Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Дизайн та web-дизайн

Дизайн та web-дизайн Усі види дизайнів: оголошення, листівки, газети, журнали, банери, логотипи, сайти та ін.


Найпопулярніші електронні сервіси Тернополя, з точки зору тематики цього розділу

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.01.2016, 16:14 #2607907   #1
saymon
Guest
Типово Найпопулярніші електронні сервіси Тернополя, з точки зору тематики цього розділу

Тут вот бложики оприлюднили перелік найпопулярніших електронних сервісів Тернополя. Я би сказав що це перелік не найпопулярніших, а взагалі всіх "електронних" сервісів, ну але вже нехай.

Та от, знадобилося мені в терміновому порядку дізнатися телефони Тернопільводоканалу. Само собою, іду на їх сайт, як на першоджерело. І що я там бачу?



Динамічні новорічні кульки, від яких мені бомбило ще кілька років тому, коли їх втикали на кожен перший сайт, в результаті чого все починало тормозити. Зато красіво, ага.

Справа мені надають корисну інформацію про те скільки людей вподобало водоканал на фейсбуках і вконтактах. Ну і погода, звісно. Куди ж без погоди. Віджети - наше всьо!
І малесенький блок із градієнтом на тлі!!1 сука! НАХЄРА ТАМ ГРАДІЄТ БЛДЖАД!!!111 який мене інформує що аварій на даний момент не зафіксовано. Ну ок. Хоч одна хороша новина.

Дивлюся лівіше, на майнконтент. Що мені там пропонується? Почитати і запропонувати новину водоканалу. Я там не працюю, так що мені це нецікаво, прохожу мимо.
Подати показники. Я вже подав, іду далі. Оплатити послуги. Вже оплатив, знову мимо.
Повідомити про аварію. Ну, в мене не те щоб аварія, але по смислу схоже. Тицяю.



Ясно. Понятно. Спробував написати всю свою фамілію - не вміщається. Може просто велика дуже, а може перераховувати треба було не через крапку з комою, а просто через кому? Ну ладно, іду далі.

Форум. Доволі таки популярний, мушу сказати.
Цитата Усього повідомлень: 6 | Усього тем: 4
Шо мені там писати неясно, тому далі.

Записатись на повірку. Я цього року робив, тому неактуально.

Ну ок. Іду в головне меню. Окрім стандартних і дублюючих пунктів проникаюся ОФІЦІЙНИМ та фактом співпраці зі світовим банком. Було дуже пізнавально, але я сюда прийшов за телефонами, нагадаю.

Тицяю пункт "Про нас", по ідеї там має бути підпункт "Контакти".
Ага. Шоб часом



Ну ладно, може тоді хоч "Споживачам"?



Хєр там.

В результаті, марно витративши свій час, іду в гугл і знахожу потрібні телефони на сторонньому сервісі.
Для чого і для кого працює даний сайт залишається загадкою.


Алсо, складаємо свій власний рейтинг електронних сервісів. В мене він містить 2 пункти:
1. Детранспорт - дизайн, юзабіліті, відповідність поставленій задачі.
2. Тернопільська міська рада - дизайн.

Все. Більше я в нас нічого не бачив. Хто бачив - кидайте посилання.
 
Подякував(ла):
TTaJIa4 (08.04.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2016, 20:37 #2607942   #2
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Найпопулярніші електронні сервіси Тернополя, з точки зору тематики цього розділу

Петиції

http://e-dem.in.ua/ternopil/petition/

Наївна тема, но кіоск з велорозмітки забрали
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2016, 12:55 #2622737   #3
saymon
Guest
Типово Відповідь: Найпопулярніші електронні сервіси Тернополя, з точки зору тематики цього розділу

Цитата Експерти Проекту USAID створили онлайн «Калькулятор субсидії».
Виглядає отако:



Порівняйте із сайтом "Ціна держави" і зробіть висновки як треба робити сервіси для людей, а не для галочки.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2016, 13:58 #2622751   #4
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Найпопулярніші електронні сервіси Тернополя, з точки зору тематики цього розділу

Як на мене то доволі корисний ресурс
Sargon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
saymon (14.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2016, 14:07 #2622753   #5
saymon
Guest
Типово Відповідь: Найпопулярніші електронні сервіси Тернополя, з точки зору тематики цього розділу

Такі да. Дизайн ОК + енциклопедичні дані про місто на прийнятному рівні. Юзабіліті 5 з 10.
Якщо інформація буде постійно актуальна, а не раз вбили і по всьому то має повне право претендувати на статус кращих в місті.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2016, 16:09 #2622786   #6
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Найпопулярніші електронні сервіси Тернополя, з точки зору тематики цього розділу

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Виглядає отако:



Порівняйте із сайтом "Ціна держави" і зробіть висновки як треба робити сервіси для людей, а не для галочки.
вже колись згадувалось цей ресурс, там були проблеми з занесенням даних про пенсію

Цитата:
Допис від Sargon Переглянути допис
Як на мене то доволі корисний ресурс
не знаю як у інших, але чомусь мій будинок замість 5 позначений 3-б ))))
та й на рахунок прибирання получилось, що вказали лиш одних, які займаються малесенькою частиною тієї вулиці.
Так шо сайт як завжди через опу робився

..а далі все цікавіше і цікавіше )))
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:34.