Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


У Тернополі запрацював польський візовий центр

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.11.2016, 20:57 #2662535   #1721
qwerty666
Активний учасник
 
Аватар для qwerty666
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Довідку з роботи, роби за 6міс щоб наверняк.
Якщо віза на закупи-довідка з роботи непотрібна (вірніше можна без неї)
qwerty666 зараз поза форумом  
Старий 09.11.2016, 00:41 #2662586   #1722
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від qwerty666 Переглянути допис
Якщо віза на закупи-довідка з роботи непотрібна (вірніше можна без неї)
Ну пише що треба - http://www.polandvisa-ukraine.com/other_documents.html
Хіба казати що не працюєш і тоді більше справок з банку принести. Я не памятаю, здається так і робив.
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.11.2016, 10:39 #2662628   #1723
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Можна гарантійний лист від батьків наприклад що вони покривають витрати на поїздку і тоді довідку з банку з їх рахунку...
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 09.11.2016, 20:18 #2662783   #1724
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Можна гарантійний лист від батьків наприклад що вони покривають витрати на поїздку і тоді довідку з банку з їх рахунку...
Спонсором поїздки може бути будь хто, будь кому. Я сам був одночасно спонсором 3 людям і не тільки родичам. при вході у візовий є консультант, він дає маленький листочок його підписуєш і все, на їхньому сайті також має бути. Спонсор якщо не помиляюсь має надати виписку з рахунку.
pberit зараз поза форумом  
Старий 10.11.2016, 10:27 #2662868   #1725
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
а якшо на кордоні запитають бронь і подзвонять провірять?

зараз поляки дуже моцно взялись за наших халявщиків
провіряють 95% робочих запрошень, декого навіть при виїзді депортують, бо знаходять проблеми з запрошеннями, по яких раніше впустили....
Я за цей рік 2 рази оформляв візу, шенгеку.Першу дали на 2 місяці бо був чистий пасторт, другу получив річну.В загальному за 6 поїздок мене ні разу не питали про бронь.Пару раз питали чи є гроші.
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 16.11.2016, 17:29 #2664071   #1726
jurijone
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Реєстрація на шенгенку зараз на сайті проходить чи тільки через кол-центр? на які числа є вільні датиі?
jurijone зараз поза форумом  
Старий 17.11.2016, 08:08 #2664170   #1727
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від jurijone Переглянути допис
Реєстрація на шенгенку зараз на сайті проходить чи тільки через кол-центр? на які числа є вільні датиі?
Може ще заяву замість Вас оформити?На сайті можна без проблем провірити цю інформацію, сайт укр. мовою.
"Найближча доступна дата для реєстрації є 17.Лис.2016"
Tommygun зараз поза форумом  
Старий 17.11.2016, 08:09 #2664171   #1728
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

В мене закінчується шенген польський. Чи варто подавати на нову візу (яка мені зараз,. не критично потрбіна. А лишніх 2000 грн не будуть мені) - чи чекати на безвізовий режим?
Потім ця віза потрібна взагалі буде?
hunter07 зараз поза форумом  
Старий 17.11.2016, 09:21 #2664180   #1729
jurijone
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Може ще заяву замість Вас оформити?На сайті можна без проблем провірити цю інформацію, сайт укр. мовою. "Найближча доступна дата для реєстрації є 17.Лис.2016
Так це вільна дата в кол-центрі а до них додзвонитись проблематично, а реєстрація на сайті пише що нема вільних дат, тому і цікавлюсь чи зараз працює реєстрація через сайт і які дати вільні на сайті попадають
jurijone зараз поза форумом  
Старий 17.11.2016, 09:27 #2664181   #1730
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
В мене закінчується шенген польський. Чи варто подавати на нову візу (яка мені зараз,. не критично потрбіна. А лишніх 2000 грн не будуть мені) - чи чекати на безвізовий режим?
Потім ця віза потрібна взагалі буде?
Читав вчора статтю про безвіз на укрправді - то писали, що Євросоюз робить систему по в"їзду в Шенген з фіксацією людей.
І там писало, що безвізовий планується аж на 2020р.

Додано через 2 хвилини
силка на статтю - http://www.eurointegration.com.ua/ne...11/16/7057539/

Додано через 54 секунды
Цитата
Допис від jurijone Переглянути допис
Так це вільна дата в кол-центрі а до них додзвонитись проблематично, а реєстрація на сайті пише що нема вільних дат, тому і цікавлюсь чи зараз працює реєстрація через сайт і які дати вільні на сайті попадають
На минулому тижні на реєстрацію по телефону витратив 10 хв часу.

Востаннє редагував Sem: 17.11.2016 о 09:27. Причина: Пізніше додано
Sem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
jurijone (17.11.2016)
Старий 17.11.2016, 09:59 #2664198   #1731
jurijone
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
В мене закінчується шенген польський. Чи варто подавати на нову візу (яка мені зараз,. не критично потрбіна. А лишніх 2000 грн не будуть мені) - чи чекати на безвізовий режим? Потім ця віза потрібна взагалі буде?
В мене така ж сама ситуація, чекати на безвізовий не збирають, бо можна чекати до смерті і не дочекатись) Навіть якщо буде колись безвізовий то його швидко відмінять через потік мігрантів + думаю будуть вимагати на кордоні купку підтверджуючих документів мети поїздки і т.д. + потрібен біометричний паспорт, а це ще лишні витрати, простіше зараз зробити візу на закупи на 5 років і мати чистий спокій) Реєстрація на сайті не доступна, по телефону сьогодні додзвонився без проблем з першого разу, вільні найближчі дати з 17 по 30 листопада практично всі години
jurijone зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (17.11.2016)
Старий 17.11.2016, 10:03 #2664201   #1732
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від jurijone Переглянути допис
В мене така ж сама ситуація, чекати на безвізовий не збирають, бо можна чекати до смерті і не дочекатись) Навіть якщо буде колись безвізовий то його швидко відмінять через потік мігрантів + думаю будуть вимагати на кордоні купку підтверджуючих документів мети поїздки і т.д. + потрібен біометричний паспорт, а це ще лишні витрати, простіше зараз зробити візу на закупи на 5 років і мати чистий спокій) Реєстрація на сайті не доступна, по телефону сьогодні додзвонився без проблем з першого разу, вільні найближчі дати з 17 по 30 листопада практично всі години
Аналогічно, щойно зареєструвався на 21 листопада на подачу
hunter07 зараз поза форумом  
Старий 17.11.2016, 12:12 #2664247   #1733
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
В мене закінчується шенген польський. Чи варто подавати на нову візу (яка мені зараз,. не критично потрбіна. А лишніх 2000 грн не будуть мені) - чи чекати на безвізовий режим?
Потім ця віза потрібна взагалі буде?
Я думаю варто чекати не безвіз.Порошенко сказав що буде з 24 числа.А Пан Президент то не який пездун з підворотні.
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 3:
hunter07 (17.11.2016), jurijone (17.11.2016), roma22101987 (17.11.2016)
Старий 17.11.2016, 16:28 #2664301   #1734
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Порошенко сказав що буде з 24 числа.А Пан Президент то не який пездун з підворотні.
і долар відразу після виборів повернуть до 8 грн
hunter07 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
jurijone (17.11.2016)
Старий 17.11.2016, 20:39 #2664342   #1735
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

маємо з жінкою вже по 7 віз на закупи...Останню жінка получила на 3 роки . Надіялись буде вже на 5.
Паспорт настільки пропечатаний, що нема вже де штампи ставити стільки було поїздок .зробили нові біометричні ..Жінці вліпили на 3 роки , просила у заяві на 5 .. Скотиняки такі

На днях маю також подавати на візу в новий паспорт. На безвіз надіятись самого себе обманювати . якось так


з 2020 мае бути процедура при першому пересіканні раз у 5 років туристам з безвізових країн , вносити одноразову плату 5 евро

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Читав вчора статтю про безвіз на укрправді - то писали, що Євросоюз робить систему по в"їзду в Шенген з фіксацією людей.
І там писало, що безвізовий планується аж на 2020р.

Додано через 2 хвилини
силка на статтю - http://www.eurointegration.com.ua/ne...11/16/7057539/

Додано через 54 секунды


На минулому тижні на реєстрацію по телефону витратив 10 хв часу.

Востаннє редагував NEXT: 17.11.2016 о 20:40. Причина: Пізніше додано
NEXT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
jurijone (17.11.2016)
Старий 17.11.2016, 23:22 #2664375   #1736
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис
маємо з жінкою вже по 7 віз на закупи...Останню жінка получила на 3 роки . Надіялись буде вже на 5.
Паспорт настільки пропечатаний, що нема вже де штампи ставити стільки було поїздок .зробили нові біометричні ..Жінці вліпили на 3 роки , просила у заяві на 5 .. Скотиняки такі

На днях маю також подавати на візу в новий паспорт. На безвіз надіятись самого себе обманювати . якось так


з 2020 мае бути процедура при першому пересіканні раз у 5 років туристам з безвізових країн , вносити одноразову плату 5 евро

Додано через 2 хвилини
Всі мої знайомі по абсолютно одинаковому алгоритму відкривали закупівельні візи - 7днів/1 рік/ 5 років. Якщо не відкрили на 5 значить щось не так робите, мало фактур з магазинів привозите чи що...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
jurijone (18.11.2016)
Старий 18.11.2016, 17:45 #2664511   #1737
jurijone
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Підкажіть, які вимоги до довідки про наявність коштів на рахунку, звичайна виписка підійде якщо в ній буде зазначено залишок на рахунку?Бо аваль загнув за довідку 110грн)...
jurijone зараз поза форумом  
Старий 18.11.2016, 18:32 #2664529   #1738
Kenan
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від jurijone Переглянути допис
Підкажіть, які вимоги до довідки про наявність коштів на рахунку, звичайна виписка підійде якщо в ній буде зазначено залишок на рахунку?Бо аваль загнув за довідку 110грн)...
Потрібно рух коштів за попередні 3 місяці і залишок(хоча б 2000 грн)
В приватні довідку можна сформувати самому онлайн і потім завірити в банку, спробуйте в аваль банкінгу щось знайти.
Kenan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
jurijone (18.11.2016)
Старий 23.11.2016, 18:43 #2665285   #1739
bendi6
Активний учасник
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

доброго вечора, отримав відмову по шопінг візі мала бути вже 3 віза на закупи а в паспорті є і литовська і бізнес і робочі проблем не було з візами, причину написали недостовірна інформація для мети поїздки, що можете скаати порадити в такій ситуації? дякую )) варто знову подаватия на візу?
bendi6 зараз поза форумом  
Старий 23.11.2016, 20:02 #2665289   #1740
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
чи чекати на безвізовий режим? Потім ця віза потрібна взагалі буде?
Залежно для чого потрібна віза(їх є більше 20 типів). Для покупок - ні, для працевлаштування робоча віза буде потрібна.

p.s. зараз масово клепають відмови, 8 з 10, причому фірма у Європі далеко не остання і в Україні вже купу років працює офіційно.
kolibryks зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:20.