Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Мото


Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.07.2013, 23:47 #2234142   #1
shumacher
Учасник
 
Аватар для shumacher
Exclamation Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

хлопці всім привіт. підкажіть будь-ласка що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600, якщо чесно то чомусь схильний до кавасакі але від багатьох чув що хонда дешевша і простіша в ремонті, от і вагаюсь що краще взяти (доречі це перший мій мот). якщо не важко поможіть з вибором!!! наперед дякую!!!
shumacher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 06:41 #2234199   #2
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

Цитата:
Допис від shumacher Переглянути допис
хонда дешевша і простіша в ремонт
Брєд. Які роки і бюджет? Ну і як перший мот спорт 600, краще подумай над чимось поменьше
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Po1ic3man (02.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 08:58 #2234249   #3
Po1ic3man
 
Аватар для Po1ic3man
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

Yamaha R1, бездок. Самий кращий для навчання агрегат.
Po1ic3man зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 12:37 #2234376   #4
shumacher
Учасник
 
Аватар для shumacher
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

років 28,бюджет 3500-4500 дол.водійський стаж на авто 9 років, а чому щось поменше. вроді ці 2 екземпляри норм. думаю помалу получиться осідлати. цікавить як скоріше вже писав що краще взяти кавасакі чи хонду?????

Додано через 1 хвилину
доречі за ямаху р1 дякую треба подивитись. але зновуж таки цікавлять іменно цих дві моделі.

Востаннє редагував shumacher: 02.07.2013 о 12:37. Причина: Пізніше додано
shumacher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 13:24 #2234417   #5
Po1ic3man
 
Аватар для Po1ic3man
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

shumacher,Про Эр1 це був сарказм...
Такі потужні мотоцикли я би не радив розглядати як навчальні. Але як то кажуть :
Кожному своє.
Po1ic3man зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 18:07 #2234599   #6
shumacher
Учасник
 
Аватар для shumacher
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

дякую наразі. буду взнавати далі бо ствердної відповіді на моє питання нажаль досі і не почув а саме ЩО КРАЩЕ ВЗЯТИ КАВАСАКІ ЗЗР600 ЧИ ХОНДУ СБР600. на даний момент це ОДНЕ ЄДИНЕ ПИТАННЯ, отож хто має досвід або чув буду радий допомозі у виборі мота. дякую
shumacher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 20:32 #2234683   #7
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

Аяяяй хлопці, вам не соромно, ви ж досвідчені мотоцикловоди, а нічого порадити не можете, але сарказм і насмішки у вас добре виходять. Людина нормально спитала, а відповіді не почула. А потім дивуєтесь чому розділ Мото в занепаді...
п.с. я б щось порадив, але не являюсь мотоциклістом...
MT15 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
shumacher (02.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 21:56 #2234735   #8
*Pasha*
 
Аватар для *Pasha*
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

Так, як це розглядається взагалі перший мотоцикл. Вони хочуть вберегти його від інвалідного візочка а то й ще рігшого...

Все добре вони кажуть, краще повчися на тому, що пробачає більшість помилок. А 600 кубиків то вже серйозно.

Спортивні мотоцикли агресивні, швидко розраняються і провокують на це ...

shumacher - рекомендую, гарно підбирай екіп, зекономить здоров'я!

Востаннє редагував *Pasha*: 03.07.2013 о 21:56.
*Pasha* зараз поза форумом  
Подякував(ла):
shumacher (03.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 22:00 #2234737   #9
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

Цитата:
Допис від *Pasha* Переглянути допис
Так, як це розглядається взагалі перший мотоцикл. Вони хочуть вберегти його від інвалідного візочка а то й ще рігшого...
це похвально, але чоловіку 28 років, і я думаю, що він при здоровому глузді плюс трохи має водійського досвіду. Топікстартер конкретно запитав і бажає конкретної відповіді.
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 22:15 #2234749   #10
*Pasha*
 
Аватар для *Pasha*
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

Так, вже впринципі зріла людина. Знає, що хоче.
Але ж досвід, то водіння у панцері а тут все буде по іншому. Я притримуюся позиціі хлопців, що для початку візьми щось меншкубатурне.
А по конкретному питанню: що краще подобається. Хонда зручніша у ремонті, бо запчестин напевне більше для неї є і дешевші. Кавасакі відповідно більш брендовий/надійніший і запчастини дорожчі.
*Pasha* зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 23:46 #2234798   #11
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

В тему запрошується Ігор, хай розкаже, чього людина хоче клас спорт заодно і порадить

п.с.) запитання в стилі порадьте, що краще: фіолетова чи чорна шарікова ручка?)
Prescout зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2013, 00:02 #2234802   #12
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

ОКей на конкретне запитання не конкретна відповідь, сбр яка? вони також бувають різні якшо хто не вкурсі)))

Паша
На це запитання гугл відповість по одній з перших 3х ссилок, а брати як перший мот спорт 600кубовий навіть в 50 років то не є ок! Мотоцикл то не машина, покатався на крайняк розбив виліз з подушок і продав, якшо лишилось шо продавати. Такшо крім сарказму і попереджень більше нічого не залишається.
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2013, 14:01 #2235037   #13
*Pasha*
 
Аватар для *Pasha*
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

Юра, я це і хотів пояснити. Вже з власного досвіду при моїй кубатурі, хоча маленькому у 700 км.
*Pasha* зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2013, 17:11 #2235139   #14
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

Цитата:
Допис від *Pasha* Переглянути допис
у 700 км.
Нічогособі, то тільки тренування в тебе?
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2013, 18:00 #2235171   #15
*Pasha*
 
Аватар для *Pasha*
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Нічогособі, то тільки тренування в тебе?
700 я заокругли. Приблизно 630-650.
Так, лише тренування на невеличкі поїздки. Спалив уже 1,3 бака приблизно.
*Pasha* зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2013, 22:34 #2235258   #16
shumacher
Учасник
 
Аватар для shumacher
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

Цитата:
Допис від *Pasha* Переглянути допис
Так, як це розглядається взагалі перший мотоцикл. Вони хочуть вберегти його від інвалідного візочка а то й ще рігшого...

Все добре вони кажуть, краще повчися на тому, що пробачає більшість помилок. А 600 кубиків то вже серйозно.

Спортивні мотоцикли агресивні, швидко розраняються і провокують на це ...

shumacher - рекомендую, гарно підбирай екіп, зекономить збдоров'я!
подякував обовязково візьму до уваги.

Додано через 1 годину 2 хвилини
доречі в мене складається таке враження з ваших усіх слів що всі хто купляє мот сідають і газують скільки влізе???!!! я завжди говорю що поганяти можна і треба але знати як,де,коли, і скільки одним словом з головою.
в моїй уяві по ваших словах виходить ще ось таке порівняння:
-навіщо тобі феррарі, бмв чи субару ось купи собі копійку, чи пятьорку і вчися. воно то так но і не дуже!!!
але як то кажуть кожен має свою голову

Востаннє редагував shumacher: 03.07.2013 о 22:34. Причина: Пізніше додано
shumacher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2013, 00:08 #2235330   #17
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

Цитата:
Допис від shumacher Переглянути допис
подякував обовязково візьму до уваги.

Додано через 1 годину 2 хвилини
доречі в мене складається таке враження з ваших усіх слів що всі хто купляє мот сідають і газують скільки влізе???!!! я завжди говорю що поганяти можна і треба але знати як,де,коли, і скільки одним словом з головою.
в моїй уяві по ваших словах виходить ще ось таке порівняння:
-навіщо тобі феррарі, бмв чи субару ось купи собі копійку, чи пятьорку і вчися. воно то так но і не дуже!!!
але як то кажуть кожен має свою голову
авменесклалосьвраженнящотинікшумахернедурновибрав)

Людині обґрунтовано відповіли:
1) 600 кубів класу спорт, не ок для 1-го мота, хіба повимахуватись. Але для цього достатньо р1 без док+прямоток;
2) різновиди варіацій сбр та ззр є кілька, хай уточнить;

Ти погано зрозумів наші слова. Ми не кажемо йому купити замість хонди чи кавасакі - іжа чи мінська. Ми кажемо, щоб він подумав над купівлею меншкубатурнішого мотоцикла. Є та сама нінзя чи сбр 250.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від *Pasha* Переглянути допис
Юра, я це і хотів пояснити. Вже з власного досвіду при моїй кубатурі, хоча маленькому у 700 км.
Ого, то вже скоро треба буде міняти кубатуру

Востаннє редагував Prescout: 04.07.2013 о 00:08. Причина: Пізніше додано
Prescout зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2013, 00:12 #2235333   #18
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

Діма шумахер то і є ТС.

Шумахер
поїздиш на моті тоді поймеш... 600кубовий спорт навіть при не повному газі в невмілих руках може стати неконтрольованим снарядом. А застерігають тому шо як випадково дьорнеш ручку то будеш лежати на хребті а мот зверху, а в початківців таке дуже часто буває.
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2013, 00:33 #2235340   #19
dima
 
Аватар для dima
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

Всі ведуть до того що можна лежати на хребті неусвідомивши що ти був зробив. Тому що в таких мотоциклах потенціал великий дуже ти можеш чуть більше газу дати навіть коли рушаєш, вистарчить щоб зад чуток вельнув і він вже не контрольований стає, те саме з гальмуванням, стаж на машині то фігня, на двоколісному транспорті мозги трошки по інакшому працюють, і враховувати під час їзди треба все по інакшому, і навіть трошки більше ніж на машині.

Вот самий простий приклад виїхав з мойки на 50 кубовому мопеді (ніби сильно і не розженешся), спокійно пригальмовував на перехресті їхав 35-40км, між тормозними колодками попала волога не врахував, вот і розплатився за то тормоза зхватили і всьо вже лежиш, а машина тільки б різко загальмувала і всі діла.

Після цього навіть їдучи в дощ чи навіть проїхавши калабаньку вже життя навчило, що треба трошки просушити тормоза перед тим як нормально гальмувати. А була б якась 600 вже б треба було ребра рахувати напевне чи всі на місці ще є.

І таких прикладів всяких можу багато навести)))


2 колеса то не 4.
dima зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2013, 06:47 #2235352   #20
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Що краще взяти kawasaki zzr600 чи honda cbr600?

Брати СБР. За ті гроші напене шукати F3 бо кращого не вийде, або шукати ше 500-1000 зеленихю На рахунок запчастин то 1 відповідь дуже проста до кавасакі вони дешевші і в разів 2, ящо небіше такщо не переживай, але в до хонди їх нетре купляти бо хонда є хонда. Вибрати хонду набагато якщо хонда працює не як швейцарскі часи то значіть корч і крапка. А кавасакі в народі так зване відро з гайками барабанить ніби там в циліндрі насипали болтів і при виборі дуже важко поняти чи то так має бути чи то вже дійсьно там гайки в циліндрі, а для неопитного користувача тобі скажуть, так має бути значтіь так і має бути.
На рахунок 600 сс то скажу одне що 600ка 600ці розня. Тобто 600 супер спотр то не 600 турист і далеко не літер ендуро. Мається на увазі дуже дьоргане. Їздити можна зразу і на літрі з головою, але як пацани кажуть не все в думці скіки крутити газу а скіки ні. банальна яма тебе трусануло ти вродіби нічо неробив а дьорнув рукою 2 міліметри на простому мопеді навіть непрочухав на спорті вже набрав лєвих 40 км або пішов в юз (ослобливо при виложиному мотику десь в повороті) + вяка крошка на дорозі і так далі. А нащот того що писали рушати і перекрутив газ то тут нічого страшного нема бо ті мотики вони як паравози там або перекрутив біше 50% і в свічі - букси або просто поїхав і все. і говорити тут можна ще 10 сторінок. А більш точніше треба дивитись по мделях підшукай то що тобі подобається кинь силку будем обговорювати. Яб напевне взяв щось з туристів тому що зручніше їхати потужність ненабагато менша яктокажуть 200 ста поїде, а не дьоргане. + людині в 28 років думаю буде набагато комфортніше томущо їздити на спорті і неганяти це бішеть панти типу, а подивіться який вмене мот бо він весь в пластіку і так круто агресивно виглядає. А їздити в задоволення є набагато біш цікавих апаратів.
_FORD_ зараз поза форумом  
Подякували 2:
DezDemon (28.07.2013), shumacher (04.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:29.