Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Неприємність - геморой

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.10.2013, 13:06 #2291007   #41
Heroin
Учасник
 
Аватар для Heroin
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

У батька постійні запори, через це тріщини пішли. Підскажіть, будь ласка, я так розумію, що треба перейти на нормальне харчування, а от на яке саме?
Heroin зараз поза форумом  
Старий 27.10.2013, 13:15 #2291010   #42
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Цитата:
Допис від Skandolaari Переглянути допис
Я б вам Реліф навіть не радила пробувати. бо це гормональний препарат. В моєї подруги почалися великі сбої у циклі. Дивно, що лікар саме між цима двома варіантами вам дав обирати. Бо Проктозаном я сама лікувалася, він мені допоміг, і знаю, що це цілком безпечний перпарат. А лкір вам тільки свічки сказав купити? і все?
а для чоловіків яка небезпека?

Додано через 2 хвилини
я про Реліф

Востаннє редагував nacho one: 27.10.2013 о 13:15. Причина: Пізніше додано
nacho one зараз поза форумом  
Старий 27.10.2013, 13:23 #2291014   #43
nyanko-chan
 
Аватар для nyanko-chan
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Цитата:
Допис від Heroin Переглянути допис
У батька постійні запори, через це тріщини пішли. Підскажіть, будь ласка, я так розумію, що треба перейти на нормальне харчування, а от на яке саме?
Все дуже просто. По-перше, давайте йому більше рідкої їжі - супчики усілякі, бажано диєтичні. Добре домогає від запорів узвар з чорносливу, навіть просто чорнослив можна їсти. І ні в якому разі не можна солодке, мучне, гостре - хай собі візьме це за правило.
nyanko-chan зараз поза форумом  
Старий 29.10.2013, 20:44 #2292175   #44
whitePOLa
Учасник
 
Аватар для whitePOLa
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Я когда геморрой лечила, то пила постоянно на ночь стакан кефира и утром овсянку обязательно. В течении дня не меньше 1,5 литра воды в день пила. А то тоже геморрой был, это боль такая ужасная((( а релиф мне и не помог, гель нифедипин от геморроя помог и вот стул налаживала питанием. Мучное пришлось по максимуму убрать, хотя так люблю
whitePOLa зараз поза форумом  
Старий 19.11.2013, 19:53 #2302982   #45
8888888888
Учасник
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Цитата
Допис від ProstoMariya Переглянути допис
Не зовсім приємно про таке писать і питать, але реально проблема стала гостренько. Не те, щоб критично, але... у мене чоловік працює водієм, і взагалі він за кермом, мабуть, ще з років 19, видно, це і є головною причиною нашої біди, короче, геморой у нього. За його словами розумію, що ситуація не аж така, щоб там під ніж лягать, що кров ключем б"є, але дискомфорт і біль він все-таки відчуває, я це бачу. Але до лікаря він вперто не хоче йти. Не знаю, що робить, як помогти? Може, хтось знає якісь способи безхірургічного лікування ефективні?

Рекомендую гель, яким лікувався мій чоловік. Справді ефективний, в чоловіка внутрішній геморой, в нього теж проблема стала "гостенько", тому що проктолог наполягав на операції, але ми дізналися про Престо Джель, це гель натуральний ніяких побічних реакцій немає підчас його застосування і після тривалого застосування, він навіть дозволяється вагітним і годуючим мамам. Чоловік почав ним користуватися і він моментально зняв біль вже за кілька хвилин буквально,після 2 днів зупинилися кровотечі, а до місяця часу вузли зменшилися. І плюс він не залишає слідів на білизні.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
а для чоловіків яка небезпека?

Додано через 2 хвилини
я про Реліф
ні Реліф, ні Проктозан не є абсолютно безпечними, що один, що другий викликають алергічні реакції, хоча в Проктозані немає гормонів, але є солі металів, і якщо довго використовувати Проктозан, то атрофується шкіра!
Знаю з досвіду чоловіка він користувався гелем "Престо Джель", натуральний, при тривалому використанні немає побічних ефектів, до місяця часу гемороїдальні вузли зменшилися і болів немає, і кровотечі немає.

Востаннє редагував 8888888888: 19.11.2013 о 19:53. Причина: Пізніше додано
8888888888 зараз поза форумом  
Старий 17.01.2014, 22:11 #2331340   #46
LIKS
Учасник
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

я тоже лікував цю проблему багато років і як би неодна випадковазустріч з одним лікарем то хто зна що булоб зі мною .зробив пан Ігор Білозецький операцію і живу як на світ народився (Дай Йому Боже довгих років життя щоб і другим допоміг) Написав бо не мможу читати як люди стараються лікувати себе хто зна чим а потім ... Бажаю всім здоровя
LIKS зараз поза форумом  
Старий 17.01.2014, 22:17 #2331349   #47
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Я перепрошую за запитання : "Ця тема являється "явкою" для реєстраціїї якоїсь визначеної категорії відвідувачів???"
Явка.jpg
і т.д .....
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 18.01.2014, 13:29 #2331529   #48
Markovich
Учасник
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Актуальная для меня темка. Недавно обращался в поликлинику, делали обследование. В общем почти третья стадия геморроя, от операции отказался.

Вот что прописал док:

Детралекс - по 2 таблетки в сутки, пить месяц.
Прокто-гливенол - по две свечи в сутки, 10 дней.
Диета №3 по Певзнеру.
Не менее 2х литров воды в сутки.

Сейчас почти закончил курс лечения. Итоги, нормализовался стул, нет запоров, геморрой словно отодвинулся на пару лет назад. Т.е. во время дефекации маленько выпадает, но через минут 10 обратно убирается и ситуация постоянно улучшается.

У меня такое ощущение, что именно большое количество жидкости убирают запор.

Вот, может кому-то вся эта инфа пригодится.
Markovich зараз поза форумом  
Старий 06.02.2014, 00:38 #2342182   #49
Vortunfir
Учасник
 
Аватар для Vortunfir
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

у моего отца была эта проблема, решил ее в этой клинике, без оперативного вмешательства.
Vortunfir зараз поза форумом  
Старий 18.04.2014, 21:30 #2381162   #50
romatereb
Активний учасник
 
Аватар для romatereb
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

шукайте PRESTO GEL
romatereb зараз поза форумом  
Старий 17.06.2014, 21:25 #2408755   #51
proctolikar
Учасник
Exclamation Відповідь: Неприємність - геморой

Ось тут ознайомтесь із сучасними методами лікування, що використовуються у США та Європі як СТАНДАРТИ лікування пацієнтів із таким недугом
http ://proctolikar.com/

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Heroin Переглянути допис
У батька постійні запори, через це тріщини пішли. Підскажіть, будь ласка, я так розумію, що треба перейти на нормальне харчування, а от на яке саме?
Дуже важливо вживати до 400 г клітковини (буряк, капуста, морква тощо із зелениною та заправлений олійкою, яблука, груші, сливи, родзинки, чорнослив тощо) та на обід перше!

Востаннє редагував proctolikar: 17.06.2014 о 21:25. Причина: Пізніше додано
proctolikar зараз поза форумом  
Старий 28.01.2015, 07:58 #2503278   #52
sam
 
Аватар для sam
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

В Тернополі є спеціалізований проктологічний медзаклад, де якраз лікування геморою є одним з напрямків
sam зараз поза форумом  
Старий 13.01.2019, 18:41 #2745067   #53
Nexxt
Учасник
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Хочу написати як мене лікував проктолог Мельник Руслан Андрійович та Махніцкий Андрій Вікторович ,щоб ніхто більше не ходив до таких лікарів лікувати геморой в Тернополі
Почалося з того що 12/2017 я записався на прийом в клініку «Мій лікар» на прийом до проктолога Мельника Р.А. Клініка «Мій лікар» - це ще канторка- головне заплатити на рецепшені, а далі йди собі до лікаря. Ні карточки не заводять , ні провести в кабінет , жодних слідів відвідування.
Лікар на прийомі каже- я не маю для інструменту для огляду. Але я наполіг – тому що підготувався до прийому і ми з лікарем поїхали через годину в Тернопільську районну лікарню де Мельник працює хірургом. Після огляду він сказав що є гемороїдальні вузли і він видалить і все буде добре.. а так як я прийшов в лікарню в неробочий час то ціна буде в половину від тої що в клініці «Мій лікар» , тобто 700-800 грн . Я погодився і цілий рік до кінця 2018 ходив і ставив латексні кільця - це було 8 раз , які оплачував йому кожен раз. Але результат був дуже незначний.
При цьому він кожен раз говорив що кільця можуть не допомогти а тому він може зробити операцію – степлерну гемородоктопію методом Лонго. При цьому він кожен раз розказував , яка це хороша операція, і що він має досвід великий, і мало травматична. – ну буквально больові відчутя до 3 днів – а максимум тиждень . І дійсно я поцікавився на відповідних сайтах методом Лонго , зрозумів що операція дісно мало травматична. Скобки від степлера ставляться у прямій кишці де не має больових рецепторів. А тому довго готувався морально зробити цю операцію , тим більше що 5 років тому мав операцію класичну не геморой в обласній лікарні і вона на довго не допомогла. Але переважали всі плюси метода Лонга.
Напередодні операції мене ще раз оглянув Мельник Р.А та познайомив з Махніцьким А.В.- який робить ці операції в першій міській лікарні швидкої допомоги і широко рекламують вони цю операцію на сайті лікарні. Тобто обидва вони оперували. В 11/2018 мене положили в лікарню районну міста Тернополя та на слідуючий день призначили операцію. За кілька годин до операції сказали піти дружині і купити одноразовий степлер в аптеку Ромашка в приміщенні першої лікарні м.Тернополя на першому поверсі. Звісно аптекар не дала чек на степлер – мотивуючи це тим що лікар тільки що його привіз і продала за 6200 . Перед операцією ще дуже була підозра для чого він сказав купити лезо скальпеля- оскільки при методу Лонго скальпель не застосовується. Але був відповідний настрій вже на операцію і запевнення лікаря як все добре буде. За операцію лікар взяв ще 2 тисячі, та 500 грн анестезіолог, плюс ліки .
Через три дні з лікарні виписали- правда виписки так і не дали по теперішній день і навряд чи дадуть . І вияснилося що скоби титанові не стоять в прямій кишці як має бути по Лонго . А лікар – видалив всю слизову з анального каналу і підшив степлером її в місце входу в сфінктер . а це надзвичайно болюче місце яке довго заживає. В самому ж проході він скальпелем зробив розтини і на їх місцях утворилися спайки і великі рани , зверху та знизу кишки . Я відвідував потім ще лікаря, жив постійно під знеболюючими , а він каже- я не знаю чого вас болить – все там добре. І Дав прострочений Пантенол від опіків для лікування.
Після цього звернувся я до лікарів в Обласну Університеську лікарню. Вони просто взялися за голову – кажуть – що він вам наробив. З їх слів , виявляється, Мельник Р.А і Махніцький А.В. роблять людям отакі операції . Всім говорять що це Лонго , а самі перезаряджають за 400 грн степлера китайського і калічать людей. Тобто викидають анальний канал та кишку прищеплюють до початку сфінктера. Потім ті люди ходять в обласну лікарню лікуватися. Деякі переробляють операцію, то му що від рубця через больвой синдром прохід стає завуженим. Був випадок як молода дівчина 20 років після такої операції робила наново операцію в обласній. А Мельнику і Махніцькому так дуже добре- пацієнт мучиться в іншого лікаря. А вони собі степлери перезаряджають і заробляють, винайшли такий собі метод заробітку класний , який ніхто в світі не робить.
Тому хочу всіх застрегти хто йде лікуватися до тих аферистів . Нажаль я зробив велику помилку і вже пройшло 2 місяці – і тільки тепер відмовився від обезболюючих, але нормального життя нема . Постійна біль, виходять гнійні маси , важко сходити в туалет , потійні мазі та процедури. Лікарі не дають жодних прогнозів і можлива повторна операція та тривала реабілітація . Лікарі Університетської лікарні воюють з тими аферистами вже 2 рік через це .
Прошу всіх хто постраждав надіслати на емейл свої контакти і обєднатися в соціальних мережах проти свавілля цих лікарів. –sendvich33@mail.ru/ / І дуже прикро, що вони навіть не бояться робити таких операцій , ні головного лікаря лікарні не бояться , ні вищих медичних органів. Роблять все що хочуть з людьми.
Nexxt зараз поза форумом  
Старий 06.11.2020, 19:10 #2783724   #54
YuF
Учасник
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Нічого немає найнай ніж свічки вирізані зі свіжої картоплі ,декілька разів можна на день по декілька годин, найкраще на ніч , через тиждень маєте спокій, весною мав таке що спати не міг , поки нерпорадили картопляні свічки , по сьогодні спокій , ну і звичайно дієта! Забудете про аптеки!!!
YuF зараз поза форумом  
Старий 07.11.2020, 19:04 #2783744   #55
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Цитата
Допис від YuF Переглянути допис
Нічого немає найнай ніж свічки вирізані зі свіжої картоплі...
Видко сезон вогірків відійшов - не та вже сила землі, не та...
poisonous зараз поза форумом  
Старий 17.11.2020, 14:50 #2784320   #56
smithjames
Учасник
Типово Відповідь: Неприємність - геморой

Компьютерная видео-ректоскопия позволяет многократно увеличить и обработать изображение прямой кишки для выявления самых мелких изменений, незаметных при обычном осмотре. Это дает возможность более точной диагностики и более тщательного лечения.
smithjames зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:52.