Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Чи торгуєтесь ви на базарі?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.07.2018, 23:16 #2732200   #1
Seagull
Активний учасник
Question Чи торгуєтесь ви на базарі?

Цікаво, чи торгуєтесь ви?
Ну, скажімо, коли товар вживаний або розвісні овочі-фрукти, і видно що людина своє продає.

Чому питаю, бо я не зовсім місцевий... і уже в котре мене дивує надзвичайно агресивна реакція продавців
(часто старшого віку) на мою аргументовану (!) пропозицію переглянути трошки ціну....

Тим більше, що маю пристойний досвід мандрів по балканських країнах та Туреччині,
так от, скажімо, турок-продавець просто може образитись на тебе, якщо не будеш торгуватися а спитаєш ціну і дістанеш гроші мовчки.

Або якщо щось вибирав і не підійшло, чи дорого, чи ще щось.... майже завжди продавець щось просто дарував від себе...., доганяв і дарував, от люди там так влаштовані, для нього не припустимо, щоб ти відійшов від нього без якогось позитиву....

От і сьогодні типова ситуація, постійно таке... от сьогодні міряв туфлі вживані (там де залізячча до тракторів).... і так сподобалися туфлі ті... але маленький такий чи то прокол на підошві чи шо.... я кажу "може трохи дешевше, тут от дефект є", то мені відповів дєд "так, поставив на місце".... мене те хамство так вразило що я спробував з ним пофілософствувати, кажу, то я хочу купити, просто "а пагаваріть".... ну почув шось типу "йди собі, не купуй".... коротше кажучи, на спробу торгуватися люди реагують так, наче ти до них в кишеню лізеш вкрасти шось, ну капец, ніде в світі такого не бачив....

Хто шо скаже?

Востаннє редагував Seagull: 11.07.2018 о 00:02.
Seagull зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2018, 07:09 #2732204   #2
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Чи торгуєтесь ви на базарі?

Цитата
Допис від Seagull Переглянути допис
Цікаво, чи торгуєтесь ви?
Ну, скажімо, коли товар вживаний або розвісні овочі-фрукти, і видно що людина своє продає.

Чому питаю, бо я не зовсім місцевий... і уже в котре мене дивує надзвичайно агресивна реакція продавців
(часто старшого віку) на мою аргументовану (!) пропозицію переглянути трошки ціну....

Тим більше, що маю пристойний досвід мандрів по балканських країнах та Туреччині,
так от, скажімо, турок-продавець просто може образитись на тебе, якщо не будеш торгуватися а спитаєш ціну і дістанеш гроші мовчки.

Або якщо щось вибирав і не підійшло, чи дорого, чи ще щось.... майже завжди продавець щось просто дарував від себе...., доганяв і дарував, от люди там так влаштовані, для нього не припустимо, щоб ти відійшов від нього без якогось позитиву....

От і сьогодні типова ситуація, постійно таке... от сьогодні міряв туфлі вживані (там де залізячча до тракторів).... і так сподобалися туфлі ті... але маленький такий чи то прокол на підошві чи шо.... я кажу "може трохи дешевше, тут от дефект є", то мені відповів дєд "так, поставив на місце".... мене те хамство так вразило що я спробував з ним пофілософствувати, кажу, то я хочу купити, просто "а пагаваріть".... ну почув шось типу "йди собі, не купуй".... коротше кажучи, на спробу торгуватися люди реагують так, наче ти до них в кишеню лізеш вкрасти шось, ну капец, ніде в світі такого не бачив....

Хто шо скаже?
Я взагалі не люблю торгуватись, також не люблю щоби зімною торгувались. Трохи не доречно порівнювати Туреччину і нашу барахолку, там туристична країна і вони роблять все щоби Ви до них ще не один раз повернулись.А так на ринках завжди можна торгуватись, наприклад на Юмаксі при купівлі якогось одягу завжди щось скинуть. Ну і люди бувають різні, в нас люди злі напевно не від доброго життя.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2018, 08:15 #2732209   #3
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Чи торгуєтесь ви на базарі?

По речах на ринку торгуюсь і треба торгуватись, а з овочами і фруктами не вийде торгуватись, просто шукайте дешевше і все...і воно є дешевше))
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2018, 08:22 #2732212   #4
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Чи торгуєтесь ви на базарі?

На речовому торгуюсь завжди. На зекономлені гроші іноді можна купити ще одну річ
RUS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2018, 10:30 #2732220   #5
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Чи торгуєтесь ви на базарі?

Я теж торгуюсь як на речовому ринку, так і на овочевому...люблю торгуватися)). Буває, якщо не скидають, то йду одразу в інше місце і купую там. І дійсно, наші продавці хамовиті, якшо шо, то йдіть і купуйте в інше місце говорять. Так бізнесу не побудуєш. Купити завжди є де, а от продати вже складніше.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2018, 10:40 #2732223   #6
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Чи торгуєтесь ви на базарі?

Раз по приколу пішов на базік шорти в зал купити. Кажу скільки? Вона - 200грн, я вже хотів сказати ок беру, а вона каже - для вас 170грн. Ну який ше торг може бути, або розвела як лоха або я дуже добре шорти купив А так то я на базар не хожу.
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2018, 13:54 #2732232   #7
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Чи торгуєтесь ви на базарі?

Зловив себе на думці, що такі да, в Тернополі дійсно не прийнято торгуватися. Ніколи над цим не задумувався.

Стикався із такими варіантами:
1. "Кіко?" - "Коштує сто, будеш брати віддам за 90", тобто демпінг сходу.
2. "Кіко?" - "Коштує сто" - "А чо так дорого скинь шось" - "Нє, я продавець, не власник. Неможу"
3. "Кіко?" - "Коштує сто" - "А чо так дорого скинь шось" - "Така ціна. Дешевше не знайдеш". І знаходиш те саме тільки дешевше буквально через 10 метрів (див. п. №1.)

Ну і четвертий варіант коли на прохання скинути від тебе відвертаються, тіпа нема смислу тратити свій дорогоціний час на цього ніщєброда.

Але щоб хамили то такого небуло.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:21.