Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.02.2019, 17:16 #2748127   #4421
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

Нє чувак, залишок совка, це коли тебе не хвилює абсолютно нічого за твоїм порогом, вот хтось не платить податки - тобі похер, хтось на бляхах зробив аварію і втік - тобі похер, і як результат це все йде до того шо тобі стає навіть похер всьо шо за межами твого кубрика. Це приводить до соціальної деградації, і в найгірших варіантах до 37го року, коли твого сусіда забирають вночі а тобі чи то похер чи то вже просто дуже страшно і ти думаєш добре шо не тебе.

Ну і на рахунок ризиків - якщо якийсь довбодятел не зміг адекватно оцінити "ризики" і пригнав собі беху на лисих колесах і їздить на ній взимку, то це автоматчно стає твоїм ризиком теж.
Нє ну за твоєю логікою, як тільки я бачу вселенську не справделивість, я маю валити з двостволки в голову їх. Якщо є пряме порушення закону, то цим повинні займатись відповідні органи, якщо я побачу що сусіду грабуватимуть хату, то перше що я зроблю, це наберу в поліцію, а не піду розганяти бітою чуваків і в результаті сам сяду. Вот і з бляхами, якщо дійсно було порушення, то не я цим маю перейматись, а держава. Якщо людина купила собі машину, заїхала і їздить на ній тут, і держава їй нічого не робить, то хто такий я щоб висувати якісь свої претензії.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2019, 17:17 #2748128   #4422
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

vanco2, я так розумію ти з України поїхав через свої фобії а не просто так)
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2019, 17:30 #2748130   #4423
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Нє ну за твоєю логікою, як тільки я бачу вселенську не справделивість, я маю валити з двостволки в голову їх. Якщо є пряме порушення закону, то цим повинні займатись відповідні органи, якщо я побачу що сусіду грабуватимуть хату, то перше що я зроблю, це наберу в поліцію, а не піду розганяти бітою чуваків і в результаті сам сяду. Вот і з бляхами, якщо дійсно було порушення, то не я цим маю перейматись, а держава. Якщо людина купила собі машину, заїхала і їздить на ній тут, і держава їй нічого не робить, то хто такий я щоб висувати якісь свої претензії.
Звичайно шо ти претензій висувати не маєш особисто, я теж не вишукую бляхарів шоб сказати їм "в лице" всьо шо я про них думаю Але мені і не пофіг. Ну і в розвинених країнах, якщо сусід побачить шо ти шось робиш не так - будь певен - він на тебе настукає Совковий менталітет каже шо це фігово, ну ж бо як так, йому ж шо не пофіг, але насправді на скільки круто працює така модель можна побачити наочно перетнувши кордон Німеччини. За порядком слідкують не тільки поліцаї, а всі слідкують один за одним.
Ну і коли ти кажеш "держава нічого не робить", то це знов таки відголоски метрополій совка, для яких держава це якась аморфна масса яка їх захопила насильно і наложила якійсь свої правила, які нікому не подобаються, так сказать - це держава курця
А держава нормальної людини це ти в тому числі, і ти теж є частиною держави, і теж несеш разом з державоб відповідальність за дотримання законів.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
vanco2, я так розумію ти з України поїхав через свої фобії а не просто так)
Мені здається я навіть тільки тобі вже раза 2 сказав чо я переїхав, але ти продовжуєш в різних темах задавати це питання з якимись своїми здогадками, причому пробуєш то робити як аргумент
Думаю якби з тобою посперечався в темі про "інтим", то ти б там запитав чи я не емігрував бо мені не вистачало інтиму

Востаннє редагував vanco2: 15.02.2019 о 17:32. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2019, 17:45 #2748132   #4424
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Мені здається я навіть тільки тобі вже раза 2 сказав чо я переїхав, але ти продовжуєш в різних темах задавати це питання з якимись своїми здогадками, причому пробуєш то робити як аргумент
Думаю якби з тобою посперечався в темі про "інтим", то ти б там запитав чи я не емігрував бо мені не вистачало інтиму
Якщо б це була тема в інтим я б написав що ти виїхав як біженець через сексуальні вподобання
А так як ми в темі про блях то для мене є очевидним що навіть після всіх вагомих перемог Порошенка ти боїшся повернутись в Україну через бляхи, щоб бува тебе не розїхали/стукнули/ітд. Шутка

http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/368105.html
Розмитнено 161000 авто з іноземною реєстрацію, бюджет отримав 10,2 мілярдів грн. Це якщо дивитись на новину позитивно. Якщо дивитись на ці цифри зі сторони Южаніної то держава недоотримала 20 мільярдів через зниження вартості розмитнення

Востаннє редагував Kokorakatan: 15.02.2019 о 18:00.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2019, 21:21 #2748152   #4425
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Самозакоханість незнаю, но важливість таки була, бо не не знаю чи залишився хтось зі ЗМІ хто б не писав статтю про бляхи. Ціни на авторинку теж обвалили бляхи. Ваші пукани про "їздять як хочуть" "не знайдеш" і решта пурги теж тако підкінець поспростовувались. Жаба давила вас неймовірно бо як так, податки не заплатили ололо. Держава волосся на сраці рвала, неймовірні втрати понесе бюджет, а тут опа 5 лярдів замість прогнозованих 2,4 і всього за 2 місяцц, кожного дня ~2700 машин розмитнюється. Що буде після скасування пільги? Я сумніваюсь що будуть і далі такі показники, ось тоді і можна буде порахувати втрати в бюджет через небажання влади зробити адекватну розтаможку.
особисто мені оця вся пенісня яка почалась з чергами на кордоні і "дешевим розмитненням" тільки в мінус, бо так я зараз розглядаю варіант заміни машини, але тільки на нову з салону, або 16+ рік з США, і в останньому випадку по 3152 чи як він там той що працював раніше, виходило дешевше
Але якшо тобі так буде легше, то так дійсно заживем завдяки бляхарам просто неймовірно, а мене давить жаба шо сусід купив гамно мазду 6 за 2500 потім в то гамно вложив купу грошей і зараз сам каже про то шо він лох, заздрю аж на очі не бачу.
Така кількість машин на розмитнення, бо всі спішать до 22 лютого встигнути, якби небуло отого обмеження такого навалу би небуло, це очевидно.
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Minato (16.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2019, 22:08 #2748154   #4426
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
особисто мені оця вся пенісня яка почалась з чергами на кордоні і "дешевим розмитненням" тільки в мінус, бо так я зараз розглядаю варіант заміни машини, але тільки на нову з салону, або 16+ рік з США, і в останньому випадку по 3152 чи як він там той що працював раніше, виходило дешевше
Але якшо тобі так буде легше, то так дійсно заживем завдяки бляхарам просто неймовірно, а мене давить жаба шо сусід купив гамно мазду 6 за 2500 потім в то гамно вложив купу грошей і зараз сам каже про то шо він лох, заздрю аж на очі не бачу.
Така кількість машин на розмитнення, бо всі спішать до 22 лютого встигнути, якби небуло отого обмеження такого навалу би небуло, це очевидно.
Якщо б був старий закон, ти б з США машину вже не купив
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2019, 06:16 #2748157   #4427
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
особисто мені оця вся пенісня яка почалась з чергами на кордоні і "дешевим розмитненням" тільки в мінус, бо так я зараз розглядаю варіант заміни машини, але тільки на нову з салону, або 16+ рік з США, і в останньому випадку по 3152 чи як він там той що працював раніше, виходило дешевше
Але якшо тобі так буде легше, то так дійсно заживем завдяки бляхарам просто неймовірно, а мене давить жаба шо сусід купив гамно мазду 6 за 2500 потім в то гамно вложив купу грошей і зараз сам каже про то шо він лох, заздрю аж на очі не бачу.
Така кількість машин на розмитнення, бо всі спішать до 22 лютого встигнути, якби небуло отого обмеження такого навалу би небуло, це очевидно.
Пізно всрався. 3251 мав діяти до 1.01.2019, дальше старі ставки акцизу.
Було чи не було але розмитнили більше авто чим за минулий рік по 3251, а от що дальше буде падіння це очевидно, жаль тільки влада цього не розуміє. Якраз на прикладі цього року можна буде порахувати скільки держава втрачає через дороге розмитнення
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2019, 12:18 #2748170   #4428
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
Оце, як ти виразився, "воно", якщо знає як чи вміє руками заробити 15 штук не розглядає машину як інвестицію а виключно як статтю розходів і інструмент, "воно" віддало 15 штук і в нього їх вже нема і пофіг на ціну на вторинці.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чувак, машини за 15К навіть зараз розмитнюються по номальних ставках співрозмірних з європейськими, єдинмй прошарок машин які дуже відрізняються в співвідношенні ціна машини/ціна розмитнення - це шрот. І машина за 15К не може впасти до 3К просто через розмитнення, такого просто не буває
я якщо можна зразу двом відповім - по-перше я достатньо древній, щоб памятати початок 2000-х, коли народ примудрявся купувтаи машину, кататись на ній кілька років, і сплавляти дорожче ніж сам купив (в випадку бу) ну або практично по ціні нової. Це був якраз той період, коли активно накручували мита, щоб такі пани як Васадзе, Порошенко і ще там пару "елітних" заробили собі по парі мільярдів. Ну а народу впарювали "програму захисту вітчизняного виробника", результатом якої і стали найдорожчі в європі древні машини і неконкурентноздатні нові.
Стосовно як впливає "лібералізація розмитнення на ціну нової машини - то рано чи пізно людина захоче продати свою колись нову машину щоб купити знову нову. І от тут його інтерес абсолютно несумісний з інтересом більшості, яка хоче мати вибір, купувати нового ланоса (ну для прикладу - ясно що він почив у Бозі вже) чи щось краще але трохи старіше.
Отут розходяться інтереси умовно багатих і бідних, так як багатому вигідніше продати свою стару машину дорожче, ідокласти до нової моделі менше. А бідному хотілось би взяти щось чим по краще за наявну в нього суму.
От такий от звязок виходить між тими, хто їздить на новому, і тими хто доношує за ними старе.
А в випадку України вмикається ще й українська натура - фігня, що в самого колова здохла - головне що в сусіда дві І я не раз помічав, як власники посередніх машин, аля те ж лачетті - просто на форумі в них сижу - то й спостерігаю за ними, прям зубами скрегочуть, коли розуміють, що ціна на їню машину падає, і інтерес до неї теж, бо людям стають цікавішими і доступнішими новіші і кращі авто. От їх це хвилює, а не те, що ці машини в принципі то і для них теж стають доступнішими, і їм на таку машину пересісти не стане дорожче, навіть попри те, що на Лачу ціна впаде вдвічі.
Можливо це ще з тих 2000-х в них, коли стару машину можна було продати, докласти 20% до її ціни і купити нову.
були ж часи коли те ж бу лачетті коштувало 9 штук, при том що нова з салону 12.

Додано через 9 хвилин
Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Не розумію, що перешкоджало розмитнити машини в перші дні чи місяць? Наш народ чекає до останнього, щоб потім зробити навалу і відповідно черги, а потім шукати "рішал" і кричати про зраду
суть не в тому, хто встиг, хто не встиг - суть, що прийнятий "компроміс" вигідний лише чатсині "бляхарів", а решту киданули. Я вже мовчу про те, що всіх решта взагалі "мали десь" - закінчать з бляхами і впаяють розтаможку знову на повну.
думаю в коментарі він мав на увазі це - замість дотискати владу за доступне розмитнення - народ поділили на бляхарів і не бляхарів, а бляхарів на тих, хто проходить, і тих хто не проходить.
Починалось все з справедливого питання: чому поляк може розмитнити машину за 200 євро, а українець за ту ж машину має заплатити 6 тис євро.
зараз українець заплатить за неї не 6 а 2 тисячі євро (хоча вже мабуть 4). я б сказав доволі сумнівна "перемога". І якраз виглядає на кістку в стилі - "ня тє, від***ться".

Додано через 5 хвилин
До речі хотів процитувати, але и так і не занйшов пост, який читав зі смартфона - хтось був написав, що от ми готові були платити мито 30% + ПДВ і ПФ, а вони впаяли нам розтаможку більше ніж вартість машини "там".
Теж до речі цікава ілюстрація. "Там" розмитнення тої машини виходить 10%, а наші готові вже сходу дати 50. З таким підходом довго ще нам європою не бути....

Востаннє редагував switch: 16.02.2019 о 12:18. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (16.02.2019), Nobel (16.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2019, 12:24 #2748177   #4429
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

23 лютого - день печалі бариг
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2019, 12:27 #2748179   #4430
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

switch, задля справедливості напишу що в польщі розмитнення від нашого не дуже відрізняється, а от перереєстраціая авто з країн-членів ЄС ~10%. Розмитнення ж вартує 23% пдв, 10% мито і ще + акциз на обєм двигуна, якщо до 2,0 то 3,1%, від 2,0 і більше 18,6%.
Якщо новіші авто то різниця не велика, якщо ж старіші авто то різниця велика, українська в рази дорожча.

Востаннє редагував Kokorakatan: 16.02.2019 о 12:58.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2019, 13:05 #2748184   #4431
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
switch, задля справедливості напишу що в польщі розмитнення від нашого не дуже відрізняється, а от перереєстраціая авто з країн-членів ЄС ~10%. Розмитнення ж вартує 23% пдв, 10% мито і ще + акциз на обєм двигуна, якщо до 2,0 то 3,1%, від 2,0 і більше 18,6%.
Якщо новіші авто то різниця не велика, якщо ж старіші авто то різниця велика, українська в рази дорожча.
До речі, так, при імпорті машини не з ЄС, для прикладу, Швейцарії чи США, поляки платять приблизно таке ж розмитнення, як і українці.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2019, 13:06 #2748185   #4432
pvm
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
.
Було чи не було але розмитнили більше авто чим за минулий рік по 3251, а от що дальше буде падіння це очевидно, жаль тільки влада цього не розуміє.
а владі більше і не треба
Цитата Тепер, незважаючи ні на що, у березні місяці, щороку 1 березня, буде проводитися осучаснення пенсійних виплат. Це вперше за останні 5−7 років ми прийшли до такого процесу, коли можемо гарантувати осучаснення пенсій всім категоріям громадян», — зазначив Віце-прем'єр-міністр.
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2019, 13:07 #2748186   #4433
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
23 лютого - день печалі бариг
Та ніякої печалі ні в кого немає. Хто хотів, купив і розмитнив. Хто планує - буде купувати новіші авто. От і все.
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (17.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2019, 13:46 #2748187   #4434
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата 23 лютого - день печалі бариг
А на головній форума пише — день захисника Вітчизни. Мабуть деякі все ще святкують по-старому, як і годинник показує що йому забагнеться ))))

Навіть страшно перепитувати, хто яку "Вітчизну" має на увазі і де саме святкує )))))

Востаннє редагував aleko2007: 18.02.2019 о 08:16.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2019, 08:11 #2748282   #4435
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Стосовно ями, черги і т.д. То люди - будьте цивілізовані і робіть все як в білому світі - не повірите , але така штука працює і в нас. Просто ніхто не хоче це робити - всі хочуть стояти в чергах від 4-00 до 16-30 щоб пройти яму.
То ж для всіх - хто не хоче стояти в чергах, а приїхати і за 45 хв пройти те, що всі проходять годинами без знайомств, хабарів і т.д. :
https://www.facebook.com/dobrovolsky...79409505455603
Електронна черга на реєстацію працює тільки в електронному кабінеті..
В суботу приїхала людина, зареєстрована на 9:00, а там черга з 60 машин і в сервісному центрі відправили в "живу чергу" на огляд, сказали що ел. черга тільки "в офіс" (що нафіг не треба..)
От вам і цивілізація
AMOROSO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2019, 11:11 #2748298   #4436
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
Електронна черга на реєстацію працює тільки в електронному кабінеті..
В суботу приїхала людина, зареєстрована на 9:00, а там черга з 60 машин і в сервісному центрі відправили в "живу чергу" на огляд, сказали що ел. черга тільки "в офіс" (що нафіг не треба..)
От вам і цивілізація
0800 500 202
гаряча лінія поліції
Телефонуєш і кажеш, що ти записаний на таку і таку годину на прийом. ПІБ того штріха, що тобі сказав ставати в "живу чергу" т.д. І повір - за тобою самі прибіжать і попросять заїхати на ту годину, на котру ти зареєструвався.

І то треба ставати і розказувати всім, хто там в "живій черзі" що можна, щоб зареєструватись на годину. І що треба телефонувати на гарячу і повідомляти що тебе не хочуть прийняти по запису. І "живої черги" не стане за тиждень-два.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 4:
BIMMER (18.02.2019), idcomsomnom (18.02.2019), roma22101987 (18.02.2019), Trafic (18.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2019, 11:25 #2748299   #4437
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Якщо б був старий закон, ти б з США машину вже не купив
Ну то значить купив би машину класом нижче ніж ту що хотів з штатів, але нову в салоні.
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Minato (18.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2019, 12:11 #2748301   #4438
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
До речі, так, при імпорті машини не з ЄС, для прикладу, Швейцарії чи США, поляки платять приблизно таке ж розмитнення, як і українці.
Що ти чешеш - "приблизно таке саме"? 20% ПДВ і вартість послуг для номерного знака і техталону - це максимум 50 злотих. У румунів 20% і якщо додатково 20 Євро будь-який вільний номерний знак.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2019, 12:21 #2748302   #4439
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Що ти чешеш - "приблизно таке саме"? 20% ПДВ і вартість послуг для номерного знака і техталону - це максимум 50 злотих. У румунів 20% і якщо додатково 20 Євро будь-який вільний номерний знак.
В тебе щось з математики не лади. Це яка вартість машини має бути, щоб ПДВ і номера коштували 50 злотих???

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Ну то значить купив би машину класом нижче ніж ту що хотів з штатів, але нову в салоні.
Багатий ти чоловік, що тут ще скажеш )))

Востаннє редагував roma22101987: 18.02.2019 о 12:21. Причина: Пізніше додано
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AlexDv (19.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2019, 12:22 #2748304   #4440
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
В тебе щось з математики не лади. Це яка вартість машини має бути, щоб ПДВ і номера коштували 50 злотих???
50 злотих - це талон і номера, + 20% від вартості авто.
Так не лише авто, але і всі товари які не входять в зону ЄС розмитнюються.
І точно так же те ПДВ повертається, якщо воно продається за межі країни.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:52.