Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.10.2011, 13:01 #1771323   #61
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

Цитата
Допис від Elvinochka Переглянути допис
не погрожував...каже,що коли неправа,спорю з ним,буцім ставлю себе вище нього і його принижую то він хоче мене заспокоїти,"поставити на місце"..і намагається мене туда "зробити"..
одного разу я пішла на гулянку з друзями,йому не сказала,то на другий день він сказав що вважає це зрадою і така заявочка "що приїжати тебе дєлати в попу?"
Тобто, з твоїх слів виходить, що для нього АС це спосіб тебе наказати?
Якщо так, то це вже зовсім інша історія. І до проблем АС, вона не має відношення. Якщо тобі такий вид сексу сподобається, то він придумає щось інакше, від чого ти знову будеш страдати. Він в тебе просто садо. Якщо ти не мазо, то вам явно не по дорозі.
Чесно кажучи, з такими тіпами, я ніколи не звязувалася (я маю на увазі такі заявки: "що приїжати тебе дєлати в попу?") Навіть не уявляю,що б мені таке хтось посмів сказати.
ПС. Скажи мені хто твій друг і я тобі скажу хто ти.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 3:
НазарчеГ (21.11.2011), lapochka dochka (18.10.2011), Сурікат (22.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 13:23 #1771338   #62
Elvinochka
Учасник
Типово Відповідь: Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

да,це жахливо...але хто ж знав що воно "таке"...
я теж не уявляла що мені таке хтось посмів сказати,але як бачиш в житті і не таке буває(
так може говорити людина яка не має нічого святого на душі....жжах!
Elvinochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 13:32 #1771343   #63
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

Цитата
Допис від Elvinochka Переглянути допис
да,це жахливо...але хто ж знав що воно "таке"...
я теж не уявляла що мені таке хтось посмів сказати,але як бачиш в житті і не таке буває(
так може говорити людина яка не має нічого святого на душі....жжах!
Щось ти вже переграєш....
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 5:
Demetra (18.10.2011), erazel (03.11.2011), NEO[VENOM] (20.10.2011), Джалка (18.10.2011)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 13:33 #1771347   #64
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

It takes two to tango
Схоже ви створені одне для одного раз все ще разом
Просто жах які дівчата бувають
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 13:44 #1771353   #65
Elvinochka
Учасник
Типово Відповідь: Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

кожен судить по собі...
Elvinochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 16:18 #1771466   #66
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

Цитата:
Допис від Larochka Переглянути допис
ви шо,травите?та вас тупо розводять
ну, якшо придивитись
Цитата
Допис від Elvinochka Переглянути допис
я кинула свого,після трьох років зустрічань через те,що він любив а я вилізла йому на голову і робила все що хотіла.......і взагалі він був тряпкою))
Цитата:
Допис від Larochka Переглянути допис
колись зустрічалась ну просто з золотим хлопцем,але кинула його через те,що він любив мене. а я через те,вилізла йому на голову,а він нічого мені не казав.
напрошується висновок, шо це ілі Ларочка, ілі Ківі
ramochnik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 16:52 #1771491   #67
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

жирно-тлустий троль попався
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 16:54 #1771495   #68
lapochka dochka
мамашка
 
Аватар для lapochka dochka
Типово Відповідь: Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

подивилась я Ельвірочко на ваші дописи і побачила таку закономірність-ви не подобаються хлопці,яким ви вилазите на голову відповідно знайшли собі такого що виліз на голову вам
тут в темі про одяг пишете що сваритесь з ним бо командує в чому вам хдити
тут створили тему що вимагає від вас АС,
тут або ви прихований мазохіст і вам добре коли об вас "ноги витириають" або ви просто 2 роки свого часу потратили не на ту людину,яка вас ні за що не ставить
lapochka dochka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Larochka (18.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 16:56 #1771498   #69
kykish
 
Аватар для kykish
Типово Відповідь: Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

просто такий ше виходит парадокс шо всі 34 дописів користувача Elvinochka в темі Інтимне. може то не хлопець збочений??
kykish зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 17:15 #1771521   #70
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

Цитата
Допис від Elvinochka Переглянути допис
брутально,банально но смішно)))
в твому випадку теж смішно , просто і очевидно. Лібо любиш і тебе люблять в нестатеві органи лібо кажеш: "оукей чувак папка не лише у тебе одного стоїть і все". Все дуже просто і 150 толмодів порад тут не потрібно коли все і так ясно
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 17:49 #1771554   #71
Elvinochka
Учасник
Типово Відповідь: Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

Цитата:
Допис від lapochka dochka Переглянути допис
подивилась я Ельвірочко на ваші дописи і побачила таку закономірність-ви не подобаються хлопці,яким ви вилазите на голову відповідно знайшли собі такого що виліз на голову вам
тут в темі про одяг пишете що сваритесь з ним бо командує в чому вам хдити
тут створили тему що вимагає від вас АС,
тут або ви прихований мазохіст і вам добре коли об вас "ноги витириають" або ви просто 2 роки свого часу потратили не на ту людину,яка вас ні за що не ставить
ахахах))) та да,канєшно шо я мазохіст і об мене витирають ноги,давайте без пафосу,господа!

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від ADEL Переглянути допис
то я ж тобі вже порадив: або дай, або кидай
"вихованням" та "виправленням" тре займатися доки дитина ще цілком уміщається на подушці. Потім - марна справа.
Коли зрозумієш це - вважай, подорослішала. Або принаймні навчилася користуватися мізками.
А не тільки тим, що нижче пупка )


спасибі, я візьму до уваги)

Востаннє редагував Elvinochka: 18.10.2011 о 17:49. Причина: Пізніше додано
Elvinochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 18:01 #1771570   #72
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: і знову про АС(((((((((((((

Цитата
Допис від Elvinochka Переглянути допис
зробити мінет чи мені пілотку ,
От на цьому ти й попалився хлопче.
Ніяка дівчина такого на свою пісю не скаже.

Єкосвят,то ти аналом цікавишся?
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 18:11 #1771580   #73
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: і знову про АС(((((((((((((

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
От на цьому ти й попалився хлопче.
Ніяка дівчина такого на свою пісю не скаже.

Єкосвят,то ти аналом цікавишся?
еко свят? він ж гітарист йопт ) музиканти курра в скандинавських персонажей бавляться )
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 19:13 #1771633   #74
lapochka dochka
мамашка
 
Аватар для lapochka dochka
Типово Відповідь: Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

дівчинко а скільки тобі рочків?
по дописах видно що не особо багато
реавгуй якось порощє або я взагалі не розумію смислу створеної тобою теми-хотіла поради то будь добра вислухати і то,що не дуже сподобається

Цитата От на цьому ти й попалився хлопче.
Ніяка дівчина такого на свою пісю не скаже
і для Кари Божої-дівчата бувають всякі.І пісю свою теж по всякому називають.Часом і пілотка теж)))
щоб дивне слово ""куннілінгус"" не вимовляти))))
lapochka dochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 20:25 #1771697   #75
Elvinochka
Учасник
Типово Відповідь: Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

Цитата:
Допис від lapochka dochka Переглянути допис
дівчинко а скільки тобі рочків?
по дописах видно що не особо багато
реавгуй якось порощє або я взагалі не розумію смислу створеної тобою теми-хотіла поради то будь добра вислухати і то,що не дуже сподобається


і для Кари Божої-дівчата бувають всякі.І пісю свою теж по всякому називають.Часом і пілотка теж)))
щоб дивне слово ""куннілінгус"" не вимовляти))))

шановна злобна тітонько! ви занадто багато на себе берете і до того ж починаєте хамити!
я вже вислухала ваш не дуже коректний коментар і попрошу більше не робити дописів у моїй темі))
а щодо пілотки,то мався на увазі процес, а не місце.
Elvinochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2011, 22:21 #1771832   #76
lapochka dochka
мамашка
 
Аватар для lapochka dochka
Типово Відповідь: Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

злобна тітонька(дякую що не бабуля) на то і злобна щоб і далі флудити в такій чудовій і змістовній темі
lapochka dochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2011, 17:53 #1772470   #77
kykish
 
Аватар для kykish
Типово Відповідь: Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

Колись бачив шо gsv (вибач шо копійнув фото) виставив фото якраз в тему

000ea7r0.jpeg
kykish зараз поза форумом  
Подякували 3:
cheesy (24.10.2011), regman (17.11.2011), Wild Orchid (19.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2011, 19:19 #1772556   #78
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

А деякі ще й в рот беруть то чим пісяють! фу бека!
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ADEL (20.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2011, 19:43 #1772579   #79
Wild Orchid
 
Аватар для Wild Orchid
Типово Відповідь: Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

ну тема, жесть
ніц не зробиш, або "понять и простить", раз така любов, або шукати нового, який не хоче і все))
Wild Orchid зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2011, 19:49 #1772583   #80
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Люди,підкажіть! От що робити,коли хлопець збочений на анальному сексі і ніяка любов його не зупиняє,хоче і все!

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
, який не хоче
Всі хочуть)) в думках, але хочуть

А ваще ОК так затролила дааа))
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:25.