Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Біг на тернопільському стадіоні?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.09.2015, 10:10 #2573101   #1
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Біг на тернопільському стадіоні?

Чи є загальнодоступним наш стадіон? Чи можна там просто прийти і побігати чи потрібна купа всяких довідок і дозволів.

Дякую.
zaharys зараз поза форумом  
Старий 03.09.2015, 11:43 #2573135   #2
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Біг на тернопільському стадіоні?

Звичайно що ні. Вільного входу немає
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякував(ла):
zaharys (03.09.2015)
Старий 03.09.2015, 16:58 #2573223   #3
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Біг на тернопільському стадіоні?

Трішки перефразую
Бігати не по полю, а по бігових доріжках.
zaharys зараз поза форумом  
Старий 03.09.2015, 17:51 #2573236   #4
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Біг на тернопільському стадіоні?

Думаю що от просто так з вулиці ти доступ на стадіон не отримаєш.
В часи навчання в політесі в нас там були пари з фізкультури - ніколи сторонніх там не бачив, не памятаю, як точно ми туди заходили, но підозрюю що просто через один з входів ти туди не зайдеш.

ПС: а бігати там прикольно. гумове покриття на бігових доріжках гарно амортизує і значно зменшує навантаження на суглоби.
ППС: хоча "кумівство" рішає. пошукай виходи на персонал стадіону - думаю домовишся
switch зараз поза форумом  
Старий 03.09.2015, 17:52 #2573237   #5
Apocrypha
Активний учасник
Типово Відповідь: Біг на тернопільському стадіоні?

Корєш колись казав що ходив туда бігати, ніби ніхто не забороняв йому. Було це років 3-4 назад.
Apocrypha зараз поза форумом  
Старий 03.09.2015, 19:32 #2573242   #6
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Біг на тернопільському стадіоні?

Та відкрито там (крім футбольних матчів), бігають люди. Гляньте, камери на стадіоні встановлені.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Подякували 2:
Maggie (06.12.2015), zaharys (07.09.2015)
Старий 04.09.2015, 09:54 #2573355   #7
rts
Типово Відповідь: Біг на тернопільському стадіоні?

Відкрито завжди. Бігай скільки хочеш, тільки не по полю.
Коли ж проходять якісь офіційні заходи - то нікого не пускають.
rts зараз поза форумом  
Подякували 2:
Maggie (06.12.2015), zaharys (07.09.2015)
Старий 04.09.2015, 10:08 #2573367   #8
maestro_zheka
 
Аватар для maestro_zheka
Типово Відповідь: Біг на тернопільському стадіоні?

підтверджую. будь хто може туда заходити . двері навстіж відкриті.
тягла можна получити тільки якщо вийдеш на газон) а так бігають всі охочі.
сам там бігаю
maestro_zheka зараз поза форумом  
Подякували 2:
Maggie (06.12.2015), zaharys (07.09.2015)
Старий 04.12.2015, 20:20 #2597521   #9
Deniela
Учасник
 
Аватар для Deniela
Типово Відповідь: Біг на тернопільському стадіоні?

А в чому краще взимку бігати на стадіоні? Що на ноги взувати - кеди чи кроссівки?
Deniela зараз поза форумом  
Старий 04.12.2015, 22:28 #2597551   #10
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Біг на тернопільському стадіоні?

Цитата:
Допис від Deniela Переглянути допис
А в чому краще взимку бігати на стадіоні? Що на ноги взувати - кеди чи кроссівки?
взимку бігай в тому ж взутті шо і літом, просто вдягай тепліші шкарпетки

кеди - не взуття для бігу:
1. плоска підошва, а повинен бути хоч мінімальний підйом, щоб нормально працював "голеностоп" - соррі, не знаю як українською. коли я вчився в школі, а то ще було за комуни - кеди дозволяли вдівати лише на фізкультуру, а постійно носити забороняли, бо призводить до плоскостопія.
2. тонка підошва - коли біжиш, стопа бьється об поверхню. може один км і пробіжиш по рівній поверхні
3. кеди - то для негрів, і то не таких як в нас вчаться, а маргиналів з пєндостану. + наших придурків, що через своє слабоуміє всіма силами намаються бути на них схожими

для стадіона саме краще мати кросовки для бігу - звертайся до Masquerade, той спєц ))

а особисто я бігаю в трекингових кросівках, бо бігаю не по стадіону/біговій доріжці, а по парку або навкола озера. там навіть асфальту є не дуже, але вистачає калюж і болота, тому нема сенсу нищити дороге якісне взуття
Стечкин зараз поза форумом  
Подякували 3:
amddir (06.12.2015), Narcissus (06.12.2015), zaharys (05.12.2015)
Старий 06.12.2015, 11:30 #2597842   #11
Dedawic
Учасник
Типово Відповідь: Біг на тернопільському стадіоні?

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис

а особисто я бігаю в трекингових кросівках, бо бігаю не по стадіону/біговій доріжці, а по парку або навкола озера. там навіть асфальту є не дуже, але вистачає калюж і болота, тому нема сенсу нищити дороге якісне взуття
Запитаюся у Вас, як у бігуна. Мені одна панянка, такий собі "багатий Буратіно" в спідниці, подарувала як раз якісні брендові кроссівки, такі, як тут. Я взагалі то бігом не дуже захоплююсь, так, час від часу можу для підняття настрою пробігтися, тому розуміюся на спортивномі взутті не дуже. Мої кросси підійдуть для бігу по стадіону, тобто, по біговій доріжці чи ні? Чи може їх взагалі можна тільки в спортзал взувати? Якщо не підходять, то може краще відразу їх продати, поки ще не взував жодгого разу...
Dedawic зараз поза форумом  
Старий 07.12.2015, 06:36 #2598007   #12
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Біг на тернопільському стадіоні?

Цитата
Допис від Dedawic Переглянути допис
Запитаюся у Вас, як у бігуна. Мені одна панянка, такий собі "багатий Буратіно" в спідниці, подарувала як раз якісні брендові кроссівки, такі, як тут. Я взагалі то бігом не дуже захоплююсь, так, час від часу можу для підняття настрою пробігтися, тому розуміюся на спортивномі взутті не дуже. Мої кросси підійдуть для бігу по стадіону, тобто, по біговій доріжці чи ні? Чи може їх взагалі можна тільки в спортзал взувати? Якщо не підходять, то може краще відразу їх продати, поки ще не взував жодгого разу...
я би відразу продав, звичайно якби знав що не ображу того, хто подарував

імхо кроси за таку ціну для людини з нашими доходами - то вже понти, а не необхідність

якби мав такі, бігав би хіба що в спортзалі на тренажері "бігова доріжка" або на дівки ходив в суху погоду
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 09.12.2015, 18:23 #2598688   #13
Dedawic
Учасник
Типово Відповідь: Біг на тернопільському стадіоні?

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
... бігав би хіба що в спортзалі на тренажері "бігова доріжка" або на дівки ходив в суху погоду
Дякую, скористаюся Вашими порадами. Щоби не ображати панянку (ми ж чоловіки чемні), взимку буду взувати ці кроси до тренажерного залу, а навесні можна й на дівки в них сходити
Dedawic зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:03.