Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Поділіться хорошими місцями в районі Солотвино

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.06.2013, 21:02 #2231374   #1
ReventoN
Guest
Типово Поділіться хорошими місцями в районі Солотвино

Родичі поїхали відпочивати і не дуже задоволені тим місцем, що їм запропонували.
Якщо хтось знає хороші місця - буду дуже вдячний якщо поділитесь.
 
Старий 27.06.2013, 14:38 #2231852   #2
Зірочка
Типово Відповідь: Поділіться хорошими місцями в районі Солотвино

кажуть база Ялинка гарна, різні ціни, від 70-300 грн, 4 басейни, але не глибокі,була там, відпочивала в людей, а туди ходила купатися. вхід 20 грн. велика територія, є лежаки. в неті шукайте телефони.
сама відпочиваю в людей. їдьте в Солотвино і там на місці розберетеся. баз багато, є різні варіанти. Ялинка гарний варіант, але якщо машиною, бо пішки йти то таки далеко
Зірочка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 27.06.2013, 16:52 #2231927   #3
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Поділіться хорошими місцями в районі Солотвино

А вона працює ?
Бо бачу що цей відпочинковий комплекс стоїть в Авалі
на продажі як заставне майно.
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 29.06.2013, 18:16 #2232832   #4
Зірочка
Типово Відповідь: Поділіться хорошими місцями в районі Солотвино

я минулого і позаминулого року відпочивала в Солотвино, то працювала ця база. Ще є Ельдородо, там незнаю які ціни, але її хвалять. Для мене її мінусом, є те, що на вихідних там дискотека і музика грає дуже голосно, так шо чути на все село))).До 1-2 ночі заснути неможливо.головне поїдьте, а там з житлом і з базами відпочинку немає проюлем. Доречі на сві озера платний вхід від 2-20 грн, чим дешевше-тим гірша вода. Поїсти можна в ресторанчику напроти магзину Діана(якщо непомиляюся). Коли купуєте там продукти, то дивіться на дату виготовлення, бо багато простроченого, саме Солотвино як було брудне і купи сміття, так і залишилося. Всякі купальники, одяг, сувеніри на кожному кроці. Ще Вам порекомендую сходити на базу Палсір. Там вхід 10 грн, лежаки теж платні. В них декілька басейнів, і один з них походу з сіркою+джакузі. От там я любила плавати))))
от ссилка http://palsir.com.ua/yak-dohati/
Зірочка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 29.06.2013, 19:06 #2232864   #5
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Поділіться хорошими місцями в районі Солотвино

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
А вона працює ?
Бо бачу що цей відпочинковий комплекс стоїть в Авалі
на продажі як заставне майно.
Два роки тому, з знайомим та його сином, повертаючись з Закарпаття, заїзджали на декілька днів "кости мочити" в Солотвино. Зупинялись тут: https://maps.google.com.ua/maps?q=47...num=1&t=h&z=18. Харчувались в "Трьох товстунах". На територіїї бази познайомились з одним відпочиваючим [HIDE]як виявилось - депутатом ВР[/HIDE, який знав власницю бази. Він нам переповів слова власниці, що озера існують тільки завдяки постійному відкачуванню води з соляних шахт. Шахти, на той час, вже не працювали, але, воду з них відкачували. Казали, що як тільки закриють повністю шахти, то й припинять відкачку води, а, відповідно й зникнуть соляні озера. В минулому році, здається офіційно оголошували про повне закриття соляних шахт і відповідно пропадуть озера. Люди колись побрали кредити для відкриття баз та організацію відпочинку, а зараз....печалька.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Старий 15.05.2017, 08:33 #2692473   #6
Prodigy
Остановите Землю я сойду
 
Аватар для Prodigy
Типово Відповідь: Поділіться хорошими місцями в районі Солотвино

Доброго дня.Підкажіть,чи хтось знає,куди краще поїхати цього літа в Солотвино(де зупинитися ,що порадите відвідати).Плануємо їхати з дружиною і дитиною(4р.).
І чи варто їхати взагалі?Бо я чув,що там вода пропадає і утворюються провалля?
Prodigy зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:34.