Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.10.2011, 15:24 #1778123   #21
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Трохи не ясна суть питання. Якщо стучати чи не стучати, то ясно, що не стучати. Якщо викупляти чи не викупляти, то звичайно , що викупляти. Якщо гріти , у разі невикупляємості, чи не гріти, то ясно, що гріти. А чекити чи не чекати, то вже залежить від кожної індивідуальної ситуації.
Цитата:
Допис від necromant Переглянути допис
1. не здавати
2. не кидати
3. забезпечити щонайкраще алібі

злочин злочином, але рідну кровинку треба берегти леліяти і захищати
він одобряє ваш пост))


Додано через 4 хвилини
і по темі: єдиний випадок, коли ще можуть бути якісь обговорення чи розуміння - це злочин по необережності. всі решту - ні. якщо ваша кохана людина здатна на свідомий злочин - ви самі вибрали собі таке кохання.
так, це жорстоко - осудити кохану чи просто близьку людину, але в цьому є найголовніша основа побудови цивілізованого суспільства - рівність перед законом і невідворотність покарання за злочин. скоїв - відповідай. альтернативи бути не може.
якщо ми будем вимогливими впершу чергу до себе, до друзів і до вибору коханих - усім в результаті стане тільки краще.
Платон мнє друг, но істіна дороже.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
якби грабанув стару бабусю в селі чи гепнув п*яного 16-річного хлопчину забравши телефон , то явно не підтримала би і послала б на всі сторони. а от таке, як ухилення від податків і прочие найо***вання нашої держави , то більш-менш нормально . все взаємно .
воно то так, але злочини проти людей і злочини проти держави зовсім поряд ідуть. справа лише в калібрі злочину. ухидився від сплати подаків на 100 мільйонів чи сп..див з бюджету на таку ж суму - страждають ті самі пограбовані бабусі.

Востаннє редагував сім самураїв: 24.10.2011 о 15:24. Причина: Пізніше додано
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякували 2:
erazel (08.11.2011), Пантера (24.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2011, 15:52 #1778147   #22
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
воно то так, але злочини проти людей і злочини проти держави зовсім поряд ідуть. справа лише в калібрі злочину. ухидився від сплати подаків на 100 мільйонів чи сп..див з бюджету на таку ж суму - страждають ті самі пограбовані бабусі.
Значить виходить, що коли людина ухиляється від податків, то вона чинить злочин, а коли держава "кинула" пенсіонерів з кревно заробленими вкладами в Ощадбанку то це вже не злочин? А я рахую що - злочин, та ще й великий. Тому, що людина може "ухилитись" навіть не усвідомлюючи зроблене, а держава, яка повинна слідкувати за дотриманням законів це зробила свідомо. Тому - це злочин, причому набагато гірший .
Упереджуючи, скажу, що при бажанні можна було знайти винних у цьому злочині, та покарати.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 24.10.2011, 16:01 #1778158   #23
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Значить виходить, що коли людина ухиляється від податків, то вона чинить злочин, а коли держава "кинула" пенсіонерів з кревно заробленими вкладами в Ощадбанку то це вже не злочин? А я рахую що - злочин, та ще й великий.
)) що таке держава?) Пенсіонерів кинули реальні люди.

Цитата . Тому, що людина може "ухилитись" навіть не усвідомлюючи зроблене, а держава, яка повинна слідкувати за дотриманням законів це зробила свідомо.
відкрию тобі таємницю - ти теж держава. Державо, слідкуй!!!)))

по темі маєш шо сказати?
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (24.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2011, 16:03 #1778160   #24
SARS
 
Аватар для SARS
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Підтримую Сніжка - залежно від того, що зробив.
Але навряд чи мені треба було б робити вибір, бо таких дєрзких, як Дікаєв, постійно обходила десятою дорогою. Мені здається, що в нього інтелект на лобі написаний. Не люблю "крутих пацанчиків" в яких після любого скачка адреналіну відключається мозок. Мені з ними скучно і страшно.
Але якби не дай Бог.... То не здала б точно (ментам не довіряю), але якби когось вбив чи сильно кинув, то би розсталася.
Якби просто росталася, і всплило що знала про злочин і не повідомила, то - на нари разом із коханим.
Особисто я впевнений що моя кохана людина не здатна вчинити тяжкий злочин, проте якщо він станеться і я зрозумію і усвідомлю мотиви, то до останнього буду її захищати, навіть ціною власного увязнення...
SARS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2011, 19:37 #1778380   #25
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
чесно кажучи, на цю тему мене сподвигли недавні події в Одесі, а точніше фотка Дікаєва - симпатичний, дєрзкий, розумний, він, мабуть, користувався шаленим попитом серед жінок (хоча через специфіку "роботи" навряд мав постійну подругу), ну от я і подумала, якщо була в нього "падруга", то щоб вона мала зробити і щоб зробила в ході усіх цих подій
Прихований текст: власне те фото 
Ужас. Ти його називаєш симпатичним?
Хай Бог милує.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2011, 20:44 #1778503   #26
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Ужас. Ти його називаєш симпатичним?
Хай Бог милує.
дінара просто належить то того типу "медалісток", котрі мліють від рекетирів. вона розчарована в звичайних хлопцях, тому шукає собі шось кльове в асоціальних. вірніше придумує собі то кльове.
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 24.10.2011, 21:06 #1778541   #27
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?




Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2011, 22:43 #1778696   #28
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Ужас. Ти його називаєш симпатичним?
Хай Бог милує.
нє, ну шо не скажи, але грузини, чеченці - є в них щось таке ісконно чоловіче - характер, темперамент, харизма чи феромони - непонятно шо, але є і крапка. В слов"ян цього менше
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 2:
Манюня (25.10.2011), Jane Doe (25.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.10.2011, 22:54 #1778702   #29
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
нє, ну шо не скажи, але грузини, чеченці - є в них щось таке ісконно чоловіче - характер, темперамент, харизма чи феромони - непонятно шо, але є і крапка. В слов"ян цього менше
ну от, колеги, зверніть увагу - яскраве вираження маскулінної орієнтованості.
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 25.10.2011, 06:30 #1778802   #30
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Ужас. Ти його називаєш симпатичним?
Хай Бог милує.
ну якщо ти в "симпатичний" вкладаєш смазливу морду, то він ріальнє не симпатичний .

цікаві риси обличчя і неправильний прикус додають йому індивідуальності та харизми
коротка молопомітна стрижка це є добре. вона також характерна справжнньому воіне!
погляд заманчивий та рішучий . мисливця .
ухмилка додає наглості . а 3х дення щетина мужності .

нормальний чоловік . риси обличчя мене б точно не відлякали .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (25.10.2011), Jane Doe (25.10.2011), Джалка (25.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2011, 10:16 #1778930   #31
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
ну якщо ти в "симпатичний" вкладаєш смазливу морду, то він ріальнє не симпатичний .

цікаві риси обличчя і неправильний прикус додають йому індивідуальності та харизми
коротка молопомітна стрижка це є добре. вона також характерна справжнньому воіне!
погляд заманчивий та рішучий . мисливця .
ухмилка додає наглості . а 3х дення щетина мужності .

нормальний чоловік . риси обличчя мене б точно не відлякали .
так, це дуже скрасило муки людей, котрі бачили перед смертю обличчя свого убивці. мисливець, йопта.
дівчата, я дуже перепрошую, але ви дурепи. всі троє.
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 5  Офтоп  
Старий 25.10.2011, 10:41 #1778946   #32
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
ну якщо ти в "симпатичний" вкладаєш смазливу морду, то він ріальнє не симпатичний .

цікаві риси обличчя і неправильний прикус додають йому індивідуальності та харизми
коротка молопомітна стрижка це є добре. вона також характерна справжнньому воіне!
погляд заманчивий та рішучий . мисливця .
ухмилка додає наглості . а 3х дення щетина мужності .

нормальний чоловік . риси обличчя мене б точно не відлякали .
Ну, не знаю. Довго дивилася на фото. Перше, що мені кидається в очі - відсутність інтелекту і масивна нижня щелепа. Я люблю інтелегентів.

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
і по темі: єдиний випадок, коли ще можуть бути якісь обговорення чи розуміння - це злочин по необережності. всі решту - ні. якщо ваша кохана людина здатна на свідомий злочин - ви самі вибрали собі таке кохання.
так, це жорстоко - осудити кохану чи просто близьку людину, але в цьому є найголовніша основа побудови цивілізованого суспільства - рівність перед законом і невідворотність покарання за злочин. скоїв - відповідай. альтернативи бути не може.
якщо ми будем вимогливими впершу чергу до себе, до друзів і до вибору коханих - усім в результаті стане тільки краще.
Платон мнє друг, но істіна дороже.
воно то так, але злочини проти людей і злочини проти держави зовсім поряд ідуть. справа лише в калібрі злочину. ухидився від сплати подаків на 100 мільйонів чи сп..див з бюджету на таку ж суму - страждають ті самі пограбовані бабусі.
Самурай, теоретично я з тобою повністю згідна.
Але на рахунок податків думка двояка. З одного боку, без податків не може існувати ні одна держава. А з другого, коли я бачу як на мої податки державні мужі закуповують круті іномарки, золоті унітази, роблять шикарні ремонти, купляють вертольоти і облаштовують свої хатинки, то дуже мене жаба дусить.
І от я думаю, мінімальну пенсію вони все рівно, так як і зараз, платити будуть, бо трохи таки бояться. Але може менше на себе потратять.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 25.10.2011, 11:06 #1778981   #33
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Самурай, теоретично я з тобою повністю згідна.
Але на рахунок податків думка двояка. З одного боку, без податків не може існувати ні одна держава. А з другого, коли я бачу як на мої податки державні мужі закуповують круті іномарки, золоті унітази, роблять шикарні ремонти, купляють вертольоти і облаштовують свої хатинки, то дуже мене жаба дусить.
І от я думаю, мінімальну пенсію вони все рівно, так як і зараз, платити будуть, бо трохи таки бояться. Але може менше на себе потратять.
не думаю, що на ці покупки ідуть гроші безпосередньо з бюджету. швидше за хабарі.
ми відхиляємось від теми)

проблема в тому, що в нормальної людини самоповага повинна дорівнювати повазі до оточуючих. а в українців перша сильно домінує над другою. звідси і відстоювання своїх інтересів і інтересів своїх близьких будь-якими методами. крадіжка - погано. але коли вкрала рідна людина - о, полюси різко міняються.
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякували 2:
MALINA (05.02.2012), VT (25.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2011, 11:17 #1779000   #34
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Дінара, відповідаю на твій оф-топ, інтелект і розум це трошки інше, та і розуму, я думаю, для серійних вбивств багато не треба, просто добра память і велика дирка на місці моральних норм.
Але ладно скажу прямо, мені не подобаються мужики з плебейською зовнішністю.
Самурай, самоповага велика річ, але в мене відчуття справедливості набагато перевершує законність.
Приклад. Колись читала, що якись мажор згвалтував дівчину. Йому дали умовний термін, а він за те що вона посміла подати на нього в суд ще раз над нею познущався. І її тато, хірург по спеціальності, зловив його і по всіх правилах медицини зробив операцію, забрав все, що заважало цьому мудаку спокійно жити. Злочин? по закону так, але якби це зробив мій чоловік, я би прикривала і допомогала йому всіма силами.
І таких прикладів в житті буває багато, просто деколи закон не справляється сам і йому треба допомогти.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (25.10.2011), сім самураїв (25.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2011, 11:25 #1779008   #35
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Самурай, самоповага велика річ, але в мене відчуття справедливості набагато перевершує законність.
Приклад. Колись читала, що якись мажор згвалтував дівчину. Йому дали умовний термін, а він за те що вона посміла подати на нього в суд ще раз над нею познущався. І її тато, хірург по спеціальності, зловив його і по всіх правилах медицини зробив операцію, забрав все, що заважало цьому мудаку спокійно жити. Злочин? по закону так, але якби це зробив мій чоловік, я би прикривала і допомогала йому всіма силами.
І таких прикладів в житті буває багато, просто деколи закон не справляється сам і йому треба допомогти.
))) приклад романтичний) але яке відношення він має до нашої дискусії? так, справедливість має торжествувати - я теж про це і веду мову. і якби рідні мажора мали повагу до інших людей - то вони б його не прикривали і він би сидів в тюрмі за скоєне. і хірургу не тре було б ще й собі калічити життя.
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2011, 11:49 #1779038   #36
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
))) приклад романтичний) але яке відношення він має до нашої дискусії? так, справедливість має торжествувати - я теж про це і веду мову. і якби рідні мажора мали повагу до інших людей - то вони б його не прикривали і він би сидів в тюрмі за скоєне. і хірургу не тре було б ще й собі калічити життя.
От бачиш, ти вживаєш слово ЯКБИ. А для закону такого слова не має. І якщо людина вкрала, для того що б спасти життя іншої людини, чи просто вмирала з голоду то вона всерівно скоїла злочин.
Або наприклад ти знаєш щось а доказів не має, або докази були отримані не правильно і т.д.
Тобто коли мова йде про близьку людину, то ти сама розглядаєш всі нюанси і робиш так, як тобі совість дозволяє.
От деколи в новинах показують як якись великий чин збиває людину і його відмазують, а всі кричать, що треба його посадити.
А ви би не відмазували, якби таке сталося з вашою ріднею? Я сама водій і знаю, що таке дорога. Одне діло коли пяний в стельку, але якщо це просто нещасний випадок, то пріорітети зразу розтавляються в залежності від того, чи ваш родич постраждалий, чи винуватець.
Висновок: однозначної відповіді на питання Дінари немає. Все залежить від обставин.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2011, 13:45 #1779160   #37
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Висновок: однозначної відповіді на питання Дінари немає. Все залежить від обставин.
)))) та звісно що. ми ж говоримо не про вийнятки із правил чи одиничні спеціальні випадки. а про загальну тенденцію в цьому питанні. а її майбутнє,(думаю, ти сперечатись не будеш), хоча з тобою кльово сперечатись)) - в чесності і рівності усіх перед законом.
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (25.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2011, 17:04 #1779316   #38
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
так, це дуже скрасило муки людей, котрі бачили перед смертю обличчя свого убивці. мисливець, йопта.
дівчата, я дуже перепрошую, але ви дурепи. всі троє.
уявлення немаю хто се є. мене навіть не настільки зацікавила дана персона, щоб гуглити .
без різниці хто він по гороскопу, в якого бога вірить і які квітки нюхає . оцінювала лише зовнішність .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 2:
сім самураїв (25.10.2011), Джалка (25.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2011, 18:59 #1779422   #39
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
уявлення немаю хто се є. мене навіть не настільки зацікавила дана персона, щоб гуглити .
без різниці хто він по гороскопу, в якого бога вірить і які квітки нюхає . оцінювала лише зовнішність .
гуд) просто в житті людину зазвичай варто оцінювати не тільки по зовнішності) ну то таке, ситуація зрозуміла.
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2011, 20:26 #1779536   #40
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Як ви себе поведете. якщо ваша кохана людина вчинить злочин?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
оцінювала лише зовнішність .
...як і я. Просто Дінара написала,що він симпатичний. На мою думку опше урод. Від симпатичного мужика ІМХО в нього нема рівним щотом нічого.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
закон, злочин і кара, кохання



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:08.