Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.10.2009, 21:39 #1053476   #41
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

Цитата:
Допис від Princess Переглянути допис
Якщо людина дійсно вирішила здійснити самогубство (дійсно, а не просто попозєрствувати!), а її якимось чином зупинили, перешкодили їй, за деякий час вона здійснить ще одну спробу самогубства. І так поки не зробить все сплановане. Бо така людина - це вже потенційний суіцид і ніц тут не зробиш.
Чиста правда
Цитата:
Допис від Princess Переглянути допис
В них там хня якась в голові зявляється, чи шо, кароч, довго пояснювати...
Дуже мудро, обгрунтовано і..загадково
Цитата:
Допис від Princess Переглянути допис
і з психологами і психіатрами різними спілкувалась
Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
Princess
істеричка
А чо вона думаєш до лікарів ходе?
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2009, 11:20 #1057454   #42
Princess
 
Аватар для Princess
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис

А чо вона думаєш до лікарів ходе?
по роботі! по роботі хожу!
)))
Princess зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2009, 11:23 #1057457   #43
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

Цитата:
Допис від Princess Переглянути допис
по роботі! по роботі хожу!
)))
Ага, і ми повинні в це просто так повірити? ДОКАЗИ!!!ДОКАЗИ!!!
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2009, 20:43 #1057992   #44
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
Ти так все гарно розписуєш які ДАІшники погані...
А чому ти не зупинився??
Тож хотіла це спитати?
Vushenka19 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
barvik777 (10.10.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2009, 20:47 #1058001   #45
watagok
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Тож хотіла це спитати?
та таких придурків не шкода зовсім!
більше житла залишиться
watagok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2009, 22:26 #1058123   #46
sunny_smile
Guest
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

гм....не хотіла б ставити діагнозів заочно, але як на мене, там було загострення якоїсь психічної хвороби і людина навряд думала про суїцид (інакше не хрестилась би на дорозі, а кинулась би під машину).Скорше всього чоловік не розумів де він...Он у нас в Тернополі вже не одного бачила, стоїть на місці і сам з собою спілкується...не думаю що в той момент усвідомлює де він стоїть...на дорозі, чи на тротуарі....де зупинився, там і говорить.
А на рахунок того, що всім "похєр", да, Андрій, ти щось зробив...тут ніхто не заперечує...але получається що ти просто тут всім розказуєш, які всі байдужі і який ти класний...тобі не здається що це трішки...нескромно? Хто його зна як повели себе ті, що проїжджали після тебе? 20 машин проїхало мимо, а 21 могла зупинитися...не все так зле як ти розказуєш...і не всім все-рівно...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2009, 22:55 #1058147   #47
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

Я зараз скажу цинічну і неприємну річ, але це правда.

ЛЮДСТВО ПРИРЕЧЕНЕ НА ВИМИРАННЯ, БО ВОНО ЗУПИНИЛО ПРИРОДНИЙ ВІДБІР

Справжній сильний генофонд вмирає на нікому непотрібних війнах, а слабких тілом і духом лікують лікарі, і вони дають продовження роду. Це суперечить еволюції. І тому ми вимрем.
Якщо якись дебіл хоче вмерти - вперед і з прапором! Я ще можу навіть помогти.

Правда можна розглянути ситуацію ще з одної сторони. Можливо дійсно перебрав чувак лишнього, ЯКА ХЕР РІЗНИЦЯ, ЯКА В ТЕБЕ ШВИДКІСТЬ? Як ти такий офігенний добряк - притормози, розвернися, підійди до штемпа, подивися що з ним, викличи швидку, а не перекладай рятування на інших!
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякували 3:
AHgpyxa (12.10.2009), barvik777 (10.10.2009), SNIZHOK (11.10.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2009, 08:17 #1058278   #48
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Я зараз скажу цинічну і неприємну річ, але це правда.

ЛЮДСТВО ПРИРЕЧЕНЕ НА ВИМИРАННЯ, БО ВОНО ЗУПИНИЛО ПРИРОДНИЙ ВІДБІР

Справжній сильний генофонд вмирає на нікому непотрібних війнах, а слабких тілом і духом лікують лікарі, і вони дають продовження роду. Це суперечить еволюції. І тому ми вимрем.
Якщо якись дебіл хоче вмерти - вперед і з прапором! Я ще можу навіть помогти.

Правда можна розглянути ситуацію ще з одної сторони. Можливо дійсно перебрав чувак лишнього, ЯКА ХЕР РІЗНИЦЯ, ЯКА В ТЕБЕ ШВИДКІСТЬ? Як ти такий офігенний добряк - притормози, розвернися, підійди до штемпа, подивися що з ним, викличи швидку, а не перекладай рятування на інших!
плюспіЦот !

AHgpyxa
Говорити що всім похЄр ..які сЦуки і тварюки .. хоча сам навіть не думав зупинитись ? На відміну від тебе, нас там не було .. і хто його знає.. як б поступив кожен .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2009, 17:58 #1058817   #49
Tomat
 
Аватар для Tomat
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

Ну поперше всі проблеми в нас самих. А чого я і інші нормальні люди неріжуть собі вени, не скачуть з дахів багатоповерхівок??? Тому шо ми справляємось з проблемами. Чого я маю жаліти таких людей чи допомагати їм? Їм ніхто непоможе крім них самих. Вихід є завжди з любої ситуації. Але я недивуюсь, бо щодня бачу обдовбаних наркоманів, купу алкоголіків (самого юного віку) ітд. Знаю є випадки коли інші ситуації ( згвалтування,втрата близкьих людей). Але розумні і сильні люди переживають і це. Шрами залишаються назавжди. Є знакомі які пережили втрату всієї сімї (автокатастрофа) але перебороли себе - невтратили здорового глузду. Поступово вийшли з депресії, неспились і зараз живуть нормальним життям. Це дуже тяжко. А ті хто чекають щоб їх пожаліли, сподіваються на чудо - просто дураки. Це моя особиста думка. Нікому її ненавязую. Кожен має право думати як хоче...

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від BIMMER Переглянути допис
Блін во народ, хочеш вмерти, кинься з будинку, повішайся, втопися но нафіга впутувати сюди нівчому невинних людей які хочуть жити.
Згідний з тобою

Востаннє редагував Tomat: 11.10.2009 о 17:58. Причина: Пізніше додано
Tomat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2009, 18:46 #1058891   #50
castor
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

Цитата
Допис від sunny_smile Переглянути допис
гм....не хотіла б ставити діагнозів заочно, але як на мене, там було загострення якоїсь психічної хвороби і людина навряд думала про суїцид (інакше не хрестилась би на дорозі, а кинулась би під машину).Скорше всього чоловік не розумів де він...Он у нас в Тернополі вже не одного бачила, стоїть на місці і сам з собою спілкується...не думаю що в той момент усвідомлює де він стоїть...на дорозі, чи на тротуарі....де зупинився, там і говорить.
і не кажи
хоть ту блютус гарнітуру і не купляй, зразу псіхом назвуть
castor зараз поза форумом  
Подякували 2:
Bax (12.10.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2009, 21:33 #1059186   #51
sunny_smile
Guest
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
і не кажи
хоть ту блютус гарнітуру і не купляй, зразу псіхом назвуть
LOL...блін як двозначно в мене вийшло виявляється)))) довго сміялася))))) ну думаю що основну думку народ вловив - блутус - то зло))))))
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2009, 23:19 #1059428   #52
Andriy111
 
Аватар для Andriy111
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

Цитата:
Допис від Grammar Nazi Переглянути допис
0. Конкретне посилання на факт мочіння душевнохворих.
1. Конкретизуй оте своє "майже".
2. Як вуйко знайшов всіх душевнохворих, якщо на учьоті в психлікарні стоять не всі?
3. Конкретне посилання на факт приросту кількості душевнохворих до доакційної.
4. Як рахувалася кількість післяакційних душевнохворих, якщо п.2. ніхто не відміняв?

або п**добол.
Задай в гуглі банальний запит "знищення душевнохворих" або "стерилізація". Я то вивчав більш як 10 років тому, то зараз важче то знайти. В відповідях знайдеш все... І як знищували і як рахували.
Цитата Yarkop Цитата:
Допис від AHgpyxa
Сам ти емарь ... хоть думай щор і коли пишеш, а не просто ляпнути якусь фігню

Та то він не тобі, а Andriy111 говорив )))
Ти такий вумний... А чеґеп не жме ???
Andriy111 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2009, 10:32 #1059746   #53
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Правда можна розглянути ситуацію ще з одної сторони. Можливо дійсно перебрав чувак лишнього, ЯКА ХЕР РІЗНИЦЯ, ЯКА В ТЕБЕ ШВИДКІСТЬ? Як ти такий офігенний добряк - притормози, розвернися, підійди до штемпа, подивися що з ним, викличи швидку, а не перекладай рятування на інших!
Перепрошую. Я вже раніше писав, зараз ще раз:
можливо, я тему трох не так назвав, хотів зовсім не про порятунок того, кому життян аблридло - а про тих, хто їде і ні в чому не винен, просто їде - додому до батьків, до дружини з дітьми, або може по роботі. І тут йому під колеса попадає якийсь хворий хєр, якому з фіг зна яких причин життя стало немилим. Йому вже фіолетово - його мозги десь на радіаторній решітиці, печінка на мості, кишки намотані на колеса. А та людина, котра просто їхала, має проблем і покалічене все життя. без грама вини.
Я не казав що всі мали зупинитись і рятувати того одного, хрен зна, а мож він хворий, а може скажений, а може ще хз і т.д. ти зупнишся він буде до тебе кидатись - я вів мову про те, що кожен мав би хоч як-небудь подати знак зустрічній машині, і в першому кращому випадку повідомити ДПС (а саме вона відповідає і забезпечує безпеку руху на дорозі. а не просто стоїть біля мясокомбінату і косить капустняк бо хтось завтикав і не по тій смузі поїхав) про можливу небезпеку. А вже вони мають приїхати, оцінити ситуацію, і подивитись чи самі ( в них є засоби самооборони і захисту) чи за допомогою інших служб (міліція, МНС, швидка) усунути дану проблему.
Тему створював не для того, щоб просто сказати що одні хороші а інші погані і що я вот такий білий і пушистий, а для того, щоб більшість, якщо не всі бачачи щось подібне попередили інших, як тільки можливо і дали знати в відповідноі органи, адже сьогодні може все з ВАМИ обійтись добре, і завтра ВАМ нічого нестанеться, але може статись, що хтось неподасть ВАМ знаку за 2-3 секунди до якоїсь ситуації і від цього залежатиме ВАШЕ ЖИТТЯ.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2009, 16:18 #1060183   #54
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Тему створював не для того, щоб просто сказати що одні хороші а інші погані і що я вот такий білий і пушистий, а для того, щоб більшість, якщо не всі бачачи щось подібне попередили інших, як тільки можливо і дали знати в відповідноі органи, адже сьогодні може все з ВАМИ обійтись добре, і завтра ВАМ нічого нестанеться, але може статись, що хтось неподасть ВАМ знаку за 2-3 секунди до якоїсь ситуації і від цього залежатиме ВАШЕ ЖИТТЯ.
це і так повинно бути закладено у головах кожного, починаючи ще від мами. А на цілу тему це аж ніяк не затягувало
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2009, 11:21 #1060971   #55
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Перепрошую. Я вже раніше писав, зараз ще раз:
можливо, я тему трох не так назвав, хотів зовсім не про порятунок того, кому життян аблридло - а про тих, хто їде і ні в чому не винен,
аааааааааа, вот оно чьо Міхалич...

Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2009, 12:03 #1061038   #56
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
це і так повинно бути закладено у головах кожного, починаючи ще від мами. А на цілу тему це аж ніяк не затягувало
Повинно, але, як показує життя, воно далеко не так - всі по принципу - чуже горе мене не.... колише. А в більшості нетреба допомагати, нетреба ставати щось там робити - просто подати знак, деколи щось сказати, порадити вот і все.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2009, 12:16 #1062503   #57
olegdeir
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

перед тим, як стаються непоправимі події , доля чи Бог (хто як хоче) посилає нам знаки, спочатку незначні, потім починає смикати "за руку" аж поки не стукє по голові. Для топік стартера ця подія вас зачепила...зверніть увагу на себе або своїх близьких...можливо хтось із них її потребує?
olegdeir зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2009, 13:21 #1062591   #58
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

це що означає ? якщо б мені нетреба звертати увагу на себе чи ще когось. і так не лише мені а ще добрим 5-6 десяткам людей - то в когось має бути череп на бампері і мозги на радіаторі ?
Мене зачепила не лише ця подія, взагалі - кожен день з різними ситуаціями зустрічається кожен з нас. з ситуаціями які вказують на те, що всі живуть лише в своєму світі, думають - от в мене все клас, або хочаб мені не погано от і добре, а те що:
- сусід з 4 поверха, залив всіх аж до 1 і попав по повній то фігня, я ж живу на 5 і я знав що сьогодні воду включать, а він (сусід з 4) опше охамів нічого нечитає, нічим нецікавиться. А може треба було просто піти і сказати сусідам що тоді і тоді воду включать?
- мої діти впорядку, я ж побачив що вони в такий холод по калюжах ходять, і забрав додому, а з цілого підїзду всі з грипом і простудою лежать. їх батьки взагалі за дітей недбають. А може треба було сказати тим батькам чи хоч комусь що їх діти мокнуть ?
....
Таких прикладів мільйони ? І всі на всіх забивають, головне Я. А щодо решти - то овни самі мають за себе думати.
Ніхто собі не ворог і ніколи гіршого небажає, просто в деяких ситуації людині потрібна лише інформація.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2009, 18:48 #1062930   #59
olegdeir
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
це що означає ? якщо б мені нетреба звертати увагу на себе чи ще когось. і так не лише мені а ще добрим 5-6 десяткам людей - то в когось має бути череп на бампері і мозги на радіаторі ?
Мене зачепила не лише ця подія, взагалі - кожен день з різними ситуаціями зустрічається кожен з нас. з ситуаціями які вказують на те, що всі живуть лише в своєму світі, думають - от в мене все клас, або хочаб мені не погано от і добре, а те що:
- сусід з 4 поверха, залив всіх аж до 1 і попав по повній то фігня, я ж живу на 5 і я знав що сьогодні воду включать, а він (сусід з 4) опше охамів нічого нечитає, нічим нецікавиться. А може треба було просто піти і сказати сусідам що тоді і тоді воду включать?
- мої діти впорядку, я ж побачив що вони в такий холод по калюжах ходять, і забрав додому, а з цілого підїзду всі з грипом і простудою лежать. їх батьки взагалі за дітей недбають. А може треба було сказати тим батькам чи хоч комусь що їх діти мокнуть ?
....
Таких прикладів мільйони ? І всі на всіх забивають, головне Я. А щодо решти - то овни самі мають за себе думати.
Ніхто собі не ворог і ніколи гіршого небажає, просто в деяких ситуації людині потрібна лише інформація.
Все що Ви пишете правильно і неправильно одночасно.
Є люди які сплять в світі своїх ілюзій і виводить їх із сну реальність простим прийомом - білью(якщо перші сигнали неспрацьовують). Ви їм не можете допомогти. Уявіть собі сплячу людину, а Ви, хочете розбудити якою-небудь дрібницею на її думку? Що ця людина вам скаже?
І одночасно, подивіться в сусідній топік - люди відносять в будинки дитини речі, я знаю які возять картоплю.
ось Вам інформація
olegdeir зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2009, 19:48 #1063063   #60
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Люди ідуть на самогубство, а оточуючим пох..єр!

тугодуми яким аби грошей побільше здерти,і які не зменшують аварійність на дорогах а займаються здиранням грошей з водіїв,і він той самий даїшник не їде щоб стежити за порядком на дорогах, а щоб підзаробити,сам був свідком коли даїшник каже прамо давай 50 грн і їдь.
Sten1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:18.