома що якщо йому захоче перекинути файл друг який тоже підключений до бітера то швидкість першого незможе НІКОЛИ бути хотяби на рівні половини обмежень пакету CityNet у випадку якщо в останнього неспец умови підключення(типу мару мюіт на вихід і тп).

п.с. це називається по юридичному (якщо непомиляюся) недоведення до відома, частково введення в оману і тп,

Востаннє редагував DiezelMax: 06.11.2007 о 09:18.
DiezelMax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2007, 09:40 #465118   #73
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від MrDem Переглянути допис
натрапив і я на дану тему. перечитав. спочатку небуло бажання шось писати, але все ж таки не втримаюсь...

Біттер-овські відмазки мене вже достали і вони мені слоникслоникслоник не потрібні. Якщо я плачу за безлімітку що в часі, що по обєму інформації, то я і хочу мати даний доступ. Ми працюємо постійно з інтернетом і нам це просто необхідно! Чому я маю втрачати клієнтів і відповідно гроші із-за проблем біттера?! Чому ПОСТІЙНО як тільки випаде дощ чи через ніч блискавка десь засвітить, то на фірмі немає інтернету і це може бути від пару годин до півдня?!!! Чому в інших провайдерів такої проблеми немає а у вас є ?!
Хто буде компенсувати втрачені кошти якщо, наприклад, вчасно не оплачено, бо постійно шось трапляється в біттера і немає інтернету, відповідно немає звязку з банками?
Я вже мовчу про терміни підключення, коли було оплачено 6-го числа за цілий місяць, а підключили аж за 10 днів по тому, тобто 16-го числа, а це вже пів місяця мінус.
Все негативне написане тут про біттер, я аналогічно зустрічав і зустрічаю зараз. Щоб там не казали працівники біттера, але намагання вирішити проблеми і їх реальне вирішення - це різні речі!
Ще одне: постійно обманюєте своїх клієнтів!!! Дома зараз кабельне. Ще в лютому-березні, коли підключався, то казали що буде лан у нас в домі максимум за два тижні.... потім квітень, потім травень ... кожен місяць як приходжу платити чи звоню то завжди питаю ... кожен раз інша дата, але коли ця дата настає - то навіть не пахне ланом. Далі сижу на кабельному, лімітка. Пусті балачки і плаксиві заяви: "ми робимо все що можемо... людей не хватає... потерпіть.... нам не вигідно... " - вже порядком надоїли. Скажіть прямо, а то і обіцянками кормите, ніхрєна при цьому не роблячи і втратити клієнта жалко.
Але найбільше злить те, що мені немає більше до кого перейти з провайдерів. Укртелеком - не підтримує лінія, Ділайнса немає на дому, радіо звязок ставити самому дорого. Єдиний хто це колумбус зі своїм кабельним телебаченням....
Короче щоб там не відмазувались умніки з біттера, ні про яку якість не може бути і мови.
думаю якшо вам потрібні якісь гарантії їх можна отримати за певну ціну. так само як їх отримують інші організації.

так. заради мрдема,якого треба перключити з кабельно ніхто не буде полишаті інші, фінансово більш привабливі проекти
авзагаліто шо б там не розказував умнік мрдем, його видатних досягнень на місцевому ринку не видно

Востаннє редагував Frutik: 06.11.2007 о 09:49.
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2007, 09:42 #465119   #74
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від DiezelMax Переглянути допис
п.с. це називається по юридичному (якщо непомиляюся) недоведення до відома, частково введення в оману і тп,

максим, в прайсі написано все. на прайсі стоїть печатка. де тут не доведення?

зараз планується інший альтернативний прайс. для блондинок. максимально спрощений. як буде готовий я тобі пару екземплярів закину
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2007, 09:57 #465128   #75
DiezelMax
 
Аватар для DiezelMax
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
максим, в прайсі написано все. на прайсі стоїть печатка. де тут не доведення?
штучне створення умов щоб клієнт незміг використовувати свої послуги в повному обсязі
Цитата:
Допис від Frutik Переглянути допис
зараз планується інший альтернативний прайс. для блондинок. максимально спрощений. як буде готовий я тобі пару екземплярів закину
ех недоговорюєш ти всього, хоча я думаю ти мене зрозумів
DiezelMax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2007, 10:01 #465130   #76
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від DiezelMax Переглянути допис
штучне створення умов щоб клієнт незміг використовувати свої послуги в повному обсязі
ні. невідємна властивість послуги. обмеження, яке дозволяє привести послугу у відповідність ціні. зробивши її не збитковою. зі збереженням основної характеристики послуги за рахунок обмеження вторинної

Востаннє редагував Frutik: 06.11.2007 о 10:29.
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2007, 10:02 #465131   #77
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від DiezelMax Переглянути допис
ех недоговорюєш ти всього, хоча я думаю ти мене зрозумів
ні. якшо чесно то не зрозумів
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2007, 10:24 #465151   #78
>SLASH<
 
Аватар для >SLASH<
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

а де це ви такий тест на швидкість всі юзаєте? дайте ссилочку
>SLASH< зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2007, 10:24 #465152   #79
Blind_angel
 
Аватар для Blind_angel
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від DiezelMax Переглянути допис
п.с. це називається по юридичному (якщо непомиляюся) недоведення до відома, частково введення в оману і тп,
Так для таких, яким ппц треба щось роздавати в сітінеті і ввели новий тарифний план *Офіснет*. Хочеш шось роздавати в сіті, плати більше.
Досить правильний підхід до справи.
А як хочеш скачувати більше, теж плати.

Безплатного сиру в теперішніх умовах - неіснує .
Blind_angel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2007, 10:36 #465160   #80
DiezelMax
 
Аватар для DiezelMax
Типово Відповідь: Інтернет від БіттерНет від "А" до "Я"

Цитата:
Допис від Blind_angel Переглянути допис
Так для таких, яким ппц треба щось роздавати в сітінеті і ввели новий тарифний план *Офіснет*.
цитую Andrew щодо призначення Офіснет на forum.bit.te.ua: "наприклад обєднання двох відділень однієї фірми "
сітінет ту нідочого
DiezelMax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
біттернет, bitternet



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:17.